PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامین پنل

deldar
December 30th, 2011, 23:11
سلام. مشتری من توسط whmcs یک سفارش ثبت کرده است و پنل هاست آن نیز ثبت شده است
حالا می خواهد دامین این پنل را تغییر دهد. آیا راهی هست در whmcs یا whm دامین پنل را تغییر داد؟ مرسی

Milad-H
December 31st, 2011, 00:19
سلام. مشتری من توسط whmcs یک سفارش ثبت کرده است و پنل هاست آن نیز ثبت شده است
حالا می خواهد دامین این پنل را تغییر دهد. آیا راهی هست در whmcs یا whm دامین پنل را تغییر داد؟ مرسی

اگه منظور شما اینه که دامنه اصلی هاست رو تغییر بدین در whm برید به :

Main >> Account Functions >> Modify an Account

deldar
December 31st, 2011, 18:45
سلام. مرسی. بنده بخشی که فرمودید را ندارم. اینها را دارم:

4204 4205

amd
December 31st, 2011, 18:51
با سلام
از طریق Account Information

گزینه List Accounts رو بزنید تمام مشتری هایی که ساختید رو نشون میده

درضمن شما دامین مشتریتون رو در ابتدا تعریف میکنید نه مشتری مشتری که دسترسی به whm نداره که

اگر هم در مورد whm سوالی داشتید پ.خ کنید پاسخ داده میشه.

deldar
December 31st, 2011, 19:02
ممنون. درسته در ابتدا مشتری یک دامین معرفی کرده و پنل ساخته شده ولی بعد از چند روز به هر دلیلی گفته می خوام از یک دامین دیگر استفاده کنم لطفا دامین جدید را جایگزین دامین اصلی پنل ام کنید. از قسمتی که فرمودید من به لیست اکانتها دسترسی دارم ولی می خوام بدانم دقیقا از کدام قسمت می شود دامین اصلی پنل مشتری را تغییر بدم!؟ (البته ریسلر هستم) مرسی

Hostine
December 31st, 2011, 19:34
سلام همونطور که دوست عزیزمون آقای amd فرمودند از قسمت Modify an Account (http://1) روی دکمه modify کلیک کرده و داخل کادر Primary Domain دومین خود را change کنید

باتشکر

هاستینه

هاستینه - ميزباني وب | ثبت دامنه | طراحی وب سایت (http://www.hostine.ir)

deldar
December 31st, 2011, 20:07
ممنون. ولی تصاویری که بنده گذاشتم را دیدید؟ من قسمتی که می فرمائید را ندارم!

amd
January 1st, 2012, 00:20
ببینید یک راه دیگه هم هست تست کنید حتما جواب میده

در منو سمت چپ صفحه و قسمت Account Functions گزینه Modify an Account رو انتخاب کن

از لیست موجود در بخش Account Selection، اکانت مورد نظر را انتخاب کن

دکمه Modify را انتخاب کن

در این بخش می تونی نسبت به تغییر تمامی مشخصات فنی اکانت از جمله تغییر دامنه اصلی هم اقدام کنی

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

جواب داد؟

Hostine
January 1st, 2012, 00:56
دوست عزیز اگه اطلاعاتی مشتریتون رو هاستش نداره هاست قبلی رو پاک کنید و یک هاست جدید با دامنه جدید واسشون بسازید !!! :105:

موفق باشید

amd
January 1st, 2012, 12:17
با سلام

لازم به حذف اکانت و ساختن اکانت جدید نیست روشی رو که گفتم تست کنن جواب میده.

it-net
January 1st, 2012, 13:21
دوست من اگر شما زیر نماینده هستید (رسیلر) و این امکان برای مدیر سرور مقدور هست نه شما.
تنها روش حذف و ایجاد دوباره هست و یا به مدیر سرور بگین براتون این کار رو بکنه