PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

adakisp
December 27th, 2011, 21:36
با سلام.کلیه کاربران عزیز جهت بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو با کمترین هزینه در خدمتیم.;)

pc30
December 27th, 2011, 21:47
نمونه کار ؟

قیمت ؟

توضیحات ؟

hamidjooni
December 27th, 2011, 21:51
قیمت؟
شرایط؟
.........

adakisp
December 27th, 2011, 23:42
دوستان شما آخه چی میخوایین از ما؟رنک؟اینو مشخص کنید.در ضمن قیمت توافقی هست.

hamidjooni
December 27th, 2011, 23:48
هیچی می خواهیم پیج رنکمون بره بالا بریم صفحه اول گوگل

adakisp
December 27th, 2011, 23:51
ببینید این یه فرجه زمانی میخواد بین 1ماه تا 3ماه.ما تضمین رنک 3 رو می کنیم براتون.که قطعا بهینه شده برای موتورهای جستجو هست.قیمت ها هم قطعا به صورت توافقی هست.اصولا ما به مشتریامون ارزش قائل هستیم.سعی می کنیم راضی کنیمشون.

hamidjooni
December 27th, 2011, 23:55
خیلی ممنون
اگه قرار باشه 2 - 3 ماه طول بکشه که خودمون بلدیم
پس با این حساب سایت ما بهینه است
چون با این وضعیت پیش بره تا 2 ماه دیگه به رنک 3 میرسه
الن 2 هست

0060
December 27th, 2011, 23:56
ببینید این یه فرجه زمانی میخواد بین 1ماه تا 3ماه.ما تضمین رنک 3 رو می کنیم براتون.که قطعا بهینه شده برای موتورهای جستجو هست.قیمت ها هم قطعا به صورت توافقی هست.اصولا ما به مشتریامون ارزش قائل هستیم.سعی می کنیم راضی کنیمشون.

میشه آدرس سایت خودتون لطف کنید

همین مشتریاتون میشه چندتاشونو بزارید که نتیجه کارتونو ببینیم

SEOmoz
December 28th, 2011, 00:00
دوستان ایشون داره روند کاری میگه
سئو روند زمان بری هست و نمیشه توی یک هفته انجام داد در طول مدت که اعلام کردن سایت بررسی میشه و مشکلات رفع میشه
ببخشید اگر در کار ایجاد کننده ی تاپیک دخالت کردم

camelian77
December 28th, 2011, 00:10
سلام، می‌شه لطفا نمونه کار +‌قیمت بدید؟

جوملا -- ورد پرس -- استاتیک پیج -- از این چیز ها کار کردید؟ تبلیغ تو گوگل Adwords کردید؟

adakisp
December 28th, 2011, 00:24
http://adakisp.ir

در حال چنج سرور هستیم.سایت باز میشه.نمونه کارامونم میدیم بهتون.ببینید.من عرض کردم.آپدیت بعدی گوگل نزدیکه 1ماه دیگس.ما تضمین رنک 3 و 4 رو میدیم.واسه شما که 2 هستین 4 تضمین.در ضمن بحث رنک ماسواست از ایندکس اینا.تو اینکه میخوایین ایندکس شین 2تا مطلب خیلی مهمه.یکیش رنک سایت هست.یکیش رتبه الکسا.حالا من وقت کردم یه مطلبی در این مورد میزارم که واسه همه مفید باشه.

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

سلام، می‌شه لطفا نمونه کار +‌قیمت بدید؟

جوملا -- ورد پرس -- استاتیک پیج -- از این چیز ها کار کردید؟ تبلیغ تو گوگل Adwords کردید؟

adwords که شما می فرمایین تبلیغات کلیکی گوگل هست.جوملا و وردپرس بله.در ضمن مشکلی با نوع اسکریپت نداریم.حالا جوملا وردپرس یا اسکریپت های دیگه مشکلی نداره.در کل شرکت آداک رایانه تضمین پیج رنک و ایندکس رو براتون می کنه.

دوست عزیز قیمت توافقی.

camelian77
December 28th, 2011, 00:43
جسارتا می‌پرسم. شرکت ثبت شده هستید؟

سایتتون بالا نمی‌آد

adakisp
December 28th, 2011, 00:47
شرکت آداک رایانه تبریز
camelian77 عزیز عرض کردم که سرور چنج می کنیم.آدرس و نشانی شرکت رو هم در خود سایت داریم.

delta
December 28th, 2011, 00:49
من به یکی 100 دادم مثل تمامی کسانی که سایت رو سئو میکنند گفت سه ماهی طول میکشه..هیچی دیگه 5 ماه شده سقوط که کردیم هیچ خودشم معلوم نیست کجاست..8-}

adakisp
December 28th, 2011, 00:52
اونم مرام ایشون بوده دیگه.به هر حال هر کی یه مرامی داره.ما کارمون اینه.یک روز 2روز نیست که بزنیم زیرش.حتی تا اونجا میگیم که قیمت توافقی.هم مشتری راضی هم ما.

nimo0ol
December 28th, 2011, 03:25
سئو حداقل یه پروسه ی 12 هفته ای داره...

