PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا این روزها همه هاستینگ میزنند ؟

agarb98
December 28th, 2011, 19:10
یکی از مشکلات دیگر وبمستر و بازار هاستینگ در ایران

واقعا چرا اینطوری شده که هر کسی مخواد یه هاستینگ داشته باشه ؟

:-w:-w

ASRESAT
December 28th, 2011, 19:16
به نظر من یکی ارزون بودن سرور ها هست
که هرکس بخواد می تونه با ماهی چند هزار تومن در ماه یا هاستینگ بزنه و هاست بفروشه
یکی دیگه هم اینه که مثلا میگه می خوام برم مثلا یک هاست بخرم 15 تومان در ماه
به جاش میام یک سرور می گیرم مثلا ماهیاهن 20 تا 30 تومان باهاش هاست هم می ف روشم و ازش پول هم در میارم
البته چند سال پیشا اینقدر منابع آموزشی و تالار و سایت برای رفع مشکلات نبود به همین دلیل همه کار با هاستینگ و سرور رو بلد نبودن
اما حالا با وجود انجمن هایی مثل همین وب هاستینگ تاک و ....... همه می تونن هر مشکلی که دارن رو رفع کنند

graphicha
December 28th, 2011, 19:26
البته هر کسی که اطلاعات کافی نداره نباید وارد بشه چون همین اشخاص بازار را خراب می کنند و وی پی اس را میدن 2000 تومان

nimapendar
December 28th, 2011, 19:27

سلام
به خاطر این که امروزه هر کسی به محض این که بخواد سایت بزنه به جای قیمت های زیاد هاستینگ بعضی از شرکت ها میره سراغ یه شرکت هایی که حداقل یا نمایندگی یا یه وی پی اس ارزون می گیرند و فکر می کنند هاستینگ داشت هیچ کاری نداره بعد هم به یه چند نفر هاستینگ مفتی می فروشند و حالا یا سود می کنند که دیگه میرن سراغ هاستینگ و اون کار خودشون را فراموش می کنن یا می ببینن فایده نداره جمع می کنن می رن یا هم این سرویس ارزونی که گرفتند و خوش حالند کلاه سرشون می ره و اطلاعاتشون از بین می ره

agarb98
December 28th, 2011, 19:31
به نظر من تاز کار ها هیچ تخصصی در این زمین ندارند کسانی که میخواهند با 20 الی 30 تومان هاستیگ بزنند واقعا جای تعجب داره.

فقط به خاطر ارزونی هست به نظر من تقصیر . تقصیر خودمان هست

m3hdi
December 28th, 2011, 19:50
به نظر من تاز کار ها هیچ تخصصی در این زمین ندارند کسانی که میخواهند با 20 الی 30 تومان هاستیگ بزنند واقعا جای تعجب داره.

فقط به خاطر ارزونی هست به نظر من تقصیر . تقصیر خودمان هست

بله دوست من درسته
این تاپیک رو مطالعه بفرمایید بهتر متوجه این موضوع می شوید : http://www.webhostingtalk.ir/f41/37307/
متاسفانه تا وقتی خودمان تصمیم نگیریم هیچ اتفاقی خوبی رخ نخواهد داد

nightman
December 28th, 2011, 19:53

چون کار سختی نیست پول خوبی هم توش داره یاد گیری خرید ی سرور و زدن ۳۰-۴۰ وی پی اس روش کاری نداره ی سی پنل هم به راحتی نصب میکنی و ...
از همه مهم تر همیشه خونه هستی و مثل بقیه لازم نیست تو برف و بارون بری بیرون
کارت هم به مشکل خورد میتونی پول هارو بکشی بالا و با یک اسم دیگه ی سایت دیگه بزنی :65:

agarb98
December 28th, 2011, 19:55
به نظر من این نتلی هم به درد نمیخوره جسارت نشه باید یک اتحادیه رسمی ثبت شه و کسانی که به طور جدی فعالیت میکنند تو این اتحادیه رسمی ثبت شوند

TOOBA IT
December 28th, 2011, 19:59
دو حالت داره :
1- یا بیکاری زیاده شده
2- یا درخواست ها زیاد شده :d

m3hdi
December 28th, 2011, 20:05
به نظر من این نتلی هم به درد نمیخوره جسارت نشه باید یک اتحادیه رسمی ثبت شه و کسانی که به طور جدی فعالیت میکنند تو این اتحادیه رسمی ثبت شوند

توصیه می کنم در یک مکان عمومی لهن بهتری داشته باشید.
انتقادی ، پیشنهای دارید درست مطرح کنید
اتحادیه رسمی رو منو شما نمی تونیم نظر بدیم (دستور بدیم) بگیم بیاید ثبت کنید :)
اگر شما می خواید "به طور جدی" فعالیت کنید می تونید تشریف ببرید ثبت اسناد ، یک شرکت رسمی ثبت کنید و دفتر راه ا ندازی کنید این میشه کار جدی :)

موفق باشید

0060
December 28th, 2011, 20:05
زیاد بشه فکر کنم خیلی خوب باشه

وقتی بازار دست چند نفر باشه مطمئن باشید هیچکدوم پیشرفت نمیکنن ولی وقتی بازار هاستینگ مثل این روزا ( ببخشید ) خر تو خر باشه کسایی که توانایی بالاتری داشته باشند میتونن خودشونو نشون بدن و مشتری خودشونو داشته باشند و نگران این بازار بی درو پیکر نباشند.

طرف که هیچی بارش نیست مشتری ماه دوم دیگه پیشش تمدید نمیکنه ولی وقتی میبینه سرور خوب پشتیبان خوب بار فنی بالا مگه مریض بره جایی دیگه

هر کی کار خودش خوب باشه نباید نگرانی بابت این موضوع داشته باشه

agarb98
December 28th, 2011, 20:09
دو حالت داره :
1- یا بیکاری زیاده شده
2- یا درخواست ها زیاد شده :d

بله این حالت ها هم وجود داره ولی نیان تو کار هاستینگ برن تو کاره پر درآمد اگر هزینه کم کنی ضرر میکنی تو این کار تجربه داشتم 3 سال پیش

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

توصیه می کنم در یک مکان عمومی لهن بهتری داشته باشید.
انتقادی ، پیشنهای دارید درست مطرح کنید
اتحادیه رسمی رو منو شما نمی تونیم نظر بدیم (دستور بدیم) بگیم بیاید ثبت کنید :)
اگر شما می خواید "به طور جدی" فعالیت کنید می تونید تشریف ببرید ثبت اسناد ، یک شرکت رسمی ثبت کنید و دفتر راه ا ندازی کنید این میشه کار جدی :)

موفق باشید

من اعلام کردم جسارت نباشه در ضمن شرکت ثبت شده دارم کار اصلی من واردات و پخش به سراسر کشور نوت بوک و سخت افزار هست

بخش هاستینگ هم فعال هست تو شرکت هر کس هاست بخواد یا سرور ما قرارداد تنظیم میکنیم کسانی که نیاز دارند ولی سرویس هایی با قیمت واقعی

mohebali
December 28th, 2011, 20:17
از اینجور بحث ها زیاد شده. چاره ای هم براش پیدا نشده . خودتون و دیگران رو با این تاپیک معطل نکنید.
فقط این رو بدونید مشتری یا آماتور هست که میره دنبال ارزون و.... که مطمئنا فرد حرفه ای هاست فروش خوشش از این کاربر نمیاد چون مشکلات فراوان خواهد داشت باهاش. یا مشتری حرفه ای هست و.... که بیشتر هاستینگ های حرفه ای دوست دارند مشتریان زیادی از این قشر داشته باشند.
هر کسی میدونه دنبال کی میره . پس شما فقط صبر کنید و به کیفیت خودتون فکر کنید مطمئن باشید از ارتقا کیفیت و صبر بهترین نتیجه رو میگیرید

