PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش پهنای باند در whm

deldar
December 28th, 2011, 20:03
سلام . من یک پنل ریسلر دارم. چطور می توانم پهنای باند یک مشتری را یکمقدار افزایش دهم؟ مرسی

1oveless
December 28th, 2011, 20:26
Main - Account Functions - Modify an Account

یوزر رو مشخص کنید و باقیش هم معلوم هست.

deldar
December 28th, 2011, 21:57
ممنون، ولی من فقط این بخش ها را دارم

4138

Mohammad_reza
December 28th, 2011, 22:05
سمت چپ باید باشه چیزایی که دوستمون گفتن

1oveless
December 28th, 2011, 22:17
اگه ندارید یک پکیج جدید بسازید و بد برید به قسمت Downgrade an Account و یوزر رو مشخص کنید و در آخر کلیک کنید رو اسم پکیج جدیدی که ساختید.

PE7A
December 28th, 2011, 22:20
سلام

----
نحوه تغییر مقدار پهنای باند در WHM

پهنای باند وب سابتم تموم شده چطور پهنای باند اضافه کنم ؟
وقتی سایتم را باز می کنم Error زیر را ظاهر می شود .چطور مشکل را حل کنم ؟

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

برای تغییر مقدار پهنای باند ابتدا وارد کنترل پنل خود شده و سپس از بخش Accounts Functions به قسمت Limit Bandwith Usage رفته و وب سایت مورد نظر را انتخاب کرده وبر روی Limit کلیک کنید.
و جهت افزایش پهنای باند مقدار نمایش داده شده را افزایش دهید و سپس بر روی Change کلیک کنید.

----

امیدوارم مشکلتون حل بشه

Hostine
December 28th, 2011, 22:27
دوست عزیز احتمال داره کل BW نمایندگیتون تمام شده باشه ! با مدیر سرورتون تماس بگیرید

موفق باشید

هاستینه

هاستینه - ميزباني وب | ثبت دامنه | طراحی وب سایت (http://www.hostine.ir)

AHF-victory
January 14th, 2012, 19:05
نيست!!!!!!!
يكي كمك كنه ديكه

H.G.N
January 16th, 2012, 13:05
نيست!!!!!!!
يكي كمك كنه ديكه

طبق گفته همکاران دو مشکل میتونه وجود داشته باشه :

1 - پهنای باند سایت شما تموم شده که میتونید در همین پکیج فعلی سایتتون رو نگه دارید و فقط پهنا رو افزایش بدید و یا پلن جدید با پهنای بیشتر بسازید و آپ گرید کنید.
2 - پهنای باند کل نمایندگی شما تموم شده که باید با مدیر سرور مشکل رو مطرح کنید !

mehrshad.ho
January 16th, 2012, 13:12
اول مطمون بشین که چقدر پهنای باند گرفتین
دوم روی هاست که ساختی تنظیماتی داره که میتونی پهنا رو افزایش بدی (در قسمت لیست اکانتها)
سوم اینکه طبق گفته همکاران میتونی یه پکیج جدید بسازی و اون هاست مورد نظر رو تبدیل کنی

AHF-victory
January 16th, 2012, 15:19
نامحدود است.
يعني من فقط ميتونم اون پكيج را عوض كنم.همين نميتوانم پهنا باندشو سر ما رفرش كنم و....