PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره فایل های داخل whm

B.Z
December 30th, 2011, 20:44
با سلام ببخشید که سوالم ابتدایی هست ولی گفتم مطمئن بشم
من نمایندگی گرفتم و داخل فایل منیجر که وارد میشم چند فایل هست
_vti_bin
_vti_cnf
moving.page
suspended.page
اینها باید باشه یا پاک کنم ؟
و اینک هاستی که نماینده هست منظورم سی پنل دامین اصلی حجمش همون میزانی هست که نمایندگی گرفتم؟(ببخشید پیچیده شد)

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

UP

habashi
December 30th, 2011, 20:48
عزیز اون فایل ها مهم نیستش و اون سوال دوم هم انگار میگی که اون هاستی که واسه اون نمایندگی زده شده هم هم حجم نمایندگی هست باید بگم نه اون هاست هم داخل نمایندگی تو هستش و اونو میتونی تغیر بدی

B.Z
December 30th, 2011, 20:50
عزیز اون فایل ها مهم نیستش و اون سوال دوم هم انگار میگی که اون هاستی که واسه اون نمایندگی زده شده هم هم حجم نمایندگی هست باید بگم نه اون هاست هم داخل نمایندگی تو هستش و اونو میتونی تغیر بدی

با سلام
وقتی میرم داخل اکانتها اکانت اصلی داخلشون نیست
وقتی هم میخوام با اون دامین اکانت بسازم میگه موجوده!
ممنون میشم راهنمایی کنید

habashi
December 30th, 2011, 20:52
عزیز همچین چیزی من تا حالا ندیم ولی اگه میشه شما اطلاعات رو واسم پ.خ کن من خودم اوکی کنم ببینم شمکلش چیه با تشکر

amd
December 30th, 2011, 21:02
سلام

ببینید به طور خلاصه شما که یک نمایندگی 5 گیگابایتی خریداری کردید وارد cpanel خودتون که میشید نوشته فضای سایتتون چقدره وقتی تو whm یک اکانت دیگه جدا از اکانتی که به خودتون 1GB دادید به اکانتی دیگه که 1GB هم به اون بدید فضای هاستتون میمونه 3GB فکر کنم تو whm گزینه Create a New Account رو بزنی فضای مونده و پهنای باندو... اینا رو مینویسه.