PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و درخواست کمک در مورد گوگل

anahitaasadi
January 1st, 2012, 20:06
سلام به همه دوستان یک سوال و یک درخواست داشتم اگه زحمت نیست کمکم کنید
من یک سایت دانلود نرم افزار دارم حدود 20 روز هست که به گوکل معرفی کردم اون زمان webmaster tools گوگل استفاده نمیکردم تا امروز که سایتم رفت تو بلک لیست گوگل (تو این مدت سایت تو گوگل ثبت شده بود)
سوال من اینکه ایا گوگل به کپی رایت نرم افزار حساسه که سایت منو گذاشته تو بلک لیست؟ اگه حساسه این همه سایت دانلود پس چجورین؟
دوستان چجوری درش بیارم از بلک لیست ؟
ممنون از همگی

SEOmoz
January 1st, 2012, 22:44
برای یکی از دوستان من پیش اومده بود این مشکل و تنها راهی که جواب داد اعتراض در فروم خود گوگل بود
میتونید با Help Desk گوگل هم در ارتباط باشید

hamidjooni
January 1st, 2012, 22:57
بلک لیست کاری به کپی رایت نداره
احتمالا یکی از قوانین گوگل رو نقض کردید
ارجاع یا پارک دامین برای دور زدن گوگل
یا بازدید های ساختگی و ... از این جمله اند

tinavps
January 1st, 2012, 23:16
ربطی به فایل نداشت وقتی بلاک میشی اخطارش در webmastertools بطور message میاد
این مشکل بخاطر دور زدن گوگل هست. راستشو بگو کلک ؟؟

احتمالات زیر رو بررسی کن:
meta tag های تکراری داری در صفحات مختلف؟
مطالب سایت کپی برداری شده ؟
با یک آیپی مدام سایت خودت رو ویزیت کردی؟
بینهایت بار توسط روبوت ها تلاش کردی سایتت رو رفرش کنی و یا لینک روی لینک گوگل کلیک شده ؟
apikey یک نفر دیگر رو در سایتت وارد کردی ؟
تلاش کردی نتایج خود گوگل رو به گوگل نمایش بدی ؟
در داخل سایت یا تم جاوای مشکوک هست ؟
جایی از display:none و رنگ سفید در نوشته و فونت سایز 0 استفاده کردی ؟

taghi.karimi
January 1st, 2012, 23:24
احتمال بسیار زیاد قوانین رو نقص کردید و اصلا هیچ ربطی به کپی رایت و این بحث ها ندارد!

SEOmoz
January 1st, 2012, 23:44
چرا دوستان به کپی رایت هم برمیگرده
یک در هزار هست مواردی که گوگل به کپی رایت گیر بده
اینو چون دیدم میگم

tinavps
January 1st, 2012, 23:52
کجا دیدید؟ فرض کنید من یک فایل lمجازی بسازم بنام windows 7 crached.exe یا مثلا googlechromesourcecode.txt حالا روبوت گوگل این رو دیده
اصلا اصلا تخصصی نظر ندادید و باید بگم گوگل کراول و سایر جستجوگرها به متن و تگ ها نگاه می کنند نه به معنی و مفهوم اونها

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

در تکنیک های Seo خودتون تجدید نظر کنید.
فراموش کنید هر حرف غیر علمی در ادامه روند اعتماد مشتری به شما تاثیر خواهد گذاشت. پس نگوییم به دمای آب و هوا هم بستگی دارد