PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد لایسنس vb !

sam_pontiac
September 24th, 2009, 23:50
سلام و درود به همه عزیزان
راهنمایی کوچکی میخوام از دوستان در مورد Vb ، لایسنسش رو از کجا و چه جوری باید تهیه کرد چون حوصله null و ساس و این حرف ها نیست ! یه سر با لایسنس ، در این مورد هر کدوم از عزیزان اطلاعی دارند ممون میشم راهنمایی کنند.

یک مورد دیگه این که ، برنامه نویسی آشنا هم هست که بتونه یک پل بین vb و یک cms دیگه بنویسه که رابطه کاربری هر 2 cms رو با هم ست کنه آیا یا خیر؟ چون میدونم ادمین سایت vbskin.ir هم در این فوروم عضویت دارند پرسیدم ، اگر خودشون هم بودن و پاسخ بدن ممنون ازشون ، در مورد دوم لطفا خواهش میکنم که افرادی که آشنایی دارن راهنمایی کنند.[ شرمنده ]

Roka
September 25th, 2009, 00:02
سئوال اول :
اول دامینی که میخوای وی بی روش فعال شه در نظر بگیر ، بعد یه نفر که paypal داشته باشه پیدا کن ، برات پرداخت کنه

تا جائی که یادم هست سالیانه 100 $ هست و اگه بخوای همیشگی باشه 180 $ که برای به روز رسانی باید پول بدی فقط !

بعد اونا یه customer ID و customer password بهت میدند که موقع نصب یا اپدیت ازش استفاده میکنی ( با همون مشخصات توی سایت vbulletin.org هم میتونی لاگین بشی و دانلود کنی )

سئوال دوم :
اگه میخوای آخرین ارسال های تالار توی سایت نمایش داده شه ، کار سختی نیست ! اگه سیستم های معمولی مثل جوملا/نیوک یا کلاً یه چیز عمومی باشه حتمی افزونه RSS Reader داره ، از این افزونه میتونی استفاده کنی و با کمک لینک RSS تالار آخرین ارسالی هارو نشون بدی
اگه سیستم اختصاصی هست باید برنامه نویستون این کار رو انجام بده

اما ! اگه میخواید کاربری که توی سیستم اصلی سایت عضو شده ، توی تالار هم عضو باشه ، یه خورده مشکل هست و دوباره خود برنامه نویس باید این کار رو انجام بده ، یعنی جداول user دیتابیس رو به اشتراک بگذاره ( Share کنه )

موفق باشید

sam_pontiac
September 25th, 2009, 00:07
سلام و تشکر از پاسخ شما roka جان
در مورد سوال اول راهنمایی کاملی بود ولی باز این سوال پیش میاد که paypal از کجا و اگر شخص مطمئنی هست که کسی سراغ داره ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

در مورد سوال دوم شما ، بنده خودم برنامه نویس هستم و فقط یک bridge میخوام که بین سایت و فوروم کاربران اشتراک یکی داشته باشند و آشنائی خاصی با vb ندارم چون حقیقت تجربی چیزائی که بلدم رو یاد گرفتم ! و از نظر Rss و غیره هم مشکلی اصلا نیست فقط یک پل که کاربران مشترک بشن بین پرتال و فوروم ، همین ! چون دیدم رو چند تا سایت این کار انجام شده ، گفتم کجا از اینجا بهتر در این مورد که همه سررشته ای بهرحال تو اینطور مسائل دارن ، ممنون میشم در مورد دوم راهنمایی ای به صورتی بشه که یک برنامه نویس معرفی بشه و یا ...
سایت پربازدید هست و بعد از 4 ماه تاسیس سایت ، 1700 کاربر فعال فقط داره ، و تالار فعلی فوق العاده از هر نظر ببخشید افتضاحه و بهترین فوروم vb رو دیدم.ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.

Roka
September 25th, 2009, 00:11
سلام و تشکر از پاسخ شما roka جان
در مورد سوال اول راهنمایی کاملی بود ولی باز این سوال پیش میاد که paypal از کجا و اگر شخص مطمئنی هست که کسی سراغ داره ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

در مورد سوال دوم شما ، بنده خودم برنامه نویس هستم و فقط یک bridge میخوام که بین سایت و فوروم کاربران اشتراک یکی داشته باشند و آشنائی خاصی با vb ندارم چون حقیقت تجربی چیزائی که بلدم رو یاد گرفتم ! و از نظر Rss و غیره هم مشکلی اصلا نیست فقط یک پل که کاربران مشترک بشن بین پرتال و فوروم ، همین ! چون دیدم رو چند تا سایت این کار انجام شده ، گفتم کجا از اینجا بهتر در این مورد که همه سررشته ای بهرحال تو اینطور مسائل دارن ، ممنون میشم در مورد دوم راهنمایی ای به صورتی بشه که یک برنامه نویس معرفی بشه و یا ...
سایت پربازدید هست و بعد از 4 ماه تاسیس سایت ، 1700 کاربر فعال فقط داره ، و تالار فعلی فوق العاده از هر نظر ببخشید افتضاحه و بهترین فوروم vb رو دیدم.ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.

