PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و پیشنهاد کار در رابطه با راه اندازی مجموعه سایت ...

Dallas1387
December 29th, 2011, 23:23
درود
دوستان من می خوام به وسیله جوملا برای یک شرکت سایت بالا بیارم
از عزیزان اگر کسی هست که بتونه کمک کنه در این کار لطفا همینجا اعلام کنه تا با هم هماهنگ بشیم هزینه رو هم پرداخت خواهم کرد ..
سایتی که می خوام موارد زیر باید درش رعایت بشه
1.یک سایت مرجع
2.سیزده سایت زیر مجموعه با دامنه های اختصاصی
3.سایت های فرعی رو در سایت مرجع داشته باشیم بصورتی که هر مطلب جدیدی که در سایت های زیر مجموعه نوشته شد در سایت مرجع بصورت اسلاید یا یه باکس نمایش داده بشه
4. یک صفحه که در 13 سایت وجود داشته باشه و فقط مدیران هر سایت بتونند وارد اون بشند و مسئول سایت مرجع بتونه اطلاعیه های خودش رو توی یه باکس بنویسه و برای 13 ادمین بفرسته ...
5. زراحی قالب باید رسمی و ساده باشه
6. نیاز به یه اسلاید شو هم دارم ...
در صورتی که کسی می تونه این کار رو انجام بده یا کمک کنه لطف کنه با من هماهنگ بشه
ممنونم

Amir.Mansoury
December 29th, 2011, 23:38
میشه بیشتر توضیح بدید؟

camelian77
December 29th, 2011, 23:51
ما می‌تونیم همکاری کنیم. شما شرکت هستید؟

البته کار گرونیه ...

m2n
December 29th, 2011, 23:56
اگر نظرتون به جوملا عوض شد برای وردپرس در خدمت هستم ;)

Dallas1387
December 30th, 2011, 01:10
میشه بیشتر توضیح بدید؟
دوست من لطف کن بفرمایید کجا رو باید بیشتر توضیح بدم ...

ما می‌تونیم همکاری کنیم. شما شرکت هستید؟

البته کار گرونیه ...
بله
شما بیس کار رو با این قابلیت به ما تحویل می دید بقیه موارد توسط گروه خودمون تکمیل می شه ...
البته شما مستقیما با بنده طرف حساب هستید و کلیه هزینه ها و هماهنگی رو با بنده محاسبه می کنید
در مورد ارزش کار حقیقتا زیاد نمی تونیم هزینه کنیم کاری رو هم که خواستیم خیلی ساده هست فقط باید یه سایت مرجع استایل زده بشه و یه استایل هم برای زیر مجموعه ها که بین 13 سایت مشترک هست ...
فقط تاکید بسیار بر روی رسمی بودن شکل و استایل سایت دارم ...
لطفا در پیغام خصوصی مبلغ بفرمایید

اگر نظرتون به جوملا عوض شد برای وردپرس در خدمت هستم ;)
فرقی نداره دوست من من فقط یه چنین موردی می خواد سی ام اسش زیاد فرقی نمی کنه
لطفا در پیغام خصوصی بر آورد هزینه کنید ...

m2n
December 30th, 2011, 01:23
فرقی نداره دوست من من فقط یه چنین موردی می خواد سی ام اسش زیاد فرقی نمی کنه
لطفا در پیغام خصوصی بر آورد هزینه کنید ...

ببنید شما باید دقیق بگین اینطوری نه هم کاران نه خود من نمی تونم قیمتی براتون بگم

1-سایت اصلی قالب می خواد؟
2-همه زیر مجموعه ها قالب می خوان؟
3-همین رسمی رو ساده کلی سئوال توشه یه رسمی ساده داریم قالب 300 تومان هزینشه یه رسمی ساده داریم قیمتش 80 تومانه حالا کدوم و مدنظر دارین علام کنید تا قیمت براتون ارسال بشه.

Dallas1387
December 30th, 2011, 01:43
ببنید شما باید دقیق بگین اینطوری نه هم کاران نه خود من نمی تونم قیمتی براتون بگم

1-سایت اصلی قالب می خواد؟
2-همه زیر مجموعه ها قالب می خوان؟
3-همین رسمی رو ساده کلی سئوال توشه یه رسمی ساده داریم قالب 300 تومان هزینشه یه رسمی ساده داریم قیمتش 80 تومانه حالا کدوم و مدنظر دارین علام کنید تا قیمت براتون ارسال بشه.

سایت اصلی یه قالب دهن پر کن می خواد
زیر مجموعه ها همه یه قالب متحد الشکل می خواد فقط در رنگ می تونه متفاوت باشه ...
ببین دوست من نمی تونم اینطوری بگم چی می خواد شما اگر نمونه بهم بدی بهتر می تونم منظورم رو برسونم منظور از رسمی اینکه سر و سنگین باشه فکر جیب ما هم باشید :دی همین ...
لطف می کنید آی دی یاهو رو برای من پیغام خصوصی کنید تا بیشتر صحبت کنیم ...

iraniandata
December 30th, 2011, 09:03
سلام

اگر جوملا می خواهید استفاده کنید به علت پیچیدگی ممکن است کارکنان آن سازمان دچار مشکل بشوند

درثانی وقت شمارو بسیار برای تنظیمات میگیره من به شما وردپرس پیشنهاد میکنم

درمورد قالب هاش بگم میشه با نرم افزار آرتیستر آخرین ورژن یه قالب حرفه ای زد البته باید به نرم افزار کامل وارد باشید (تجربه میخواد . کار هر فردی نیست)

برای مثال بنده برا یکی از پروژه هام از آرتیستر استفاده کردم: البته بدلیل وقت کم اشتباهاتی هم رخ داد مثل بزرگ بودن فونت عنوان مطالب

مدرسه راهنمایی مرحوم بصیری ساری (http://Www.BasiriSch.com)

بعد ببینید آرتیسیتر ریزه کاری زیادی داره و فکرنکنید راحته

البته تو نسخه جدیدش که خیلی عالی شده نیاز به راست چین کردندستی هم ندارید

فقط بعضی قسمتا رو باید فارسی سازی کنید که یکم طلب دانش Html,CSS میخواد

در پناه حق

خدانگهدار

Majikpc
December 30th, 2011, 11:21
با سلام
من قبلا نمونه ی همچین کاری رو داشتم برای سازمان تربیت بدنی(هیئت هندبال , والیبال , فوتبال , جودو و . . .)
البته به دلایلی (درون سازمانی) بالا نیاوردن سایتهارو و فقط طراحی و برنامه نویسیش با من بود!
من میدونم منظور شما دقیقا چیه!
برای همکاری دوست داشتید در خدمتم
پخ بدید

اما در مورد دوست عزیزمون که فرمودن با آرتیستر قالب بسازید!
(با احترام به نظر ایشون)
حرف ایشون درسته ولی هیچ وقت کاری که خود طراح پیاده کنه با کاری که توسط این برنامه درست بشه یکی نیست
همون طور که خودشون فرمودن ریزه کاری و از نظر من زیاد حرفه ای نیست!

وردپرسم من پیشنهاد میکنم چون کار باهاش راحتره!

با احترام

iraniandata
December 30th, 2011, 11:48
سلام

بله هیچ وقت با نوشته دست و نوشته نرم افزار قابل مقایسه نیست اما در کمبود وقت مجبور میشه بعضی وقت برنامه نویس

من خودم برا سایت بالا 3 4 روز بیشتر وقت نداشتم البته سیستم مدارسش بود با تغییراتی که اینها میخواستن هاست بگیریم و دامنه تائید بشه و کلی چیز دیگه تازه امتحانهم کلی داشتم

ولی در کل خوب بود

Dallas1387
December 30th, 2011, 12:56
سلام

اگر جوملا می خواهید استفاده کنید به علت پیچیدگی ممکن است کارکنان آن سازمان دچار مشکل بشوند

درثانی وقت شمارو بسیار برای تنظیمات میگیره من به شما وردپرس پیشنهاد میکنم

درمورد قالب هاش بگم میشه با نرم افزار آرتیستر آخرین ورژن یه قالب حرفه ای زد البته باید به نرم افزار کامل وارد باشید (تجربه میخواد . کار هر فردی نیست)

برای مثال بنده برا یکی از پروژه هام از آرتیستر استفاده کردم: البته بدلیل وقت کم اشتباهاتی هم رخ داد مثل بزرگ بودن فونت عنوان مطالب

مدرسه راهنمایی مرحوم بصیری ساری (http://Www.BasiriSch.com)

بعد ببینید آرتیسیتر ریزه کاری زیادی داره و فکرنکنید راحته

البته تو نسخه جدیدش که خیلی عالی شده نیاز به راست چین کردندستی هم ندارید

فقط بعضی قسمتا رو باید فارسی سازی کنید که یکم طلب دانش Html,CSS میخواد

در پناه حق

خدانگهدار

سلام دوست من
ممنون از راهنمایی خوبتون
فقط به نظرم این سایتی که لینک دادید یه مقدار کم روش کار شده من یه چیز بهتر لازم دارم که البته دلیلش رو خودتون فرمودید ...

با سلام
من قبلا نمونه ی همچین کاری رو داشتم برای سازمان تربیت بدنی(هیئت هندبال , والیبال , فوتبال , جودو و . . .)
البته به دلایلی (درون سازمانی) بالا نیاوردن سایتهارو و فقط طراحی و برنامه نویسیش با من بود!
من میدونم منظور شما دقیقا چیه!
برای همکاری دوست داشتید در خدمتم
پخ بدید

اما در مورد دوست عزیزمون که فرمودن با آرتیستر قالب بسازید!
(با احترام به نظر ایشون)
حرف ایشون درسته ولی هیچ وقت کاری که خود طراح پیاده کنه با کاری که توسط این برنامه درست بشه یکی نیست
همون طور که خودشون فرمودن ریزه کاری و از نظر من زیاد حرفه ای نیست!

وردپرسم من پیشنهاد میکنم چون کار باهاش راحتره!

با احترام

سلام دوست من
ممنونم
پس روی وردپرس هزینه می کنیم
فقط لطف کنید یه مقدار تقریبی بفرمایید که من هماهنگ بشم ... ممنونم

stchost
December 30th, 2011, 13:08
با سلام
می توانیم در خدمت شما باشیم
نمونه کارهای زیادی هست که به شما ارائه کنیم که البته با وردپرس برنامه نویسی شدند.
با تضمین کیفیت

برای اطلاعات بیشتر با واحد طراحی در تماس باشید
STC Host - ارسال درخواست (http://secure.stchost.ir/submitticket.php)

iraniandata
December 30th, 2011, 13:10
سلام

بله در مورد سایت نمونه که نشان دادم گفتم وقت کافی نداشتم و یکم اشکالاتی داشته

اما اون قالب حتی تم آپشن در کنترل پنل وردپرس داره!!!!!!

خواستید من درخدمتم البته یه توضیح کامل هم پ.خ کنید البته درمورد قیمت هم بعدا صحبت میکنیم

در پناه حق

خدانگهدار

SOI
December 30th, 2011, 14:24
تمام مواردی که فرمودید همراه نمونه کار های تخصصی و سازمانی با سیستم مدیریت محتوای جوملا ، در خدمت هستیم .

نسل وب - طراحي وب سايت, ميزباني وب, سئو و بهينه سازي سايت, سرور اختصاصی و مجازی (http://www.nasleweb.com/)

Dallas1387
December 31st, 2011, 00:40
ممنونم از همه عزیزانی که لطف کردند
ان شا الله مشورت می کنم با یکی از شما عزیزان قرارداد می بندم ...

FILMHOO
December 31st, 2011, 13:32
مطالب یکسان در دو دامنه متفاوت برای هیچ یک از دامنه ها پیج رنک نمیفته ...

123website
January 3rd, 2012, 22:47
ان شا لله كه كارتون انجام شده, اما اگه هنوز در حال جستجو هستيد, من فكر مي كنم شما فقط به طراحي و نصب و ميزباني نياز داريد و يك پشتيبان هميشگي. ميزباني رو كه ما رايگان انجام ميديم, اين از هزينه پايين! واسه بقيه كاراشم تخفيف مي ديم!

faratools
January 4th, 2012, 08:12
دوست عزیز ،
شما میتونی از وردپرس مولتی یوزر استفاده کنی ، که کنترل اجمالی و . . . رو بر روی ساب هات داشته باشی .

softsky
January 4th, 2012, 13:50
بهترین کار گوگل هست

wp theme را گوگل کنید

بعد قالب را بدید فارسی سازی کنند