PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای سایت دانلود ویدیو !

ramiy
January 1st, 2012, 01:23
سلام
من مدتی هست تو فکر زدن یه سایت هستم تو زمینه دانلود ویدیو
من یه آرشیو نسبتا زیاد دارم و می خوام اون رو روی اینترنت برای دانلود بزارم و بعد از مدتی هم برای دانلودش به کاربرا اکانت بفروشم که هزینه سایت دربیاد (البته این کار بعد از معروف شدن سایت هست)
من هرچی گشتم و مطالب مرتبط رو خوندم به نتیجه قطعی برای هاست دانلودم که قرار هست فایل هام رو روش بزارم نرسیدم
و اینکه از کجا هاست بگیرم که هم قیمتش مناسب باشه و هم کارایی و کیفیتش
و یه نکته مهم هم آپلود فایلهام هست که چون من خودم اینترنتم لاکپشتی هست نمی تونم روی هاست بیارم و آیا جایی هست که برام آپلود کنه و هزینش چقدره ؟
تشکر از همه عزیزان

آگونیس
January 1st, 2012, 01:32
سلام
من مدتی هست تو فکر زدن یه سایت هستم تو زمینه دانلود ویدیو
من یه آرشیو نسبتا زیاد دارم و می خوام اون رو روی اینترنت برای دانلود بزارم و بعد از مدتی هم برای دانلودش به کاربرا اکانت بفروشم که هزینه سایت دربیاد (البته این کار بعد از معروف شدن سایت هست)
من هرچی گشتم و مطالب مرتبط رو خوندم به نتیجه قطعی برای هاست دانلودم که قرار هست فایل هام رو روش بزارم نرسیدم
و اینکه از کجا هاست بگیرم که هم قیمتش مناسب باشه و هم کارایی و کیفیتش
و یه نکته مهم هم آپلود فایلهام هست که چون من خودم اینترنتم لاکپشتی هست نمی تونم روی هاست بیارم و آیا جایی هست که برام آپلود کنه و هزینش چقدره ؟
تشکر از همه عزیزان

سلام
با توجه به اینکه در بخش آموزشی در خواست دادید از ارائه ی آفر معذوریم

اما بهترین راه حل برای شما که می خواهید سایت فیلم ویدئو بزنید پیشنهاد خرید یک سرور ویندوز با فضای بالا و رم بالا جهت دانلود و آپلود فایل،تگ گذاری بر روی فیلم و... می باشد که به راحتی می تونید این کارو انجام بدهید
مشاورین آگونیس در خدمت شما هستند
- ناحیه کاربری (http://agonis.ir/clientarea.php)

ramiy
January 1st, 2012, 15:48
از دوستان دیگه هم ممنون میشم منو راهنمایی کنن
مرسی

0060
January 1st, 2012, 16:06
با سلام این که بخوایید آرشیو روی سیستم رو اپلود کنید کلا از سرتون خارج کنید

مطمئنا تمام ارشیو شما رو توی اینترنت میشه پیدا کرد و میتونید از اونا استفاده کنید

در مورد هاست دانلود واسه فیلم شما به فضای بالای 200 الی 300 گیگ نیاز دارید که هزینش نسبت به کیفیت اون هاست حد اقل 100 هزار تومان در ماه هست

در مورد فروش اکانت پرمیوم پیشنهاد میکنم سایت رو کاملا به زبان انگلیسی بالا بیارید چون کاربرای ایرانی هزینه ای در این مورد پرداخت نمیکنند ولی کاربران خارجی اکانت میخرند برای فروش اکانت از اپلود سنترهایی مثل فایل سونیک میتونید استفاده کنید .

ramiy
January 1st, 2012, 17:09
مرسی از توضیح شما
ولی آرشیو من می تونم بگم توی وب وجود نداره ، به خاطر همین می خوام براش اشتراک بفروشم
من یه سایت دانلود فیلم دیدم که مثل رپیدشیر دانلود رایگان و پولی داشت ، خوب اگه بشه که خوب میشه
من تو گشت و گذارم تو وب سایت ها هاست دانلود دیدم که زده بود هاست دانلود 100 گیگ پهنای باند نامحدود ماهی 15000 تومان
اگه سایت معتبر و مطمئنی مد نظرتون هست با پی ام معرف کنید
مرسی

arman_gts
January 1st, 2012, 17:33
سایت اشتراک ویدئو : http://www.aparat.com (http://www.aparat.com/)
100 گیگ ماهی 15 تومن ، میشه ولی نا محدود نمی شه! یعنی فکر نکنم!

0060
January 1st, 2012, 17:54
مرسی از توضیح شما
ولی آرشیو من می تونم بگم توی وب وجود نداره ، به خاطر همین می خوام براش اشتراک بفروشم
من یه سایت دانلود فیلم دیدم که مثل رپیدشیر دانلود رایگان و پولی داشت ، خوب اگه بشه که خوب میشه
من تو گشت و گذارم تو وب سایت ها هاست دانلود دیدم که زده بود هاست دانلود 100 گیگ پهنای باند نامحدود ماهی 15000 تومان
اگه سایت معتبر و مطمئنی مد نظرتون هست با پی ام معرف کنید
مرسی

100 گیگ ماهی 15 تومن :105:

هاست دانلود با این قیمت شاید بتونید پیدا کنید ولی خوب انتظار ازش نداشته باشید یا کل فایلهاتون از بین میره یا هر روز داون هست یا......

سایت معتبر سراغ دارم ولی سایت معتبر با این قیمت نه 100 گیگ حد اقل 40 تومن در ماه

shazo
January 1st, 2012, 17:59
سلام.. دوستان خودكار ميشه روي ويديو تگ گذاشت ؟

arman_gts
January 1st, 2012, 19:21
منظورتون از تگ دقیقا چیه ؟

alibalavipour
January 4th, 2012, 12:14
روزام استفاده ببرید ازامکانتی که راجع به استفاده صحیح ودرست ازطریق محاوله این سایت به سایتهای دیگر است.