هر دو گذینه توی همین سایت هست !
هم واسه paypal هم برنامه نویس
خود دوستان اعلام آمادگی میکنند

goldstar
September 25th, 2009, 00:18
سلام
پی پال اینجا خیلی ها دارند میتونی از سایتهای زیر هم استفاده کنی
http://www.persianpayment.com/
http://epaymenthub.com/

فقط سعی کن با ایمیل خودت خریده بشه!
درباره پل زدن بین ویبولتین و اسکریپت دیگر هم همون جوابی که روکا داد. معمولا تا 100 هزار تومان هزینه داره

sam_pontiac
September 25th, 2009, 00:27
roka ی عزیز خیلی ممنون
goldstar جان از شماهم بابت راهنمایی و سایت ها تشکر.
موفق باشید.

pishtazweb
September 25th, 2009, 11:48
با سلام
دوست عزیز برا خرید بنده میتونم کمکتون کنم
در مورد پل ارتباطی هم عرض کنم وی بی یه پلاگین به نامvbadvance داره که میتونه این کار را برات انجام بده
نموه سایت فارسی با این پلاگین:p30mob.com

mr.bahram
September 25th, 2009, 13:35
سلام و درود به همه عزیزان
راهنمایی کوچکی میخوام از دوستان در مورد Vb ، لایسنسش رو از کجا و چه جوری باید تهیه کرد چون حوصله null و ساس و این حرف ها نیست ! یه سر با لایسنس ، در این مورد هر کدوم از عزیزان اطلاعی دارند ممون میشم راهنمایی کنند.

یک مورد دیگه این که ، برنامه نویسی آشنا هم هست که بتونه یک پل بین vb و یک cms دیگه بنویسه که رابطه کاربری هر 2 cms رو با هم ست کنه آیا یا خیر؟ چون میدونم ادمین سایت vbskin.ir هم در این فوروم عضویت دارند پرسیدم ، اگر خودشون هم بودن و پاسخ بدن ممنون ازشون ، در مورد دوم لطفا خواهش میکنم که افرادی که آشنایی دارن راهنمایی کنند.[ شرمنده ]
من بهرام هستم
واسه خرید شما می تونید از این ادرس اقدام بکنید www.vbuletin.com/order
هزینه ها درون ادرس هست ، نکته جالبی که هست اینه شما یک ساله اگر خرید بکنید می تونید بعد از 60 روز با دادن مابد تفاوت هزینه یعنی 80 دلار دیگر لایس رو به مادام تبدیل بکنید یعنی یک جورایی شرایطی خودمون در ایران lol
برای پرتال اول سایت در حال حاظر برنامه هایی داره در این خصوص نوشته میشه که می تونم بهت معرفی بکنم و نسبت به نوع کارت انتخاب بکنی
اگر یک مدیریت کامل و بدونه نقص می خوای بهت vBulletin Project Tools رو پیشنهاد می کنم که به خاطر اطلاعات کمی که در این خصوص هست توی ایران کسی شاید اصلا باهاش کار نکرده باشه ، منتها باید لایس این برنامه رو هم تهیه بکنید
یه CMS دیگه هست با این ادرس که به صورت تست هست ولی برنامه هایی زیادی رو انگاری داره هماهنگ می کنه اطلاعات دقیقی در خصوصش ندارم demo.vbcms.de/vbcms.php یکی از بچه ها هم یه سایت در این خصوص زده که می تونید ازش راهنمایی بگیرید http://www.vbcms.ir
برنامه ای که به صورت ازاد هست و می تونید با یکم کار کردن و پلاگ نوشتن یک چیز خیلی عالی در بیارید همان برنامه معرف و ازاد vbadvanced هست که نمونه هایی رو بچه ها معرفی کردن
http://www.vbskin.ir/cmps_index.php

alimooghashang
September 30th, 2009, 02:12
من میتونم پل بزنم
چقدر میتونید هزینه کنید و چه امکاناتی رو میخواهید در بر بگیره؟