PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی بهترین انتی ویروس

0060
January 1st, 2012, 14:01
با سلام

لطفا تمام دوستان در نظر سنجی شرکت کنن و نظرات خودشونو در مورد آنتی ویروسهایی که تا حالا استفاده کردن بگن از نظر سرعت ، هوش مصنوعی و ضریب خطا در شناسایی ویروس و .....

با تشکر از همه دوستان :53:

m3hdi
January 1st, 2012, 14:04
با سلام

لطفا تمام دوستان در نظر سنجی شرکت کنن و نظرات خودشونو در مورد آنتی ویروسهایی که تا حالا استفاده کردن بگن از نظر سرعت ، هوش مصنوعی و ضریب خطا در شناسایی ویروس و .....

با تشکر از همه دوستان :53:

بهتر بود یک نظر سنجی ایجاد می کردید

maryam1
January 1st, 2012, 14:05
فقط و فقط کسپراکسی
من 3 ساله دارم یک بارم نه ویندوز عوض کردم نه ویروسی بوده

0060
January 1st, 2012, 14:05
بهتر بود یک نظر سنجی ایجاد می کردید

ایجاد شد دوست عزیز

SEOmoz
January 1st, 2012, 14:08
Bit Defender نیست؟

0060
January 1st, 2012, 14:09
Bit Defender نیست؟

بیشتر از 10 تا نمیشه :105:

ToooPDL
January 1st, 2012, 14:18
من همیشه با این معضل انتخاب آنتی ویروس درگیر هستم .
سایت Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه (http://www.iransetup.com) چندتا رو بررسی کرده . ولی نیازهای من توی 7-8 تاشون پخش شده :|

hichkass
January 1st, 2012, 14:26
سلام

واقعا خسته نباشید
بیت دفندر اولین انتی ویروس جهان رو قرار نداید اونوقت جی دیتا رو قرار میدید؟؟؟!!!
بهترین و موثرترین اینتی ویریوس جهان از نظر امنیتی و کارشناسان امنیتی بیت دفندر است فقط تنها مشکلش گرفتن فضای زیادی از رم هستش همین..

0060
January 1st, 2012, 14:45
سلام

واقعا خسته نباشید
بیت دفندر اولین انتی ویروس جهان رو قرار نداید اونوقت جی دیتا رو قرار میدید؟؟؟!!!
بهترین و موثرترین اینتی ویریوس جهان از نظر امنیتی و کارشناسان امنیتی بیت دفندر است فقط تنها مشکلش گرفتن فضای زیادی از رم هستش همین..

نتایج تست هوش مصنوعی موسسه Av-compertives در ماه May سال 2011 : جی دیتا ونود32 در تست هوش مصنوعی رتبه خوبی داشتند بدلیل ضریب خطای بالا نتوانستند نشان A+ بگیرند رد شدند در پایان اویرا وکسپراسکی بهترین هوش مصنوعی را با کسب A+ از ان خود کردند
1-GDATA 61%
2-ESET , AVIRA 59%
3-Kaspersky 55%
4-Panda 52%
5-Trutport 38%
6-Microsoft 36%
7-F-secure –Bitdefender 35%
8-Qihoo and Escan 34%
9-Sophos 23%

plastic
January 1st, 2012, 14:49
Avira
هم سرعت اسکن، هم دقت، هم سرعت و حجم آپدیت، هم تنظیمات و هم میزان استفاده از رم و هم گارد اینترنتی و هم فایروال و...
همش رو با کیفیت مطلوب در اختیار کاربر قرار میده.
و اگر میزان دقت رو با کسپر هم یکی بگیریم ، سرعت پردازش اویرا با کسپر قابل مقایسه نیست و اویرا سبکتر هست.
(البته رو سیستمم نصب نیست :d)

0060
January 1st, 2012, 14:58
Avira
هم سرعت اسکن، هم دقت، هم سرعت و حجم آپدیت، هم تنظیمات و هم میزان استفاده از رم و هم گارد اینترنتی و هم فایروال و...
همش رو با کیفیت مطلوب در اختیار کاربر قرار میده.
و اگر میزان دقت رو با کسپر هم یکی بگیریم ، سرعت پردازش اویرا با کسپر قابل مقایسه نیست و اویرا سبکتر هست.
(البته رو سیستمم نصب نیست :d)

