PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشتابید بشتابید ، فروش ویژه سرور های مجازی ویندوز

Fazaha
September 24th, 2009, 00:15
با سلام ، به مناسبت آغاز ماه مهر ، ماه مهربانی و عطوفت ،
فضاها سرویس های زیر را ارایه می دهد :

سیستم مجازی ساز : Virtouzzo 4.5
تمامی ویندوز ها دارای لایسنس بوده و کرکی نمی باشند .
تمامی سرویس ها دارای پنل جداگانه برای : reboot,shutdown,start و حتی دسترسی به فایل های سرور حتی در صورت خاموش بودن سرور ، هستند .

سرور مجازی ویندوز 1 :
سیستم عامل : Windows Server 2008 Standard
رم : 1.5 گیگبایت
فضای دیسک : 60 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود
هزینه ماهانه : 45،000 تومان

سرور مجازی ویندوز 2 :
سیستم عامل : Windows Server 2008 Standard
رم : 3 گیگبایت
فضای دیسک : 90 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود
هزینه ماهانه : 65،000 تومان

نکات بسیار مهم :
* امکان ارایه ویندوز سرور 2003 وجود ندارد!
** این سرویس های مدیریت شده نبوده و فضاها هیچ گونه نرم افزار ، سرویس ، role و .... بر روی سرور شما راه اندازی نخواهد کرد و خودتان مسئول نصب هرگونه نرم افزار هستید .
*** فضاها هیچ کمکی در ره اندازی سرویس و ی پ ی ا ن نخواهد کرد ، و خودتان باید کلیه تنظیمات را انجام دهید .

این 3 نکته فقط برای روشن کردن افکار بوده تا بعدا مشکلی پیش نیاید .

برای سفارش :
http://www.fazaha.com/main/fa/vps_special
یا تلفن های :
6006452 0912
44014531 021

koorosh_kabir
September 24th, 2009, 01:30
پورتش چنده ؟
و یک سوال هم ازتون داشتم Virtouzzo 4.5 از نظر مجازی سازی بهتر هست یا vmware اصلا چه فرقی می کنه راستی این قیمتها تا کی هست و چرا ویندوز 2003 نمی دید چه فرقی می کنه؟ و این که این پلنهای شما سرعت دانلودش از رپید شر چند هست (حداقل تضمینی) و از کدوم دیتا سنتر؟ ببخشید خیلی سوال کردم چون من تازه کارم با سپاس از شما دوست عزیز

Fazaha
September 24th, 2009, 22:26
پورتش چنده ؟
و یک سوال هم ازتون داشتم Virtouzzo 4.5 از نظر مجازی سازی بهتر هست یا vmware اصلا چه فرقی می کنه راستی این قیمتها تا کی هست و چرا ویندوز 2003 نمی دید چه فرقی می کنه؟ و این که این پلنهای شما سرعت دانلودش از رپید شر چند هست (حداقل تضمینی) و از کدوم دیتا سنتر؟ ببخشید خیلی سوال کردم چون من تازه کارم با سپاس از شما دوست عزیز

Virtouzzo 4.5 یک مجازی ساز لایسنس دار از شرکت Parallels هستش!
این که چه فرقی می کنه با VMWARE بحث بسیار زیادی دارد اما نکته مهم در اینجاست که VPS هایی که با Virtouzzo ساخته می شوند دارای لایسنس ویندوز می باشند ولی VPS های vmware در ایران اکثرا کرک شده هستند .

این قیمت ها تا آخر مهرماه هست

چونکه Virtouzzo 4.5 بر روی ویندوز 2008 قابل نصب هست و فقط امکان ساخت سرورهای مجازی Windows 2008 را می دهد .
ما سرور مجازی ویندوز 2003 هم ارایه می دادیم اما دیگر لایسنسمان را زیاد نکردیم!

سرور های ما دارای پرت 100/100 اختصاصی هستند . اما دانلود از رپید شیر بدون اکانت Premium محدود بوده و فکر نمی کنیم رعت شما از 256KB بیشتر شود اما اگر اکانت رپیدشیر داشته باشید سرعت دانلود شما حد اقل 11 مگابایت خواهد بود .

تمامی این سرورها در Caro هستند

WebRang
September 25th, 2009, 00:31
Fazaha عزیز یک سوال بی ربط امکانش هست بپرسم؟!

1- ویرتوزو داضی هستی؟
2- سیستم مدیریت محتوای سایتت اسمش چی هست؟

Fazaha
September 29th, 2009, 10:16
Fazaha عزیز یک سوال بی ربط امکانش هست بپرسم؟!

1- ویرتوزو داضی هستی؟
2- سیستم مدیریت محتوای سایتت اسمش چی هست؟

ویرتوزو بله بسیار عالی هست!

COMS
www.coms.ir