PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی هاستینگ

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 14:58
سلام خسته نباشید من میخوام نماینگی هاست لینوکسی بگیرم از یکی از هاستینگ ها به من گفته ماهیانه 6 هزار تومان میگیره برای نمایندگی

حالا میخوام سایت هاستینگ خودمو راه اندازی کنم و سوال من این هست که از چه سیستمی استفاده کنم که بشه

مدیریت محتوا باشه
ثبت دامنه
پرداخت انلاین
چک کردن دامنه
عضویت و سیستم تیکت
و.....

به نظر من بهترین سیستم برای این کار whmcs ولی هزینه های زیادی داره برای راه اندازی مثل فروش لایسنس و پک زبان فارسی و ماژول ها

البته بعضی ها گفتن که نسخه نال شده هم هست ! ایا نال شده شما تایید میکنید !

ایا سیستمی هست مثل whmcs که این امکانات داشته باشه با امنیت بالا

حتما راهنمایی کنید و اگر نکته ای هست قرار بدید :65:

sales data
December 30th, 2011, 15:00
Whmcs بهترین سیستمی است که در این راه به شما کمک میکند

Mohammad_reza
December 30th, 2011, 15:11
whmcs لایسنسش پولی هست ، بقیه چیزاش رایگان پیدا میشه
نال شده توصیه نمیشه
Hostbill هم هست ارزون تره اما ماژول ایرانی براش کمه. hostbillapp.com

habashi
December 30th, 2011, 15:15
با سلام دوست عزیز همین whmcs عالیه و خب لاسینسش هم پولی هست ولی شما اگه پول ندارین از نال استفاده کنین این امکاناتش کامل و ماژول های متنوع داره واسش

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 15:17
خب اگر من لایسنس whmcs بگیرم

ماژول

پراداخت انلاین مجانی هست
بسته فارسی سازی
ماژول ثبت فیش بانکی
ماژول SMS NOtification

و از همه مهم تر طراحی قالب خوده سایتش میگه طراح HTML ما از شما میگیرم اگر هم ایرادی داشته باشه با خود شماست بابت تبدیل هم 70 الی 80 هزار تومان پول میگیرن

اخه چرا انقدر گرون مگه چی هست

salar74_a
December 30th, 2011, 15:18
فقط به درد هاستینگ که هزینه هم نداره whmcs نال

Online24
December 30th, 2011, 15:22
پیشنهاد بنده به شما این است که اگر قصد فعالیت تجاری در این زمینه را دارید با سرمایه مناسب کار خود را شروع کنید و از ابتدا به صورت اصولی کار کنید . انتخاب سیستم billing & support هم در کار شما بسیار مهم و تاثیر گذار است . به طوری که اگر از سیستم های ضعیف و غیر معتبر و یا ورژن نال سیستم های مشهور استفاده کنید در میانه راه ضربه خواهید خورد .
WHMcs سیستم کامل و مناسبی هست .

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 15:23
نسخه های نال شده امنیت نداره و خوب نیست

habashi
December 30th, 2011, 15:27
خب اگر من لایسنس whmcs بگیرم

ماژول

پراداخت انلاین مجانی هست
بسته فارسی سازی
ماژول ثبت فیش بانکی
ماژول SMS NOtification

و از همه مهم تر طراحی قالب خوده سایتش میگه طراح HTML ما از شما میگیرم اگر هم ایرادی داشته باشه با خود شماست بابت تبدیل هم 70 الی 80 هزار تومان پول میگیرن

اخه چرا انقدر گرون مگه چی هست

1_ماژول ها متفاوت هستش مثلا ررین پال ریگان و غیرههه
2_بسته فارسی سازی هم که همه جا رایگان هستش
3_ماژل ثبت فیش رو هم تو همین سایت یکی از دوستان گزاشته بودش
4_رو هم نمیدونم چیه لوی اگه واسه ارسال اسمس اتوماتیک خودم هم دنبالش هستم

اون طراحی رو هم در خدمتیم واسه اچ تی ام ال

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 15:28
پیشنهاد بنده به شما این است که اگر قصد فعالیت تجاری در این زمینه را دارید با سرمایه مناسب کار خود را شروع کنید و از ابتدا به صورت اصولی کار کنید . انتخاب سیستم billing & support هم در کار شما بسیار مهم و تاثیر گذار است . به طوری که اگر از سیستم های ضعیف و غیر معتبر و یا ورژن نال سیستم های مشهور استفاده کنید در میانه راه ضربه خواهید خورد .
WHMcs سیستم کامل و مناسبی هست .

