PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک

diring
December 28th, 2011, 15:58
با سلام به همه دوستان
من می خوام یک سایت فلش گیم arcade بزنم زبان اصلیش ترکی خواهد بود روی وردپرس .
سئوال
1. من هر گیمی رو از سایت های مختلف دانلود کرده و به هاست خودم آپلود خواهم کرد مثل خیلی سایت ها آیا این یعنی اینکه قانون کپی رایت رو رعایت نمی کنم ؟ و نمی تونم از وب هاستینگ های معتبر خارجی استفاده کنم ؟ و باید از هاستنگ وارز استفاده کنم؟ نمونه سایت gamegape.com

2. شما چه پیشنهادی میکنید از چه نوع سرویسی استفاده کنم هاستینگ یا ... که حجم و پهنای باند کافی داشته باشه برای آپلود فلش گیم (توانایی پرداخت 200 تومان سالیانه ) 20 gig یا 10 gig حجم برای اول کار کافی خواهشا وب هاستینگ خارجی و معتبر و پشتیبانی خوب معرفی کنید من 2 ماه دیگه به ترکیه میرم مشکل پرداخت ندارم

نمیدنم جای بهتر تایپیک باز کردم یا نه اشتباه باشه منتقل کنید عزراخواهی

diring
December 30th, 2011, 01:23
کسی نیست پیشنهاد بده اطلاعات در اختیار ما قرار بده ؟

m2n
December 30th, 2011, 01:30
سلام دوست عزیز به انجمن خوش آمدید.در داخل ایران کلا همه کپی می کنن حتی امروز با چشمای خودم دیدم که متن ساده هم کپی می کنن پس با این حساب شما هم کپی کنید مشکلی نداره.در مورد سئوال دوم باید بگم سیستم وردپرس خوبه و زود آمار می گیره ولی یکم سنگینه،در مورد هاست هم می تونید از همین انجمن در قسمت در خواست سرویس تقاضای هاست کنید. "میزبانی برای قرار گیری سایتتون و دانلود برای آپلود فال هاتون" موفق باشید

porya_spy
December 30th, 2011, 01:42
اگه خواستی در خدمتم
20 گیگ فضا
پهنای باند نامحدود
امکانات نامحدود
امکان استفاده وارز
قیمت سالیانه 180000 تومان
مشخصات در امضا

diring
December 30th, 2011, 12:06
سلامی دوباره عرضم به حضورتون منظور از کپی رایت این بود که آیا آپلود فلش گیم در هاست غیر قانونی هستش یا میتونم از هر هاست خارجی که warez نباشه استفاده کنم ؟
آقا من هاستینگ معتبر خارجی عرض کردم نه واسطه اینا .
میتونم vps یا هاستیگ از leasweb بخرم که به آپلود فلش گیم گیر ندن ؟

diring
December 31st, 2011, 16:57
کسی نیست ÷یشنهادی چیزی بده ؟

m_dg_farari
January 1st, 2012, 11:32
سلامی دوباره عرضم به حضورتون منظور از کپی رایت این بود که آیا آپلود فلش گیم در هاست غیر قانونی هستش یا میتونم از هر هاست خارجی که warez نباشه استفاده کنم ؟
آقا من هاستینگ معتبر خارجی عرض کردم نه واسطه اینا .
میتونم vps یا هاستیگ از leasweb بخرم که به آپلود فلش گیم گیر ندن ؟
سلام و عرض ادب
تا جایی که بنده اطلاع دارم ، فلش گیم ها اکثرا به صورت اوپن سورس و رایگان برای استفاده عموم هست وش چیزی هم نیست که به خاطرش ابیوس دریافت کنید.... در مورد اینکهخ سرویس دهنده ی هاستتون شاید غیر مجاز بدونه این مورد رو ، خیر! مگر اینکه به سرور فشار بیارید
اما در مورد اینکه وی پی اس بخواید بگیرید ، بارها گفتم و باز هم عرض میکنم ، Leaseweb یکی از سخت گیر ترین دیتا سنترها در زمینه ی کپی رایت هست! (از بعد از تاسیس رسمی دیتا سنتر آمریکا) پس چنین چیزی صحیح نیست که مشکلی با کپی رایت نداره!
اما خوب اصولا دیتا سنترهای اروپایی مشکلای ندارن.
شما صرفا میخواین سرویس دهنده خارجی باشه؟ یا اینکه سرویس دهنده ی خوب مدنظرتون هست؟
به هر صورت با توجه به این مورد که بخش آموزشی هست احازه ی بحث تجاری داخلش نیست. شماره ی دفتر خدمتتون ارسال شد از طریق پیام خصوصی. نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید در خدمتتون هستم.

diring
January 5th, 2012, 12:17
تشکر آقای m_dj_farari . من تصمیم به خرید هاست رو گرفتم اما با گفته ی آقای farari یکم از leasweb دل سرد شدم دوستان اگه هاستینگ ارائه هاست cpanel خارجی خوب نظرشون هست که زیاد به قانون کپی رایت اهمیت نده بگه منتظرم نظرات شما هستم

porya_spy
January 5th, 2012, 12:32
تشکر آقای m_dj_farari . من تصمیم به خرید هاست رو گرفتم اما با گفته ی آقای farari یکم از leasweb دل سرد شدم دوستان اگه هاستینگ ارائه هاست cpanel خارجی خوب نظرشون هست که زیاد به قانون کپی رایت اهمیت نده بگه منتظرم نظرات شما هستم

عزیز من بهت هاست از المان میدم بدون مشکل کپی رایت با تمامی امکانات نامحدود با اپ تایم 99.99% واقعی خواستی با یاهو تماس بگیر تست هم خواستی میدم