کاملا تایید

توی این چند ماه 5-6 تا انتی ویروس عوض کردم اکثریت فشار زیادی به رم میارن و سرعت سیستم میگرن و مدام هنگ میکنه سیستم

امروز Avira رو نصب کردم سیستمم یه نفس راحت کشید حتی در حال اسکن راحت میشه با سیستم کار کرد

توی نسخه جدید 2012 واقعا یه طراحی زیبا انجام دادن

m2n
January 1st, 2012, 15:11
کاملا تایید

توی این چند ماه 5-6 تا انتی ویروس عوض کردم اکثریت فشار زیادی به رم میارن و سرعت سیستم میگرن و مدام هنگ میکنه سیستم

امروز Avira رو نصب کردم سیستمم یه نفس راحت کشید حتی در حال اسکن راحت میشه با سیستم کار کرد

توی نسخه جدید 2012 واقعا یه طراحی زیبا انجام دادن

یکم صبر کن به همه فایلهای کرک و پیچ گیر داد معنای اسودگی رو بیشتر احساس می کنی :d فقط جان من بیا عتراف کن هااااااااااااا:105:

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

به نظر بنده برای انتخاب یک آنتی ویروس یا اینترنت سکورتی خوب مناسب با سیستم خودتون فقط باید به لینک زیر مراجعه کنید چون تمام خصوصیات آنتی ویروس هارو توش نوشته حتی راهنمای نصب و فعالسازی و حتی عتماد سازی یک فایل :53:

Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه (http://www.iransetup.com/)

shazo
January 1st, 2012, 15:14
سلام ؛ من روي كام نود دارم و روي لپ تاپ اواست..

از آواست راضي هستم..

0060
January 1st, 2012, 15:21
یکم صبر کن به همه فایلهای کرک و پیچ گیر داد معنای اسودگی رو بیشتر احساس می کنی :d فقط جان من بیا عتراف کن هااااااااااااا:105:

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

به نظر بنده برای انتخاب یک آنتی ویروس یا اینترنت سکورتی خوب مناسب با سیستم خودتون فقط باید به لینک زیر مراجعه کنید چون تمام خصوصیات آنتی ویروس هارو توش نوشته حتی راهنمای نصب و فعالسازی و حتی عتماد سازی یک فایل :53:

Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه (http://www.iransetup.com/)

از تریال ریست استفاده کن هیچ مشکلی پیش نمیاد قبلا یک سالی روی سیستم بود مشکلی نداشتم از این بابت

salar74_a
January 1st, 2012, 15:29
ما که از nod32 استفاده میکنیم خیلی هم راضیم
نمیپوسه خط و خش برنمیداره با nod32 بیش از 200 عضله ی شما به کار میفته :">

plastic
January 1st, 2012, 15:38
یکم صبر کن به همه فایلهای کرک و پیچ گیر داد معنای اسودگی رو بیشتر احساس می کنی :d فقط جان من بیا عتراف کن هااااااااااااا[/url]

میشه exception تعریف کرد تا با فایل هایی که میدونیم ویروس نیستن کاری نداشته باشه و چشم پوشی کنه.
(میشه اسکن اتوماتیک رو هم غیر فعال کرد و تنها فایل هایی رو که نمیشناسیم دستی اسکن کنیم)
...

m3hdi
January 1st, 2012, 15:44
از تریال ریست استفاده کن هیچ مشکلی پیش نمیاد قبلا یک سالی روی سیستم بود مشکلی نداشتم از این بابت

قبلا کار می کرد . مدتی هست تریال ریست هایی که استفاده میشد از کار افتادن
شخصا از کسپر اسکای 2012 (لایسنس) استفاده می کنم و بسیار راضی ام

vps-baran.ir
January 1st, 2012, 15:51
بهترین ویروس کشی که من تو عمرم دیده بودم کسپراسکای بود که بعد از اینکه ورژن پولیش اومد دیگه به درد نخورد

ولی الان بهترین ویروس کشی که حرفی واسه گفتن نزاشته اویرا هستش 2 ساله دارم باهاش کار می کنم هر 3 یا 4 روز یک بار آپدیت می کنم و بیشتر از 2 دقیقه طول نمیکشه