1oveless
December 28th, 2011, 20:24
شما هم یک زمانی‌ مثل همین تازه کار‌ها بودید، شاید هم با ۱۰ تا سرور اختصاصی شروع کردید ....

agarb98
December 28th, 2011, 20:38
در هر صورت گفتن از ما بود اگر چاره ای دارید اعلام کنید

mohebali
December 28th, 2011, 20:38
شما هم یک زمانی‌ مثل همین تازه کار‌ها بودید، شاید هم با ۱۰ تا سرور اختصاصی شروع کردید ....
اگر جواب من بود که باید بگم من الان هم تازه کارم . حداقل به این نتیجه رسیدم که پلن یک هاست دی ال رو بگیرم با قیمت 20 تومن ماهی ولی دنبال هاستینگ های دیگه حتی معتبر از نظر خیلی ها نرم.
نمونه زیاد دارم که اسمشون توی این فروم هم هست ولی پشیزی ارزش نداره کارشون

1oveless
December 28th, 2011, 20:47
اگر جواب من بود که باید بگم من الان هم تازه کارم . حداقل به این نتیجه رسیدم که پلن یک هاست دی ال رو بگیرم با قیمت 20 تومن ماهی ولی دنبال هاستینگ های دیگه حتی معتبر از نظر خیلی ها نرم.

منظور پیشتر با شروع کننده این تاپیک بود، بله چرا که نه؟ من ۳-۴ سال هست که وبمستر هستم کلی‌ اطلاعات رو از دست دادم و بی‌خیال سایت هام شدم به خاطر هاستینگ‌های بی‌ مسئولیت.
چرا وقتی‌ خودم توانش رو دارم هاستینگ نزنم کسی‌ پیشتر از خودم به اطلاعات سایتم اهمیت نمیده به همین خاطر بود که من هم هاستینگ زدم این تاپیک هم یک نوع توهین بود به تازه کار‌ها و من بود.
شما به کارتون برسید هرچی‌ باشه "قدیمی‌" هستید و مشتری خودتون رو دارید.
مثل این می‌مونه که اصغر آقا "بقالی سره کوچه" بیاد گیر بده به یه عباس آقا "دکه سره کوچه" :دی

mohebali
December 28th, 2011, 20:52
منظور پیشتر با شروع کننده این تاپیک بود، بله چرا که نه؟ من ۳-۴ سال هست که وبمستر هستم کلی‌ اطلاعات رو از دست دادم و بی‌خیال سایت هام شدم به خاطر هاستینگ‌های بی‌ مسئولیت.
چرا وقتی‌ خودم توانش رو دارم هاستینگ نزنم کسی‌ پیشتر از خودم به اطلاعات سایتم اهمیت نمیده به همین خاطر بود که من هم هاستینگ زدم این تاپیک هم یک نوع توهین بود به تازه کار‌ها و من بود.
شما به کارتون برسید هرچی‌ باشه "قدیمی‌" هستید و مشتری خودتون رو دارید.
مثل این می‌مونه که اصغر آقا "بقالی سره کوچه" بیاد گیر بده به یه عباس آقا "دکه سره کوچه" :دی
من که هاستینگ ندارم. و این رو هم بگم توی نمایشگاههای مثل الکامپ این هاستینگ های مثل شرکتی رو تست کردم بعضی هاشون بوووووووووووووووووق
ولی مطمئنا تازه کارهایی هم هستند که خوب هستند ولی باید صبر کنند.
من کلی گفتم به هر حال قصد توهین نداشتم

0060
December 28th, 2011, 21:00

تایید

سعی کنید به جایی برسید که مثل هاست دی ال وقتی کسی دنبال یه هاست خوب میگرده همه بگن اول هاست دی ال

خوب باشید نیاز نیست دنبال مشتری بگردی مشتری در به در دنبالت میگرده

iraniandata
December 28th, 2011, 21:01
سلام

دلیلش:

1-نبود متخصص(خیلی مهمه)ادعا ندارم متخصص هم نه یه نوجوان بیشتر نیستم

2- نبود یک اتحادیه رسمی و دولتی

3- مشتری مداری متاسفانه بعضی جا ها زیر صفره مثلا -2

4-فرهنگ سازی کامل نشده

5-هرفردی میتونه هاستینگ بزنه

به نظر من دلایلش این هستش

در پناه حق

خدانگهدار

reeza
December 28th, 2011, 21:12
چون این کار نیاز به ثبت شرکت اجاره مغازه و سرقفلی و هزینه آب و برق و .................................
هفت خان رستم نداره
یه ریسلری میگیری و میفروشی
معضل بی کاری هم که داد میزنه
نتیجه اش میشه این...

ezat1
December 28th, 2011, 21:15
با سلام تنها دلیل هاستیگ فراگیر شدن شبکه و اینترنت هستش ! تبان مثل خیلی از شغلها هیچ محدودیتی نداره اتحادیه هم نداره ! نمیتونه داشته باشه ! چون دست بالای دست بسیلر است اگه یکی الا اطلاعات داره دلیل نمیشه همیشه اطلاعات ایشون حرف اول رو بزنه ! فقط با مرور زمان معلوم میشه کی چیکاره هستش 1> و این خوبه نه بد
که دیگران که استفاده نیکنن از این سرویس ها متوجه بشن چی و کی کارش خوبه یا بد !؟>

mohebali
December 28th, 2011, 21:21
من روی صحبتم با فرد خاصی نیست ولی به نظرم این تاپیک رو اگر افراد قدیمی فروم و متخصصین جواب بدهند بهتر است.
منظورم افرادی مثل آریا ، مسعودی و.... هستند.
چون خیلی وقته توی این بازار هستند. با کم و زیاد بازار زندگی کردند.

iraniandata
December 28th, 2011, 21:24
به نام خدا

سلام این رو بگم کسی که متخصص باشه و توکلش بر خدا باشه موفق هستش

اگر به فکر پول فقط باشه که الان خیلیا اینطورین پدر هرچی مشتری درمیارن

یه کار ساده بخوان انجام بدن پدرطرف در میارن

نمیگم برا هاستینگ شرکت ثبت شده باید باشه اما حداقل یه گواهی نامه که نشون بدی این آقا چیزی بلده یا نه باشه

mohebali
December 28th, 2011, 21:27
به نام خدا

سلام این رو بگم کسی که متخصص باشه و توکلش بر خدا باشه موفق هستش

اگر به فکر پول فقط باشه که الان خیلیا اینطورین پدر هرچی مشتری درمیارن

یه کار ساده بخوان انجام بدن پدرطرف در میارن

نمیگم برا هاستینگ شرکت ثبت شده باید باشه اما حداقل یه گواهی نامه که نشون بدی این آقا چیزی بلده یا نه باشه
اگه کسی خداشناس باشه نمیاد روی یک سرور 1000 تا سایت هاست کنه بعد مشتری که تکون میخوره ساسپند کنه و....

ToooPDL
December 28th, 2011, 21:38
بیشتر دلایل رو دوستان گفتن

یکی دیگش هم اینه که طرف با هاستینگش به مشکل میخوره ، میره خودش ریسلر میگیره و..

PE7A
December 28th, 2011, 21:56

اتحادیه رسمی؟؟؟:-o

بعد اتحادیه رسمی چه کاری رو انجام بده؟
به طور مثال اجازه نده که هاستینگ زیاد بشه؟

این یه کار کاملا آزاده
و نیاز به اتحادیه و چیز دیگری هم نداره

هر کسی در هر جای دنیا میتونه یه وبسایت ثبت کنه و فقط به یه درگاه پرداخت نیاز داره تا به فعالیتش ادامه بده

تو ایران هم همین موضوع صدق میکنه
یکی که خارج از ایران زندگی میکنه میتونه یه وبسایت فارسی زبان برای هاستینگ ایجاد کنه و به فعالیت خودش بپردازه
برای پرداخت هم فقط به یک عابر بانک احتیاج داره
و به زودی زرین پال هم به پی پال هم متصل میشه

