PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس برای پرداخت آنلاین در ibsng

samethost
December 27th, 2011, 23:19
سلام دوستان
من به یه برنامه احتیاج دارم که متصل بشه به ibsng و پس از پرداخت آنلاین از طریق یکی از درگاه ها, اکانت مربوطه ساخته بشه و تحویل یوزر بشه .

چنین چیزی ممکن هست و کسی هست که بنویسه ؟

parsibox
December 28th, 2011, 11:04
بله با قیمت ۱۵۰ تومن میتونیم براتون بنویسیم

baamusic
July 6th, 2012, 23:32
با سلام خدمت جناب داوری
میدونم این تاپیک خیلی وقته که زده شده
ولی چند تا سئوال داشتم که امیداورم به نتیجه برسم و بتونم درخواست پروژه را بهتون بدم
ببینید یک سیستم IBSng داریم نسخه Free A1.4 که میدانید رایگان هست و مشکلی هم نداره و داره کار می کنه
میخواستم اگه میشه بهش پرداخت آنلاین اضافه کنم.
1 - کاربر بتونه یوزر جدید را به عنوان محصول انتخاب کنه ------- > ایمیل و موبایلش را وارد کنه --------- > به بانک سامان و یا پارسیان اتصال پیدا کنه ( درگاش رو دارم ) ------ > پس از پرداخت یوزر ساخته بشه و اطلاعات اون در ibsng کاربران براش ثبت بشه و بتونه اطلاعاتش رو ببینه
2 - سیستم ibsng به مدت 2 روز قبل از اینکه مهلت اکانت تمام بشه به کاربر ایمیل ارسال کنه و یا sms بده که اعتبار شما در حال اتمام می باشد و لینک جدید سایت رو بهش بده
3 - کاربر بتون با ورود به سایت ibsng که در سرور نصب کردیم یوزر خود را آنلاین شارژ کنه و اعتبار خود را تمدید کنه و استفاده کنه

و امکانات دیگر که ممکنه نیاز باشه در پروژه ای بعدی قابل انجام باشه و بشه بعداً آپدیت ش کرد

شماره تماس هم ج نمی دید ممنونم اگه جواب بدید