حق باشماست درسته نباید از نال شده استفاده کرد

سوال من این هست که اگر من لایسنس whmcs بگیرم

ماژول

پراداخت انلاین مجانی هست
بسته فارسی سازی
ماژول ثبت فیش بانکی
ماژول SMS NOtification

به صورت رایگان پیدا میشه و یا باز هم باید برم خریداری کنم

در مورد طراحی قالب هم یک توضیحی بدید که یک قالب مثل خدمات ميزباني و ثبت دامنه پـــارس وی پی اس | هاست لینوکس | هاست دانلود | هاست ویندور | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه (http://www.parsvps.net) چقدر هزینه داره و ایا قالب سایت خدمات ميزباني و ثبت دامنه پـــارس وی پی اس | هاست لینوکس | هاست دانلود | هاست ویندور | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه (http://www.parsvps.net) به صورت رایگان هست

مرسی :)

RapB0y
December 30th, 2011, 15:32
سلام.
whmcs بهترینه
نال شده هم امنیتشون کمتره نسبت به نسخه اصلی
ولی واسه شروع نال شده بدک نیست
بعد یه لایسنس ماداملعمر بگیرید

DeltaGostar
December 30th, 2011, 15:34
در واقع در سیستم تجارت هاستینگ اصلا امنیت وجود ندارد نا از لحاظ اعتبار نه از لحاظ فنی - ولی باید با امید به خدا کار کنید

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 15:44
دوستان خیلی ممنون فقط میشه یک لیست از ماژول های رایگان به من بدید

اخه من میخوام دامنه ir هم ثبت کنم و برای این کار ماژول میخواد

اگر میشه در مورد ماژول ها کمی توضیح بدید

از همه دوستان هم تشکر میکنم بابت راهنمایی

CityKala.net
December 30th, 2011, 15:45
whmcs خوبه
من باهاش کار کردم
نال بوده ولی برای شروع از این سیستم استفاده کن حالا نالش باشه بعدا لایسنس بگیر خب

habashi
December 30th, 2011, 15:47
دوستان خیلی ممنون فقط میشه یک لیست از ماژول های رایگان به من بدید

اخه من میخوام دامنه ir هم ثبت کنم و برای این کار ماژول میخواد

اگر میشه در مورد ماژول ها کمی توضیح بدید

از همه دوستان هم تشکر میکنم بابت راهنمایی

دوست عزیز ماژول ها رو واست میزارم خب ولی این ثبت دامنه ای ار که خیلی نیاز به ماپول نیستش شما تو قسمت تنظیامات به قسمت ثبت دامنه برین تو ادمین اونجا دامنه ها رو باقیمت بزارین و مشتری بیاد سفارش بده

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 16:15
دوست عزیز ماژول ها رو واست میزارم

دستت درد نکنه اگر بزاری ممنون میشم اونهایی که مجانی هستن

خب ولی این ثبت دامنه ای ار که خیلی نیاز به ماپول نیستش شما تو قسمت تنظیامات به قسمت ثبت دامنه برین تو ادمین اونجا دامنه ها رو باقیمت بزارین و مشتری بیاد سفارش بده

برای دامنه ir باید ماژول نصب کرد روی سایت خودش نوشته 150 هزار تومان :(

Mohammad_reza
December 30th, 2011, 17:01
redreseller.ir
شبکه نمایندگی سرخ :دی
---------------------------------
اگه سرمایه ندارید بهتره کمی تجدید نظر کنید.
قالبی که گفتید رایگان تو اینترنت هست و بهتره بگم عمومی شده ...
ماژول اس ام اس هم از persiansms.info بگیرید رایگان بهتون میدن.
پرداخت امن پاسارگاد و زرین پال گزینه های مناسبی برای پرداخت آنلاین هستند.

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 17:13
redreseller.ir
شبکه نمایندگی سرخ :دی

سایت باز نمیشه

اگه سرمایه ندارید بهتره کمی تجدید نظر کنید.

دارم ولی اگر بخوام تمام ماژول ها رو بخرم و قالبم طراحی کنم فکر کنم نیاز به 3 الی 4 میلیون دارم

قالبی که گفتید رایگان تو اینترنت هست و بهتره بگم عمومی شده ...

میشه قرار بدید همه استفاده کنن :)

ماژول اس ام اس هم از persiansms.info بگیرید رایگان بهتون میدن.

یعنی تمام امکانات اون ماژول داره یا با اون فرق داره که روی سایتWHMCS[CompleteSolution] - نسخه فارسی (http://whmcs.ir) هست

پرداخت امن پاسارگاد و زرین پال گزینه های مناسبی برای پرداخت آنلاین هستند.

خب این ماژول ها به صورت رایگان هست

majid67
December 30th, 2011, 17:21
سایت باز نمیشه

redreseller.com

m_dg_farari
December 30th, 2011, 17:48
دوست عزیز و گرامی ، هر کاری رو شما بخواین شروع کنید باید هزینه کنید!
خیلی خیلی خیلی عذرمیخوام و قصد بی احترامی هم ندارم! اما اگر این موارد به شما گوشزد نشه بعد از چند وقت مشترکین (احتمالی) شما میریزن اینجا (خیلی هاشونم به شدت پیگیر میشن و مشکلات زیادی براتون ایجاد میکنن) که این آقای - عذر میخوام- کلــــاه بردار بود (دور از جون) و....
کسی که واقعا ماهیانه 21000 تومان هزینه ی لایسنس رو "سنگین" میدونه ، پیشنهاد میکنم کلا اینترنت هم نیاین شما! :) اینترنت معقول برای کسی که قراره - واقعا - سایت خدمات دهنده ی اینترنتی داشته باشه ، حد اقل ماهیانه 20 هزار تومن هزینش هست! اون هم اگر فقط و فقط بگیم شما خودت به تنهایی میخوای این کار رو بکنی و اصلا ساپورت مشترکینت برات مهم نیست!

خیلی مواقع پیش میاد که کاربر شما با استفاده از یک پروکــــسی سرور اختصاصی اقدام به آتاک های سنگینی میکنه که ممکنه تا مرز 1000 دلار هم جریمه بشید! اگر 20 تومن چنین فشاری به شما وارد کرده که 1 روز کامل خودتون رو صرف این کنید که چطوری میشه یه سیستم مفتی گیر آورد ، هنگامی که جریمه بشید خدایی نکرده خدایی نکرده مشکلات روحی روانی به سراغ شما میاد! (اگر از زیر بارش جان سالم به در ببرید!)
کلیه ی مواردی که گفتم امیدوارم شما جنبه ی انتقاد داشته باشید و حرف های بنده رو به عنوان تخریب یا امثالهم (که خیلی ها هدفشون فقط همین هست!) نگیرید! و فقط دارم تجربه ی ناچیز خودم رو عرض میکنم خدمتتون.

و اما در مورد سوال هایی که کردید. نسخه ی 5 whmcs حدودا 3 دقیقه قبل از اینکه سایت رسمی whmcs (بدبخت) بذاره تو لیست دانلودهای سایتش ، به صورت نال شده تو اینترنت منتشر شد! که با یک جستجوی کوچک میتونید ببینید که حدود 35 سایت "عالی" ایرانی با لیتک مستقیم برای دانلود گذاشتن!

مشکلات جزئی داره که تا وقتی کاربرانتون زیاد نشن مشکلی براتون به وجود نمیاره. اما در کل ، اگر یک روز به مشکلی بر خوردید ، باید منتظر فرجی باشید از سوی پروردگار که مشکلتون رو برطرف کنه و مرجعی برای برطرف سازی مشکل نیست!
ماژول پرداخت آنلاین بانک ها که هیچ! قرض الحسنه ی محلی سر کوچه ی ما هم توی اینترنت به صورت رایگان هست. (بهتره بگیم نال شده!!!)
ماژول اس ام اس هم با یک خط 2 رقمی روند با 800000 تا اس ام اس رایگان کمی جستجو کنید توی همین انجمن میدن 125 ریال. میتونید بخرید حالشو ببرید. 2 سال هم گارانتی بازپرداخت وجه داره!

ماژول ثبت دامنه ی بین المللی که خوب هست روی خود whmcs ولی آی آر باید هزینه بدید. اون نیاز به هزینه نیست! آنلاین ثبت نکنید که حالا آسمون به زمین نمیاد! برید داخل سایت هایی مثل پرشین رجیستر همون موقع ثبت میکنه براتون از قیمت خود نیک ارزون تر!

بعد اینکه برای نمایندگی ماهی 6000 تومن زیاده! کمی بگردید نمایندگی نامحدود با ماهی 2 3 تومن هم پیدا میشه! توی همین انجمن! شرکت داره طرف با 25 سال سابقه ی کار قرارداد کتبی هم باهاتون میبنده!

در کل اگر در گفته های بنده شوخی هم دیده میشه ، دلیل بر این نیست که قصد تمسخر کسی یا چیزی رو داشته باشم. صرفا با بیان طنز دارم رویه ی بازار هاستینگ امروز ایران رو به شما نمایش میدم!
امیدوارم ناراحت نشده باشید از گفته های بنده.

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 18:04
خیلی خیلی خیلی عذرمیخوام و قصد بی احترامی هم ندارم! اما اگر این موارد به شما گوشزد نشه بعد از چند وقت مشترکین (احتمالی) شما میریزن اینجا (خیلی هاشونم به شدت پیگیر میشن و مشکلات زیادی براتون ایجاد میکنن) که این آقای - عذر میخوام- کلــــاه بردار بود (دور از جون) و....

کی خواست کلاه برداری کنه

کسی که واقعا ماهیانه 21000 تومان هزینه ی لایسنس رو "سنگین" میدونه ، پیشنهاد میکنم کلا اینترنت هم نیاین شما! :) اینترنت معقول برای کسی که قراره - واقعا - سایت خدمات دهنده ی اینترنتی داشته باشه ، حد اقل ماهیانه 20 هزار تومن هزینش هست! اون هم اگر فقط و فقط بگیم شما خودت به تنهایی میخوای این کار رو بکنی و اصلا ساپورت مشترکینت برات مهم نیست!

شما بهتره تاپیک یک بار از اول بخونی من که گفتم لایسنس میخرم

خیلی مواقع پیش میاد که کاربر شما با استفاده از یک پروکــــسی سرور اختصاصی اقدام به آتاک های سنگینی میکنه که ممکنه تا مرز 1000 دلار هم جریمه بشید! اگر 20 تومن چنین فشاری به شما وارد کرده که 1 روز کامل خودتون رو صرف این کنید که چطوری میشه یه سیستم مفتی گیر آورد ، هنگامی که جریمه بشید خدایی نکرده خدایی نکرده مشکلات روحی روانی به سراغ شما میاد! (اگر از زیر بارش جان سالم به در ببرید!)

این مشکل بر میگرده به هاست من میخوام نمایندگی بگیرم فقط میفروشم همین

و اما در مورد سوال هایی که کردید. نسخه ی 5 whmcs حدودا 3 دقیقه قبل از اینکه سایت رسمی whmcs (بدبخت) بذاره تو لیست دانلودهای سایتش ، به صورت نال شده تو اینترنت منتشر شد! که با یک جستجوی کوچک میتونید ببینید که حدود 35 سایت "عالی" ایرانی با لیتک مستقیم برای دانلود گذاشتن!

لایسنس میخرم

بعد اینکه برای نمایندگی ماهی 6000 تومن زیاده! کمی بگردید نمایندگی نامحدود با ماهی 2 3 تومن هم پیدا میشه! توی همین انجمن! شرکت داره طرف با 25 سال سابقه ی کار قرارداد کتبی هم باهاتون میبنده!

میشه شما یکیشو بگی که امنیت داشته باشه ، بکاپ گیری ، پشتیبانی و ....

m_dg_farari
December 30th, 2011, 18:12
کی خواست کلاه برداری کنه
دوست من ، ابتدا که گفتم دور از جون شما. بعد هم نگفتم شما کلاه بردارید! مظنرو بنده اینه که به دلیل هک شدن همون نسخه ی نال شده ، همه ی اطلاعات میپره! حالا شما چطوری میخواین به مشتریتون بگید آقا من هک شدم؟ به مشتری مربوطه که شما هک شدید؟ اینجاست که مشتری میاد میگه آقا کلاه برداره! بی خبر از همه جا!

شما بهتره تاپیک یک بار از اول بخونی من که گفتم لایسنس میخرم
دوست من ، آیا فکر میکنید من با شما مشکلی دارم؟ یا شما با بنده مشکلی دارید؟ فکر نمیکنم حرفی خلاف قوانین یا توهین آمیز زده باشم! به هر صورت همونطور که فکرش رو میکردم ، شما هم مثل دیگر افراد فقط در مقابل حرف حق جبهه میگیرید!

این مشکل بر میگرده به هاست من میخوام نمایندگی بگیرم فقط میفروشم همین

آها درسته! بعد وقتی مدیر سرور اکانت های شما رو ساس کردن و گفتن که تخلف از سوی شما بوده و شما موظف به پرداخت شدید ، میگید آقا من داشتم هاست میفروختم! به من چه که کاربرام تخلف کرده!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟1؟!؟!؟!
خیلی جالب بود کلا استدلالتون :)

میشه شما یکیشو بگی که امنیت داشته باشه ، بکاپ گیری ، پشتیبانی و ....
قسمت درخواست سرویس یک درخواست بدید خودتون میبینید با سر و کله میریزن اونجا ;)
در پایان اگر فکر میکنید پست من مشکلی داشته و باب میل شما نیست و توهینی به شما شده بفرماید تا پست رو حذف کنم! چون فکر نمیکنم مدیران دلیلی برای حذف پست داشته باشن ، پس ریپورت کردن پست هم به صورت منطقی و طبق قوانین انجمن نباید موجب پاک شدن پست بشه :) ( البته این روندی هست که یک "انجمن" داره....)

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 18:40
قسمت درخواست سرویس یک درخواست بدید خودتون میبینید با سر و کله میریزن اونجا ;)
در پایان اگر فکر میکنید پست من مشکلی داشته و باب میل شما نیست و توهینی به شما شده بفرماید تا پست رو حذف کنم! چون فکر نمیکنم مدیران دلیلی برای حذف پست داشته باشن ، پس ریپورت کردن پست هم به صورت منطقی و طبق قوانین انجمن نباید موجب پاک
شدن پست بشه :) ( البته این روندی هست که یک "انجمن" داره....)

نه من مشکلی با پست شما ندارم

آها درسته! بعد وقتی مدیر سرور اکانت های شما رو ساس کردن و گفتن که تخلف از سوی شما بوده و شما موظف به پرداخت شدید ، میگید آقا من داشتم هاست میفروختم! به من چه که کاربرام تخلف کرده!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟1؟!؟!؟!
خیلی جالب بود کلا استدلالتون :)

من فقط میفروشم و از تمام قوانین هاستینگ مربوطه رو رعایت میکنم اگر هم مشتری رعایت نکرد سایتشو میبندم

خیلی جالب بود کلا استدلالتون

اره دیگه به من ربطی نداه :d:d:d:d:d

MihanTech
December 30th, 2011, 20:30
اره دیگه به من ربطی نداه

به فرمایشات m_dg_farari (http://www.webhostingtalk.ir/member/5631/) توجه کنید . عین واقعیت هستند .

شما الان این کار افتاده تو ذهنتون و چشتون رو به همه واقعیت ها بسته .

بنده جای برادر شما به شما پیشنهاد میکنم وارد اینکار نشید .
لطفا حداقل بیشتر تحقیق کنید

پشتوانه مالی شما کمه کم باید 2 میلیون تومان باشد که از دیدگاه بنده بسیار کم هست چون این مبلغ فقط تبلیغات ماه های اول شروع کار هست

موفق باشید :X

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 21:19
به فرمایشات m_dg_farari (http://www.webhostingtalk.ir/member/5631/) توجه کنید . عین واقعیت هستند .

شما الان این کار افتاده تو ذهنتون و چشتون رو به همه واقعیت ها بسته .

پشتوانه مالی شما کمه کم باید 2 میلیون تومان باشد که از دیدگاه بنده بسیار کم هست چون این مبلغ فقط تبلیغات ماه های اول شروع کار هست

موفق باشید :X

من نمیخوام خودم هاستینگ بزنم و فقط میخوام نمایندگی بزنم

از کار هاستینگ خیلی خوشم میاد دوست دارم :(

فکر نمیکنم برای نمایندگی اینقدر پول بخواد چون هاستی که میخوام ازش نمایندگی بگیرم گفته ماهی 6 هزار تومان

الان هم 8 سایت هستن که اگر من نمایندگی بگیرم میان از من میگیرن هاست

بلاخره باید از یه جایی شروع کنم

من که نمیتونم فردا صبح برم یک سرور بگیرم و بیام هاست بفروشم اگر اینطوری بود اگر اینطوری بود سوپر مارکت سر خیابونمون مثل فیلم های سینمایی هاست هم میفروشه

چرا اینطوری هستید من فقط میخوام نمایندگی بگیرم

Mohammad_reza
December 30th, 2011, 21:32
می تونید نمایندگی نمایندگی بگیرید مشکلی نیست. احتیاج به هزینه زیاد هم ندارید. اکثر کارهای پشتیبانی هم سرویس دهندتون انجام میده (حداقل ما برای نماینده هامون انجام میدیم)
بحث سرمایه هم اینجور میشه : هرچقدر بیشتر تبلیغ کنید فروشتون بیشتر میشه ، اما الزامی نیست که حتماً باید سرمایه داشته باشید و تبلیغ کنید.
البته مسائل دیگه ای از جمله جریمه از طرف دیتاسنتر هست که باید به عهده بگیرید که البته احتمال وقوعش شاید کمتر از 1 در هزار باشه. و اونم میشه با کنترل سایت ها و نظارت بر مطالبشون جلوش رو گرفت.
موفق باشید.

m_dg_farari
December 30th, 2011, 22:13
من نمیخوام خودم هاستینگ بزنم و فقط میخوام نمایندگی بزنم
دقیقا میشه توضیح بدید این که گفتید یعنی چی؟ فکر میکنم منظور شما این جمله بود:
" من نمیخوام خودم سرور تهیه کنم و صرفا میخوام از کسی که سرور داره و مدیریت سرور رو انجام میده خودش نمایندگی هاست بگیرم و شروع به فعالیت فروش هاست بکنم"

من که نمیتونم فردا صبح برم یک سرور بگیرم و بیام هاست بفروشم اگر اینطوری بود اگر اینطوری بود سوپر مارکت سر خیابونمون مثل فیلم های سینمایی هاست هم میفروشه
چرا دوست من ;) کمی دقت کنید میبینید که همون سوپر مارکت سر کوچتون هم هاست میفروشه ... :) میخواد امنیت سایتش نیاد پایین پابلیک نمیکنه ;)

چرا اینطوری هستید من فقط میخوام نمایندگی بگیرم
دوست من ، اگر من نوعی میام اینجا پستی میدم ، قصدم این نیست که بیام شما رو از این کار ترد کنم! بهترین کار برای اینکه شما ترد بشید این هست که هیچ جوابی به گفته های شما داده نشه!
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عذرمیخوام و صرفا روی حرفم با شما نیست! (مجددا سوء برداشت نشه) اما فکر کردید برای کسی که بیش از 2000 تا سایت رو میزبانی میکنه ، بیش از 10 تا سرور اختصاصی برای کارهای مختلف داره (خودم رو نمیگم! کلا دارم میگم) و درامد روزانه اش بالاتر از اون چیزی هست که شما حتی توی تصوراتتون برای 1 ماه در نظر دارید ، اضافه شدن 1 سایت دیگه به کلکسیون 18000 تایی هاستینگ های ایران ، فرقی میکنه؟
نه دوست من :) شخص من اگر اینجا پست دادم هدفم روشن کردن قضیه برای شما هست!

یه نکته ی دیگه رو هم بگم! اینکه این کار برای شما خوب هست یا بسته به اینه که شما چطوری به این کار نگاه کنید! به عنوان "شغلتون" ؟ "شغل دومتون" ؟ کسب تجربه؟ رفع بیکاری؟ پوز دادن مقابل در و همسایه و .... (باز هم میگم کلیه ی عرایض بنده که داخلش از "من" استفاده شده منظور "من نوعی" هست و جایی که از "شما" استفاده شده منظور "شما"ـی نوعی هست! پس سوء برداشت نشه)

Mr.Mohammad
December 30th, 2011, 22:27
یه نکته ی دیگه رو هم بگم! اینکه این کار برای شما خوب هست یا بسته به اینه که شما چطوری به این کار نگاه کنید! به عنوان "شغلتون" ؟ "شغل دومتون" ؟ کسب تجربه؟ رفع بیکاری؟ پوز دادن مقابل در و همسایه و .... (باز هم میگم کلیه ی عرایض بنده که داخلش از "من" استفاده شده منظور "من نوعی" هست و جایی که از "شما" استفاده شده منظور "شما"ـی نوعی هست! پس سوء برداشت نشه)

من ناراحت نمیشم و شما هم دلایل خودتو داری و قابل احترام هست

من کامپیوتر میخونم ( نرم افزار )

دقیقا میشه توضیح بدید این که گفتید یعنی چی؟ فکر میکنم منظور شما این جمله بود:
" من نمیخوام خودم سرور تهیه کنم و صرفا میخوام از کسی که سرور داره و مدیریت سرور رو انجام میده خودش نمایندگی هاست بگیرم و شروع به فعالیت فروش هاست بکنم"

بله نمایندگی از کسی که سرور داره و گفته هر گیگ هم میده 700تومان هر چقدر هم که بخوام قابل استفاده هست و امکانات نامحدود و گفته oversales فعال میکنه که اندازه هارد مصرف شده استفاده بشه نه هارد فروخته شده

نظر شما چیه ؟ خوبه با ماهی 6 هزار تومان

m2n
December 30th, 2011, 23:13
به نظر بنده برای شروع کار یا از یه قالب html استفاده کنیدو یا یه سیستم مدیریت محتوا چون whmcs برای اول کاری زیاد خرج رو دستتون میزاره نال شده هم به هیچ وجه پشنهاد نمیشه.برای ارسال سفارش و پشتیبانی هم می تونید از اسکریپت های رایگان اسفاده کنید کافی تو گوگل اینو سرچ کنید "سیستم هاست و پشتیبانی"

nimo0ol
December 31st, 2011, 00:02
سلام

دوست عزیزمون جناب Mr.Mohammad (http://www.webhostingtalk.ir/member/36299/) ورود شما را به جمع خودمون از همین الان تبریک میگم !

علت تبریک گفتنه زود هنگام بنده هم علاقه شدید و عزم راسخ شما برای ورود به بازار هاستینگ هست.

در مورد سیستم فروش و پشتیبانی دوستان تایید کردن و نظرات خوبی دادند. اما در مورد انتخاب میزبان و گرفتن نمایندگی پیشنهاداتی دارم که حتماً خودتان هم ازشون با خبر هستید اما من مجدد متذکر میشم:
1 - به قیمتها توجهی نداشته باشید و بیشتر "کیفیت" رو مد نظرتون قرار بدید.
2 - کمی در مورد اینکه کدام شرکت "کیفیت" خوبی دارد تحقیق کنید تا با مفاهیم کیفیت در تجارت هاستینگ آشنایی پیدا کنید.
3 - از خودتان بپرسید چرا نمایندگی ماهیانه 6000 تومان؟!
4 - و بپرسید چرا یک ایرانی که برای تهیه و پرداخت سرور اختصاصی میبایست مبالغ گزاف و ریسکهای فراوان داشته باشد ، یک گیگابایت را 10 هزار تومان میفروشد؟! چه منطقی برای این قیمت گذاری دارد؟
5 - و بپرسید: آیا اینکه در سایتشان نوشتند "گارانتی بازپرداخت 30 روزه" و "بک آپ گیری روزانه" در واقعیت هم همینگونه است یا اینکه فقط صرف تبلیغ است؟
6 - اگر شما بتوانید 6 ماه سرویس خوب به همان 8 سایتی که گفتید بدهید، مطمئناً همانها تبلیغ کننده ی شما خواهند بود ولی چنانچه اینگونه نباشد و بی تعهد به موضوع نگاه کنید، حتماً از همین الان ورود شما را به جرگه ی هاستینگ های بی آبرو تسلیت عرض میکنم.
7 - حتماً از طریق وب سایت رسمی ثبت اسناد رسمی کشور و یا روزنامه رسمی قوه قضاییه ، صحت اطلاعات ثبتی شرکت را بررسی کنید. (گاهاً دیدم موضوع شرکت همه چیزی از قبیل فروش پیاز و گوجه فرنگی توش داره الّا هاست و وب و اینترنت! پس حتماً به موضوع و صاحبان امضا و حساب دقت کنید)
8 - اگر webhostingtalk.ir را به عنوان مرجع انتخاب کرده و قصد مشورت گرفتن دارید، پس سعی کنید به نظرات کاربران با سابقه و مدیران توجه ویژه داشته و بدون قضاوت عمل کنید. مطمئن باشید اینجا اکثراً در امر مشورت قصد و قرض بدی ندارند و همه تلاششون بر پایه صداقت هست.

