PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ سرور مجازی

ramsin
December 31st, 2011, 00:40
سلام.خسته نباشین.دوستان من سرو رو کانفیگ کردم.ولی نمیدونم مشکل از چیه که اولا فونت فارسی رو بجاش علامت سوال میاره تو اسکریپت ها.یکی هم اینکه زند اپتیمایزر به درستی خونده نمیشه.میشه راهنماییم کنید؟

m.hoseynpur
December 31st, 2011, 00:47
باسلام شما کانفیگ کردید؟شما که یه هارد نمیتونستید به سرور اضافه کنید....

کانفیگتون نقص داره دوست عزیز بهتر هست اینطور کارها رو به یه متخصص واگذار کنید.یا از مدیر سرورتون بخواید براتون منیج کنند...

taghi.karimi
December 31st, 2011, 09:53
سلام.خسته نباشین.دوستان من سرو رو کانفیگ کردم.ولی نمیدونم مشکل از چیه که اولا فونت فارسی رو بجاش علامت سوال میاره تو اسکریپت ها.یکی هم اینکه زند اپتیمایزر به درستی خونده نمیشه.میشه راهنماییم کنید؟

تنظیمات مربوط به زبان را به ویندوز اضافه کرده اید؟

HugeServer
December 31st, 2011, 10:33
متاسفانه شما توصیحات کامل ارائه نکردید.
درباره Zend Optimizer بررسی کنید که آیا در php load میشود یا خیر,اگر بله باید zend رو دوباره نصب کنید.
در cpanel :

/scripts/phpextensionmgr install Zendopt

درباره مشکل دیگر شما :
http://www.webhostingtalk.ir/f6/28927/

ظاهرا شما از PHP 5.3.x استفاده میکنید,درسته؟

ramsin
December 31st, 2011, 12:10
میشه شما بررسی کنین واسم؟ممنو ورژن پی اچ پی رو رو 5.2 گذاشتم.بازم زند مشکل داره.همچنین فونت های فارسی.اگه آی دی تونو لطف کنید ممنون میشم.یا اینکه اینو اد کنین.
ramsin_shahedi

camelian77
December 31st, 2011, 20:36
مشکل ؟؟؟؟‌ ایشون با حذف MbString از کامپایل پی اچ پی حل شد.

ramsin
January 7th, 2012, 23:05
دوستان این mbstring رو فعال می کنیم فونت های فارسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میاد ، و غیر فعال می کنیم هم یه مشکل دیگه داریم.اونم اینه که موقع ارسال اتوماتیک لینک در سیستم تبادل لینک ارور 500 رو میاره.چیکار میشه کرد؟

kingoftehran
January 8th, 2012, 02:10
mbstring ربطی به ؟؟؟ شدن نداره آیا فقط متن های بانک اطلاعاتی شما این طور میشه یا هر نوشته ای؟

ramsin
January 8th, 2012, 10:05
کل فونت های فارسی.مثل این.ببینید الان که mbstring رو نصب کردیم اینطوری شده.اون یکی مشکلم یعنی ارسال لینک اتوماتیک ولی حل شده.الان فقط میخواییم این فونت ها رو درست کنیم.ناگفته نمونه که اگه mbstring غیر فعال بشه درست میشه این فونت ها.در عوض اون یکی مشکل نمایان میشه.(ارسال اتوماتیک لینک)
????? ???? ???????? ? ?????? | ?????? ?????? | ???? www.susususu.us (http://www.susususu.us)

ToooPDL
January 8th, 2012, 10:19
متاسفانه شما توصیحات کامل ارائه نکردید.
درباره Zend Optimizer بررسی کنید که آیا در php load میشود یا خیر,اگر بله باید zend رو دوباره نصب کنید.
در cpanel :

/scripts/phpextensionmgr install Zendopt

درباره مشکل دیگر شما :
http://www.webhostingtalk.ir/f6/28927/

ظاهرا شما از PHP 5.3.x استفاده میکنید,درسته؟

مشکل ؟؟؟؟‌ ایشون با حذف MbString از کامپایل پی اچ پی حل شد.

من روی سرورم PHP 5.3.x ( ورژن دقیقش یادم نیست ) کامپایل کردم .
ضمن اینکه mbsring هم فعال هست .
هیچ مشکلی از بابت علامت ؟؟؟؟ و اینها بوجود نیومده .

click2007
January 9th, 2012, 08:53
اشکال از اتصال به mysql است نوع ارتباط رو UTF-8 کنید در اتصالتون
mysql_connect()

iMohsen
January 9th, 2012, 09:26
یا این که در تنظیمات mysql در فایل my.cnf کاراکترست پیش فرض رو برروی utf8 بزارید .