برخی دوستان خیلی سر سری نظر میدهند... این بنده خدا هم فقط گفته انجام میدیم! نیاز نیست این همه حمله بهش بشه!

adakisp
December 28th, 2011, 11:37
به هر حال هر گونه سوال باشه جواب هم میدیم خدمتتون.نگران اینکه هزینه ای که میزارین به هدر بره نباشین.تضمینی انجام میدیم.

m2n
December 28th, 2011, 12:10
خوب چون ایشون تبریز تشریف دارن بنده میرم خدمتشون قرار داد برا سایتم می بندم میام اطلاع میدم(فقط موندم پولشو چیکار کنم خدا پدر دانشجو بودن و در بیاره :-< )

Sir.DarKNesS
December 28th, 2011, 13:02
یه قیمتی بدید خوب از چه قیمتی تا چه قیمتی و حداقل قیمت چقدره ؟

adakisp
December 28th, 2011, 15:47
شما سایتتون را پ.خ کنید برام.دوست عزیز شما هم تشریف بیارید خود شرکت.من عرض کردم.واسه مبلغ توافقی صحبت می کنیم.این آی دی بنده هست.اد کنین در ارتباط باشیم.قیمت رو راه میاییم.
adakisp@ymail.com

123website
January 3rd, 2012, 22:20
هي... بدجوري غصم ميگيره وقتي مي بينم اطلاعات مردم تو اين كشور هميشه كلي از دنيا عقبه. و متاسفانه يه عده خواسته يا ناخواسته اطلاعات غلط ميدن.پيج رنك سالهاست كه هيچ تاثيري تو الگوریتم گوگل نداره!اينكه كار پيج رنك چيه خيلي مفصله, كتابم زير چاپه وقتي درومد بهتون نشون ميدم كجاش نوشته.

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

لطفا براي اطلاعاتي كه به بينندگان ميديد مدرك ارائه كنيد كه باعث پيشرفت دانش همه بشه,مرسي. رتبه ي الكسا چه طور توي رتبه ي گوگل تاثير داره? الكسا يه سايت مستقل از گوگله, مثل خيلي سايت هاي ديگه كه رنكينگ ميدن.

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

دو مقاله در مورد تاثير نداشتن پيج رنك در سئوhttp://sevlakovs.com/2011/webdesign/does-google-pagerank-affect-seo/http://seoboss.net/search-engine-optimization/pagerank-does-not-effect-your-rankings/

adakisp
January 3rd, 2012, 23:41
شما در چه موردی فعالیت دارین؟فکر نکنم به اون حدی هم که دارین ادعا می کنین وارد باشین.ولی من گفته هام رو با ارائه مدرک بیان می کنم.شما بی زحمت یا اسپم ندید یا اینکه مزاحم اوقات مردم نشید.شما آی دی بنده رو اد کنید من براتون نمونه کارهامو بدم ببینید که هر 2 در ارتباط هستن.

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

یه چیز یادم رفت عرض کنم خدمتتون.شما این سایت خودتون که سئو و بهینه سازی انجام میدین رو رنکش و الکساش رو میدونید؟ :d
فدات شم اینکارارو که میگم انجام بده.
1.اول این سایت رو باز کن
Fake PageRank Checker (http://www.seomastering.com/fake-pagerank-checker.php?PHPSESSID=6106874c214bbe68de5648ff4619 690b)
2.آدرس سایت خودتون رو بزنید که ادعا دارین.اینم سایت خودتون.
123 وب سایت | طراحی سایت | طراحی سایت (http://www.123website.ir)
3.دکمه continue رو کلیک کنید.
الان مشخص میشه بهینه سازی و سئو کار تخصصی هست و شما تو خدمات سایت خودتون هم نام بردین از سئو.این کار سال ها وقت میبره و بایست زحمت بکشین.
الانم سایت شرکت ما رو بزنید.
www.adakisp.ir
اینجاست که می فهمین تخصص یعنی چی.دوستان عزیز هم میتونین یه چک کنین و ببینید جریان چیه.

adakisp
January 3rd, 2012, 23:57
دوست عزیز از اصفهان تو کل سایت های جهان بگردین میببنین که دو عامل تو پیشرفت سایت تاثیر داره.یکی رنک و دیگری سئو بالا.ما میتونیم آرشیو کارهامون رو بزاریم اینجا.سایت های تفریحی خبری شرکتی و .... که کار کردیم همگی رنک و الکسا بالا دارن و بدین طریق هست که هم زود ایندکس میشن و هم اینکه میتونن به آسونی تو صفحات اغازی قرار بگیرن.دیگه من نمیدونم این صحبت یعنی چی.تازه.تو قوانین فروم هست که اسپم ارسال نکنید.امیدوارم این به چشم مدیرهای فروم بخوره.

