PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps به vps

mehran00
December 28th, 2011, 13:47
سلام دوستان
ببخشید اگه بخوام فایل های داخل vps به vps مال شرکت دیگه منتقل کنم چطور این کارو کنم؟؟

RezaFH
December 28th, 2011, 14:16
شاید بشه گفت دهها راه هست برای این کار!
1- آپلود توی یک آپلود سنتر و دانلود در وی پی اس جدید
2- راه اندازی ftp سرور روی یکی از سرور ها و کلاینت روی یکی دیگه (راه خوبیه)
3- راه اندازی وب سرور
4- انتقال از طریق ریموت دسکتاپ (اینم راه خوبیه)
و ...
البته اینهایی که گفتم برای ویندوز هست
توی لینوکس هم از ftp و sftp و همون وب سرور برای این کار میشه استفاده کرد.

mehran00
December 28th, 2011, 14:17
میشه مورد 2 و 4 یه توضیح بدید مخصوصا 4

saeed25
December 28th, 2011, 14:42
با دروود و اجازه رضای گرامی
بستگی به نوع سیستم عاملتون،باید سرویس های FTP را راه اندازی نمایید و سپس فایل ها را بوسیله FTP manager ها جبجا نمایید

plastic
December 28th, 2011, 14:46
دوستان اگر ممکن بود اینم راهنمایی بکنید:
میشه از میکروتیک یه فایل رو با اف تی پی به یک هاست با cpanel منتقل کرد؟
اگه نه چرا ؟ اگه آره چجوری ؟ اگه نمیدونید جواب ندید !
ممنون

saeed25
December 28th, 2011, 14:49
با دروود
میکروتیک امکان سرویس دهی به صورت FTP را دارا می باشد بنا بر این می توئانید فایل هایتان را از اف تی پی یک میکروتیک سرور به جای دیگری جابجا نمایید
می توانید اگر دسترسی به روت سرور Cpanel ندارید،می توانید با برنامه های مدیریت FTP فایل ها را جابجا نمایید

RezaFH
December 28th, 2011, 15:40
میشه مورد 2 و 4 یه توضیح بدید مخصوصا 4

مورد دوم رو که دوستان توضیح دادند (اگر توضیح بیشتر نیاز بود بفرمایید)

مورد 4 هم در واقع یک روش من درآوردی هست :d

اینطور هست که اگر هر دو وی پی اس (مبدا و مقصد) ویندوز باشند، شما باید ابتدا وارد یکی از وی پی اس ها بشید و بعد از طریق ریموت دسکتاپ خود VPS، باید وارد ریموت دسکتاپ VPS دوم بشید.
اما قبل از ورود باید توی تنظیمات ریموت دسکتاپ، و از قسمت Resource (اگر اشتباه نکنم) hard drive رو تیک بزنید.
با این کار وقتی وارد ریموت دسکتاپ میشید، به هارد هر دو سرور دسترسی دارید و میتونید فایل ها رو انتقال بدید (کپی و پیست)
این هم یک آموزش تصویری که از وبلاگ بنده: ریموت دسکتاپ ویندوز @ RezaFH Blog – وبلاگ شخصی رضا فدای حسینی (http://rezafh.ir/?p=268)

موفق باشید

mehran00
December 28th, 2011, 16:22
با دروود و اجازه رضای گرامی
بستگی به نوع سیستم عاملتون،باید سرویس های FTP را راه اندازی نمایید و سپس فایل ها را بوسیله FTP manager ها جبجا نمایید

دوست عزیز خوب چطوری روی iis و اف تی پی راه بندازم ؟؟؟

saeed25
December 28th, 2011, 17:00
دروود بر شما
به صورت کوتاه به شما عرض کنم که می وانید از سرویس های ویندوز این گزینه را فعال و پیکربندی نمایید،یک راه بهتر (اسانتر)هم استفاده از File zilla FTPserver For windows هست

Esi.Online
December 29th, 2011, 02:47
برو تو وی پی اس اول بعد تیک نمایش درایو هارو بزن بعد با همون به اون وی پی اس ریموت بزن و کپی کن فایل هاتو تو درایوی که میخای :65: