PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحصیلات متخصصین و همکاران هاستینگ

MehrPC
December 31st, 2011, 12:03
دوستان اگه تمایل دارند توی این تاپیک هر کس بگه تحصیلاتش در چه رشته ای هست و از کجا مدرک گرفته
میخواهیم نتیجه گیری کنیم بیشترین رشته که دوستان مشغول به تحصیل بوده و هستند چی هست

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

خودم اول میگم
مهندسی فناوری اطلاعات ، دانشگاه رایانه ای تهران

allbert
December 31st, 2011, 12:06
مهندسی نرم افزار

دانشکده امام صادق بابل

delta
December 31st, 2011, 12:11
چه قدر جالب.. فکر میکنید اینجا واقعا کسی بهتون میگه چه مدرکی داره؟ یک هاستینگ بود طرف 16 ساله بود میگفت دکترا داره!! کلی هاست فروخت زد به چاک..

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

صبر کنید اینجا پر میشه از دکتر مهندس... اگه یک دیپلمه پیدا کردی؟ حالا یک سوال بپرس میتونید فلان نرم افزار روبک آپ بگیرید همه میمونن توش!

arman_gts
December 31st, 2011, 12:20
چه قدر جالب.. فکر میکنید اینجا واقعا کسی بهتون میگه چه مدرکی داره؟ یک هاستینگ بود طرف 16 ساله بود میگفت دکترا داره!! کلی هاست فروخت زد به چاک..

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

صبر کنید اینجا پر میشه از دکتر مهندس... اگه یک دیپلمه پیدا کردی؟ حالا یک سوال بپرس میتونید فلان نرم افزار روبک آپ بگیرید همه میمونن توش!

موافقم! خودم تجربه برخورد با یک پسربچه 16 ساله رو داشتم(اولشم هویت مدیر سایت برام روشن نبود!) که نوشته بود 5 سال سابقه فعالیت در زمینه هاستینگ و .... !

MehrPC
December 31st, 2011, 12:34
دوستان قرار نیست اینجا کسی از خودش تعریف کنه برای فروش بیشتر
از دوستانی که نظم دادن ممنونم

persiantools
December 31st, 2011, 12:35
من صفاری هستم دانشجوی سال 4 مهندسی فناوری اطلاعات -

Warez-Host.IR
December 31st, 2011, 12:48
این تاپیک نیز بد نیست :

http://www.webhostingtalk.ir/f41/24755/

موفق باشید

mad-adwords
December 31st, 2011, 13:26
اره کی میاد می گه من این مدرکم و مشخصات فعالیتم ما که یه ضربه مالی از یه بچه 15-16 ساله خوردیم که خودش نماینده شرکت معرفی میکرد برای خردی ویزا کارتو شارژ اون و چند کار که خودش از کاندا هم معرفی می کرد با پیگری وکیل خانوادگی مون که پدرش دراوردم که مشخص شد15-16 سالهش او نهم دختر بود که با مشخاصت حساب بانکی بردارش کار می کرد

الان روی نت از یه بچه 10 ساله وبلاگ وسایت داره دارند چی کار ایی می کنند
این گفتم که روی فضای مجازی هیچ چیز حقیقی نیست

iraniandata
December 31st, 2011, 13:40
سلام

سن کم دلیل نیست بلکه تخصص و ایمان دلیل است

کسی که تخصص و توکل بر خداوند داره حتما موفق میشه

اگر میگید حتما باید دکترا داشت و اینها نه خیر

سازنده لینوکس اونموقع 16 ساله بود

همین مسابقات acm فقط رده سنی20 سالگی یعنی بیست سال به بالا نمیتونه شرکت کنه !!!!!!

بنده خودم 14 سالمه

درپناه حق

خدانگهدار

okey
December 31st, 2011, 13:40
18 سالمه از 15 سالگی افتادم تو کار هاستینگ ! دیپلم هم ندارم !

saeed25
December 31st, 2011, 13:41
با دروود
هرچند که به راستی دانش آموختگی دانشگاه های ایران و نظام آموزشی ایران هیچ هماهنگی با زمینه کار افراد ندارد و...در دانشگاه ها آنچنان که بر روی درس های ریاضی و ... تکیه دارند بر روی دانش های بنیادین روز و پژوهش هیچ تکیه و پافشاری نمی شود..
من خودم دانشجوی سال دوم مهندسی ناپیوتسه نرم افزار هستم..
اما افسوس از یک یادگیری جدید در دانشگاه....افسوس از یک دانش به روز...از یک درس به روز...:53:

maryam1
December 31st, 2011, 13:55
اینجور تاپیکها به نظر من به جایی نمیرسه
من خودم یه نفرو میشناسم که مدیر یه شرکت بزرگه ( بماند کدوم شرکت) کارشناس ارشد زراعت و اصلاح نباتات داره
اما علاقه مند و حرفه ایه
دلیلش اینه که تو کشور ما هیچکس از رو علاقه و استعدادش نمیتونه وارد دانشگاه بشه

m.hoseynpur
December 31st, 2011, 13:56
بنده کارشناسی ارشد حسابداری از دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه ازاد قزوین گرفتم.درخدمتتون هستم

agarb98
December 31st, 2011, 14:07
لیسانس دانشگاه تهران در حال حاضر ساکن کانادا و ادامه تحصیل در دانشگاه اتاوا 6 ماه ایران 6 ماه کانادا
دانشجوی رشته ی فناوری اطلاعات یا به زمان عمومی it

camelian77
December 31st, 2011, 14:35
فیزیک دانشگاه صنعتی شریف -- زندگی در وین، اتریش. فعلا در تهران تعطیلات !

