PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب هاست ایران.نت

habashi
January 1st, 2012, 13:23
با سلام دوستان قالب هاست ایران رو بفروش میرسد کسی از دوستان خریدار هستش کامل هستش و اینم سایت هاست ایران
hostiran.net

و قیمت پایه 30تومان هستش

ToooPDL
January 1st, 2012, 13:34
سعی کنید قالب سایت های ایرانی رو پخش و یا به فروش نگذارید !
پیروز باشید

majid67
January 1st, 2012, 13:50
شما فارسی سازی قالب رو انجام دادین؟!!
برای سیستم مدیریتی خاصی کد زدید؟ مثل whmcs و یا وردپرس و ...
:-w

habashi
January 1st, 2012, 14:02
خب دوستان بخشید ولی بازم این کار هستش الان اینو خدایی رایگان میزاشتم همه میومد تشکر هم میکرد

faranetwork
January 1st, 2012, 14:06
چه رایگان چه پولی کار شما کار زشتی هست ..شما میخوای قالب بفروشی بشین قالب طراحی کن بفروش

habashi
January 1st, 2012, 14:08
چه رایگان چه پولی کار شما کار زشتی هست ..شما میخوای قالب بفروشی بشین قالب طراحی کن بفروش

خب نه دیگه ببین من الان اینو ویرایش درست حسابی هم بکنم بفروشم هیچ کس نمیفهمه و کلا ببین اینترنت این طوری هست الان بعضی سایت ها قالبش رو میزارن تو سایت های اسکریپت مگه شما خودت یا همکاران دانلود نمیکننس نگین این طور

faranetwork
January 1st, 2012, 14:22
خب نه دیگه ببین من الان اینو ویرایش درست حسابی هم بکنم بفروشم هیچ کس نمیفهمه و کلا ببین اینترنت این طوری هست الان بعضی سایت ها قالبش رو میزارن تو سایت های اسکریپت مگه شما خودت یا همکاران دانلود نمیکننس نگین این طور

ما که قالبمون رو خودمون طراحی کردیم اگه ببینید خیلی هم ساده هست ...شما مگه نمیگی ویرایش میکنی؟؟ پس ویرایش کن بعد بیاین بفروشین حداقل یک کاری کرده باشین...در ضمن قالب شما html هست؟

aalireza439
January 1st, 2012, 14:42
قالب برای چه سیستمی ؟ هاست ایران که از دروپال استفاده می کنه.

majid733
March 20th, 2014, 17:38
حالا چرا دعوا میکنید؟بیخیال بابا بهتر این هست که قالب طراحی بشه و با قیمتی ارزون به فروش برسد ولی در هر حال بازهم خوبه که کار بعضی ها رو راحت میکنه و از خرید قالب سایت هایی چون ...صرف نظر میکنند

asiahosting
March 20th, 2014, 17:41
با سلام دوستان قالب هاست ایران رو بفروش میرسد کسی از دوستان خریدار هستش کامل هستش و اینم سایت هاست ایران
hostiran.net

و قیمت پایه 30تومان هستش

با سلام من چند نفر دیدم که این قالب را ریپ زدن و برای فروش نگذاشتن
موفق باشید

hamid.soltani92
March 20th, 2014, 17:46
دوستان تاپیک مال ۲ سال پیشه!:دی

M-Sadeghi
March 20th, 2014, 20:59
با سلام من چند نفر دیدم که این قالب را ریپ زدن و برای فروش نگذاشتن
موفق باشید

سلام شما عادت دارید همیشه به همه تاپیک ها جواب بدید؟

لطفا تاریخ تاپیک رو نگاهی کنید

mhiizadi
March 20th, 2014, 22:31
حالا چرا دعوا میکنید؟بیخیال بابا بهتر این هست که قالب طراحی بشه و با قیمتی ارزون به فروش برسد ولی در هر حال بازهم خوبه که کار بعضی ها رو راحت میکنه و از خرید قالب سایت هایی چون ...صرف نظر میکنند

شما رسما زیر خاکی رو کشیدی بیرون