HADNEZ-ICT
January 4th, 2012, 00:04
هي... بدجوري غصم ميگيره وقتي مي بينم اطلاعات مردم تو اين كشور هميشه كلي از دنيا عقبه. و متاسفانه يه عده خواسته يا ناخواسته اطلاعات غلط ميدن.پيج رنك سالهاست كه هيچ تاثيري تو الگوریتم گوگل نداره!اينكه كار پيج رنك چيه خيلي مفصله, كتابم زير چاپه وقتي درومد بهتون نشون ميدم كجاش نوشته.

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

لطفا براي اطلاعاتي كه به بينندگان ميديد مدرك ارائه كنيد كه باعث پيشرفت دانش همه بشه,مرسي. رتبه ي الكسا چه طور توي رتبه ي گوگل تاثير داره? الكسا يه سايت مستقل از گوگله, مثل خيلي سايت هاي ديگه كه رنكينگ ميدن.

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

دو مقاله در مورد تاثير نداشتن پيج رنك در سئوhttp://sevlakovs.com/2011/webdesign/does-google-pagerank-affect-seo/http://seoboss.net/search-engine-optimization/pagerank-does-not-effect-your-rankings/

دوست عزیز به دیگران احترام بگذارید
در ضمن کتابتون را داشتم گم کردم:)) (الکی)

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

دوست عزیز از اصفهان تو کل سایت های جهان بگردین میببنین که دو عامل تو پیشرفت سایت تاثیر داره.یکی رنک و دیگری سئو بالا.ما میتونیم آرشیو کارهامون رو بزاریم اینجا.سایت های تفریحی خبری شرکتی و .... که کار کردیم همگی رنک و الکسا بالا دارن و بدین طریق هست که هم زود ایندکس میشن و هم اینکه میتونن به آسونی تو صفحات اغازی قرار بگیرن.دیگه من نمیدونم این صحبت یعنی چی.تازه.تو قوانین فروم هست که اسپم ارسال نکنید.امیدوارم این به چشم مدیرهای فروم بخوره.

adakispعزیز بنده عذر خواهی می کنم
پست اشتباه ارسال شده بود که ویرایش شد
اگر پست من رو درست می خوندید متوجه می شدید که خطاب به چه کسی بود
موفق باشد

m2n
January 4th, 2012, 00:34
شما سایتتون را پ.خ کنید برام.دوست عزیز شما هم تشریف بیارید خود شرکت.من عرض کردم.واسه مبلغ توافقی صحبت می کنیم.این آی دی بنده هست.اد کنین در ارتباط باشیم.قیمت رو راه میاییم.
adakisp@ymail.com

سایت باز نمیشه،نشانی یا شماره ندارم کجا بیام انگاری یه آدرس شبیه اینه تهران پلاک 4

hamidjan
January 4th, 2012, 00:45
این همه سئو سئو کرد، سایتش باز نمیشه. هرچی بچه ها میگن آقا سایتت باز نمیشه باز هم گوش کسی شنوا نیست.
آقا اولا که سایتتون باز نمیشه.
دوما شما در مورد سئو فقط راهنمایی می کنید یا کلیه موارد رو خودتون شخصا هم پیگیری کرده و انجام میدید؟

ramsin
January 4th, 2012, 00:50
سایت باز نمیشه،نشانی یا شماره ندارم کجا بیام انگاری یه آدرس شبیه اینه تهران پلاک 4

شما بی زحمت آی دی رو اد کنین.
adakisp@ymail.com

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

این همه سئو سئو کرد، سایتش باز نمیشه. هرچی بچه ها میگن آقا سایتت باز نمیشه باز هم گوش کسی شنوا نیست.
آقا اولا که سایتتون باز نمیشه.
دوما شما در مورد سئو فقط راهنمایی می کنید یا کلیه موارد رو خودتون شخصا هم پیگیری کرده و انجام میدید؟

والا راست قضیه رو بخوایین سرور ما بخاطر hdd دچار مشکل بود.الان در حال بررسی مشکل هستیم.بله.ما کلیه موارد رو از ابتدای کار بر عهده میگیریم تا اتمام کارمون.حالا من دقیقا متوجه منظور شما نیستم که کلیه موارد چی هست در ذهنتون.

adakisp
January 4th, 2012, 00:53
شما بی زحمت آی دی رو اد کنین.
adakisp@ymail.com

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

والا راست قضیه رو بخوایین سرور ما بخاطر hdd دچار مشکل بود.الان در حال بررسی مشکل هستیم.بله.ما کلیه موارد رو از ابتدای کار بر عهده میگیریم تا اتمام کارمون.حالا من دقیقا متوجه منظور شما نیستم که کلیه موارد چی هست در ذهنتون.