m2n
December 31st, 2011, 14:54
سلام

سن کم دلیل نیست بلکه تخصص و ایمان دلیل است

کسی که تخصص و توکل بر خداوند داره حتما موفق میشه

اگر میگید حتما باید دکترا داشت و اینها نه خیر

سازنده لینوکس اونموقع 16 ساله بود

همین مسابقات acm فقط رده سنی20 سالگی یعنی بیست سال به بالا نمیتونه شرکت کنه !!!!!!

بنده خودم 14 سالمه

درپناه حق

خدانگهدار

عجب :105:

habashi
December 31st, 2011, 15:22
عجب :105:

مگه عجب داره خب تفلکی سنش اینه هیچ مشکلی هم نداره ماشا الله هم برنامه نویس هستش

iraniandata
December 31st, 2011, 15:33
سلام

نه برنامه نویس واقعی نیستم

فقط یه کپی پیسگر ساده و یکم aspx و php میفهمم در حال حاضر

ان شاء الله در آینده یه برنامه نویس خوب خواهم شد

درپناه حق

خدانگهدار

habashi
December 31st, 2011, 15:37
سلام

نه برنامه نویس واقعی نیستم

فقط یه کپی پیسگر ساده و یکم aspx و php میفهمم در حال حاضر

ان شاء الله در آینده یه برنامه نویس خوب خواهم شد

درپناه حق

خدانگهدار

خب اینم خوبه دوست عزیز تو که با شهامت میای میگی همین عالی هستش خیلی از شما متشکرم که نمیای دروغ بگی به مردم خیلی ممنونمممممم

1oveless
December 31st, 2011, 16:12

فقط به خاطر اینکه روت رو زمین نندازم من دیپلم نقشه کشی‌ ساختمان دارم .

Online24
December 31st, 2011, 16:38
.

lvlehrad
December 31st, 2011, 16:48
من نه متخصص هستم نه تو کار هاستینگ فقط خواستم بگم
"اورجینال بدنیا اومدی...حیف کپی از دنیا بری...خودت باش" :53:
البته منظورم شخص خاصی نبود و کلی گفتم

iraniandata
December 31st, 2011, 17:20
به نام خداوند بخشنده و مهربان

سلام دوستان همه چیز به مدرک نیست

برای مثال

آقای بیل گیتس مدیرعامل سابق مایکروسافت و یکی از 2 بنیان گذار مایکروسافت که امروزه او را یک ریاضی دان نیز میدانند

ایشان ترم 2 دانشگاه انصراف داده و تمام وقتشان را برای مایکروسافت صرف کردند و به اینجا رسیند

ایشان متخصص بودند که به اینجا رسیدند پس تخصص یکی از لازمه های امروزیست

طرف فوق لیسانس نرم افزار داره دانشش اونقدر نیست

درکل تخصص یکی از لازمه هاست

به قول استاد باید برنامه نویسی (درزمینه نرم افزار البته) تو خون انسان باشه

در پناه حق

خدانگهدار

Arte
December 31st, 2011, 17:37
بیل گیتس دیپلم بود و تونست یک جهان رو تکون بده ( بعد ها بهش مدرک دانشگاهی افتخاری دادن ) تو صنعت کامپیوتر همه چیز تجربی و نیازی به دروس دانشگاهی نیست خلاقیت حرف اول رو میزنه شما با یک کتاب میتونی انواع زبون ها رو فرا بگیری و با تمرین و تجربه توی کار به موفقیت برسی .
دیدم که حرفه ای ها میپرسن چی بلدی نمیپرسن چقدر سواد داری .
وقتی با یک سرچ کوچیک میشه به همه چیز دسترسی داشت دیگه کی میره سر کلاس بشینه سال 2012 رسیده ...

DeltaGostar
December 31st, 2011, 19:47
بنده هم 30 ساله - مدیر شرکت دلتا گستر آساک

تحصیلات دانشگاهی - آخرین مدرک > کاردانی نرم افزار و کامپیوتر - دانشجو در حال تحصیل رشته (IT)
تخصص های اخذ شده :‌
کارشناس نگهداری BTS NOKIA - BSC-Tellabs- Huawei

شغل : کارشناس نگهداری ارتباطات راه دور - کارشناس نگهداری فیبرنوری شرکت ارتباطات زیرساخت

از سال 86 زمینه هاستینگ کار میکنم از سال 87 شرکت به صورت رسمی ثبت و مشغول در این زمینه مشغول هستم.

ومن الله توفیق :53: