PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کی از این دوتا شرکت هاست گرفته ؟

yeganeh64
December 30th, 2011, 14:14
من سرور هاستم دو روزه قطع پشتیبانی هم گوشیش رو خاموش کرده کیا از دو تا سایت زیر هاست دارن ؟

http://www.namahdod.info/

http://novindevelop.com/

salar74_a
December 30th, 2011, 15:53
نا آشناس

CityKala.net
December 30th, 2011, 16:07
اصلا تا حالا آدرساشو ندیدم :دی

habashi
December 30th, 2011, 16:15
عزیز شما حداقل از روز فقطع شدن ا دوهفته صبر کنین شاید یه مشکلی دارن و بازم این شکت حتا اران داده مکه رفتین از این سایت که هیچ کس نمیشناسه خریدین پس اگه هم بیش از دو هفته هست ولش کنین بره از یه جا دیگه بخرین ما هم در خدمتیم

mamali5
December 30th, 2011, 16:38
تاحالا اسم شو نشنیدم
اما از بچه های همین فروم هست...
اسم طرف یادم نیست...
ایمیلش دارم اگه ندارین بدم بهتون

yeganeh64
December 30th, 2011, 17:04
ایمیلش رو دارم ولی ج نمیده :(

amd
December 30th, 2011, 21:14
رفتم سایتش باز نشد پیشنهاد میکنم از شرکت هایی که ارزون قیمت هاست میدن خریداری نکنید ولی اگه هزینه زیادی پرداخت کردی به پلیس سایبری بگو اونا حل میکنن و اگه هاست ارزون قیمت میخوای mihanwebhost هست قیمتش مناسب هست.

shazo
December 30th, 2011, 21:19
سلام.. فكر كنم پليس سايبري يكم زود باشه !!!

عزيز جان شما كمي صبر كن شايد مشكلي پيش اومده براي اين دوستان

amd
December 30th, 2011, 21:50
نه چون اگه هر مشکلی پیش اومده بود دیگه سایت رو نمی بست و تلفن شرکت رو جواب میداد من تجربه کردم اول جواب تیکت رو نمیدن بعد تلفن بعد...

abc
January 6th, 2012, 03:18
اگر دنبال سرویس های خوب و قیمت مناسب میگردید کیمیا هاست، ثبت دامنه و هاستینگ ملی ، هاستینگ ایرانی ، هاست ایرانی ، ریسلر هاستینگ ، هاستینگ ویندوز با کیفیت ، میزبانی وب ، ، سرور مجازی ، (http://www.kimiahost.com) هفت سال سابقه داره

kingoftehran
January 6th, 2012, 03:38
آشنا نیستند

vahidmom
January 6th, 2012, 11:53
اشتباه خیلی از دوستان ما اینه که از جاهایی خرید میکنند که هیچ اظلاعاتی از اونها ندارند
الان وقت این نیست که به این دوستمون بگیم از کجا هاست بخره چون حتما ایشون اطلاعاتی دارند تو هاستهاشون که اول به اونها نیاز دارند
پس حتما اول باید اون سایتهاشون برگرده و اطلاعات رو بک اپ بگیرند بعد دنبال یک جای جدید برای خودشون باشند
در هر صورت اگر نیاز به هاست دارید شرکتمون پلن های مناسبی داره و در صورت راهنمایی میتونید انلاین صحبت کنید و در ساعات اداری شرکت 9 صبح الی 5.30 با دفتر فروش گیلان تماس بگیرید
موفق باشید و ایشاالله که اون اشخاصی که ازشون هاست گرفتید برگردند و شما ضرری دوباره نکنید

puriya-aghaei
January 6th, 2012, 13:24
وب هاستینگ نامحدود | هاست نامحدود | نمایندگی هاست نامحدود | ثبت دامنه (http://www.namahdod.info/)
فکر کنم من اینو میشناسم
آی دی یاهوش کویر بلاگ بود

اگه مشکلت حل نشد بگو فکر کنم بتونم موبایلی که جواب بده رو گیر بیارم البته اگه بشه