و هیچ اتحادیه و سازمانی نمیتونه جلوی این پیشرفت رو بگیره

میگم پیشرفت چون اگه این شرکت ها و سایت های کوچیک که
میگید نبودن الان کاربران باید به قیمت های بالای چند سال پیش هزینه میزبانی وب رو پرداخت میکردند و باز هم کیفیت امروز رو نداشتند

بهتره دوستان به فکر بالا بردن کیفیت سرویس هاشون باشند تا جلوگیری از فعالیت رغیبان خودشون
نمیدونم اسم این کار رو چی باید گذاشت!

Hostine
December 28th, 2011, 21:59
دوستان همیشه ستارهای پرنور تو تعداد زیاد خودشونو نشون میدن درصورتی که فقط تک ستاره ای که پر نور باشه لطفی نداره !!!

موفق باشید

هاستینه

m2n
December 29th, 2011, 01:21
والله چی بگم عده ای با سرمایه 10 هزار تومانی و از یک ریسلری الان شدن بهترین هاستینگ.دلیل زدن هاستینگ هم اینکه جوان ها بی کار هستن نمیان مثل من(خودمو گفتم کسی به دل نگیره) در خواست کار بدن میرن خودشون کسب و کار می کنن ولی نمیدونن تو چه گودالی افتادن نه راه پس دارن نه راه پیش:66:

البته از همه چی که بگزریم علاقه هم شرت اصلی هست ها من خودمم تو فکر زدن یه هاستینگ بودم (علاقه دارم) ولی پشیمون شدم حساب کردم دیدم این علاقه زود گذر در آینده مشکلاتی بزرگ پیش رو داره :65:

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

من روی صحبتم با فرد خاصی نیست ولی به نظرم این تاپیک رو اگر افراد قدیمی فروم و متخصصین جواب بدهند بهتر است.
منظورم افرادی مثل آریا ، مسعودی و.... هستند.
چون خیلی وقته توی این بازار هستند. با کم و زیاد بازار زندگی کردند.

این حرفتونو قبول ندارم دلیل نمیشه یکی سنش باشه 80 هیچی بلد نباشه و یکی سنش بشه 18 همه چیز بلد باشه بعد بیان بگن نه آقا این چون سنش کمه هیچی بلد نیست ولی اون یکی 80 میزنه فوت آبه،یکی از دلایل ضعف در کشور ما همین مثله هست مثل ماکروسافت نیست که از افراد 18 ساله هم استخدام کنه(به نقل قول از دوستان انجمن) [-(

mohebali
December 29th, 2011, 19:03
والله چی بگم عده ای با سرمایه 10 هزار تومانی و از یک ریسلری الان شدن بهترین هاستینگ.دلیل زدن هاستینگ هم اینکه جوان ها بی کار هستن نمیان مثل من(خودمو گفتم کسی به دل نگیره) در خواست کار بدن میرن خودشون کسب و کار می کنن ولی نمیدونن تو چه گودالی افتادن نه راه پس دارن نه راه پیش:66:

البته از همه چی که بگزریم علاقه هم شرت اصلی هست ها من خودمم تو فکر زدن یه هاستینگ بودم (علاقه دارم) ولی پشیمون شدم حساب کردم دیدم این علاقه زود گذر در آینده مشکلاتی بزرگ پیش رو داره :65:

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

این حرفتونو قبول ندارم دلیل نمیشه یکی سنش باشه 80 هیچی بلد نباشه و یکی سنش بشه 18 همه چیز بلد باشه بعد بیان بگن نه آقا این چون سنش کمه هیچی بلد نیست ولی اون یکی 80 میزنه فوت آبه،یکی از دلایل ضعف در کشور ما همین مثله هست مثل ماکروسافت نیست که از افراد 18 ساله هم استخدام کنه(به نقل قول از دوستان انجمن) [-(
شما به کل متوجه منظورم نشدید