PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود مکرر فایل توسط FTP Client

mahdigh
December 31st, 2011, 22:57
سلام
من یک وی پی اس ویندوز 2003 دارم که از دیشب با اف تی پی به مشکل برخوردم. مشکل اینکه وقتی من یک یا چند فایل رو میزارم برای آپلود توسط اف تی پی (برنامه Cuteftp استفاده میکنم) این فایل آپلود میشه بعد دوباره شروع میکنه فایل رو همینطوری آپلود کردن پشت سر هم مثل اینکه اون سرور که فایل روش آپلود میشه دستور کامل شدن آپلود رو به وی پی اس نمیفرسته و این هم هی آپلود رو انچام میده دوباره. من هر کاری کردم درست نشد کسی از دوستان میدونه مشکل از چی هستش ؟؟؟ در ضمن من برنامه اکانتینگ روی وی پی اس نصب ندارم کلا تا حالا نصب نکردم.
ممنون میشم کسی راه حلی پیش روی من بزاره در ضمن من فایلهام رو روی fileserve - filesonic - filepost - uploaded.to آپلود میکنم که با همه اینا همین مشکل هستش و فقط مختص یک سایت خاص نیستش.
با تشکر

alfa5xx
December 31st, 2011, 23:31
با سلام

شما از نرم افزار file zila server /client واسه این کار استفاده کن

file zila server اینو رو سرور و

file zila client رو روی لوکال نصب کن و پوشه مورد نظرت رو رو سرور انتخاب کن بعد آپلود کن

این ftp account ویندوز بعضی موافع چت میزنه .

mahdigh
December 31st, 2011, 23:34
با سلام

شما از نرم افزار file zila server /client واسه این کار استفاده کن

file zila server اینو رو سرور و

file zila client رو روی لوکال نصب کن و پوشه مورد نظرت رو رو سرور انتخاب کن بعد آپلود کن

این ftp account ویندوز بعضی موافع چت میزنه .

ببخشید من خیلی وارد نیستم میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ در قسمت نصب کردن نسخه سرور مشکلی نیست. نسخه کلاینت رو روی پی سی خودم نصب کنم ؟؟ یا یک برنامه مثل xamp روی سرور نصب کنم و از اون به عنوان لوکال استفاده کنم ؟؟؟

RapB0y
December 31st, 2011, 23:40
ببخشید من خیلی وارد نیستم میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ در قسمت نصب کردن نسخه سرور مشکلی نیست. نسخه کلاینت رو روی پی سی خودم نصب کنم ؟؟ یا یک برنامه مثل xamp روی سرور نصب کنم و از اون به عنوان لوکال استفاده کنم ؟؟؟

بله filezilla client رو رو پی سی خودتون نصب کنید

mahdigh
December 31st, 2011, 23:43
بله filezilla client رو رو پی سی خودتون نصب کنید

نصب کردم حالا چجوری باید ایم کلاینت رو ویندوز رو به نسخه سرور متصل کنم ؟؟؟؟ و وقتی این کار رو کردم بعدش باید چکار کنم. من مبتدی هستم در این زمینه لطفا راهنماییتون با جزئیات بیشتر باشه.
با تشکر

alfa5xx
January 1st, 2012, 08:59
با سلام دوست عزیز

شما اول یک اکانت روی نسخه سروری فایل زیلا درست کن و یک پوشه باید روی سرور ایجاد کنی و دسترسی رو فول بدی بعد بیا با نرم افزار فایل زیلا نسخه کلاینت از روی لوکال به ای پی سرورت وصل شو و با همون اکا نتی که ساخته بودی بعد که کانکت شدی فیلهات رو میریزی روی همون پوشه تو سرورت

اوکی ؟؟؟ به همین راحتی

mahdigh
January 1st, 2012, 12:30
مثل اینکه دوستان منظور من رو اشتباه متوجه شدن (شایدم من بد متوجه شدم). من نمیخوام از روی پی سی خودم فایل بریزم روی وی پی اس. من با وی پی اس فایل دانلود میکنم و همون فایل که روی وی پی اس دانلود شده رو روی fileserve و غیره آپلود میکنم از طریق اف تی پی. حالا این اف تی پی همش پشت سر هم فایلها رو آپلود میکنه. من مشکلم اینه. ببخشید اگر بد توضیح دادم.

alfa5xx
January 2nd, 2012, 21:50
داداش گفتم که شما باید فایل رو بریزی توی یک پوشه روس وی پی است بعد اون فایل رو دسترسی کامل بدی و یک اکانت با نسخه سرور فایل زیلا درست کنی بعد با زدن ای پیت توی یک مرورگر میتونی به وی پی است وصل بشی . با دادن نام کاربر ی و پسوردی که در خط بالا توضیح دادم به سرورت وصل میشی و میتونی فایل هات رو دانلود کنی ....ا گه منظورت از بر قراری این لرتباط دانلود فایلهای روی می پی است باشه اینطوریه

ناراحت نشیا داداش واضح بنویسی جواب واضح میگیری الان هم این خط که نوشتی ابهام داره""""
الا این اف تی پی همش پشت سر هم فایلها رو آپلود میکنه"""

یعنی چی اپلود میکنه ؟؟؟؟؟؟