انشاله که مشکلش حل میشه و سرویس هاش رو دوباره راه اند ازی میکنه

itnovin
January 6th, 2012, 15:56
اشتباه خیلی از دوستان ما اینه که از جاهایی خرید میکنند که هیچ اظلاعاتی از اونها ندارند
الان وقت این نیست که به این دوستمون بگیم از کجا هاست بخره چون حتما ایشون اطلاعاتی دارند تو هاستهاشون که اول به اونها نیاز دارند
پس حتما اول باید اون سایتهاشون برگرده و اطلاعات رو بک اپ بگیرند بعد دنبال یک جای جدید برای خودشون باشند
در هر صورت اگر نیاز به هاست دارید شرکتمون پلن های مناسبی داره و در صورت راهنمایی میتونید انلاین صحبت کنید و در ساعات اداری شرکت 9 صبح الی 5.30 با دفتر فروش گیلان تماس بگیرید
موفق باشید و ایشاالله که اون اشخاصی که ازشون هاست گرفتید برگردند و شما ضرری دوباره نکنید

به نام خدا

با سلام

مهندس عزیز شما لطفا خط دوم و چهارم از تاپیک خودتون رو دوباره بخونید کمی با هم تمایز داشتند.

vahidmom
January 6th, 2012, 16:05
به نام خدا

با سلام

مهندس عزیز شما لطفا خط دوم و چهارم از تاپیک خودتون رو دوباره بخونید کمی با هم تمایز داشتند.

شما عضو شدی که بیای ایراد من رو بگیرید به جای اینکه مشکل این دوستمون رو حل کنید؟
تمایزی نداره
خط دوم در مورد حال بود که گفتم الان وقتش نیست
و خط چهارم هم مربوط به اینده بود

bartar-host.ir
January 7th, 2012, 15:28
با سلام مسئول وب هاستینگ توسعه نوین و نامحدود بنده هستم دوست عزیز به علت ویروس داشتن یکی از هاست ها دیتاسنتر مارا ساسپند کردند مشکل از اینجا شروع شد جریمه کردند پرداخت کردیم گفتن باز میکنن خورد به کریسمس بعدش هم باز شد امیدوارم ابهام برطرف شده باشه خیر مدیر این وب هاستینگ ها بنده سینا بختیاری هستم شما که میگید این 3 روز 4 روز قطع بوده با خودتون فکر کنید چند وقت از سرویس های ما راضی بودید با تشکر

novindevelop
January 7th, 2012, 15:41
این ایدی جدید من در انجمن هست امیدوارم بتونم مفید واقع بشم

MihanTech
January 7th, 2012, 16:02
ساخت بیش از یک اکانت خلاف قوانین هست . میتونید بگید که یوزر قبلی رو ویرایش کنن

novindevelop
January 7th, 2012, 17:01
ساخت بیش از یک اکانت خلاف قوانین هست . میتونید بگید که یوزر قبلی رو ویرایش کنن
میدونم اسپم حساب میشه ولی لطف میکنید بگید به کدوم یوزر باید اطلاع بدم یوزر قبلی رو پاک کنند؟

PE7A
January 7th, 2012, 19:46
من هم قبل از اینکه هاستینگ داشته باشم از جایی به اسم:
3erver.org
برای سایت های شخصی خودم هاست گرفته بودم
که طرف کلاه بردار از آب در اومد و پول ما رو فقط بعد از 3هفته خورد و حتی بک آپ سایت هارو که خیلی براشون زحمت کشیده بودم رو تحویل نداد!
قیمتش هم چندان ارزون نبود! و بعد که تو گوگل سرچ کردم دیدم پول چند نفر دیگه رو هم خورده!
و بعد از چند ماه رفت یه شبکه اجتماعی زد به اسم
rabeteha.net
اسمش هم علیرضاست و مدیر این سایته

آدم های اینجوری خیلی زیادن مواظب باشید... اما ارزون بودن قیمت دلیل نمیشه

در کل به نظرم یه تاپیک باشه که دوستان بیان کلاه بردار ها رو معرفی کنن خوبه
چون حداقل دوستان دیگه توی چاه این کلاه بردار ها نمی افتن یا احتمالش کم تر میشه...

adamak
January 28th, 2012, 00:38
حتما این بنده خدا ها مشکلی براشون پیش اومده زود نمیشه قضاوت کرد.

AmirHosein
January 28th, 2012, 00:51
وب هاستینگ نامحدود | هاست نامحدود | نمایندگی هاست نامحدود | ثبت دامنه (http://www.namahdod.info/news/index/4)
با عرض سلام خدمت کاربران صبور و عزیز وب هاستینگ نامحدود
خیلی خوشحالم که باز به اعتبارمون برگشتیم متاسفانه به علت ریکاوری اطلاعات به مدت 48 ساعت سرور ها قطع بودند به تمامی پرداخت های کاربران به مدت 3 روز اضافه شد
امیدوارم پوزش مارا جهت این وقفه بپیذیرید با تشکر
سینا بختیاری