PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سايتم بالا نمياد

taranoome
January 1st, 2012, 11:37
با سلام خدمت دوستان چند سالي هست كه من اين سايت رو دارم نزديك به 5 سالي ميشه كه يكدفعه يك ماهه پيش قهر كرد و ديگه بالا نمياد هرچي بك اپ زدم هرچي به پشتيبان هاست تماس گرفتم ميگن مشكل از طرف ما نيست به برنامه نويس دادم گفت سايتت مشكل نداره خاستم كمك كنيد ببينم مشكل از كجاست ممنون ميشم
الان سايت رو سرورهاي تنا هاست هست كه هر تيكت رو بعد از 2 روز يا 3 روز جواب ميده
https://secure.tsnahost.com
اينم ادرس سايت خودم كه بالا نمياد
https://secure.tsnahost.com
ممنون ميشم كمك كنيد

persianboy
January 1st, 2012, 12:11
سلام دوست عزیز
آدرس سایت خودت رو که ندادی
همونه که توی امضا هست؟

Rezash
January 1st, 2012, 12:13
whmcs ـه ؟
فايل configuration.php رو بررسي كن و اگر بك اپ داريد برگردونيد
اگر درست نشد whmcs رو دوباره نصب كنيد.
---
مشكل بالا مربوط به سايت هاستينگ بود !
اگر سايتتون امضاتون هست :
Editing wp-config.php WordPress Codex (http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Increasing_memory_allocated_to_PHP)

taranoome
January 1st, 2012, 12:32
اره سايتم هموني هستش كه تو امضا هستش

persianboy
January 1st, 2012, 12:41
نیم سرور ها مشکل ندارن؟

it-net
January 1st, 2012, 12:48
از اون نیست.
احتمالا یه ماژول به تازگی نصب کردن و باعث این مشکل شده.
شما سیستم جدید نصب کنید در صورت امکان چون بعضی ماژول ها بعد از مدتی ایراد میدن.

taranoome
January 1st, 2012, 13:19
خب چه جوري اين ماژولي كه ميگي رو پاك كنم

it-net
January 1st, 2012, 13:25
باید دونه دونه تست کنید و من زیاد با وردپرس کار نکردم.
اگر می تونید سیستم جدید رو نصب کنید و دونه دونه ماژولها رو نصب کنید و فقط از ماژولهای نال شده و یا از سایتهای غیر معتبر دانلود نکنید چون سورسهای دستکاری می کنن.

taranoome
January 1st, 2012, 13:33
رو ساب نصب كنم احتمالم ميره رو دو تا ماژول كه نصب كردم هر دوش مال فيد بود يعني از فيد سايتا مطالب رو ميگرفت فكر كنم از اونا باشه وگرنه چند سال مشكلي براش پيش نيومده از وقتي كه اين دو افزونه رو نصب كردم هي به مشكل ميخوره و هر بار يه چيزيش ميشه يه راهنمايي ميكنيد يا اگر كسي بلده بگه چه جوري اين افزونه ها رو از تو سي پنل پاك كنم چون قسمت مديريت سايت بالا نمياد
ممنون ميشم

آگونیس
January 1st, 2012, 13:44
رو ساب نصب كنم احتمالم ميره رو دو تا ماژول كه نصب كردم هر دوش مال فيد بود يعني از فيد سايتا مطالب رو ميگرفت فكر كنم از اونا باشه وگرنه چند سال مشكلي براش پيش نيومده از وقتي كه اين دو افزونه رو نصب كردم هي به مشكل ميخوره و هر بار يه چيزيش ميشه يه راهنمايي ميكنيد يا اگر كسي بلده بگه چه جوري اين افزونه ها رو از تو سي پنل پاك كنم چون قسمت مديريت سايت بالا نمياد
ممنون ميشم

بهتره به جای این کار بری از phpmyadmin ماژول ها رو غیر فعال کنید

taranoome
January 1st, 2012, 14:43
مشكل از ديتا بيسه چون الان تغييرش دادم بالا مياد

persianboy
January 1st, 2012, 14:59
مشكل از ديتا بيسه چون الان تغييرش دادم بالا مياد

با آی پی من بالا نمیاد

taranoome
January 1st, 2012, 16:42
الان بالا مياد اما ديتا بيس جديده
http://www.taranoome.com/

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

جون من يكي بياد درستش كنه همش رو ريختم به هم همش قاتي پاتي شد
ولي فهميدم تو قسمت تنظيماته
تو رو خدا كمكم كنيد

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

حالا بگو پول ميدم ببين چند نفر پيغام ميده
چه زمونه بدي شده:((:((:((:((:((

hamidjooni
January 1st, 2012, 20:20
در حال حاضر مشکل اینه که اصلا فایل indx وجود نداره
قبلا ایرادش چی بوده نمیدونم

persianboy
January 2nd, 2012, 11:01
دیروز با آی پی من باز نمیشد ولی الان بالا میاد

taranoome
January 2nd, 2012, 11:36
دوستان مشكل حل شد
دليل مشكل اين بود
رفع مشکل Allowed Memory Size Exhausted در هنگام به روز رسانی وردپرس ۳٫۰

در بعضی از موارد بعضی ها بعد از ارتقا به نسخه ۳٫۰ وردپرس دچار مشکل می شوند و با خطای “Allowed Memory Size Exhausted” مواجه می شوند که علت آن استفاده بیش از حد حافظه سرور است این خطا رخ می دهد و راه حل های زیادی برای حل این مشکل هست.
علت رخ دادن خطا
علت آن این است که بسته وردپرس ۳٫۰ بیشتر و بزرگتر از نسخه های پیشین است (به دلیل ادغام وردپرس چندکاربره با تک کاربره و پوسته و…) و به خاطر این امر وردپرس به حافظه بیشتری نیازدارد. از آنجا که اکثر سرورهای وب تا حد ۳۲ مگابایت را برای استفاده از حافظه تعیین کرده اند.
رفع مشکل
چند راه حل برای رفع مشکل از کارشناسان وردپرس:
■با استفاده از FTP به سرور خود متصل شوید (استفاده از Filezilla ترجیح داده می شود)
■فایل wp-config.php را که در مسیری که وردپرس نصب شده است را دریافت کنید.
■با استفاده از یک ویرایشگر متنی مانند Notepad آن را ویرایش کنید.
■دستور زیر را بعد از تگ PHP به فایل اضافه کنید.

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

■سپس فایل wp-config.php را در سرور خود بارگزاری کنید.
می توانید مقدار بالا را در هر اندازه ای که بخواهید تغییر بدهید. که پیشنهاد می شوند همیشه مقدار ۶۴ را قرار دهید. همیشه نگه داشتن از اصل فایل wp-config.php به عنوان نسخه پشتیبان مناسب است.