تا الان سیستمم هیچ مشکلی پبدا نکرده

0060
January 1st, 2012, 15:53
قبلا کار می کرد . مدتی هست تریال ریست هایی که استفاده میشد از کار افتادن
شخصا از کسپر اسکای 2012 (لایسنس) استفاده می کنم و بسیار راضی ام

تریال ریست کار نکنه با یک الی دو ساعت وقت گذاشتن key رو از سایتهای خارجی میشه پیدا کرد همین الان که نصب کردم key تا 2012/2/5 پیدا کردم برای همه انتی ویروسها با جستجو توی سایتهای خارحی زودتر میشه به نتیجه رسید

m2vooroojak
January 1st, 2012, 16:09
فقط کاسپراسکای 2012 اینترنت سکیوریتی
البته من دارم ارجینال رو استفاده میکنم نه نسخه کرک شده

HyperServer
January 1st, 2012, 20:37
برای eset smart security نیاز به گشتن نیست

www.parandco.com (http://www.parandco.com)

Ali Reza
May 3rd, 2012, 21:27
درود

بهترین آنتی ویروس فعلی، Emsisoft هست که در تست ها اول میشه.

ویژگی های امسی سافت:
-زبان فارسی
- دو موتور اسکن
- سه لایه محافظتی
- اختراع تکنولوژی رفتارشناسی در سال 2007
- داشتن Hijack اختصاصی برای کاربر های حرفه ای
- قوی ترین فایروال جهان با نام Online Armor

اطلاعات بیشتر
آنتی ویروس، قویترین ویروس کش، بهترین ضد ویروس AntiVirus (http://www.alfasystem.co/antivirus.html)

shazo
May 3rd, 2012, 21:38
فك كنم بالاي 40 درصد تو ايران در نود استفاده كنن..

hannah
May 3rd, 2012, 21:52
مشکل ما ایرانی ها همینه به محصولات خودمون اعتماد نداریم اگر شید هم میزاشتید خوب بود

Ali Reza
May 3rd, 2012, 21:54
مشکل ما ایرانی ها همینه به محصولات خودمون اعتماد نداریم اگر شید هم میزاشتید خوب بود

عزیز جان شید خودش د زدیه
شما به محصول د زدی یا بدتر از اون به تهیه کننده د زدش میتونی اعتماد کنی؟

SeDaBloG
May 3rd, 2012, 22:34
نود 32 اصلا به سیستم صدمه نمیزنه ! از نظر من از همه بهتره

salem
May 3rd, 2012, 22:38
فقط کاسپر اسکی بهترینه . 4 سال استفاده میکنم

parsianweb
May 4th, 2012, 14:53
فکر میکنم avira نسبت به بقیه بهتر باشه. هر چند خودم از نود استفاده می کنم.

vps-baran.ir
May 4th, 2012, 14:55
2 ساله رو سیستمم دارم

نیاز به کد نداره عین نود که دنبال کد باشی

ویندوز 7 دارم

و 2 ساله هم بدون مشکل داره کار می کنه

hannah
May 4th, 2012, 21:33
عزیز جان شید خودش د زدیه
شما به محصول د زدی یا بدتر از اون به تهیه کننده د زدش میتونی اعتماد کنی؟
اینجا بحث ***ی نیست بحث کیفیته فقط هم تو ایران این کار انجام نشده چند تا شرکت دیگه هم این کارو کردن اگر قرار باشه یک کپی برداری ***ی بشه که الان قالب 90% اعضا همین انجمن کپی هست

victor7732
May 7th, 2012, 09:54
Kaspersky خوبه ولی به نظر من از نود یک مقدار سنگینتره و باید سیستم کمی قوی تر باشه

just like that
May 12th, 2012, 10:16
avira عالیه کار کردن باش راحته تازه راحتم میتونی disable کنی ولی mcafee و symantec خیلی اذیت میکنه .

