PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این دامین رو می خوام بخرم ولی چطوری؟؟؟

AriyaDownload
January 1st, 2012, 01:37
سلام
من این دامین http://www.ariadownload.com (http://www.ariadownload.com/) رو می خوام بخرم ==> ariadownload.com
هویز که گرفتم این دامین برای مدت 535 روز دیگه اعتبار داره
از اونجایی که این دامین بی استفاده هست و یه سایت رو لود می کنه (نمی دونم ای سایتی که لود می کنه چی هست)

وقتی بررسی کردم و از دوستان پرسیدم می گفتن یک شرکت خارجی هست که دامین هایی که اکسپایر می شن
یه شرکت می یاد همون دامین رو ثبت می کنه (فکر کنم این دامینی هم که من می خوام همین بلا سرش اومده)

حالا از دوستان می خواستم بپرسم
اگه سره این دامین هم این بلا اومده ممنون می شم راهنمایی کنن چطوری باید این دامین رو از اون شرکت بخرم
اصلا ادرس اون شرکته چی هست؟
ممنون می شم راهنماییم کنید

domainer
January 1st, 2012, 10:52
سلام دوست عزیز

دامنه که چیلتره :دی به کارتون میآد؟

habashi
January 1st, 2012, 11:15
عزیز دامنه فیل*ر هستش اخه این به کار شما میاد ؟

AriyaDownload
January 1st, 2012, 13:46
سلام دوست عزیز

دامنه که چیلتره :دی به کارتون میآد؟

عزیز دامنه فیل*ر هستش اخه این به کار شما میاد ؟

آره
به کارم می یاد
نهایتش یکی دو هفته زمان می بره تا آزادش کنی دیگه
:d
ممنون می شم راهنمایی کنید تا این دامین رو چطوری بگیرم

AriyaDownload
January 2nd, 2012, 22:55
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟؟؟

پ.ن: اگه الان درخواست سرویس داده بودم، همه می ریختن تو تاپیک
ای خدا ... (:|

jazebeh
January 2nd, 2012, 23:13
سلام
معمولا بعضی از اینگونه دامنه ها در سایت های مزایده دامنه قرار میگیرند ولی اگر چنین نیست می توانید با هویز گرفتن و مکاتبه با مالک فعلی دامنه (از طریق ایمیلشان) اینکار رو انجام بدید. البته اگر در قیمت به توافق برسید.

AriyaDownload
January 2nd, 2012, 23:21
سلام
معمولا بعضی از اینگونه دامنه ها در سایت های مزایده دامنه قرار میگیرند ولی اگر چنین نیست می توانید با هویز گرفتن و مکاتبه با مالک فعلی دامنه (از طریق ایمیلشان) اینکار رو انجام بدید. البته اگر در قیمت به توافق برسید.

هویز گرفتم ولی مالکش رو نمی دونم کی هست
اگه می دونید ممنون می شم معرفی کنید

cartman10mpi
January 2nd, 2012, 23:58
اسم شرکر رو توی گوگل جستجو کردم . در WHT این تاپیک رو پیدا کردم . به نظر میرسه که خود Directi دامنه رو برای پارک کردن گرفته . به نظر کاری از دستتون بر نمیاد
Private Registrations Aktien Gesellschaft - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=682494)

stchost
January 3rd, 2012, 00:19
این صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه Park هست یعنی با کلیک بر روی لینک های داخل آن برای صاحب دامنه پول ذخیره خواهد شد.
وقتی این کار را می کنند که بخواهند دامنه را بفروشند و یا از آن کسب در آمد کنند
این دامنه ظاهرا برای فروش نیست چون در صفحه پارک گزینه ای برای سفارش یا آفر وجود ندارد.

به دلیل اینکه تمام راه های ارتباطی برای صاحب دامنه بسته است و قسمت آفر نیز در صفحه پارک نیست صاحب دامنه قصد فروش را ندارد

موفق باشید

UserWht
January 3rd, 2012, 00:24
دوستان جریان این سایت های whois چیه ؟ مثلاً من دومین دات کام رو ثبت کردم دست منه ولی نوشته این دومین رو مثلاً به قیمت 100 دلار می فروشه چیه جریانش ؟

stchost
January 3rd, 2012, 00:59
کدام سایت منظور شماست ؟
لینک بدید لطفا