PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه یک متن کوتاه به انگلیسی

0060
January 2nd, 2012, 00:47
یکی از دوستان لطفا این متن به انگلیسی واسم بنویسه :d

(((( آقای X به خاطر کوتاهی و بی مسئولیتی شما اگه یک فایل از من از بین بره روزگارتو سیاه میکنم ))))

یه همچین جمله ای که طرف وقتی میخونه به لرزه بیفته :59: :d

لطفا با tranclateClient ترجمه نکنید
با تشکر

Mr_Parham
January 2nd, 2012, 02:25
یکی از دوستان لطفا این متن به انگلیسی واسم بنویسه :d

(((( آقای X به خاطر کوتاهی و بی مسئولیتی شما اگه یک فایل از من از بین بره روزگارتو سیاه میکنم ))))

یه همچین جمله ای که طرف وقتی میخونه به لرزه بیفته :59: :d

لطفا با tranclateClient ترجمه نکنید
با تشکر
من روزگارتون رو سیاه می کنم رو نمی دونم چی می شه ترجمه کرد؛یک جور دیگه فارسیشو بگین من بگم بهتون
Mr x
If i lose any of my files because of your irresponsibility i will make you pay for it
این به نظرم منظرتون رو برسونه

0060
January 2nd, 2012, 02:40
من روزگارتون رو سیاه می کنم رو نمی دونم چی می شه ترجمه کرد؛یک جور دیگه فارسیشو بگین من بگم بهتون
Mr x
If i lose any of my files because of your irresponsibility i will make you pay for it
این به نظرم منظرتون رو برسونه

این که نوشتید معنیشو هم بنویسید ممنون میشم

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:34 AM ----------

زیاد نمیخوام با ملایمت باشه پدر مارو دراوردن 5 روز سرور داون

Mr_Parham
January 2nd, 2012, 02:41
این که نوشتید معنیشو هم بنویسید ممنون میشم
اگر من حتی یکی از فایل هایم رو از دست بدم به دلیل بی مسئولیتی شما، مجبورتون می کنم خسارتش رو بدین (می تونه غیر نقدی هم باشه)
این معنی یک کسیه که کلاس زبان رفته باشه، ولی معنای این جمله برای کسی که توی یک Community انگلیسی زبان زندگی می کنه همچین چیزی میشه
اگر من حتی یکی از فایل هایم رو از دست بدم به دلیل بی مسئولیتی شما، روزگارتون رو سیاه میکنم
i will make you pay for it
میشه گفت تهدید کردن فرد هست

دوستان اگر اشتباه می گم تصحیح کنید :53:

0060
January 2nd, 2012, 02:52
مرسی منم طرف یه ایرانی که توی یه شرکت خارجی تیکت فارسی میزنیم این هی مارو میپیچونه هر وقت انگلیسی نوشتیم کارمون راه افتاده

به هر حال خیلی لطف کردید ممنون:53:

Mr_Parham
January 2nd, 2012, 02:55
خواهش می کنم :53: