PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از سرور مجازی به حای هاست یا فضای دانللود

mohsenx30
December 28th, 2011, 22:15
سلام دوستام من چند باری توی بعضی از سایت ها دیدم اونا دارم از طریق سرور مجازی که داشتم فایل هاشونو میگرفتن و از سریق ای پی سرورشون همون فایلو با لینک مصتقیم دانلود میکردن قزیه این چیزا چیه ؟
کسی هست بتونه به من بگه چطوری اینا این کارو میکنن؟

allbert
December 28th, 2011, 22:29
دوست عزیز:66:

یک سری از لینک ها مستقیم نیست:-<

سرعتش کمه:76::(

چیزتره و . . .:65:

طرف با ریموت سرور مجازی میاد دانود میکنه

بعد راحت لینک مستقیمشو میده به دانلود منیجر سیستم خودش

راحت دانلود میکنه :)

joker shadow
January 2nd, 2012, 19:22
خوب حالا دقیقاً نکته اینجاست که ما باید چه جوری این کار رو بکنیم اصلاً چجوری میتونم قایلی رو از سرورم ویندوزم به اشتراک بذارم طوری که همه بتونن دانلودش کنن:-s

arman_gts
January 2nd, 2012, 20:16
سایت های دانلود فیلم از برای اعضای vip از برنامه های مدیریت ftp استفاده می کنم ، که تا اونجایی که می دونم کرکش به درستی کار نمی کنه و این برنامه هارو (خوبش رو) خریداری می کنند!

mamali5
January 2nd, 2012, 20:16
خوب حالا دقیقاً نکته اینجاست که ما باید چه جوری این کار رو بکنیم اصلاً چجوری میتونم قایلی رو از سرورم ویندوزم به اشتراک بذارم طوری که همه بتونن دانلودش کنن:-s

روی سرورتون iis نصب کنین میتونین این کار رو انجام بدین
جستجو کنین آموزش های لازم هست...

arman_gts
January 2nd, 2012, 20:17
سلام دوستام من چند باری توی بعضی از سایت ها دیدم اونا دارم از طریق سرور مجازی که داشتم فایل هاشونو میگرفتن و از سریق ای پی سرورشون همون فایلو با لینک مصتقیم دانلود میکردن قزیه این چیزا چیه ؟
کسی هست بتونه به من بگه چطوری اینا این کارو میکنن؟
جسارت نباشه شما فارسیتون فوق العاده ضعیفه ها;)

joker shadow
January 2nd, 2012, 21:02
روی سرورتون iis نصب کنین میتونین این کار رو انجام بدین
جستجو کنین آموزش های لازم هست...

والا سرچ کردم جوابی نگرفتم اگه زحمتی نیست میتونین یه لینکی چیزی واسه راهنمایی بذارین!؟

HADNEZ-ICT
January 2nd, 2012, 21:44
والا سرچ کردم جوابی نگرفتم اگه زحمتی نیست میتونین یه لینکی چیزی واسه راهنمایی بذارین!؟

http://www.webhostingtalk.ir/f44/29714/#post349679

joker shadow
January 3rd, 2012, 02:34
مرسی تونستم نصب کنم ولی توی کانفیگش عین بز موندم کسی نظر نداره!؟:-s