شما هم جزو مشتریان ما هستین؟

hamidjan
January 4th, 2012, 00:53
منظورم اینه که مثلا فرض کنید کلمات کلیدی یکی از مطالب ما مشکل داره. شما میگید مشکل داره و ما باید خودمون کلمات مناسب رو پیدا کنیم یا مدیریت سایت رو خودتون بر عهده گرفته و کلمات مناسب رو وارد می کنید؟
ضمنا استارتر تاپیک که یکی دیگه بود (adakisp (http://www.webhostingtalk.ir/member/36124/) )@-)

adakisp
January 4th, 2012, 00:59
منظورم اینه که مثلا فرض کنید کلمات کلیدی یکی از مطالب ما مشکل داره. شما میگید مشکل داره و ما باید خودمون کلمات مناسب رو پیدا کنیم یا مدیریت سایت رو خودتون بر عهده گرفته و کلمات مناسب رو وارد می کنید؟
ضمنا استارتر تاپیک که یکی دیگه بود (adakisp (http://www.webhostingtalk.ir/member/36124/) )@-)

دوست عزیز ما بر عهده میگیریم.هر گونه مشکل رو برطرف می کنیم.در ضمن برای جناب رامسین عزیز سایت www.payamshahr.ir رو بهینه کردیم.الان چند ساله که جزو سایت های برتر در زمینه آگهی و تبلیغات هست.از مشتریای قدیمی ما هستن.

ramsin
January 4th, 2012, 01:04
بنده از شرکت آداک راضی هستم.ایشون برام 2تا سایت رو بهینه کردن.در واقع الان هر دوتاش جزو سایت های برتر هستن.
www.payamshahr.ir
www.susu.ir

hamidjan
January 4th, 2012, 01:09
دو تا سایت ایشون هم که رفته پیش سایتهای آقای adakisp:-p
بالا نمیاد

adakisp
January 4th, 2012, 01:11
حمید جان شما میتونید رنک سایت ها رو از اینجا چک کنید.

Fake PageRank Checker (http://www.seomastering.com/fake-pagerank-checker.php)

hamidjan
January 4th, 2012, 01:16
من رنک سایت برام مهم نیست فعلا. اینکه بفهمم فلان سایت رنگش 3 یا 5 هستش مهم نیست فعلا برام. میخوام بیشتر سئوی سایت رو بررسی کنم. ببینم در چه حد کار شده. پیج رنک گوگل تا حد زیادی به عمر اون دامنه هم برمیگرده و چیزی که فعلا برام مهمه اینه که نمونه ها رو ببینم که آیا در همه موارد سئو رعایت شده یا نه؟

adakisp
January 4th, 2012, 01:23
حمید جان شما معیارتون چیه؟اینو بگید ممنون میشم.

hamidjan
January 4th, 2012, 01:26
ببینید. من نمیگم پیج رنک مهم نیست. شاید بشه گفت هدف همونه. ولی این هدف از چه راهی محقق میشه؟ یکی از بهترین و بزرگترین راه هاش از نظر من کامل بودن سئو هستش. حالا میخوام ببینم این سئو رو تا چه حد روی سایتها اعمال کردید. بالاخره خودمم آشنایی دارم با این علم.

adakisp
January 4th, 2012, 01:30
این رو بگم خدمتتون که مثلا برای payamshahr.ir ما 1سال پیش به بهترین شکل بهینه سازی کردیم.بعد که رنک بالا رفت دیگه میشه گفت تثبیت شده.الان 1ساله ما رو اون سایت نیستیم.ولی روز به روز پیشرفت دامنه رو من خودم مشاهده کردم.سایتی هست نظیر سایت ایستگاه.یه سایت با ایندکس کم.

faratools
January 4th, 2012, 08:08
بنده از شرکت آداک راضی هستم.ایشون برام 2تا سایت رو بهینه کردن.در واقع الان هر دوتاش جزو سایت های برتر هستن.
www.payamshahr.ir
www.susu.ir

این پیام شهر که کلا به فنا رفته دوست عزیزم

---------- Post added at 08:08 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------

دوستان من خودم سئو کار هستم (یک ادمین | نوشته های درباره فناوری ، افزایش بازدید ، آموزش رایگان سئو (http://www.1admin.ir)) ، میتونید تو گوگل سرچ کنید . در کلمه سئو هفتمین رتبه ماله منه.
سئو یا بهینه سازی ، تو یک روز حداکثر انجام میشه ، اما گرفتن نتایج به چند ماه بعد از بهینه سازی خودشون رو نشون میده . مثلا یکی از سایت هایی که دیروز نتیجش رو گرفت ، پورتالیها | پورتال سرگرمی ، تفریح ، اخبار (http://www.portaliha.com) بود که با کلمه " سرگرمی " اومد صفحه اول گوگل.
ورودیه گوگل رابطه مستقیم با رنک الکسا ، یعنی باعث افزایش رنک الکسا میشه . من دیروز از پشتیبان های الکسا پرسیدم ، گفتن که در حال حاضر فقط تولبار رو رنک تاثیر گذاره نه چیزه دیگه.