HyperServer
May 14th, 2012, 17:31
Kaspersky خوبه ولی به نظر من از نود یک مقدار سنگینتره و باید سیستم کمی قوی تر باشه

از یه مقدار بیشتره ;)

کسپرسکی realtime analyze که داره سیستم رو میبره درو دیوار کامل اما هم آنتی ویروس و هم فایروال قوی داره !

scary-x2
June 11th, 2012, 15:21
اویرا . ولی مثل اینکه کی هاش از کار افتاده

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 15:30
اویرا . ولی مثل اینکه کی هاش از کار افتاده

اویرا کی نداره عزیز

scary-x2
June 11th, 2012, 15:36
اویرا کی نداره عزیز

پس چی داره ؟

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 15:38
پس چی داره ؟

شما نسخه فری رو دانلود کنید

بدون اینکه کی بزنید خودش آپدیت می کنه

آپدیت بار اول طول می کشه

ولی آپدیت های بعدی سریع انجام میشه

scary-x2
June 11th, 2012, 15:40

آپدیت بار اول طول می کشه

اگر لینک دارید بزارید تا دانلود کنیم . من هر نسخه ای که دانلود کردم لایسنس میخواست . الانم چند روزه همه ی لایسنس هاش از کار افتاده

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 15:42
اگر لینک دارید بزارید تا دانلود کنیم . من هر نسخه ای که دانلود کردم لایسنس میخواست . الانم چند روزه همه ی لایسنس هاش از کار افتاده

http://www.avira.com/en/download-start/product/avira-free-antivirus

shahab-f
June 11th, 2012, 15:59
آوبرا خیلی قوی هستش ولی سرعت اینترنتون فایروالش شدید میگیره مثلا من - وقتی یه فایل رو دانلود میکردم وقتی فایروال روشن بود با سرعت 150 کیلوبایت دانلود میکرد (البته با نوسان کم) ولی وقتی فایر والشو غیر فعال میکردم سرعت میرسید به 170 کیلوبایت و بیشتر دوستامم همین مشکلو داشتند حذفش کردم نودو نصب کردم

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:01
آوبرا خیلی قوی هستش ولی سرعت اینترنتون فایروالش شدید میگیره مثلا من - وقتی یه فایل رو دانلود میکردم وقتی فایروال روشن بود با سرعت 150 کیلوبایت دانلود میکرد (البته با نوسان کم) ولی وقتی فایر والشو غیر فعال میکردم سرعت میرسید به 170 کیلوبایت و بیشتر دوستامم همین مشکلو داشتند حذفش کردم نودو نصب کردم

خوب زمانی که اویرا نصب هست نیازی به فعال بودن فایروال نیست

با اینکه برای من فعاله ولی تاثیری تو سرعت اینترنتم نداره

shahab-f
June 11th, 2012, 16:02

آپدیت بار اول طول می کشه

خیر دوست عزیز سریع آپدیت نمیکنه درواقع اصلا آپدیت نمیکنه شما اگه تاریخ آپدیتو ببینید همون اپدیت اولی هستش باید کی بدین تا آپدیت کنه

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:03
خیر دوست عزیز سریع آپدیت نمیکنه درواقع اصلا آپدیت نمیکنه شما اگه تاریخ آپدیتو ببینید همون اپدیت اولی هستش باید کی بدین تا آپدیت کنه

ولی برای من هر شب ساعت 2:30 آپدیت می کنه

shahab-f
June 11th, 2012, 16:04
ولی برای من هر شب ساعت 2:30 آپدیت می کنه

اشتباه میکنید تاریخ آپدیتو چک کنید.

دلیل اینکه سریع آپدیتش پر میشه اینه که آنتی ویروس میخواد آپدیت کنه ولی چون کی نداره نمیتونه و سری آپدیتو رد میکنه شما فکر میکنید آپدیت سریع انجام شده

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:08

برادر من

2 ساله من با اویرا کار می کنم

حتی ورژن قبلیش رو که داشتم تا پایان سال 2012 اکتیو زده بود

ولی ورژن رو خودم عوض کردم

اینم عکس

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f43/6639-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-avira-jpg

shahab-f
June 11th, 2012, 16:16
بنده هم همینکاری که شما میکردید رو میکردم بعد یک ماه واسه اینکه قدرتشو چک کنم یه فشله ویروسی رو به لپتاپم که روش نوده آپدیت بود اسکن کردم (فقط اسکن کردم ویروساشو نکشتم) بعدش رو پی سیم آویرا بود زدم به پی سی و با آویرا اسکن کردم هیج ویروسی پیدا نکرد با اینکه تو نود حدوده 23 تا ویروس شناخته بود حالا بگو تو این مدت اصلا آپیدیت نمیکرده با اینکه هر شب آپدیتش میکردم.

