PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز کردن همه سایت ها روی اینترانت

Esi.Online
December 29th, 2011, 02:58
سلام دوستان
یه سوال هست چند وقته بد جور مخمو مشغول کرده اونم اینه :>

من یا سایت .ir دارم که هاستش هم از افرانته و روی اینترانت باز میشه میخام بدونم این امکان وجود داره که ما یه سایت راه بندازیم مثل سایت خودم روی هاست ایران و دامنه آی آر
که هر سایتی رو توی خودش باز کنه تقریبا مثل این سایت هایی پ - روک-سی که میان سایت هارو توی خودشون باز میکنن ( این با اون فرق داره اما به چیز تو همین مایه ها ) مثلا کل اون سایت رو توی خودش به ما نشون بده

ممون میشم جواب بدید

saeed25
December 29th, 2011, 03:33
با دروود
اگر به درستی مراد شما را دریافته باشم،شما می توانید با درست کردن یک Iframe در پوسته اصلی وب سایت خود،و دادن پیوند(لینک)به سایت های دیگری که می خواهید باز شوند،این کار را تا حدودی انجام دهید

Esi.Online
December 29th, 2011, 17:08
ممنون مهندس جان روششو هم میتونید یاد بدید ؟ :$

saeed25
December 29th, 2011, 17:12
با دروود بر شما
می توانید از نمونه زیر بهره گیرید:

<iframe name="afranet"....

<a href="site address here" target="anyname">Link Text</a>

tar.gz
December 29th, 2011, 21:00
وقتی اینترنت رو قطع میکنن علاوه بر اینکه نمیخوان دیتایی ارسال بشه همینطور علاقه ندارند که دیتایی هم وارد بشه. در کل احتمال زیاد جواب نمیده

RapB0y
December 29th, 2011, 21:04
ممنونم بابت آموزش
مدتی بود دنبالش بودم

Esi.Online
December 29th, 2011, 22:24
کسی راه دیگه ای نداره ؟ مثل این لیچر ها عمل کنه اول سایتو بیاره رو سرور خودش بعد به ما نشون بده

saeed25
December 29th, 2011, 23:40
با دروود
این کار را شدنی نمی دانم!شاید دانش من بیش از این کشش ندارد،اما می دانم میتوانید چنین کاری را با php و یا Java script پیاده سازی نمایید

camelian77
December 29th, 2011, 23:50
می‌تونید از ph***** استفاده کنید. البته راه اندازی ****** روی سرورهای داخلی غیر قانونی ئه !‌

php.source
December 30th, 2011, 00:19
با استفاده از curl در php به راحتی این کار امکان پذیر هست

Esi.Online
December 30th, 2011, 00:22
غیر قانونی ؟ اگه رمز بزاریم رو روت که کسی دسترسی نداشته باشه شناسایی میشه ؟
چقدر هزینه میگیرید واسه من کدشو ردیف کنید ؟

php.source
December 30th, 2011, 00:31
غیر قانونی ؟ اگه رمز بزاریم رو روت که کسی دسترسی نداشته باشه شناسایی میشه ؟
چقدر هزینه میگیرید واسه من کدشو ردیف کنید ؟
فکر نکنم غیر قانونی باشه. چون دلیلی نداره. اینترنت ایران یلتر داره. برای ***** شکن که استفاده نمیشه
بنده تا 1 ماه و نیم دیگر نمتونم تحویل بدم کد رو. اما اگه میخواید میتونید جزئات دقیقتر رو برام ارسال کنید تا هزینه رو براتون در بیارم

nightman
December 30th, 2011, 01:54
ی میکروتیک ایران بگیر
میخاین سرعت بالا بره دیگه درسته؟ من قبلا انجام دادم جواب نداد با میکروتیک ایران نمیدونم چرا