123website
January 4th, 2012, 10:22
یه چیز یادم رفت عرض کنم خدمتتون.شما این سایت خودتون که سئو و بهینه سازی انجام میدین رو رنکش و الکساش رو میدونید؟ http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif
...
اینجاست که می فهمین تخصص یعنی چی.دوستان عزیز هم میتونین یه چک کنین و ببینید جریان چیه.

هرکی میخاد توانایی ما رو ببینه نمونه کارمون رو ببینه! چون سایت فارسی خودمون جدیده.
----> بهینه سازی سایت مرکز بررسی محصولات آرایشی چهره آرا | | 123 وب سایت (http://123website.ir/2012-01/بهینه-سازی-سایت-مرکز-بررسی-محصولات-آرا/)

شما از چی عصبانی شدین؟! من هیچ بحثی از ادعا نکردم, خیلی واضح بود! فقط خواستم در مورد اون اطلاعاتی که مطرح شده بود شفاف سازی کنم اصلا هم دقت نکردم که کی اون ها رو نوشته. سایتم هم که گفتید کشف کردید که به درد نخوره لطفا به domain age ش هم نگاه کنید! زیر یک ماهه! چون من تا الان برای سایت های فارسی کار نمی کردم, من seo consultant بودم برای سایت های انگلیسی و اخیرا که دیدم هم وطنهای خودم هم به سئو رو آوردن تصمیم گرفتم واسه سایت های فارسی هم کار کنم.
اما من علاقه و وقت برای این بحث های تخریبی ندارم. نمی خواهید حرفتون رو اصلاح کنین که رنک الکسا و رنک گوگل جزو فاکتورهای الگوریتم رتبه بندی گوگل نیستند؟ چه اشکالی داره!

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

دوست عزیز به دیگران احترام بگذارید
در ضمن کتابتون را داشتم گم کردم:)) (الکی)

به نظر من خندیدن به دیگران خیلی کار غیر محترمانه ای هست! اصلا نمی تونم درکتون کنم!
و من بی احترامی نکردم, دیدم کسی چیزی نوشته که واقعا اشتباهه و خواستم دیگران رو از اشتباه در بیارم. داریم بحث علمی می کنیم هیچ اشکالی نداره که اشتباه های هم رو بگیم, شما هم اگه من حرف اشتباهی زدم بفرمایید.

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

این پیام شهر که کلا به فنا رفته دوست عزیزم

---------- Post added at 08:08 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------
سئو یا بهینه سازی ، تو یک روز حداکثر انجام میشه، اما گرفتن نتایج به چند ماه بعد از بهینه سازی خودشون رو نشون میده .

من قبلا سایت شما رو دیدم و می دونم که از قدیمی های سئو در ایران هستید و به همین خاطر قبل احترام.
اگه ناراحت نمی شید, بیشتر از چهل درصد اهمیت توی الگوریتم گوگل مال لینک هست. چه طور توی یک روز میشه به مقدار کافی برای سایت لینک خارجی تامین کرد طوری که طبیعی باشه تا گوگل سئو شما رو کلاه سیاه تشخیص نده؟!

ورودیه گوگل رابطه مستقیم با رنک الکسا ، یعنی باعث افزایش رنک الکسا میشه . من دیروز از پشتیبان های الکسا پرسیدم ، گفتن که در حال حاضر فقط تولبار رو رنک تاثیر گذاره نه چیزه دیگه.

مجددا عذر میخام, می فرمایید ورود به گوگل با رابطه ی مستقیم باعث افزایش رنک الکسا میشه اما فقط تولبار رو رنک الکسا تاثیر داره, بالاخره ورود(ورود چیه؟) به گوگل رو رنک الکسا تاثیر داره یا نه؟ اگه شما به عنوان یک با تجربه اجازه بدید باید عرض کنم که الکسا رنکینگش رو بر اساس بازدید سایت طی دوره های سه ماهه انجام میده. اطلاعاتی هم از تولبارش می گیره که بیشتر
trends
رو از اونها می فهمه.
دوباره بگم که این سایت من که توی امضام هست جدیده چون من تازه از وب انگلیسی به وب فارسی اومدم.