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:22
بنده هم همینکاری که شما میکردید رو میکردم بعد یک ماه واسه اینکه قدرتشو چک کنم یه فشله ویروسی رو به لپتاپم که روش نوده آپدیت بود اسکن کردم (فقط اسکن کردم ویروساشو نکشتم) بعدش رو پی سیم آویرا بود زدم به پی سی و با آویرا اسکن کردم هیج ویروسی پیدا نکرد با اینکه تو نود حدوده 23 تا ویروس شناخته بود حالا بگو تو این مدت اصلا آپیدیت نمیکرده با اینکه هر شب آپدیتش میکردم.

حالا یه چیز دیگه

من ورژن قبلی اویرا رو داشتم مغازه یکی از دوستانم که مشتری رم موبایلش رو آورده بود برای ویروس کشی

با نود زد 15 تا ویروس پیدا کرد

من ازش گرفتم

شاید باورتون نشه با اویرا اسکن زدم

روی یه رم 2 گیگ 4021 تا ویروس پیدا کرد

بعد که اسکنش تموم شد ازم پرسید پاک کنم یا نه

زدم پاک کردمش

shahab-f
June 11th, 2012, 16:34
یه مشکله شدیدا بدش اینکه با کرک نرم افزار ها سخت برخورد میکنه- من یه بار درایوه برنامه هامو اسکن دادم بعد اومد دیدم ماشا الله هیچ کرکی باقی نزاشته :d بی مورد همرو حذف کرده بود.

احساس میکنم دیگه زیادی داریم اسپم میکنیم --
در اخر avast :d

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:36
اسپم نیست

خوب مسلما هم همین طور باید باشه

چون کرک نرم افزار ها با یه برنامه هایی نوشته می شن که آنتی ویروس ها

ویروس میشناسن و پاک می کنن

shahab-f
June 11th, 2012, 16:53
اسپم نیست

خوب مسلما هم همین طور باید باشه

چون کرک نرم افزار ها با یه برنامه هایی نوشته می شن که آنتی ویروس ها

ویروس میشناسن و پاک می کنن

خب عزیز تو ایران کی از برنامه ارجینال استفاده میکنه؟ این حرکتش بدرده ما ایرانیا نمیخوره

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:55
خب عزیز تو ایران کی از برنامه ارجینال استفاده میکنه؟ این حرکتش بدرده ما ایرانیا نمیخوره

خوب شما کرک هایی بگیرید که سریال نامبر تولید می کنه و نرم افزارتون رو از اون طریق رجیستر کنید

فایل های پچ به درد نمی خوره

shahab-f
June 11th, 2012, 16:58
خوب شما کرک هایی بگیرید که سریال نامبر تولید می کنه و نرم افزارتون رو از اون طریق رجیستر کنید

فایل های پچ به درد نمی خوره
بله اینم درسته - ولی به نظرتون همه نرم افزار ها این نوع کرک رو دارند؟؟

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:59
اگه یه خورده سرچ کنید همون نرم افزار رو می تونید با کرک تولید سریال نامبر پیدا کنید

0060
June 11th, 2012, 17:04
برادر من

2 ساله من با اویرا کار می کنم

حتی ورژن قبلیش رو که داشتم تا پایان سال 2012 اکتیو زده بود

ولی ورژن رو خودم عوض کردم

اینم عکس

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f43/6639-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-avira-jpg

با درورد

این نسخه رایگان هست که از یک موتور استفاده میکنه و نسبت به نسخه پرمیوم ضعیف تر هست مسلما

یکی از ارزونترین آنتی ویروسها همین آویرا هست که 1 سالش 30 - 35 هم گیر میاد که ارزششو داره