الباقی موارد هم دوستان یا گفتند و یا اینکه خواهند گفت..

ارادتمند شما
نیما

Mr.Mohammad
December 31st, 2011, 02:11
اقا نیمای گل از پستی که دادی واقعا لذت بردم خیلی خوب بود

هاستی که میخوام از اون نمایندگی بگیرم الان حدود 2 ماه هست که دارم ازش استفاده میکنم خیلی خوبه داخل این دوماه اصلا دان نشده سایت انفورماتيک روياي پارسيان هست ( ببخشید که گفتم )

تا الان هم مدیرش خیلی همکاری داشته و من واقعا از سرویس دهی تا الان راضی هستم

ولی اگر شما هم نظری دارید قرار بدید چون خیلی قشنگ توضیح دادین

m2n
December 31st, 2011, 02:33
آقا پشتیبانی نیاز باشه یه چند هفته ای می تونم کمکتون کنم :) (سابقه دارم)

هاست 97
December 31st, 2011, 07:43
برخی ماژول های رایگان:
WHMCS | NuLLeR (http://www.nuller.ir/category/plugin/whmcs-module)
اگر قرار شد خریداری کنید اعم از لایسنس و ماژول ها فقط و فقط:
WHMCS[CompleteSolution] - نسخه فارسی (http://whmcs.ir/)

maryam1
December 31st, 2011, 11:02
از whmcs استفاده کنید با لایسنس
فارسی سازش که مجانی هست
قالب راستی چین و شمسیشم مجانی وجود داره
قالب راستچین شده و شمسی whmcs 5 (http://www.forum.downloadpersian.com/showthread.php?t=177)
ماژولهاشم نال شده موجوده اما بهتره بخرید ولی خرید همه ماژولهاش به صورت یک باره یعنی یه بار پول میدی و یه مازول رو برا همیشه میخری

Mr.Mohammad
December 31st, 2011, 11:38
از whmcs استفاده کنید با لایسنس
فارسی سازش که مجانی هست
قالب راستی چین و شمسیشم مجانی وجود داره
قالب راستچین شده و شمسی whmcs 5 (http://www.forum.downloadpersian.com/showthread.php?t=177)
ماژولهاشم نال شده موجوده اما بهتره بخرید ولی خرید همه ماژولهاش به صورت یک باره یعنی یه بار پول میدی و یه مازول رو برا همیشه میخری

الان ماژول های نال شده مشکلی ندارن و تمام امکانات پولی دارن

مشکل امنیتی که ندارن ؟

من میخوام از whmcs استفاده کنم و لایسنس هم خریداری کنم

و ماژول هایی هم که رایگان هستن و مشکل امنیتی هم ندارن استفاده کنم

ماژول SMS هم به صورت رایگان هست؟

maryam1
December 31st, 2011, 12:54
مازول نال امکاناتش خیلی کمتره
مخصوصا ماژولهای بانکی
در مورد پنل اس ام اس هم
از
mohsen1