faratools
January 4th, 2012, 11:45
هرکی میخاد توانایی ما رو ببینه نمونه کارمون رو ببینه! چون سایت فارسی خودمون جدیده.
----> بهینه سازی سایت مرکز بررسی محصولات آرایشی چهره آرا | | 123 وب سایت (http://123website.ir/2012-01/بهینه-سازی-سایت-مرکز-بررسی-محصولات-آرا/)

شما از چی عصبانی شدین؟! من هیچ بحثی از ادعا نکردم, خیلی واضح بود! فقط خواستم در مورد اون اطلاعاتی که مطرح شده بود شفاف سازی کنم اصلا هم دقت نکردم که کی اون ها رو نوشته. سایتم هم که گفتید کشف کردید که به درد نخوره لطفا به domain age ش هم نگاه کنید! زیر یک ماهه! چون من تا الان برای سایت های فارسی کار نمی کردم, من seo consultant بودم برای سایت های انگلیسی و اخیرا که دیدم هم وطنهای خودم هم به سئو رو آوردن تصمیم گرفتم واسه سایت های فارسی هم کار کنم.
اما من علاقه و وقت برای این بحث های تخریبی ندارم. نمی خواهید حرفتون رو اصلاح کنین که رنک الکسا و رنک گوگل جزو فاکتورهای الگوریتم رتبه بندی گوگل نیستند؟ چه اشکالی داره!

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

به نظر من خندیدن به دیگران خیلی کار غیر محترمانه ای هست! اصلا نمی تونم درکتون کنم!
و من بی احترامی نکردم, دیدم کسی چیزی نوشته که واقعا اشتباهه و خواستم دیگران رو از اشتباه در بیارم. داریم بحث علمی می کنیم هیچ اشکالی نداره که اشتباه های هم رو بگیم, شما هم اگه من حرف اشتباهی زدم بفرمایید.

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

من قبلا سایت شما رو دیدم و می دونم که از قدیمی های سئو در ایران هستید و به همین خاطر قبل احترام.
اگه ناراحت نمی شید, بیشتر از چهل درصد اهمیت توی الگوریتم گوگل مال اکسترنال لینک هست. چه طور توی یک روز میشه به مقدار کافی برای سایت لینک خارجی تامین کرد طوری که طبیعی باشه تا گوگل سئو شما رو کلاه سیاه تشخیص نده؟!

مجددا عذر میخام, می فرمایید ورود به گوگل با رابطه ی مستقیم باعث افزایش رنک الکسا میشه اما فقط تولبار رو رنک الکسا تاثیر داره, بالاخره ورود(ورود چیه؟) به گوگل رو رنک الکسا تاثیر داره یا نه؟ اگه شما به عنوان یک با تجربه اجازه بدید باید عرض کنم که الکسا رنکینگش رو بر اساس بازدید سایت طی دوره های سه ماهه انجام میده. اطلاعاتی هم از تولبارش می گیره که بیشتر
trends
رو از اونها می فهمه.
دوباره بگم که این سایت من که توی امضام هست جدیده چون من تازه از وب انگلیسی به وب فارسی اومدم.

سلام دوباره
خیلی ممنون از انتقاد
منظورم on site بود نه off site
اکسترنال لینک خیلی مهمه و اگر پارتنر داشته باشید در فرصت کوتاه انجام میشه (اشنایی با مدیران سایت های بزرگ ، داشتن صفحه های خوب در شبکه های اجتماعی ) ،

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

[COLOR=#800080][B]

اگه ناراحت نمی شید, بیشتر از چهل درصد اهمیت توی الگوریتم گوگل مال اکسترنال لینک هست. چه طور توی یک روز میشه به مقدار کافی برای سایت لینک خارجی تامین کرد طوری که طبیعی باشه تا گوگل سئو شما رو کلاه سیاه تشخیص نده؟!

trends
رو از اونها می فهمه.

تشکر دوباره
وقتی شما تولبار را نصب دارید و به سایتی از طریق موتور جست و جو وارد میشید ، ارزش بازدید شما با بقیه فرق داره . همانطور که میدونید الکسا یه بخش در مورد ورودیه موتور جست و جو در ریپورت هاش ارائه میده

SEOmoz
January 4th, 2012, 11:48
من جدا برام سوال پیش اومده که شما پیج رنک را از سئو جدا میدونید؟

چه طور توی یک روز میشه به مقدار کافی برای سایت لینک خارجی
منظورتون از لینک خارجی بک لینک هست؟
یا منظورتون External Link هست؟
External LINK که شما نباید ایجاد کنید باید توی محتوا و محیط واقعی ایجاد بشه
بک لینک هم بهترین بک لینک اونی هست که خودش ایجاد بشه نه اونی که شما بخرید
البته با ثبت در دایرکتوری ها هم میشه بک لینک تهیه کرد
اما هیچی بک لینکی نمیشه که براساس محتوای شما به شما بدند.
هرچند منظور مسعود On Site بود

