PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان گرامی اموزش نصب وب سرور لایت اسپید رو روی cpanel میزارید تا بتونیم نصب کنیم ممنون

damashi
December 29th, 2011, 01:38
دوستان گرامی اموزش نصب وب سرور لایت اسپید رو روی cpanel میزارید تا بتونیم نصب کنیم ممنون از همه اساتید گرامی

Mr_Parham
December 29th, 2011, 12:42
دوستان گرامی اموزش نصب وب سرور لایت اسپید رو روی cpanel میزارید تا بتونیم نصب کنیم ممنون از همه اساتید گرامی
خدمت شما
آموزش نصب litespeed بر روی Cpanel - مرکز آموزش - ExperssVDS (http://www.expressvds.com/my/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=21)

Warez-Host.IR
December 29th, 2011, 13:28
خدمت شما :

cd /usr/src
wget http://www.litespeedtech.com/packages/cpanel/lsws_whm_plugin_install.sh
chmod 700 lsws_whm_plugin_install.sh
./lsws_whm_plugin_install.sh
rm -f lsws_whm_plugin_install.sh

okey
December 29th, 2011, 14:38
دوستان برا اینکه پول ندیدم :دی
کرک لایستس پید پیشنهاد میشه یا اینکه هی تریال بگیریم؟

Hostine
December 29th, 2011, 14:42
دوست عزیز لایسنس خریداری کنید بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود

damashi
December 29th, 2011, 15:35
از جناب رحمان عزیز ممنونم به خاطر پاسخی که دادند مممنون
بنده با یکی از مدیران خوب انجمن هم در این مورد صحبت کردم ایشون پاسخ تخصصی خودشون رو ارائه دادند
سوال بنده این بود که: من چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم روشی هست که میشه لایت اسپید رو نصب کرد و هر 14 روز یک بار یک لایسنس گرفت و به لایت اسپید داد و اون خیلی نرمال کار میکنه !ایا درست هست . که ایشون پاسخ بنده رو اینطور دادند .

بله ، نیازی به ترفند و ... نیست و این کار از نظر Litespeed قابل قبول است .

اگر روی cPanel نصب کردید وارد قسمت plugins و قسمت مربوط به Litespeed شوید . وارد قسمت مدیریت Licence وارد شوید .

Trial licence جدیدی از آدرس زیر دریافت نمایید :

LiteSpeed Technologies : Free Trial - 1. License (LiteSpeed Technologies : Free Trial - 1. License (http://www.litespeedtech.com/trial/license/))

* فایلی با پسوند key. به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، آن را دانلود کنید و در قسمت آپلود لایسنس plugin سی پنل مجددا آپلود نمایید .

* چنانچه بدون کنترل پنل نصب کرده اید ، کافیست فایل trial.key جدید را جایگزین فایل قبلی با همین نام در محل نصب آن که عموما /usr/local/lsws/ میباشد upload نمایید .

سپس سرویس Litespeed را ریستارت نمایید .

این کار هم از طریق پلاگین cPanel و هم دستور زیر قابل انجام است :

service lsws restart

و یا

کد: --------- /etc/init.d/lsws restart ---------
در صورت موفقیت پیام زیر را دریافت خواهید کرد :

کد: --------- [OK] Your trial license key will expire in 14 days! ---------

Warez-Host.IR
December 29th, 2011, 15:47
از جناب رحمان عزیز ممنونم به خاطر پاسخی که دادند مممنون
بنده با یکی از مدیران خوب انجمن هم در این مورد صحبت کردم ایشون پاسخ تخصصی خودشون رو ارائه دادند
سوال بنده این بود که: من چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم روشی هست که میشه لایت اسپید رو نصب کرد و هر 14 روز یک بار یک لایسنس گرفت و به لایت اسپید داد و اون خیلی نرمال کار میکنه !ایا درست هست . که ایشون پاسخ بنده رو اینطور دادند .

سلام
اول تشکر
این متن را در تاپیک دیروز مشاهده کردم
هرچند دیروزهم میخواستم در همون تاپیک پاسخ بدم ولی به دلایلی پاسخی ارسال نکردم
دقت کنید که اگر روی سرور خودتون دو بار از فایل trial.key استفاده , برای سری سوم دیگر این فایل قابل قبول نیست (( این مورد را قبلاً تست کردم ))
همچنین هر بار استفاده از trial.key برای شما لایت اسپید را 15 روز فعال میکند , بعد از 15 روز اول و استفاده از فایل trial.key دوم شما به امید 15 روز کامل دوم نباشید شاید پس ز 7 تا 9 روز خودکار سرویس STOP شود و دیگر از طریق trial.key فعال نشود

موفق باشید

damashi
December 29th, 2011, 16:08
بسیار ممنون از اینکه از تجربیات گران خودتون ما رو بهره مند میفرمایید متشکرم

damashi
January 17th, 2012, 21:58
اقایون اینو میشه کرکش هم بکنیم اساسی کار کنه ؟ من الان یه سرور رو دادم یکی کرک کرده داره عین ساعت کار میکنه

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

خدمت شما :

cd /usr/src
wget http://www.litespeedtech.com/packages/cpanel/lsws_whm_plugin_install.sh
chmod 700 lsws_whm_plugin_install.sh
./lsws_whm_plugin_install.sh
rm -f lsws_whm_plugin_install.sh

جناب رحمان شما هر وقت یه جوابی میدی ادم میدونه کارش راه افتاده یه لطفی میکنی کرکش رو هم یادمون بدی عزیز برای یه وی پی اس بتونیم برای مشتریا کرک بزنیم بهشون بدیم کارشون راه بیوفته