PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

Arashdn
September 24th, 2009, 18:44
سلام
VRTservers
نظرتون در موردش چیه؟
کسی باهاش کار کرده؟

WebRang
September 24th, 2009, 18:46
:|
من عذر میخوام، شرمنده شما هستم
اما
بی عقلی آدم رو نشون میده که با این شرکت بخواد آدم کار کنه

WebRang
September 24th, 2009, 18:51
http://www.webhostingstuff.com/review/Vrtserversnet.html
نظرات و آپتایم رو نگاه کنین
http://www.webhostingstuff.com/uptime/Vrtserversnet.html

goldstar
September 24th, 2009, 18:52
با اینها کار نکنید حتی حساب کارت اعتباری هم خالی میکنند!

WebRang
September 24th, 2009, 18:55
سر من و چند تا از کسانی که میشناختم، یک بلایی دروردند، که ابلیس هم این کاررو نمیکنه...
یه نمونه خوبش:
من یک بار برای یه پشتیبانی براشون ایمیل فرستادم! متاسفانه اشتباهی دوبار فرستادم!
کارم رو انجام ندادن که هیچ، اخطار هم (به همراه مخلفات) دادند!

خلاصه از درخواستی که داشتم پشیمون شدم!

نمونه های بدتر خواستی بگو برات لیست کنم

Arashdn
September 24th, 2009, 21:36
باشه اقا منصرف شدم ....
ممنون از همه

WebRang
September 24th, 2009, 21:51
باشه اقا منصرف شدم ....
ممنون از همه
خواهش میکنم...
هرکی رو دیدید خواهش میکنم منصرفش کنید، جدا" خطرناکه :104:
من با این دیتاسنتر پدرکشتگی ندارم
اما
چیزی بوده که واسم اتفاق افتاده و دیدم سر بقیه هم اتفاقاتش افتاده ....

سعی میکنم منابع خارجی رو براتون بیشتر جمع کنم که چهره این ***سنتر بیشتر معلوم بشه

همیشه بهترین ها رو انتخاب کن :-*

Arashdn
September 24th, 2009, 22:12
خب بی خیال این بشیم
هنوزم پورت گیگا مثل قبل آشغاله؟؟

WebRang
September 24th, 2009, 22:15
خب بی خیال این بشیم
هنوزم پورت گیگا مثل قبل آشغاله؟؟
Giga چند سال پیش که باهاشون کارمیکردم ، مثل ورلد استریم پورت 1گیگابیت میدادن!
بعد چند سال که فروششون رفت بالا همه پورت ها رو کردن 100 مگابیت...
فوق العاده بود ...
برای من این اواخر فقط و فقط یکبار سرعتش بد شد!
جدا" من هیچ مشکلی نداشتم!

مطمئنم ورلداستریم فعلی هم بزودی همه پورت ها رو به 100 مگابیت تغییر میده، و به قول شما آشغال میشه!

در کل فقط یکبار زنگ بزنین به گیگا اینترنشنال@@@@ عاشق دیتاسنترش میشید :49:

Arashdn
September 24th, 2009, 22:25
من از گیگا وی پی اس داشتم
ولی ادمین سرور دوست نزدیکم بود و از همه چی خبر داشتم
کلا راضی نبودم
حالا چی داره که عاشقش بشیم؟

AfraServer
September 24th, 2009, 22:27
giga چند سال پیش که باهاشون کارمیکردم ، مثل ورلد استریم پورت 1گیگابیت میدادن!
بعد چند سال که فروششون رفت بالا همه پورت ها رو کردن 100 مگابیت...
فوق العاده بود ...
برای من این اواخر فقط و فقط یکبار سرعتش بد شد!
جدا" من هیچ مشکلی نداشتم!

مطمئنم ورلداستریم فعلی هم بزودی همه پورت ها رو به 100 مگابیت تغییر میده، و به قول شما آشغال میشه!

در کل فقط یکبار زنگ بزنین به گیگا اینترنشنال@@@@ عاشق دیتاسنترش میشید :49:

مگه تلفن تصویریه که دیتا سنتر رو از تو گوشی میبینیم که عاشق میشیم :دی ؟
فک کنم منشیش ...

WebRang
September 24th, 2009, 23:38
من از گیگا وی پی اس داشتم
ولی ادمین سرور دوست نزدیکم بود و از همه چی خبر داشتم
کلا راضی نبودم
حالا چی داره که عاشقش بشیم؟
شما تو دهنت میگی سرور مجازی!!!
سرور اختصاصی رو چرا با اون یکی میکنی!
سابقه کارم با گیگا کم نیست!
الانم بگم خوبه، یا بده پولیهم تو جیبم نمیره!

اما میگم خوبه!

WebRang
September 24th, 2009, 23:39
مگه تلفن تصویریه که دیتا سنتر رو از تو گوشی میبینیم که عاشق میشیم :دی ؟
فک کنم منشیش ...
من یه مشکلی داشتم
زنگ زدم به پشتیبانیش!
درست یک مسئله رو واسم 4 بار توضیح داد ...
که دیگه خودم گفتم بسه...
روم نشد بگم بازم بگه :">

جدا" دیتاسنتر با عشقیه!:x

goldstar
September 25th, 2009, 00:30
ادب و ساپورتشون رو من هم تایید میکنم!
فقط سرعت هاش کمی مشکل داره. وب رنگ جان الان کمی افت سرعت داره. قبلها خیلی عالی بود

WebRang
September 25th, 2009, 00:36
ادب و ساپورتشون رو من هم تایید میکنم!
فقط سرعت هاش کمی مشکل داره. وب رنگ جان الان کمی افت سرعت داره. قبلها خیلی عالی بود
جدا" فوق العاده اند...
خودم حوصله ندارم یک مسئله رو چند بار توضیح بدم ....
دیگه چه برسه به اون "نازی" ;;)
افت سرعتش این چند وقت اخیر هست ....

که اونم میگم، برای من چند بار م بوده ....
10 الی8 مگ سرعت دانلودم بود بیشتراوقات ....

درکل نسبت به قیمت و ... واقعا" خوبه ...
حالا اسپم نشه، اما کارو نت هم چیز خوبیه :111:

Arashdn
September 25th, 2009, 09:10
خب یکی از مدیران زحمت میکشه عنوان تاپیک رو به نظرتون در مورد چند تا دیتاسنتر تغییر بده؟؟

کسی راه سراغ داره از ovh بگیرم؟
نظرتون در موردش چیه؟؟

HugeServer
September 25th, 2009, 10:12
گیگا به نظرم عالیه!
پرتشم بد نیست
من 30 مگ هم دانلود کردم!
کارو شنیدم خیلی پولکی هست!
گیگا هم میتونید پوردتونو زیاد کنید یا از اشتراکی به اختصاصی تیدیل کنید.
درباره ساپپورتشم که همه میدونن چه گله:دی

WebRang
September 25th, 2009, 13:35
خب یکی از مدیران زحمت میکشه عنوان تاپیک رو به نظرتون در مورد چند تا دیتاسنتر تغییر بده؟؟

کسی راه سراغ داره از ovh بگیرم؟
نظرتون در موردش چیه؟؟

من چند تا دیتاسنتر رو میزارم جلوت چک کن ، تو بین این ها بگیر :105:
netdepot.com ~~~> همین فروم، وحید،امیر، سابقه کار باهاش رو دارند
همچنین پارسااسپیس هم از این دیتاسنتر داره تغذیه میشه
ساپورتشون بد نیست / آپتایم خوبه / پورت های خوب / قیمت ها هم خوبه
اینجورکه از وحید یا امیر شنیدم ، ماه اول 300 تومان بدی، ماه های بعدی 80 تومان میدی!
( یه سرور قول بود)
Caro.net همین وبرنگ و چندین هاستینگ معتبر ایرانی دیگه دارن باهاش کار میکنن!
پشتیبانی خوب / آپتایم خوب /پورت های خوب / قیمت های عالی (البته از آقای میرزاخانی بگیری)

WorldStream.NL که دیگه خودت باهاش کار کردی! ( البته منتظر نفتی شدن پورت هاش باشید)

XLHost.com هم مشکل پیمنت نداری
همه چیزشم خوبه

گیگا هم که الان بگم، قاطی میکنین :-p

eukhost.com همه چیزش خوبه جز قیمت هاش.... از is24.ir بپرس، تعریفاتشو برات لیست میکنه....

نظر و پیشنهادم به شما این هاست!

hadi
October 1st, 2009, 17:54
من فکر می کنم ساپورتشون چینی باشه، قیمتاشون خوبه و بهتر از همه هم IP ها شونه که خیلی ارزونه.
به نظر من این دیتاسنتر خیلی به درد v-p,n می خوره

Aria
October 11th, 2009, 16:49
سلام.

هیچ وقت اشتباه نکنید که با VRT کار کنید !!!!

من 4 سال پیش باهاشون سرور داشتم، هیچ کاری هم با پشتیبانیشون نداشتم چون همه کارای سرور رو خودمون انجام میدادیم.

مثل اینکه شرکت دید زیادی بی آزاریم، خلاصه زد هارد دیسک سرور رو Format کرد.

بعد زنگ زدم گفتم جریان چیه ؟؟

گفت 55 دلار بریز به حساب Paypal که یه هارد دیسک دیگه بهت بدیم، هیچ راهی نداریم اینو درست کنیم.

منم گفتم باشه، فعلا وصل کن، من سایت هامو بیارم بالا، تا 1 ساعت دیگه Pay می کنم.

خلاصه Data رو جمع کردم از رو Backup های هارد دیسک دوم، فرار کردم !

بعد طرف ایمیل زد که پول بده، گفتم بیا بگیر اگه می تونی !!!

با تشکر !!!!!

IFACO.Net
October 11th, 2009, 18:12
سلام.

هیچ وقت اشتباه نکنید که با vrt کار کنید !!!!

من 4 سال پیش باهاشون سرور داشتم، هیچ کاری هم با پشتیبانیشون نداشتم چون همه کارای سرور رو خودمون انجام میدادیم.

مثل اینکه شرکت دید زیادی بی آزاریم، خلاصه زد هارد دیسک سرور رو format کرد.

بعد زنگ زدم گفتم جریان چیه ؟؟

گفت 55 دلار بریز به حساب paypal که یه هارد دیسک دیگه بهت بدیم، هیچ راهی نداریم اینو درست کنیم.

منم گفتم باشه، فعلا وصل کن، من سایت هامو بیارم بالا، تا 1 ساعت دیگه pay می کنم.

خلاصه data رو جمع کردم از رو backup های هارد دیسک دوم، فرار کردم !

بعد طرف ایمیل زد که پول بده، گفتم بیا بگیر اگه می تونی !!!

با تشکر !!!!!

معلومه دل پری داری از دست بعضی دیتاسنترها :)

Aria
October 11th, 2009, 18:13
معلومه دل پری داری از دست بعضی دیتاسنترها :)

شاید هم تجربه زیادی ! ;)

P-CO
October 11th, 2009, 19:36
ایشون که از همه ی دیتاسنتر ها دل پر دارن.

Aria
October 11th, 2009, 19:54
ایشون که از همه ی دیتاسنتر ها دل پر دارن.

lol

خیر قربان، من فقط تجربیاتم رو در معرض اشتراک میزارم تا دوستان دیگه هم که شاید مثل من در کارشون حساسیت خیلی خیلی زیاد به خرج میدن، به مشکلات مشابه بر نخورند.

با تشکر.

WebRang
October 11th, 2009, 22:04
lol

خیر قربان، من فقط تجربیاتم رو در معرض اشتراک میزارم تا دوستان دیگه هم که شاید مثل من در کارشون حساسیت خیلی خیلی زیاد به خرج میدن، به مشکلات مشابه بر نخورند.

با تشکر.
Caro.net & Giga-Hosting.biz
از این 2 دیتاسنتر چه تجربه ای دارید؟

Aria
October 12th, 2009, 02:36
سلام.

در مورد گیگاهاست فقط یک تجربه VPS دارم که مال یکی از دوستانم بود و می خواست سایتش رو که حدود 2 گیگابایت بود به سرور جدیدش که از ما گرفته بود منتقل کنه.

این کار از طریق cPanel انجام میشد و همه میدونیم که هیچ مشکلی نباید پیش بیاد !

متاسفانه انتقال 2 گیگابات دیتا، 4 بار قطع شد و 2 بار هم Delay Responding خورد و خلاصه اشک ما رو در آورد تا بیاد اینور.

تازه ما فکر کردیم مشکل سرور هست و ساعت 10 شب زنگ زدیم مدیر سرور که چرا سرعت اتصال VPS را محدود کردی ؟؟

اون بنده خدا هم قسم و آیه که من هیچ کاری نکردم و همه چی Unlimited هست !

خلاصه در کل شبکه هاش از نظر من مشکل داره و این جریان مال 4 ماه پیش هست.

در مورد Caro.NET هم شخصاً تجربه ای ندارم ولی 2 نفر از دوستان که باهاشون سرور دارن و من یکی دو بار به سرورشون وصل شدم و یکی گشت زدم توشون، دیدم که بسیار خوب و بی نقص کار می کنه و از نظر شبکه و Hardware واقعاً Stable و قوی هست.

مشکلاتی که برای یکی دیگر از دوستانم پیش اومد این بود که پشتیبانی حتی حاظر نبود بهش بگه که برای رفع مشکلات هاست سایت بر روی cPanel از جمله Shell ها و ویروروس ها و جلوگیری از حمله های ساده و ... باید CSF و ClamَAV نصب کنه و بعد از 4 ساعت سوال و جواب، بهش گفته بودند که شما Management با ما ندارید و ما نمی تونیم کمکی به شما بکنیم !!!

در کل میشه گفت واسه افرادی که مشکل فنی ندارند و خودشون میتونن از پس کارها بر بیان، بسیار مناسب هست.

با تشکر.

Nikan
October 12th, 2009, 03:42
در مورد Caro.NET هم شخصاً تجربه ای ندارم ولی 2 نفر از دوستان که باهاشون سرور دارن و من یکی دو بار به سرورشون وصل شدم و یکی گشت زدم توشون، دیدم که بسیار خوب و بی نقص کار می کنه و از نظر شبکه و Hardware واقعاً Stable و قوی هست.

مشکلاتی که برای یکی دیگر از دوستانم پیش اومد این بود که پشتیبانی حتی حاظر نبود بهش بگه که برای رفع مشکلات هاست سایت بر روی cPanel از جمله Shell ها و ویروروس ها و جلوگیری از حمله های ساده و ... باید CSF و ClamَAV نصب کنه و بعد از 4 ساعت سوال و جواب، بهش گفته بودند که شما Management با ما ندارید و ما نمی تونیم کمکی به شما بکنیم !!!

در کل میشه گفت واسه افرادی که مشکل فنی ندارند و خودشون میتونن از پس کارها بر بیان، بسیار مناسب هست.

با تشکر.

سلام

در مورد موضوعی که برای Caro مطرح کردید من احتمال این نوع برخورد را از طرف قسمت پشتیبان فنی Caro خیلی کم می دانم چراکه اگر حتی کاربر سرور به صورت Self-Managed داشته باشد و سرویس های مدیریت سرور را سفارش نداده باشد در زمانی که درخواستی مربوط به موارد مدیریت سرور را داشته باشد معمولا این موضوع مطرح می شود که هزینه را تایید نماید تا اشکال را حل کنیم و یا ....
در ارتباط این تجربه خاص دوست شما ممنون می شوم که با اطلاعات کامل توضیح بدید یعنی دقیقا شماره تیکت ارسال شده به Caro را اعلام بفرمایید تا من بتوانم دقیق برای دوستان و بازدید کنندگان متن کامل سوال و جواب ها ( همراه با ساعت و ... ) را اینجا قرار بدهم . در این حالت بازدیدکنندگان بهتر می توانند قضاوت کنند.

با تشکر

Aria
October 12th, 2009, 04:13
سلام

در مورد موضوعی که برای caro مطرح کردید من احتمال این نوع برخورد را از طرف قسمت پشتیبان فنی caro خیلی کم می دانم چراکه اگر حتی کاربر سرور به صورت self-managed داشته باشد و سرویس های مدیریت سرور را سفارش نداده باشد در زمانی که درخواستی مربوط به موارد مدیریت سرور را داشته باشد معمولا این موضوع مطرح می شود که هزینه را تایید نماید تا اشکال را حل کنیم و یا ....
در ارتباط این تجربه خاص دوست شما ممنون می شوم که با اطلاعات کامل توضیح بدید یعنی دقیقا شماره تیکت ارسال شده به caro را اعلام بفرمایید تا من بتوانم دقیق برای دوستان و بازدید کنندگان متن کامل سوال و جواب ها ( همراه با ساعت و ... ) را اینجا قرار بدهم . در این حالت بازدیدکنندگان بهتر می توانند قضاوت کنند.

با تشکر

سلام.

متاسفانه من شماره تیکت رو ندارم ولی از همکارم می پرسم که اگر مشکلی نداشت، به من بدتش که به شما ارائه کنم.

در مورد نوع پاسخگویی هم، شما درست می فرمایید.

در واقع همین موضوع برای همکار من هم رخ داد که متاسفانه غیر قابل قبول بود و برای جواب به یک سوال ساده، پرداخت هزینه، حتی 10 دلار هم، برای کسی که مشتری اون شرکت هست، به نظر شخصی من جالب نمیاد.

درواقع ارف کار این هست که جواب سوال را بدن و در صورت تمایل کاربر، در ازای دریافت هزینه مشخص، اون کار رو روی سرورش انجام بدن.

در هر حال، این نظر شخصی من هست و هیمن کار رو هم برای کاربران خودمون انجام میدیم و نمی زاریم به خاطر چنین موردی، ناراحت و دلگیر بشن و از شرکت ما برن جای دیگه !

با تشکر.

Fazaha
October 12th, 2009, 11:00
سلام.

متاسفانه من شماره تیکت رو ندارم ولی از همکارم می پرسم که اگر مشکلی نداشت، به من بدتش که به شما ارائه کنم.

در واقع همین موضوع برای همکار من هم رخ داد که متاسفانه غیر قابل قبول بود و برای جواب به یک سوال ساده، پرداخت هزینه، حتی 10 دلار هم، برای کسی که مشتری اون شرکت هست، به نظر شخصی من جالب نمیاد.

درواقع ارف کار این هست که جواب سوال را بدن و در صورت تمایل کاربر، در ازای دریافت هزینه مشخص، اون کار رو روی سرورش انجام بدن.

در هر حال، این نظر شخصی من هست و هیمن کار رو هم برای کاربران خودمون انجام میدیم و نمی زاریم به خاطر چنین موردی، ناراحت و دلگیر بشن و از شرکت ما برن جای دیگه !

با تشکر.

بله آریا جان،
Caro اگر مدیریت هم نداشته باشی کار رو انجام میده و بعدش پول میگیره!
شاید دوستمون از طریق ما یا آقای میرزاخانی سرور رو خریده بوده و بعدش خواسته مستقیما به Caro درخواست بده که این قابل انجام نیست!

نکته دیگر : دیتا سنتر مسئول آموزش مشتریان نیست!

pishtazweb
October 12th, 2009, 11:13
در مورد کارو باید عرض کنم من چند وقته از کارو سرویس دارم و سرورها را هم از طریق نیکان تهیه کردم
با انکه اسمشselfmanageهست اما من هر جا مشکلی داشتم به نیکان گفتم از طرف کارو امدن مشکل را حل کردن
من با دیتا سنتر زیادی کار کردم اما تو این زمینه واقعا کارو به بقیه دیتا سنتر ها برتری داره

Nikan
October 12th, 2009, 11:15
سلام.

با تشکر.

متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده Caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات Caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت Caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی Caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت Caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت Caro بیشتر از 10 دلار است.

برای من خیلی جالب است که شما در مورد دیتا سنتر خودتان هم بیشتر توضیح دهید ؟ آدرس سایتتون و ... را هم بفرمایید . البته من پیشنهاد می کنم که شما یک تاپیک جدا برای این موضوع باز کنید تا همه دوستان سوال خودشان را بپرسند . خود من سوالات خیلی زیادی دارم قبل از اینکه به موضوع نحوه پشتیبانی شما از کاربرهاتون برسیم

با تشکر

Fazaha
October 12th, 2009, 11:43
متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت caro بیشتر از 10 دلار است.

برای من خیلی جالب است که شما در مورد دیتا سنتر خودتان هم بیشتر توضیح دهید ؟ آدرس سایتتون و ... را هم بفرمایید . البته من پیشنهاد می کنم که شما یک تاپیک جدا برای این موضوع باز کنید تا همه دوستان سوال خودشان را بپرسند . خود من سوالات خیلی زیادی دارم قبل از اینکه به موضوع نحوه پشتیبانی شما از کاربرهاتون برسیم

با تشکر

آقا خودتو ناراحت نکن!

Aria
October 12th, 2009, 12:33
متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده Caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات Caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت Caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی Caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت Caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت Caro بیشتر از 10 دلار است.

با تشکر

دوست عزیز.

برای من هم خیلی جالب هست که در مورد شرکت Caro که عملاً متالق به شما هم نیست، 99% تعریف کردم و یک انتقاد !

من در دو پاسخ قبل هم عرض کردم که من "شخصاً از این شرکت سرویس ندارم" !!!!

این بدین معنا است که درصد خطا نیز وجود دارد.

در ضمن، منظور من از 10 دلار، مقدار پایینی بود که برای شما و دیگر همکاران مبلغی به حساب نمی آید و منظرو بی ارزش بودن گرفتن یک جواب ساده در حد یک لینک بود (به گفته شما) !

در هر حال، من حتماً سعی می کنم که شماره تیکت را از همکارم بگیرم و اگر هم نشد، عکس از تصویر را برای شما تهیه کنم.

در مورد دیتاسنتر خودمان هم به شما هر اطلاعاتی لازم دارید، ارائه خواهم کرد.

نکته: هدف ما تنها نشان دادن نقاط قوت و ضعف شرکت های مختلف است و با این کار در صورت امکان خود شرکت را در راه اصلاح مشکلات یاری می کنیم و یا از بروز اشتباهات مشابه توسط کاربران جلوگیری می کنیم.

در هر حال، بهتر هست غیرت بی جا خرج نکنیم، در نهایت این دیتاسنتر ها متعلق به هیچ یک از ما نیستند و نهایتاً سهمی در آنها داریم. پس اینگونه بحث و جدل ها لازم نیست دوستان !

با تشکر.

Nikan
October 12th, 2009, 14:21
آقا خودتو ناراحت نکن!

من ناراحت نیستم فقط خیلی دوست دارم موضوعات شفاف و درست و دقیق مطرح شود

Nikan
October 12th, 2009, 17:15
دوست عزیز.

برای من هم خیلی جالب هست که در مورد شرکت Caro که عملاً متالق به شما هم نیست، 99% تعریف کردم و یک انتقاد !

من در دو پاسخ قبل هم عرض کردم که من "شخصاً از این شرکت سرویس ندارم" !!!!

این بدین معنا است که درصد خطا نیز وجود دارد.

در ضمن، منظور من از 10 دلار، مقدار پایینی بود که برای شما و دیگر همکاران مبلغی به حساب نمی آید و منظرو بی ارزش بودن گرفتن یک جواب ساده در حد یک لینک بود (به گفته شما) !

در هر حال، من حتماً سعی می کنم که شماره تیکت را از همکارم بگیرم و اگر هم نشد، عکس از تصویر را برای شما تهیه کنم.

در مورد دیتاسنتر خودمان هم به شما هر اطلاعاتی لازم دارید، ارائه خواهم کرد.

نکته: هدف ما تنها نشان دادن نقاط قوت و ضعف شرکت های مختلف است و با این کار در صورت امکان خود شرکت را در راه اصلاح مشکلات یاری می کنیم و یا از بروز اشتباهات مشابه توسط کاربران جلوگیری می کنیم.

در هر حال، بهتر هست غیرت بی جا خرج نکنیم، در نهایت این دیتاسنتر ها متعلق به هیچ یک از ما نیستند و نهایتاً سهمی در آنها داریم. پس اینگونه بحث و جدل ها لازم نیست دوستان !

با تشکر.

سلام

من از اینکه شما می خواهید نقاط ضعف و قدرت را از دید خودتان مطرح کنید خیلی خوشحال هستم ولی این موضوع بایستی با طرح موارد دقیق و شفاف باشد. علت اینکه من از شما درخواست اطلاعات دقیق در این مورد را داشتم به خاطر جدل و ... نبود متاسفانه در طی چند وقت قبل بعضی از دوستان در مورد Caro موضوعات عجیبی را مطرح می کردند زمانی که ما با آنها تماس می گرفتیم و از آنها در خواست می کردیم که لطفا دقیق توضیح دهید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم جواب درستی داده نمی شد و موضوع را با Caro پیگیری می کردیم اصلا اطلاعاتی مشابه آن وجود نداشت . به هر حال شاید فقط به همین دلیل بود که من در این مورد حساس شده ام و خیلی سریع از شما درخواست اطلاعات دقیق کردم.

همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم ما نماینده Caro هستیم و تمام تلاش خودمان را در این زمینه انجام می دهیم و این موضوع اصلا ارتباطی به غیرت و .... ندارد.

به هر حال اگر باعث ناراحتی شما شدم شرمنده . ببخشید

Aria
October 12th, 2009, 17:29
سلام

من از اینکه شما می خواهید نقاط ضعف و قدرت را از دید خودتان مطرح کنید خیلی خوشحال هستم ولی این موضوع بایستی با طرح موارد دقیق و شفاف باشد. علت اینکه من از شما درخواست اطلاعات دقیق در این مورد را داشتم به خاطر جدل و ... نبود متاسفانه در طی چند وقت قبل بعضی از دوستان در مورد Caro موضوعات عجیبی را مطرح می کردند زمانی که ما با آنها تماس می گرفتیم و از آنها در خواست می کردیم که لطفا دقیق توضیح دهید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم جواب درستی داده نمی شد و موضوع را با Caro پیگیری می کردیم اصلا اطلاعاتی مشابه آن وجود نداشت . به هر حال شاید فقط به همین دلیل بود که من در این مورد حساس شده ام و خیلی سریع از شما درخواست اطلاعات دقیق کردم.

همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم ما نماینده Caro هستیم و تمام تلاش خودمان را در این زمینه انجام می دهیم و این موضوع اصلا ارتباطی به غیرت و .... ندارد.

به هر حال اگر باعث ناراحتی شما شدم شرمنده . ببخشید

سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن WebHostingTalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

من کلاً از هیچ شرکتی دفاع نمی کنم و دلیل قاطعی هم دارم.

کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت ThePlanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از ThePlanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت ThePlanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل Davisson N و Andrew D) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم Billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (Davisson N) که در شرکت ThePlanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

خلاصه هر شرکتی مشکلاتی داره، حتی خود ما.

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، Standby Generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم :d

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.

Fazaha
October 12th, 2009, 21:52
سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن webhostingtalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت theplanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از theplanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت theplanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل davisson n و andrew d) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (davisson n) که در شرکت theplanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، standby generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم :d

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.

آریا جان این دیتاسنتر شما در کجاست؟

HugeServer
October 12th, 2009, 22:00
آریا جان این دیتاسنتر شما در کجاست؟

OrgName: WeHostWebSites.com
OrgID: WEHOST-1
Address: 1801 California Street
Address: Suite 240
City: Denver
StateProv: CO
PostalCode: 80202
Country: US

Fazaha
October 12th, 2009, 22:39
orgname: Wehostwebsites.com
orgid: Wehost-1
address: 1801 california street
address: Suite 240
city: Denver
stateprov: Co
postalcode: 80202
country: Us

دوست عزیز ،
ایشون گفتند در دبی زیندگی می کنند و دیتاسنتر دارند!
اما این دیتا سنتر در خارج از دبی و در دنور می باشد !
یعنی در امارات نیست!

Domain
October 12th, 2009, 22:47
دوست عزیز ،
یعنی در امارات نیست!
اونطور که من یادمه و پست های جناب آریا رو دنبال کرده بودم، ایشون با چند نفر دیگه در این دیتاسنتر (که در آمریکا واقع شده) شریک هستند و خودشون در دبی اقامت دارن! :113:

Aria
October 12th, 2009, 22:47
دوست عزیز ،
یعنی در امارات نیست!

سلام.

خیر قربان، دیتاسنتر ما در کشور آمریکا هست.

شرکت شخصی من در امارات هست که به من اجازه کار میده و اینطوری به صورت قانونی و با پشتیبانی قانون از من و هیمنطور مشتری های ما، مشکلی در کارهای ما پیش نخواهد آمد. ;)

با تشکر.

hamed323
October 13th, 2009, 01:41
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو در مورد این دیتاسنتر بدونم ... http://www.eukhost.com/
آیا ریسیلر ایرانی داره ؟

Domain
October 13th, 2009, 01:55
این تاپیک رو ببین:
تجربیاتم از دیتاسنتر eukhost ! (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=861)

Aria
October 13th, 2009, 06:43
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو در مورد این دیتاسنتر بدونم ... http://www.eukhost.com/
آیا ریسیلر ایرانی داره ؟

سلام.

در مورد نماینده ایرانی داشتنش چیزی نمی دونم.

در مورد کیفیت خدمات، من خودم ازشون یک VPS خریدم برای یکی از دوستانم و Management هم با خودم بود.

حدود 1 سال VPS رو داشت و من فقط 2 بار مجبور شدم به بخش پشتیبانی رجوع کنم که هر 2 بار هم به سرعت برق مشکل حل شد !

تو گوگل هم اگر بگردید، همه میگن یکی از بهترین هاست در اروپا !

کلاً من بهش امتیاز 10 از 10 میدم چون واقعاً تیم فوق حرفه ای و سرورهای بسیار عالی ای داره.

با تشکر.

Nikan
October 13th, 2009, 10:37
سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن WebHostingTalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت ThePlanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از ThePlanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت ThePlanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل Davisson N و Andrew D) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

2. سیستم Billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (Davisson N) که در شرکت ThePlanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، Standby Generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم :d

با تشکر.

والا پاسخ دادن به این پست شما خیلی سخت است چون من احساس می کنم شما یا در مورد مفاهیم کلماتی مثل غیرت و خیانت و .... چندان اطلاعاتی ندارید و یا اینکه در مورد کار حرفه ای اطلاعاتی ندارید برای همین هم در این موارد با شما بحث نمی کنم و فقط به شما توصیه می کنم در مورد جملاتی که در اول پست خودتان فرمودید و ارتباط آنها با جمله من که عرض کردم ما نماینده دیتا سنتر Caro هستیم و تمام تلاش خودمان برای رضایت مشتری ها انجام می دهیم و درخواست من از شما در مورد ارائه شماره تیکت است تا امکان مشاهده دقیق سوال و جواب ها باشد بیشتر فکر کنید .

Nikan
October 13th, 2009, 10:43
سلام.

با تشکر.

من نسبت به دید شما در مورد Webhosting talk انتقاد دارم البته جای این بحث این تاپیک نیست و از ادمین و بازدید کنندگان بابت اینکه از موضوع بحث خارج می شوم عذر خواهی می کنم . به نظر من شما در مورد هر شرکت - شخص - دیتا سنتر و ... می توانید نظر خودتان را به عنوان یک عضو جدید بفرمایید ولی بهتر است این اعلام نظر با دلیل باشد. البته بهتر است خود آقا وحید در مورد نظر بدهند

Nikan
October 13th, 2009, 10:51

با تشکر.

موضوع اشتباهات حسابداری در هر دیتا سنتر - شرکت می تواند باشد و به نظر من نقطه ضعفی برای دیتا سنتر نیست.

در مورد موضوع اول یعنی گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرورها واقعا برای من جالب است. البته من 2 سالی است که با Theplanet کار نکردم ولی زمانی که من سرور داشتم مشکلی ندیدم بخصوص قبل از زمانی که Theplanet با ev1servers یکی شود و مخصوصا سرورهایی که در دیتا سنتر های ev1servers بودند . خوشحال می شوم که شما در صورتی که در این مورد اطلاعات کامل تر و دقیق تری دارید بفرمایید

alborzgostar
October 13th, 2009, 10:56
موافق هستم ! از ایشون بپرسید کدوم دیتا سنتر و یا شرکت خوبه فکر کنم هیچ کس رو قبول نداشته باشند :)

Aria
October 13th, 2009, 13:59
والا پاسخ دادن به این پست شما خیلی سخت است چون من احساس می کنم شما یا در مورد مفاهیم کلماتی مثل غیرت و خیانت و .... چندان اطلاعاتی ندارید و یا اینکه در مورد کار حرفه ای اطلاعاتی ندارید برای همین هم در این موارد با شما بحث نمی کنم و فقط به شما توصیه می کنم در مورد جملاتی که در اول پست خودتان فرمودید و ارتباط آنها با جمله من که عرض کردم ما نماینده دیتا سنتر Caro هستیم و تمام تلاش خودمان برای رضایت مشتری ها انجام می دهیم و درخواست من از شما در مورد ارائه شماره تیکت است تا امکان مشاهده دقیق سوال و جواب ها باشد بیشتر فکر کنید .

دوست عزیز !

لطفاً پاسخ خودتون رو دوباره مرور کنید !

در ضمن، لحن تند شما من رو تنها متوجه یک چیز کرد. که شما پاسخ من رو کامل نخوندید.

شما نماینده Caro هستید. ولی صاحب این شرکت نیستید و لطفاً مسائل رو در هیمن قسمت و در حد یک نماینده جلو ببرید و در مورد مشکلی که عرض کردم لطفاً زیاده روی نکنید و پاسخ های قبلی من رو مجدداً بخونید.

من هنوز نتونستم به این همکارم دسترسی پیدا کنم واگرنه حتماً تیکت رو به شما منتقل می کردم تا رسیدگی کنید و خودتون ببینید موضوع چی هست.

در ضمن، شما در جهت جلب رضایت مشتری قدم بر میدارید، لطفاً مشخص کنید اگر فردا روز شرکت Caro تصمیم به قطع سرویس ها به روی ایرانی ها گرفت و یا مجبور به انجام این کار شد، شما چه پاسخی به کاربران خواهید داشت ؟ غیر از اینکه "شرکت Caro مسئول این موضوع هست و ما فقط نماینده ایشان هستیم" خواهد بود ؟

منظرو این است که شما نمی توانید مسئولیت تمام کارهای یک شرکت را که از راه دور به صورت نماینده با ایشان کار می کنید، به عهده بگیرید.

در هر حال، شما انتقاد من رو نادیده بگیرید و با این باور عمل کنید که شرکتی که شما نماینده آن هستید بهترین است و بی نقص ....!

من از شما پوزش می خوام که به شرکتتون توهین کردم و از لحن شما کاملاً میشه فهمید که جریان چیه ...!

در هر حال، من سالهاست که در ایران زندگی نمی کنم و ایران هم نیومدم و از این روحیات دل خوشی ندارم که متاسفانه در داخل ایران و در تجارت در ایران، بسیار رایج هست.

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 14:07
موضوع اشتباهات حسابداری در هر دیتا سنتر - شرکت می تواند باشد و به نظر من نقطه ضعفی برای دیتا سنتر نیست.

در مورد موضوع اول یعنی گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرورها واقعا برای من جالب است. البته من 2 سالی است که با Theplanet کار نکردم ولی زمانی که من سرور داشتم مشکلی ندیدم بخصوص قبل از زمانی که Theplanet با ev1servers یکی شود و مخصوصا سرورهایی که در دیتا سنتر های ev1servers بودند . خوشحال می شوم که شما در صورتی که در این مورد اطلاعات کامل تر و دقیق تری دارید بفرمایید

دوست عزیز،

از پاسخ های شما فقط حالت بخث و جدل برداشت میشه.

شما اشتباهات حسابداری رو مشکل نمی بینید ولی وقتی با نظم و روال کاری جهانی آشنا بشید، دلیل معضرت خواهی چندین باره بخش فروش رو از من و دیگر مشتریان ThePlanet متوجه میشید.

در مورد گرمای محیط، من همکاران زیادی دارم که از قدیمی های هاستینگ ایران هستند.

بیشتر همکاران من از شرکت ThePlanet سرور داشته یا هنوز هم دارند.

من هم در حال حاظر 2 سرور برای مشتریانم از ThePlanet دارم و از اونجایی که Management با خودم هست، می تونم از داخل سرور متوجه بشم که دمای هارد دیسک چقدر هست و وقتی به سایت سازنده هارد دیست مراجعه کنید، می تونید دمای طبیعی هارد دیست رو مشاهده کرده و با دمای فعلی مقایسه کنید.

همینطور ساعت کار کرد هارد دیست رو که بررسی کنید، جدید و یا قدیمی بودن اون مشخص میشه و بهتر میتونید دلیل گرم بودنش رو متوجه بشید.

در نهایت کافیه یک تیکت به ThePlanet بدید و ازشون بپرسید دمای دیتا سنتر چقدر هست تا بعد از پرسیدن نام سرور و پیدا کردن بخش مربوطه، بهتون بگن که دما بین 41 تا 44 درجه هست که این مورد برای سرور ها طبیعی نیست و معمولاً باید بین 32 تا 36 درجه باشه.

به هر حال این مورد هم مشخص هست و شما می تونید از دوستانی که از قدیم به کار هاستینگ مشغول هستند، کمی پرسش کنید تا به این صحبت بنده برسید.

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 14:15
موافق هستم ! از ایشون بپرسید کدوم دیتا سنتر و یا شرکت خوبه فکر کنم هیچ کس رو قبول نداشته باشند :)

سلام.

عجب !!!

دوست عزیز شما هم که کاملاً مشخص هست اصلاً انتقاد پذیر نیستید ...

من 10 بار گفتم شرکت Worldstream از نظر شخص بنده که می خواستم ازشون سرور بخرم شرکت مورد اعتمادی تیست.

لطفاً از طرف بنده حرفی نزنید، من شرکت های زیادی رو قبول دارم ولی مثل شما عمل نمی کنم و دوست دارم چشمم رو روی حقایق باز نگه دارم و به فکر پول تنها نباشم ....!

شرکت هایی مثل euk و leaseweb و rackspace و theplanet و multacom و hivelocity و limestonenetworks وجود دارند که هر کدام مشکلاتی دارند ولی در کل از بهترین ها هستند !!

قول میدم شما حتی یک بار هم شبکه های شرکت Worldstream و یا شرکت های دیگر رو بررسی نکردید و طبق عادت همیشه اکثریت، تنها به فکر قیمت و سرویس حدودی بودید !!!!

همیشه این رو در خاطر داشته باشید که "هر چقدر پول بدی، آش می خوری" و بحث رو بچه گانه نکنید خواهشاً

هیچ یک از شما دوستان دیتاسنتر ندارید و از مسائل درون یک دیتاسنتر به درستی خبر ندارید.

من با قاطعیت این رو میگم چون خود من هم هنوز نمی تونم بگم از 100% مسائل درونی یک دیتا سنتر با خبر هستم با اینکه 25% از یک دیتاسنتر رو شریکم !!!

لطفاً سعی کنید در مورد مسائل انجمن صحبت کنید و شخصی یک طرفه به قاضی نرید ! ;)

با تشکر.

Nikan
October 13th, 2009, 21:03
من هم از شما خواهش می کنم خودتان هم مجدد پست هایی که در این تاپیک ارسال کردین مطالعه کنید.

با تشکر.

و یا :

سلام.

واقعاً این درسته ؟؟

با تشکر.

در مورد این اظهارات شما فقط می توان جواب داد که شما معنی درستی از کلماتی مثل غیرت و یا خیانت را نمی دانید یا اینکه نمی دانید در کجا بایستی استفاده کنید و یا اینکه نمی دانید زمانی که من از شما یک استناد درست برای اشکال اعلام شده درخواست کردم به جای مطرح کردن موارد خارج بحث مثل " کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟ " و یا ... خیلی بهتر است اشکالات مورد نظر خودتان را دقیق و کامل مطرح کنید . اگر شما واقعا می خواهید به بازدید کنندگان و کاربران این سایت کمک کنید ( که خود من هم یکی از آنها هستم ) خیلی بهتر است با دلیل و به صورت دقیق نظرات خودتان را بگویید نه اینکه با مطرح کردن مسائلی مثل بالا موضوع بحث را تغییر بدهید .

شما نماینده Caro هستید. ولی صاحب این شرکت نیستید و لطفاً مسائل رو در هیمن قسمت و در حد یک نماینده جلو ببرید و در مورد مشکلی که عرض کردم لطفاً زیاده روی نکنید و پاسخ های قبلی من رو مجدداً بخونید.

با تشکر.

بله ما نماینده Caro هستیم و صاحب این شرکت نیستیم ولی منظور شما را از حد یک نماینده و زیاده روی متوجه نشدم . ( شاید بایستی مثل سایر کلماتی که به کار می برید در نظر گرفته شود )

در ضمن، شما در جهت جلب رضایت مشتری قدم بر میدارید، لطفاً مشخص کنید اگر فردا روز شرکت Caro تصمیم به قطع سرویس ها به روی ایرانی ها گرفت و یا مجبور به انجام این کار شد، شما چه پاسخی به کاربران خواهید داشت ؟ غیر از اینکه "شرکت Caro مسئول این موضوع هست و ما فقط نماینده ایشان هستیم" خواهد بود ؟

منظرو این است که شما نمی توانید مسئولیت تمام کارهای یک شرکت را که از راه دور به صورت نماینده با ایشان کار می کنید، به عهده بگیرید.

با تشکر.

من دوست دارم که جواب این موضوع را بیشتر برای سایر بازدیدکنندگان سایت بدهم . زمانی که یک مجموعه در حال کار و فعالیت جدی و حرفه ای در زمینه کاری است همیشه راه هایی را در کنار مسیر اصلی برای مواقع حساس در نظر گرفته می گیرد. اینکه الان ما فقط Caro را پیشنهاد می کنیم تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری ها انجام می دهیم به خاطر قرارداد ما با Caro است و همکاری بسیار نزدیک و صمیمانه و بر مبنای صداقتی است که با تیم Caro داریم در صورتی که به هر دلیل قرارداد تمدید نشود و ... ما هم گزینه های خوبی برای نگهداشتن مشتری ها داریم .

ما مسئولیت کامل تمام موارد کاری دیتا سنتر را به عهده می گیریم چراکه اعتقاد ما این است که مشتری موارد را از ما می خواهد بر همین اساس ما پیگیری خیلی از موضوعات را با Caro انجام می دهیم . به هر حال سابقه چندین ساله کار با شرکت های چند ملیتی مثل رنو این تجربه را به ما داده است.
مطرح نمودن این موضوع از طرف شما که می فرمایید در یک دیتا سنتر در آمریکا شریک هستید برای من خیلی عجیب است.

در هر حال، شما انتقاد من رو نادیده بگیرید و با این باور عمل کنید که شرکتی که شما نماینده آن هستید بهترین است و بی نقص ....!

من از شما پوزش می خوام که به شرکتتون توهین کردم و از لحن شما کاملاً میشه فهمید که جریان چیه ...!

با تشکر.

من هیچکدام از انتقادهای شما را نادیده نگرفته ام بلکه برای من خیلی هم مهم بوده است اینکه چندین بار از شما درخواست شماره تیکت کردم نشاندهنده اهمیتی است که برای نظر شما و بازدیدکنندگان این سایت داشتم وگرنه یک اشکال ساده که در یکی از پست ها آن هم همراه با تعریف از دیتا سنتر بوده نیاری به این مقدار بحث و صحبت نداشت. ولی متاسفانه شما بحث را با مطرح کردن موارد غیر مرتبط از حالت مثبت و سازنده خارج می کنید .

به هر حال من از همه دوستان بابت اینکه از اصل موضوع تاپیک خارج شدم عذرخواهی می کنم

با تشکر

alborzgostar
October 13th, 2009, 21:19
Aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

خودتون رو اول مورد بررسی قرار بدید بعد .... شما از همون پست اولی که اینجا زدید شروع کردید به ایراد

گرفتن از دیتا سنتر ها بدون مدرک سند میگید فلان دوستم یا ..... یه کمی به پست هایی که میزنید دقت

کنید

Nikan
October 13th, 2009, 21:20
دوست عزیز،

از پاسخ های شما فقط حالت بخث و جدل برداشت میشه.

دوست عزیز . هدف من جدل با شما نیست . همانطور که شما نظر خودتان را مطرح می کنید من هم صرفا نظر خودم را گفتم

شما اشتباهات حسابداری رو مشکل نمی بینید ولی وقتی با نظم و روال کاری جهانی آشنا بشید، دلیل معضرت خواهی چندین باره بخش فروش رو از من و دیگر مشتریان theplanet متوجه میشید.

گویا شما درست به متن پاسخ من دقت نکردید چون من عرض کردم به نظر من اشتباهات حسابداری نقطه ضعفی برای یک دیتا سنتر نیست ولی بله می تواند یک اشکال باشد. البته هر شرکتی بابت اشتباهات و یا اشکالات از شما که مشتری آنها هستید معذرت خواهی می کند و این اصلا ارتباطی به نظم و یا روال کاری جهانی ندارد.

من هم در حال حاظر 2 سرور برای مشتریانم از theplanet دارم و از اونجایی که management با خودم هست، می تونم از داخل سرور متوجه بشم که دمای هارد دیسک چقدر هست و وقتی به سایت سازنده هارد دیست مراجعه کنید، می تونید دمای طبیعی هارد دیست رو مشاهده کرده و با دمای فعلی مقایسه کنید.

همینطور ساعت کار کرد هارد دیست رو که بررسی کنید، جدید و یا قدیمی بودن اون مشخص میشه و بهتر میتونید دلیل گرم بودنش رو متوجه بشید.

در نهایت کافیه یک تیکت به theplanet بدید و ازشون بپرسید دمای دیتا سنتر چقدر هست تا بعد از پرسیدن نام سرور و پیدا کردن بخش مربوطه، بهتون بگن که دما بین 41 تا 44 درجه هست که این مورد برای سرور ها طبیعی نیست و معمولاً باید بین 32 تا 36 درجه باشه.

با تشکر.

در مورد این توضیح ممنون

با تشکر

alborzgostar
October 13th, 2009, 21:22
http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=36008&postcount=15

و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.

Nikan
October 13th, 2009, 21:28
aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

خودتون رو اول مورد بررسی قرار بدید بعد .... شما از همون پست اولی که اینجا زدید شروع کردید به ایراد

گرفتن از دیتا سنتر ها بدون مدرک سند میگید فلان دوستم یا ..... یه کمی به پست هایی که میزنید دقت

کنید

من می خواستم در مورد دیتا سنتر ایشان بحث کنم ولی گویا شرایط در حال حاضر برای این موضوع مناسب نیست . حالا کم کم بیشتر با ایشان آشنا می شویم و بعد که دوستی بیشتر و نزدیک تر شد در آن مورد هم بحث می کنیم

Aria
October 13th, 2009, 21:29
سلام.

ممنون از پاسخ شما.

قربان مجدداً رفتار تند شما تکرار شد و حمله نا محسوس شما موجب شد که من مجبور به گفتن چند حقیقت بشم.

شرکتی که شما نماینده آن هستید، به دلایل زیر، از نظر من که حساسیت های بسیار زیادی در مورد کارهای هاستینگ و سرور دارم، اصلاً قابل اعتماد نیست:

1. شما در موارد قبل فرمودید که مسائل مالی در هر دیتاسنتری پیش میاد و این مورد مشکل خاصی نیست.
خوب، لطفاً لینک زیر رو مشاهده کنید:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=882425

همین اشتباهات که از نظر شما مهم نیست، موجب شد سرور کاربر بیش از 24 ساعت غیر فعال باشد و این یعنی فاجعه !
توجه داشته باشید که این مورد حدوداً دو ماه پیش رخ داده و نکته بسیار جالبی هست که یک شرکت به خاطر اشتباهات در سیستم حسابداری خودش، سرور کاربر رو بدون اعلام قبلی، مسدود کنه ؟!

2. شما در مورد کیفیت خدمات این شرکت سخن می گویید، متاسفانه من مواردی رو دارم که خلاف این رو ثابت می کنه.
لطفاً به لینک های زیر توجه کنید:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=669145
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=720551

همانطور که مشاهده می کنید، کل دیتاسنتر در ماه May سال 2008 به مدت بیش از یک ساعت و همینطور در ماه June سال 2008 دو بار، و هر بار به مدت حدوداً 5 دقیقه از دسترس خارج شده بود. نمونه یک دیتاسنتر حرفه ای ؟!

3. هیمنطور تحقیقات بیشتر من نشان می دهد که این شرکت از سال 2005، با اتصال تنها دو شبکه ورودی و خروجی و با قدرت 1.5 گیگابیت در حال فعالیت بوده و از اواخر سال 2006 به صورت رسمی وارد بازار هاستینگ و فروش سرور شد که نهایتاً از تاریخ 26 November سال 2006 سایت تا به حال، Uptime کل دیتاسنتر 99.98% می باشد!

http://web.archive.org/web/*/http://caro.net
http://www.webhostingstuff.com/uptime/CaroNet.html

4. شرکت Caro در سر راه شبکه اصلی خود، هیچ گونه Firewall برای جلوگیری از حملات DDoS ندارد و نکته مهمتر اینکه، من شخصاً به چشم دیدم که تمام سرورهای هاست شده توسط شرکت Caro با یک حمله سه جانبه از 3 سرور مختلف و با استفاده از 100Mbps Shared Connection از دسترس خارج شد و یکی از دوستان من تنها برای نشان دادن ضعف این شرکت این کار را انجام داد !
این حمله کل دیتاسنتر را به مدت 14 دقیقه از دسترس خارج کرد و باعث شد اختلالات زیادی برای این شبکه این شرکت رخ دهد.
با بررسی های امروز من، متوجه شدم که شرکت Caro نه تنها این مشکل را برطرف نکرده است، بلکه گزارش بروز این حمله و نوع Impact در شبکه شرکت را که در سایت carostatus.com توسط خود شرکت گزارش شده بود، حذف کردند و این یک عمل بی شرمانه و به شدت غیر حرفه ای می باشد.

دوست عزیز، من معنی تمامی کلماتی که از آنها استفاده می کنم تا می دانم و این توهین شما را که 2 بار تکرار شد، نا دیده می گیرم.

شما هم تلاش کنید که به جای فکر کردن به پول در آوردن تنها ! به وجدان خود رجوع کنید و اگر از مسائل شبکه و دیتاسنتر با خبر هستید، بیشتر در مورد شرکت طرف قرارداد خود تحقیق کنید.

در ضمن، لطفاً با گفتن جملاتی مثل "در صورتی که به هر دلیل قرارداد تمدید نشود و ... ما هم گزینه های خوبی برای نگهداشتن مشتری ها داریم" افرادی همچون من را که از مسائل و مشکلات جا به جایی چندین سرور در مدت 24 ساعت با خبر هستند، به تمسخر نگیرید !

به امید روزی که ایرانیان، به فکر ایرانیان باشند، نه تنها جیب آنها .........................!

متاسفم!

یا علی.

Sajad
October 13th, 2009, 21:33
آريا جان براي شفاف سازي خودت و ديتاسنترت يه تاپيك بزن و گفتني ها رو بگو.
مسلما همه خوشحال ميشن در مورد شما بيشتر بدونن.

Aria
October 13th, 2009, 21:35
http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=36008&postcount=15

و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.

سلام.

بله قربان، تضمین می کنیم، می توانید از مشتریان ما بپرسید و اطمینان حاصل کنید.

1. شرکت میزبانی هاست ایران (تعداد 6 سرور از ما خریداری کرده اند)

2. شرکت تبلیغات Oxinads (تعداد دو سرور از ما خریداری کرده اند)

شما هم اگر از دیتاسنتر خودتون اطمینان دارید، مثل من قاطع سخن بگید و در صورت بروز مشکل، جریمه نقدی به مشتریان بپردازید !

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 21:37
aria شما از همه دیتا سنتر ها ایراد میگیرید بعد میایید سرور ویژه برای فروش میزارید شما اون دیتا سنتر

کنید

سلام.

بله!

ایراد میگیرم و مدارکی هم دارم.

من امروز از یکی از مدیران این انجمن اجازه گرفتم و از حالا شروع به ارائه مدارک می کنم.

مطمعاً باشید که حرف بی حساب زده نشده و مدارک موجود هست.

منتظر باشید.

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 21:38
آريا جان براي شفاف سازي خودت و ديتاسنترت يه تاپيك بزن و گفتني ها رو بگو.
مسلما همه خوشحال ميشن در مورد شما بيشتر بدونن.

حتماً سجاد خان !

در نظر داشتم که این کار رو انجام بدم و دارم مدارک لازم رو حاظر می کنم با عکس و سند های رسمی که خدمت تمامی دوستان ارائه کنم.

بهتون خبر میدم وقتی حاظر شد.

با تشکر.

Nikan
October 13th, 2009, 21:41
سلام.

بله!

ایراد میگیرم و مدارکی هم دارم.

من امروز از یکی از مدیران این انجمن اجازه گرفتم و از حالا شروع به ارائه مدارک می کنم.

مطمعاً باشید که حرف بی حساب زده نشده و مدارک موجود هست.

منتظر باشید.

با تشکر.

از اینکه بلاخره مدارک را ارائه می کنید خیلی خوشحال شدم . البته من از آقای وحید هم درخواست می کنم با دقت نظری که دارند در مورد شما بررسی کنند .

Nikan
October 13th, 2009, 21:46
سلام.

ممنون از پاسخ شما.

قربان مجدداً رفتار تند شما تکرار شد و حمله نا محسوس شما موجب شد که من مجبور به گفتن چند حقیقت بشم.

شرکتی که شما نماینده آن هستید، به دلایل زیر، از نظر من که حساسیت های بسیار زیادی در مورد کارهای هاستینگ و سرور دارم، اصلاً قابل اعتماد نیست:

1. شما در موارد قبل فرمودید که مسائل مالی در هر دیتاسنتری پیش میاد و این مورد مشکل خاصی نیست.

همین اشتباهات که از نظر شما مهم نیست، موجب شد سرور کاربر بیش از 24 ساعت غیر فعال باشد و این یعنی فاجعه !
توجه داشته باشید که این مورد حدوداً دو ماه پیش رخ داده و نکته بسیار جالبی هست که یک شرکت به خاطر اشتباهات در سیستم حسابداری خودش، سرور کاربر رو بدون اعلام قبلی، مسدود کنه ؟!

2. شما در مورد کیفیت خدمات این شرکت سخن می گویید، متاسفانه من مواردی رو دارم که خلاف این رو ثابت می کنه.

همانطور که مشاهده می کنید، کل دیتاسنتر در ماه May سال 2008 به مدت بیش از یک ساعت و همینطور در ماه June سال 2008 دو بار، و هر بار به مدت حدوداً 5 دقیقه از دسترس خارج شده بود. نمونه یک دیتاسنتر حرفه ای ؟!

3. هیمنطور تحقیقات بیشتر من نشان می دهد که این شرکت از سال 2005، با اتصال تنها دو شبکه ورودی و خروجی و با قدرت 1.5 گیگابیت در حال فعالیت بوده و از اواخر سال 2006 به صورت رسمی وارد بازار هاستینگ و فروش سرور شد که نهایتاً از تاریخ 26 November سال 2006 سایت تا به حال، Uptime کل دیتاسنتر 99.98% می باشد!

4. شرکت Caro در سر راه شبکه اصلی خود، هیچ گونه Firewall برای جلوگیری از حملات DDoS ندارد و نکته مهمتر اینکه، من شخصاً به چشم دیدم که تمام سرورهای هاست شده توسط شرکت Caro با یک حمله سه جانبه از 3 سرور مختلف و با استفاده از 100Mbps Shared Connection از دسترس خارج شد و یکی از دوستان من تنها برای نشان دادن ضعف این شرکت این کار را انجام داد !
این حمله کل دیتاسنتر را به مدت 14 دقیقه از دسترس خارج کرد و باعث شد اختلالات زیادی برای این شبکه این شرکت رخ دهد.
با بررسی های امروز من، متوجه شدم که شرکت Caro نه تنها این مشکل را برطرف نکرده است، بلکه گزارش بروز این حمله و نوع Impact در شبکه شرکت را که در سایت carostatus.com توسط خود شرکت گزارش شده بود، حذف کردند و این یک عمل بی شرمانه و به شدت غیر حرفه ای می باشد.

دوست عزیز، من معنی تمامی کلماتی که از آنها استفاده می کنم تا می دانم و این توهین شما را که 2 بار تکرار شد، نا دیده می گیرم.

شما هم تلاش کنید که به جای فکر کردن به پول در آوردن تنها ! به وجدان خود رجوع کنید و اگر از مسائل شبکه و دیتاسنتر با خبر هستید، بیشتر در مورد شرکت طرف قرارداد خود تحقیق کنید.

در ضمن، لطفاً با گفتن جملاتی مثل "در صورتی که به هر دلیل قرارداد تمدید نشود و ... ما هم گزینه های خوبی برای نگهداشتن مشتری ها داریم" افرادی همچون من را که از مسائل و مشکلات جا به جایی چندین سرور در مدت 24 ساعت با خبر هستند، به تمسخر نگیرید !

به امید روزی که ایرانیان، به فکر ایرانیان باشند، نه تنها جیب آنها .........................!

متاسفم!

یا علی.

از اینکه می بینم به این مقدار عصبانی هستید ناراحت شدم ولی می خواستم شروع کنم به پاسخ دادن به این پست البته متاسفانه الان زمان کافی ندارم و برای همین هم فقط به مورد شماره 1 اشاره می کنم بقیه موارد را برای فردا :

1 ) در مورد تاپیک سایت Webhosting.com که مربوط به قسمت مالی Caro می شود گویا شما به صورت کامل این تاپیک را تا انتها مطالعه نکرده اید و نتیجه انتهایی آن را که مربوط به برگشت پول بوده بررسی نکردید. برای اطلاع دوستان همینجا برای شما قرار می دهم :

Old 08-12-2009, 01:34 PM
peruviantalk peruviantalk is offline
View Beta Profile
Web Hosting Master

Quote:
Originally Posted by BudWay View Post
You charged back your payments and still want services?

Lol
Caro has to wait and see if the OP is telling the truth. If it indeed is a chargeback then yes LOL.

peruviantalk
View Public Profile
View Member Profile (Beta)
Find all posts by peruviantalk
Old 08-12-2009, 02:15 PM
Jaber Jaber is online now
View Beta Profile
Premium Member

Your account got suspended for charge backs, this is a common problem billing deals with, billing has the final say and you need to contact billing directly to find out why.

█ Load Balanced Shared and Dedicated Server Cluster Hosting

Jaber
View Public Profile
Find all posts by Jaber
Old 08-12-2009, 03:01 PM
BuzzServers-J BuzzServers-J is online now
View Beta Profile
The Godly One

Caro.net doesn't even load for me

BuzzServers-J
View Public Profile
Visit BuzzServers-J's homepage!
Find all posts by BuzzServers-J
Old 08-12-2009, 04:10 PM
X-x-X X-x-X is offline
View Beta Profile
WHT Addict

Problem was solved

There is great cooperation from the Caro

We have been requested to delete this thread and I have not received an answer

X-x-X
View Public Profile
Find all posts by X-x-X
Old 08-12-2009, 04:34 PM
BuzzServers-J BuzzServers-J is online now
View Beta Profile
The Godly One

Why won't Caro.net load for me

BuzzServers-J
View Public Profile
Visit BuzzServers-J's homepage!
Find all posts by BuzzServers-J
Old 08-12-2009, 06:02 PM
anon-e-mouse anon-e-mouse is offline
View Beta Profile
Community Leader

Quote:
Originally Posted by X-x-X View Post
Problem was solved

There is great cooperation from the Caro

We have been requested to delete this thread and I have not received an answer
We don't remove threads, but we can close it for you

Nikan
October 13th, 2009, 21:53
سلام.

ممنون از پاسخ شما.

متاسفم!

یا علی.

ای کاش به جای عصبانیت با دلیل و با منطق بحث کنید . هدف من هم حمله به شما نیست کما اینکه در مورد دیتا سنتری که می فرمایید در آن شریک هستید هنوز بحثی نکرده ام. البته شما تازه به این سایت تشریف آوردید دوستانی که اینجا قدیمی هستند خوب می دانند که من به کسی حمله نکرده و نمی کنم ولی شما هم بهتر است به جای تهمت زدن به سایرین و بیان موضوعات نا مشخص و خارج از بحث به نظرات آنها احترام بگذارید.

Aria
October 13th, 2009, 21:58
سلام.

دوست عزیز، من در کارم بسیار جدی هستم و به هیچ عنوان اجازه نمیدهم افراد سودجو وارد این تجارت شوند.

منظور من شخص شما نیست، منظورم شرکت هاس بی اعتبار داخلی و خارجی هستند.

در ضمن، من دقیقاً اون مقاله رو مشاهده کردم ولی شما فکر می کنید، آب ریخته رو میشه جمع کرد ؟

شاید این مشتری کار زیاد مهمی با سرورش نداشته و مشتری هاش اونقدر ها حساس نبودند و یا به هر دلیل دیگه پس از حل مشکلش، خواسته مسالمت کنه !

در هر حال، من و دیگر مدیران سرور که برای کاربران خود ارزش قائل هستند، به هیچ عنوان همچین حرکتی را قبول نکرده و به سرعت از چنین شرکتی سرورهای خود را خارج می کنند.

من شخصاً به دلیل داشتن 15 دقیقه Downtime بعد از 10 ماه داشتن سرور با ThePlanet سرور خودم رو از اونجا خارج کردم و به دیتاسنتر خودمون آوردم.

مهم نوع مدیریت و درصد حساسیت هست، نه حل شدن و مسالمت مشکل پس از 24 ساعت خاموش بودن سرور به دلیل اشتباه دیتاسنتر !!!!!!!!!!!

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 22:01
ای کاش به جای عصبانیت با دلیل و با منطق بحث کنید . هدف من هم حمله به شما نیست کما اینکه در مورد دیتا سنتری که می فرمایید در آن شریک هستید هنوز بحثی نکرده ام. البته شما تازه به این سایت تشریف آوردید دوستانی که اینجا قدیمی هستند خوب می دانند که من به کسی حمله نکرده و نمی کنم ولی شما هم بهتر است به جای تهمت زدن به سایرین و بیان موضوعات نا مشخص و خارج از بحث به نظرات آنها احترام بگذارید.

دوست عزیز، به نظر شما مدارک بالا کافی نبود ؟

من متوجه منظرو شما از کلمه "مدارک" نمیشم.

شما هنوز در فکر یک تیکت هستید که مربوط به چندین ماه پیش هست و مشکل برطرف شده ؟!

رفتار شما برای من قابل درک نیست، لطفاً مشخصاً بفرمایید منظرو شما از "مدارک" چیست ؟

با تشکر.

Sajad
October 13th, 2009, 22:15
الان خيلي بحث كرديد نيكان و آرياي عزيز.
اما همه پست هاتون يكي بوده . اول كه همديگه رو به عصبانيت متهم ميكنيد. در ثاني اون ميگه مدرك بده اون ميگه اون شركت فلانه.
بكش پس كش رو تموم كنيد . نتيجه را اعلام كنيد.

Aria
October 13th, 2009, 22:16
سلام.

من مدارکم رو ارائه کردم.

منتظر جواب هستم.

با تشکر.

goldstar
October 13th, 2009, 23:04
سلام.

من مدارکم رو ارائه کردم.

منتظر جواب هستم.

با تشکر.

من شخصا ساپورت کارو رو تجربه کرده ام و بی نظیر بوده.
دوست عزیز من نمیدونم هدف شما چیه که همه دیتاسنترهای بزرگ جهان رو زیر سوال میبرین. همه هم شما باهاش مشکل داشتی. پلنت هم که در مقابل دیتاسنتر :d شما چیزی نیست.
اون تاپیک هم خوندم به نظرم بستن سرور اون فرد چیز عجیبی نبوده! همه کمپانی های هاستینگ چنین مشکلی پیش بیاد میبندند.
من هدفی ندارم اما شما فقط از همه دیتاسنترها بد میگین! به هر حال همه دیتاسنترها مشکل دارند. اما اینکه دیتاسنترهای بزرگ رو برای یک مشکل کوچیک مسخره کرد جالب نیست.

نکته : من نه توی کار هاستینگ هستم و نه منافعی دارم.

Aria
October 13th, 2009, 23:21
من شخصا ساپورت کارو رو تجربه کرده ام و بی نظیر بوده.
دوست عزیز من نمیدونم هدف شما چیه که همه دیتاسنترهای بزرگ جهان رو زیر سوال میبرین. همه هم شما باهاش مشکل داشتی. پلنت هم که در مقابل دیتاسنتر :d شما چیزی نیست.
اون تاپیک هم خوندم به نظرم بستن سرور اون فرد چیز عجیبی نبوده! همه کمپانی های هاستینگ چنین مشکلی پیش بیاد میبندند.
من هدفی ندارم اما شما فقط از همه دیتاسنترها بد میگین! به هر حال همه دیتاسنترها مشکل دارند. اما اینکه دیتاسنترهای بزرگ رو برای یک مشکل کوچیک مسخره کرد جالب نیست.

نکته : من نه توی کار هاستینگ هستم و نه منافعی دارم.

سلام.

جواب شما رو اینجا دادم : http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=35920&postcount=51

همینطور اینجا: http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=35920&postcount=51

در ضمن، من از دیتاسنتر خودمون حرفی نزدم!

با تشکر.

Aria
October 14th, 2009, 04:13
سلام

در مورد اون بخش که گفتم شرکت Caro گزارش DDoS رو حذف کرده بود از تو اخبار سایتش، اینجا لینک کمکی هست که تاریخ پست ها مشخصه !

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=881693

مورد جالبتر!

این شرکت SLA Guarantee خودش رو هم عوض کرد به دلیل Downtime های زیادی که داشت.

این دیگه نوبرشه !!!!!!!!

با تشکر.

HugeServer
October 14th, 2009, 04:22
سلام

در مورد اون بخش که گفتم شرکت caro گزارش ddos رو حذف کرده بود از تو اخبار سایتش، اینجا لینک کمکی هست که تاریخ پست ها مشخصه !

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=881693

مورد جالبتر!

این شرکت sla guarantee خودش رو هم عوض کرد به دلیل downtime های زیادی که داشت.

این دیگه نوبرشه !!!!!!!!

با تشکر.

آریا جان، حرف های شما همه درست. و طبق سند هاییی كه موجود هست، معلوم كه دیتا سنتر قبلا مشکلاتی داشته.
آیا الان هم این مشکلات رو دارد ؟ آیا مشکلات رو رفع نکرد ؟

tak407
October 14th, 2009, 04:23
نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر
سلام
VRTservers
نظرتون در موردش چیه؟
کسی باهاش کار کرده؟

در مورد نقاط ضعف دیتا سنتر کارو بهتره اینجا بحث کنید > webhostingtalk.ir/showthread.php?t=447

Aria
October 14th, 2009, 04:37
آریا جان، حرف های شما همه درست. و طبق سند هاییی كه موجود هست، معلوم كه دیتا سنتر قبلا مشکلاتی داشته.
آیا الان هم این مشکلات رو دارد ؟ آیا مشکلات رو رفع نکرد ؟

سلام.

اگر به تاریخ پست های لینک بالا دقت کنید، می بینید که 08-09-2009, 07:07 مربوط به حدود یک ماه پیش هست و به دلیل یک حمله 3 جانبه ساده که یکی از دوستانم جلوی چشم خودم به چندین شرکت مختلف کرد، رخ داده و این نشون میده که ضعف این شرکت یکی - دو تا نیست.

معمولاً شرکت های بزرگ و معتبر، بیشترین مانور خودشون رو روی Uptime میزارند و برای اثبات حرفشون SLA Guarantee میدن.

این شرکت به جای اینکه یکم بیشتر خرج کنه و Hardware Firewall های سر راه شبکه اصلی دیتاسنتر قرار بده و یا اگر وجود داره، اونها رو تقویت کنه، اومده SLA Guarantee رو تغییر داده !

به نظر شما، برای یک کاربر حرفه ای وب، این موضوع چه جلوه ای داره ؟

حل شدن مشکل یا بی اعتباری دیتاسنتر که تا ضعف خودش رو متوجه میشه، میاد SLA رو عوض می کنه که مجبور نیاشه به کاربرانش پول زیاد پس بده و یا زیادی جوابگو باشه ...!

با این میگن از زیر بار در رفتن !

جهت اطلاع شما، پس از حمله به این دیتاسنتر، دوست ما به چند تا دیتاسنتر دیگه هم حمله کرد.

ThePlanet - هیچ تاثیری روش نداشت !!
iWeb - فقط برای چند لحضه ping هاش timeout داد و درجا درست شد!!
Hivelocity - فقط 1 دقیقه مختل شد و بعد درست شد.
rapidswitch - هیچ تاثیری روش نداشت !!
OVH - هیچ تاثیری روش نداشت !!
caro - تا ولش نکردیم، مختل بود و اگر ادامه میدادیم مختل می موند !!
دیتاسنتر ما - دقیقاً 30 ثانیه کند شد و مقدار 7 گیگابیت از پهنای باند شبکه رو خورد، ولی نتونست از سومین Hardware Firewall شبکه های ما رد بشه (ما کلاً 3 لول Hardware firewall دایم)

خلاصه اینکه قضاوت با شماست.

با تشکر.

Nikan
October 14th, 2009, 12:46
سلام.

ممنون از پاسخ شما.

یا علی.

خوب ممنون از بابت حملات و تخریب های شما که خوب بالاخره کم کم از حالت نامحسوس خارج شد و به صورت شفاف شروع شد . البته میزان عصبانیت شما کاملا طبیعی است و این موضوع زمانی که من بیشتر در مورد شما تحقیق کردم کاملا برای من مشخص شد. به هر حال من برای اطلاع دوستان و بازدیدکنندگان سایت بیشتر در مورد تخریب های شما توضیح می دهم .

1 ) در مورد این تاپیک در سایت Webhostinhgtalk.com من در پست قبلی هم گفتم و باز هم تکرار می کنم که اگر شما درست موضوع را مطالعه کنید مشاهده می کنید که موضوع برگشت پول و عدم پرداخت وجه سرور بوده و هیچ ارتباطی به اشکال در قسمت مالی Caro ندارد و این کاملا طبیعی است که در صورت عدم پرداخت هزینه سرور و یا برگشت وجه سرور خاموش می شود. خاموش شدن به دلیل استرداد وجه یعنی بدون اطلاع ؟؟؟ و کجای این موضوع آبروی ریخته است ؟؟؟ شاید شما و دیتا سنتر شما اگر فردی سرور را کنسل کند و یا درخواست استرداد وجه کند سرور را نگه می دارید و تا چندین سال سرور روشن است ؟؟؟؟

البته در مورد قبلی ( موضوعی که من از شما شماره تیکت را خواستم ) هم شما به همین صورت عمل کردید یعنی بدون اطلاع و به صورت کاملا یک طرفه قضاوت فرمودید و تخریب کردید . من چندیدن بار از شما خواستم که به صورت منطقی بحث کنید ولی گویا شما علاقه به این نوع بحث دارید. به هر حال ما آنقدر مشتری در همین سایت داریم و تجربه کار با ما و Caro را دارند که این تخریب های شما واقعا تاثیری ندارد.

HugeServer
October 14th, 2009, 12:59
من کاری به گفته های این تاپیک ندارم. ولی دقیقا گیگا این کار انجام میده. در صورت عدم پرداخت. ۱.۵ ماه تا ۲ ماه سرور روشن هست و کارش میکنه ؛)

خوب ممنون از بابت حملات و تخریب های شما که خوب بالاخره کم کم از حالت نامحسوس خارج شد و به صورت شفاف شروع شد . البته میزان عصبانیت شما کاملا طبیعی است و این موضوع زمانی که من بیشتر در مورد شما تحقیق کردم کاملا برای من مشخص شد. به هر حال من برای اطلاع دوستان و بازدیدکنندگان سایت بیشتر در مورد تخریب های شما توضیح می دهم .

1 ) در مورد این تاپیک در سایت webhostinhgtalk.com من در پست قبلی هم گفتم و باز هم تکرار می کنم که اگر شما درست موضوع را مطالعه کنید مشاهده می کنید که موضوع برگشت پول و عدم پرداخت وجه سرور بوده و هیچ ارتباطی به اشکال در قسمت مالی caro ندارد و این کاملا طبیعی است که در صورت عدم پرداخت هزینه سرور و یا برگشت وجه سرور خاموش می شود. خاموش شدن به دلیل استرداد وجه یعنی بدون اطلاع ؟؟؟ و کجای این موضوع آبروی ریخته است ؟؟؟ شاید شما و دیتا سنتر شما اگر فردی سرور را کنسل کند و یا درخواست استرداد وجه کند سرور را نگه می دارید و تا چندین سال سرور روشن است ؟؟؟؟

البته در مورد قبلی ( موضوعی که من از شما شماره تیکت را خواستم ) هم شما به همین صورت عمل کردید یعنی بدون اطلاع و به صورت کاملا یک طرفه قضاوت فرمودید و تخریب کردید . من چندیدن بار از شما خواستم که به صورت منطقی بحث کنید ولی گویا شما علاقه به این نوع بحث دارید. به هر حال ما آنقدر مشتری در همین سایت داریم و تجربه کار با ما و caro را دارند که این تخریب های شما واقعا تاثیری ندارد.

Nikan
October 14th, 2009, 13:08
سلام.

یا علی.

در مورد موضوعات که شما در مورد شبکه Caro مطرح کردید همانطور که خود شما در لینک http://www.webhostingstuff.com/uptime/CaroNet.html
هم اعلام کردید Caro در ماه March امسال میلادی بدلیل آتش سوزی در قسمت توزیع برق دیتا سنتر دچار اشکال شد. این موضوع بدترین حادثه ای بود که می توانست برای یک دیتا سنتر اتفاق بیافتد که البته آن زمان در همین سایت هم موضوعاتی مطرح شد و بحث شد . این اتفاق به حدی سنگین بود که حتی زمانی که ما با سایر نمایندگان اصلی Caro صحبت می کردیم فکر نمی کردیم که Caro دیگر بتواند مشتری ها را جذب کند و این به عنوان بدترین نقطه ضعف برای Caro شود ولی بر خلاف چیزی که همه ما فکر می کردیم قسمت مدیریت و تمامی کارکنان Caro با تلاش خودشان توانستند این بزرگترین تهدید را به یک فرصت برای نشان دادن صداقت و درستکاری و قدرت خودشان برای جلب رضایت مشتری های ناراحت در آن زمان تبدیل کنند آنها با عمل به تعهدات SLA خودشان و تلاش چندیدن برابر برای رفع اشکالات در دیتا سنتر و جدیت در حمایت از مشتری ها کاری کردند که نه فقط تعداد مشتری های ما و سایر نمایندگان Caro کم نشد بلکه از آن تاریخ به بعد تعداد مشتری های ما زیاد تر هم شد و تلاش افرادی مثل شما برای تخریب Caro در عمل و در مواجه با مشتریان به نتیجه نرسید. موضوع حادثه March امسال بدترین خاطره من در طی مدت همکاری به Caro بود ولی به من و مشتریان من این را اثبات کرد که در بدترین شرایط هم Caro و در سطح مدیران Caro در کنار ما هستند و با درک اشکال و پذیرش این نقطه ضعف آن را حل می کنند و صرفا ادعا نمی کنند این اتفاق و نحوه برخورد مدیران Caro به من نشان داد که می توان به Caro اعتماد بیشتر داشت

Nikan
October 14th, 2009, 13:11
من کاری به گفته های این تاپیک ندارم. ولی دقیقا گیگا این کار انجام میده. در صورت عدم پرداخت. ۱.۵ ماه تا ۲ ماه سرور روشن هست و کارش میکنه ؛)

یعنی اگر شما سرور را کنسل کنید یا عملا استرداد وجه کنید سرور روشن است ؟؟؟ بین استرداد وجه و دیرکرد تفاوت وجود دارد

HugeServer
October 14th, 2009, 13:17
یعنی اگر شما سرور را کنسل کنید یا عملا استرداد وجه کنید سرور روشن است ؟؟؟ بین استرداد وجه و دیرکرد تفاوت وجود دارد
جناب آقای نیکان . من این رو تجربه دارم كه میگم.
من سرور را نصفه ماهه کنسل کردم و پول رو پس گرفتم ( پول نصفه ماه رو ) ولی سرور تا آخر ماه حتا تا ماهه دیگر سرور روشن بود. من بهشون میل میدادم كه سرور روشن هاست و خاموش کنید :دی اونا هم جواب دادن ولش کنین سیستم خودکار در و خود بخود خاموش میشه، بعد ارسال میل من كه حدود ۱ ماه گذشته بود میل دادم، هفت دیگه سرور خاموش شد . همه میل ها هم موجود هاست بصورت آلمانی. اگر لازم باشه بزارم :)

Nikan
October 14th, 2009, 13:19
سلام.

متاسفم!

یا علی.

اگر شما معنی تمام کلماتی که به کار می برید را به درستی می دانید و می دانید که کجا از آنها استفاده کنید این یعنی هدف شما توهین به شخص من و یا مجموعه ای که من در آن فعالیت می کنم و یا دیتا سنتر Caro است. من تا به این لحظه این توهین ها و حملات را تحمل کردم و به شما به عنوان یک کاربر جدید آنقدر احترام گذاشتم که به شما پاسخ دادم ولی اگر می خواهید به این روش ادامه دهید فکر نمی کنم بحث با شما نتیجه ای داشته باشد من فقط موضوع را به آقای وحید واگذار می کنم به هر صورت که خودشان می دانند عمل کنند

Nikan
October 14th, 2009, 13:27
جناب آقای نیکان . من این رو تجربه دارم كه میگم.
من سرور را نصفه ماهه کنسل کردم و پول رو پس گرفتم ( پول نصفه ماه رو ) ولی سرور تا آخر ماه حتا تا ماهه دیگر سرور روشن بود. من بهشون میل میدادم كه سرور روشن هاست و خاموش کنید :دی اونا هم جواب دادن ولش کنین سیستم خودکار در و خود بخود خاموش میشه، بعد ارسال میل من كه حدود ۱ ماه گذشته بود میل دادم، هفت دیگه سرور خاموش شد . همه میل ها هم موجود هاست بصورت آلمانی. اگر لازم باشه بزارم :)

اینکه یک دیتا سنتر سرور را بعد از کنسل شدن روشن نگه دارد موضوع عجیبی نیست و همین الان خود ما هم موارد مثل این را در Caro داریم ولی منظور من این بود که این موضوع جزو تعهدات دیتا سنتر نیست کما اینکه خود شما از این موضوع به عنوان یک حسن یا خوبی مطرح می کنید نه یک وظیفه .
ممکن است به هر دلیل دیتا سنتر بعد از کنسل شدن سرور و عودت وجه آن را روشن نگه دارد و یا اینکه همان زمان خاموش کند چون وجهی عملا پرداخت نشده این وظیفه و تعهد نیست که کسی بخواهد بگوید آبروی دیتا سنتر رفته و یا آب ریخته بر نمی گردد و ....

Aria
October 14th, 2009, 13:29

1 ) در مورد این تاپیک در سایت Webhostinhgtalk.com من در پست قبلی هم گفتم و باز هم تکرار می کنم که اگر شما درست موضوع را مطالعه کنید مشاهده می کنید که موضوع برگشت پول و عدم پرداخت وجه سرور بوده و هیچ ارتباطی به اشکال در قسمت مالی Caro ندارد و این کاملا طبیعی است که در صورت عدم پرداخت هزینه سرور و یا برگشت وجه سرور خاموش می شود. خاموش شدن به دلیل استرداد وجه یعنی بدون اطلاع ؟؟؟ و کجای این موضوع آبروی ریخته است ؟؟؟ شاید شما و دیتا سنتر شما اگر فردی سرور را کنسل کند و یا درخواست استرداد وجه کند سرور را نگه می دارید و تا چندین سال سرور روشن است ؟؟؟؟

البته در مورد قبلی ( موضوعی که من از شما شماره تیکت را خواستم ) هم شما به همین صورت عمل کردید یعنی بدون اطلاع و به صورت کاملا یک طرفه قضاوت فرمودید و تخریب کردید . من چندیدن بار از شما خواستم که به صورت منطقی بحث کنید ولی گویا شما علاقه به این نوع بحث دارید. به هر حال ما آنقدر مشتری در همین سایت داریم و تجربه کار با ما و Caro را دارند که این تخریب های شما واقعا تاثیری ندارد.

سلام.

لطفاً بیشتر در مورد من تحقیق کنید تا کاملاً متوجه بشید که من در کارم تا چه حد جدی هستم که یک بار ساعت 11 شب درب منزل یکی از مشتریانم در کشور امارات حاظر شدم ققط به دلیل اینکه ایشان از پای تلفن و از طریق تیکت راضی نشدند که شبکه های ما مشکلی ندارد و من ساعت 11 شب به منزل ایشان مراجعه کردم و مشکل سرور ایشان را از رایانه شخصی خودشان حل کردم و ایشان متوجه شدند که مشکلی در شبکه دیتاسنتر ما وجود نداشته و مشکل اصلی در نوع تنظیمات و اشتباه ایشان بوده است و من پس از اتمام کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل مشتری خود، در ساعت 1:30 شب به طرف منزل خود حرکت کردم !
در ضمن، تحقیقات بیشتر شما ممکن است این مورد را هم به شما ثابت کند که من شخصی به شدت عصبانی هستم که در کار خود به هیچ کس باج نمی دهم و به هیچ وجه از حق خود و مشتریانم کوتاه نمی آیم !

درضمن، بله دوست عزیز، شرط اصلی مشتری مداری، تلاش بر روشن شدن موضوع در وحله اول است، و سپس دریافت تاییدیه از کاربر به صورت تلفنی و همینطور ایمیل (هر دو حالت اجباریست) و سپس حذف سرور. این روش حرفه ای ترین روش است و ما هم از همین روش عمل می کنیم و تا مدت 10 روز پس از تاریخ تمدید سرور به کاربر محلت می دهیم که پرداخت سرور را انجام دهد، سپس به مدت 48 ساعت تلاش به برقراری ارتباط با ایشان می کنیم تا از درخواست ایشان برای cancel کردن سرور اطمینان حاصل کنیم و سپس از ایشان درخواست می کنیم که از داشتن Backup از اطلاعات سرور خود اطمینان حاصل کنند و سپس پس از گرفتن تایید 100% از ایشان، سرور را خاموش می کنیم و به بخش Recycle ارجا می دهیم تا پس از انجام آزمایشات لازم و اطمینان از سالم بودن سخت افزار، سرور Format شود و آماده استفاده برای مشتری بعدی شود.

با تشکر.

Nikan
October 14th, 2009, 13:29
در مورد نقاط ضعف دیتا سنتر کارو بهتره اینجا بحث کنید > webhostingtalk.ir/showthread.php?t=447

من از این تذکر شما ممنونم و دقیقا حق با شماست ولی متاسفانه این فرد به شدت در حال تخریب است

Nikan
October 14th, 2009, 13:34
سلام.

لطفاً بیشتر در مورد من تحقیق کنید تا کاملاً متوجه بشید که من در کارم تا چه حد جدی هستم که یک بار ساعت 11 شب درب منزل یکی از مشتریانم در کشور امارات حاظر شدم ققط به دلیل اینکه ایشان از پای تلفن و از طریق تیکت راضی نشدند که شبکه های ما مشکلی ندارد و من ساعت 11 شب به منزل ایشان مراجعه کردم و مشکل سرور ایشان را از رایانه شخصی خودشان حل کردم و ایشان متوجه شدند که مشکلی در شبکه دیتاسنتر ما وجود نداشته و مشکل اصلی در نوع تنظیمات و اشتباه ایشان بوده است و من پس از اتمام کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل مشتری خود، در ساعت 1:30 شب به طرف منزل خود حرکت کردم !
در ضمن، تحقیقات بیشتر شما ممکن است این مورد را هم به شما ثابت کند که من شخصی به شدت عصبانی هستم که در کار خود به هیچ کس باج نمی دهم و به هیچ وجه از حق خود و مشتریانم کوتاه نمی آیم !

با تشکر.

از اینکه می فرمایید عصبانی هستید خیلی ناراحت هستم و با این وضعیت که می فرمایید ادامه این بحث را درست نمی دانم چون همانطور که قبلا هم گفتم فقط باعث عصبانیت بیشتر و ... می شود

Aria
October 14th, 2009, 13:34
اگر شما معنی تمام کلماتی که به کار می برید را به درستی می دانید و می دانید که کجا از آنها استفاده کنید این یعنی هدف شما توهین به شخص من و یا مجموعه ای که من در آن فعالیت می کنم و یا دیتا سنتر Caro است. من تا به این لحظه این توهین ها و حملات را تحمل کردم و به شما به عنوان یک کاربر جدید آنقدر احترام گذاشتم که به شما پاسخ دادم ولی اگر می خواهید به این روش ادامه دهید فکر نمی کنم بحث با شما نتیجه ای داشته باشد من فقط موضوع را به آقای وحید واگذار می کنم به هر صورت که خودشان می دانند عمل کنند

سلام.

انتظار نداشته باشید که صحبت های شما را بشنوم (که اصولاً بی پایه و اساس هستند در مورد شخص بنده) و از شما تشکر کنم دوست عزیز ؟

درضمن، تلاش کنید که از کلمه کاربر جدید کمتر استفاده کنید، شاید من برای شما شناخته شده نباشم ولی برای اقلب بزرگان شناخته و تایید شده هستم و به این مورد می بالم.

شما هم لطفاً بیشتر در مورد افرادی که می خواهید با ایشان بحث کنید، تحقیق کرده و موضوع بحث را نیز (شرکت Caro ....!) کمی با ارزش تر انتخاب کنید.

با تشکر.

Nikan
October 14th, 2009, 13:44
سلام.

انتظار نداشته باشید که صحبت های شما را بشنوم (که اصولاً بی پایه و اساس هستند در مورد شخص بنده) و از شما تشکر کنم دوست عزیز ؟

درضمن، تلاش کنید که از کلمه کاربر جدید کمتر استفاده کنید، شاید من برای شما شناخته شده نباشم ولی برای اقلب بزرگان شناخته و تایید شده هستم و به این مورد می بالم.

شما هم لطفاً بیشتر در مورد افرادی که می خواهید با ایشان بحث کنید، تحقیق کرده و موضوع بحث را نیز (شرکت caro ....!) کمی با ارزش تر انتخاب کنید.

با تشکر.

متاسفانه من تازه شما را در این سایت دیدم و برای من شناخته شده نیستید و من می بینم که شما کاربر تازه هستید البته اینکه شما برای بزرگان شناخته شده هستید من نمی دانم لطفا بفرمایید کدام بزرگان . من از بزرگانی که شما می فرمایید سوال می پرسم . من دیشب در مورد شما تا حدودی تحقیق کردم و از چند نفر از دوستان و نماینده ها و همکارها سوال پرسیدم چون متاسفانه تا این لحظه علیرغم درخواست های متعدد همه دوستان هیچ اطلاعاتی از خودتان و یا دیتا سنتری که می فرمایید در آن شریک هستید نفرمودید .

من تا الان در مورد شخص شما چیزی مطرح نکردم فقط از شما خواستم موضوعات خارج بحث را مطرح نکنید و توهین نکنید . که البته این وظیفه ادمین است

Vahid
October 14th, 2009, 13:44
قفل شد !
هر کسی میخواد نظرشو بگه یه تاپیک جداگونه باز کنه در مورد دیتا سنتر خودش !
تو اینجا همه دیتا سنتر ها انالیز شد !

Vahid
October 14th, 2009, 13:47
کسی هم میخواد شفاف سازی کنه در مورد دیتا سنتر ها یه تاپیک جداگونه باز کنه و با مدرک صحبت کنه