123website
January 6th, 2012, 23:42
سلام دوباره
خیلی ممنون از انتقاد
منظورم on site بود نه off site
اکسترنال لینک خیلی مهمه و اگر پارتنر داشته باشید در فرصت کوتاه انجام میشه (اشنایی با مدیران سایت های بزرگ ، داشتن صفحه های خوب در شبکه های اجتماعی ) ،

سلام (ببخشید با تاخیر چند روزه جواب میدم!) و خیلی خوشحالم از ورود این دو فرد اخیر عزیز به این گفتگو :)
اول یه لحظه! ظاهرا External link و Back link قاطی شد که خود من هم توش بی تقصیر نیستم. در اصطلاح فنی:
External link : لینکی است که از سایت شما به یک سایت دیگر داده می شود و مقداری در سئو تاثیر دارد.
Back link : لینکی است که از یک سایت دیگر به سایت شما داده می شود و خیلی زیاد در سئو موثر است.

حدس زدم منظورتون on page باشه ولی وقتی می فرمایید "سئو یا بهینه سازی ، تو یک روز حداکثر انجام میشه" بعدا که مشتری میاد پیش ما یا شما و بهش میگیم ۲ ماه طول می کشه باور نمی کنه! می دونید باید بیشتر تو حرفهامون دقت کنیم.

تشکر دوباره
وقتی شما تولبار را نصب دارید و به سایتی از طریق موتور جست و جو وارد میشید ، ارزش بازدید شما با بقیه فرق داره . همانطور که میدونید الکسا یه بخش در مورد ورودیه موتور جست و جو در ریپورت هاش ارائه میده
۱۰۰٪ ! من متوجه نشدم که "ورودیه موتور جست و جو" همون "ورودی موتور جست و جو" هست و خوندمش "ورود به" ! :))

adakisp
January 6th, 2012, 23:51
من متاسفم واسه خودم که اومدم اینجا پست زدم.ما یه اشتباهی کردیم استارتر شدیم.نیگا کنین ببینین به کجا کشید!!!!
یعنی اینجا اصلا چک نمیشه توسط مدیرها؟
جالبه.

123website
January 7th, 2012, 00:00
منظورتون از لینک خارجی بک لینک هست؟
یا منظورتون External Link هست؟
External LINK که شما نباید ایجاد کنید باید توی محتوا و محیط واقعی ایجاد بشه
بک لینک هم بهترین بک لینک اونی هست که خودش ایجاد بشه نه اونی که شما بخرید
البته با ثبت در دایرکتوری ها هم میشه بک لینک تهیه کرد
اما هیچی بک لینکی نمیشه که براساس محتوای شما به شما بدند.
هرچند منظور مسعود On Site بود

سلام آقای seomoz.ir ! آقا من سایت شما رو قبلا دیده بودم و از اسمش تعجب کرده بودم. تو تویتر از rand (صاحاب seomoz.com) پرسیدم واسه ایران سایت جدا زدی؟!!! که گفت نه! دیگه جدی نگرفتمش ولی الان می بینم که مدیرش یه آدم حسابیه.

منظور من بک-لینک بود, ببخشید که نادقیق گفتم و واضح نبود. اما الان متوجه نمی شم که شما اکسترنال لینک رو بک لینکی می دونید که توی محتوا ایجاد بشه؟ اما اکسترنال لینک لینک های توی سایت ما به یه سایت دیگه هستند.
راستش من یه شعار دارم که می گم: بک-لینک خوب و بک-لینک بد نداریم! یه خورده تعجب آوره, یعنی مهم نیست که شما لینک رو خریدید, یا یه سایتی عاشقانه اون رو گذاشته یا سا یتی از شما بد گفته و لینک داده. تنها چیز مهم اینه که اون پیج به کیورد اصلی شما مربوط باشه همین!

---------- Post added January 7th, 2012 at 12:00 AM ---------- Previous post was January 6th, 2012 at 11:54 PM ----------

من متاسفم واسه خودم که اومدم اینجا پست زدم.ما یه اشتباهی کردیم استارتر شدیم.نیگا کنین ببینین به کجا کشید!!!!
یعنی اینجا اصلا چک نمیشه توسط مدیرها؟
جالبه.

ببخشید, از نظر شما هرکسی غیر از خودتون حرف بزنه, یا هرکی که حرفی غیر از هدف شما بزنه اسپمره؟! کسی در مورد قیمت گوجه فرنگی حرف نزده, همه در مورد همون بلبشویی که شما ایجاد کردین مجبور شدن صحبت کنن!