فایر وال اگه روشن باشه برای بزار کردن صفحات اینترنتی سرعت رو کند میکنه معمولا خاموش باشه راحت تر است اونم با این وضع اینترنت

shahab-f (http://www.webhostingtalk.ir/member/44009/) نسخه پرمیوم نیاز به کی داره که تا چند ماه پیش که اطلاع دارم نهایتا این کی ها بیشتر از 20 -30 روز کار نمیکرد متوجه تقلبی بودنش میشد و باید انتی ویروس رو کلا پاک میکردی دوباره نصب میکردی که دردسر زیادتر میشد

در کل فکر نکنم 30 هزار تومن برای یک سال امنیت سیستم زیاد باشه

موفق باشد

shahab-f
June 11th, 2012, 17:09
با درورد

این نسخه رایگان هست که از یک موتور استفاده میکنه و نصبت به نسخه پرمیوم ضعیف تر هست مسلما

یکی از ارزونترین آنتی ویروسها همین آویرا هست که 1 سالش 30 - 35 هم گیر میاد که ارزششو داره

فایر وال اگه روشن باشه برای بزار کردن صفحات اینترنتی سرعت رو کند میکنه معمولا خاموش باشه راحت تر است اونم با این وضع اینترنت

shahab-f (http://www.webhostingtalk.ir/member/44009/) نسخه پرمیوم نیاز به کی داره که تا چند ماه پیش که اطلاع دارم نهایتا این کی ها بیشتر از 20 -30 روز کار نمیکرد متوجه تقلبی بودنش میشد و باید انتی ویروس رو کلا پاک میکردی دوباره نصب میکردی که دردسر زیادتر میشد

در کل فکر نکنم 30 هزار تومن برای یک سال امنیت سیستم زیاد باشه

موفق باشد
کی رو نمیشه تو نت دانلود کرد ؟؟

0060
June 11th, 2012, 17:13
کی رو نمیشه تو نت دانلود کرد ؟؟

کی زیاد هست ولی میگم که بیشتر از 20 - 30 رو دوام نمیاره متوجه میشه کل انتی ویروس از کار میافته باید انتی ویروس کلا حذف کنی دوباره نصب و آبدیت کنی

lord007
June 11th, 2012, 17:17
:-o پس بیت دیفندر چی میشه ؟

حالا خوبه 2 ساله رنک 1 برترین آنتی ویروس های دنیا رو میاره
در یک کلام عالیه مخصوصا اینترنت سکیوریتی که دیگه جای خود داره
100 % ضد کی لاگر ها هست کانکشن های کامپیوتر رو به طور کامل در امنیت کامل قرار میده
قصد دانلود دارید حتما اینترنت سکیوریتی رو دانلود کنید آبی رنگه آنتی ویروسش هم قرمزه البته در نسخه اینترنت سکیوریتی آنتی ویروس هم کامل گذاشتن
204 مگابایت خود نرم افزار بعد اولین نصب 160 ~ 180 مگ آپدیتشه
من که ازش خیلی راضی هستم و 12560 روز اکتیوش کردم B-)

منابع :

http://www.youtube.com/watch?v=X7aTABQvKkc

Top 10 Antivirus for 2012 - Top Ten AUTHORITY Reviews (http://www.toptenauthority.com/Antivirus-Software)
Best AntiVirus Software Review 2012 | Compare AntiVirus Software - TopTenREVIEWS (http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/)

habiballahafg
June 20th, 2012, 22:19
با سلام به نظر من انتی ویروس کسپرسکای به دلیل این که یک انتی ویروس غربی نیست (روسیه ای هست) و این که تروجان های اف بی ای را پیدا میکنه میتونه قابل اعتماد تر از سایر انتی ویروس ها باشه

hannah
June 21st, 2012, 08:34
با سلام به نظر من انتی ویروس کسپرسکای به دلیل این که یک انتی ویروس غربی نیست (روسیه ای هست) و این که تروجان های اف بی ای را پیدا میکنه میتونه قابل اعتماد تر از سایر انتی ویروس ها باشه

من خودم تست کردن یک ویروس روی فلش بود کسپر اسکای نتونست حذف کنه شناخت و بلاک کرد ولی آنتی ویروس ایرانی شید حذف کرد :دی ایران هر چیش بد باشه کپی زدن و میکس کردنشون خوبه