SEOmoz
January 7th, 2012, 00:01
بله سئوموز انگلیسی سایت فارسی نزده ما نام را گرفتیم به فارسی و البته با وکیل حقوقی شرکت هم صحبت کردیم همچنین با خود جناب فیشکین که مشکلی نباشه و خوشبختانه مشکلی هم نبود و ما از مقالات هم که استفاده میکنیم اعلام میکنیم که مقاله به فارسی ترجمه شده و همه جا هم خودمونو به عنوان یک سایت فارسی معرفی میکنیم که واقعا مایه افتخاره که وقتی برای اولین بار با رند صحبت کردیم خیلی استقبال کرد از این کار ما و فقط مشکل حقوقی بود که رقع شد. این زیاد به بحث ما مربوط نیست طولانی نمیکنم که منحرف نشیم از بحث.
---------
در مورد بک لینک من مخالفم باهاتون به 2 دلیل
1. تجربه ی شخصی
2. صحبت های Matt Cutts که حتما میشناسید.
مورد اول که زیاد مورد اعتماد نیست اما مورد دوم یادمه که در یکی از WBF های خود رند فیشکین هم به این بحث اشاره کرد که گوگل اگر میلیون ها لینک به سایت شما POINT بشه فقط خوباشو حساب میکنه و بدهاشو اصلا حساب نمیکنه و هیچ پوینت منفی هم به شما نمیده مگر این که حس کنه میخواید گولش بزنید
نه من یکی نمیدونم که یکی هست کلا گفتم 2 نوع لینک خارجی وجود داره یکی بک لینک و یکی هم اکسترنال لینک هست
از اون لحاظ که شما با بک لینک به خودتون لینک میگیرید از یک سایت خارجی و از الکسترنال لینک از سایت خودتون به سایت خارجی لینک میدید
حق با شماست من کمی بد توضیح دادم

adakisp
January 7th, 2012, 00:02
گفتم دیگه.ادامه بدین.

123website
January 7th, 2012, 00:36
در مورد بک لینک من مخالفم باهاتون به 2 دلیل
1. تجربه ی شخصی
2. صحبت های Matt Cutts که حتما میشناسید.
مورد اول که زیاد مورد اعتماد نیست اما مورد دوم یادمه که در یکی از WBF های خود رند فیشکین هم به این بحث اشاره کرد که گوگل اگر میلیون ها لینک به سایت شما POINT بشه فقط خوباشو حساب میکنه و بدهاشو اصلا حساب نمیکنه و هیچ پوینت منفی هم به شما نمیده مگر این که حس کنه میخواید گولش بزنید

شکسته نفسی می فرمایید, تجربه ی شخصیتون هم قابل اعتماده.
بله این خوب و بدی که اینجا می گید و matt cutts گفته رو متوجه ام. اصل کلمه اش Quality link هست, یعنی همون که page ای که بهتون لینک داده relevant تشخیص داده بشه نه irrelevant. irrelevant backlink ها فایده ای به حال سایت ندارن. اما پولی یا دایرکتوری بودن یا نبودن و این چیزها تاثیری نداره.
اتفاقا تجربه ی من نشون داده که بک-لینک های دایرکتوری ها(چه رایگان چه پولی) بیشتر مفید هستند چون صفحات اون سایت ها سریعتر ایندکس میشن.
ضمنا: یکی از مهم ترین آپدیت های گوگل Human Moderation بوده که هنوز واسه سایت های فارسی وجود نداره و اون حرفهای خارجی ها کاملا واسه وب ایران صدق نمی کنه.
این بحث دیگه داره کش دار میشه چون طبیعتا هیچ کس 100% true نیست, پس بیایید موکولش کنیم به یک محیط مناسب تر.

faratools
January 7th, 2012, 07:35
شکسته نفسی می فرمایید, تجربه ی شخصیتون هم قابل اعتماده.
بله این خوب و بدی که اینجا می گید و matt cutts گفته رو متوجه ام. اصل کلمه اش Quality link هست, یعنی همون که page ای که بهتون لینک داده relevant تشخیص داده بشه نه irrelevant. irrelevant backlink ها فایده ای به حال سایت ندارن. اما پولی یا دایرکتوری بودن یا نبودن و این چیزها تاثیری نداره.
اتفاقا تجربه ی من نشون داده که بک-لینک های دایرکتوری ها(چه رایگان چه پولی) بیشتر مفید هستند چون صفحات اون سایت ها سریعتر ایندکس میشن.
ضمنا: یکی از مهم ترین آپدیت های گوگل Human Moderation بوده که هنوز واسه سایت های فارسی وجود نداره و اون حرفهای خارجی ها کاملا واسه وب ایران صدق نمی کنه.
این بحث دیگه داره کش دار میشه چون طبیعتا هیچ کس 100% true نیست, پس بیایید موکولش کنیم به یک محیط مناسب تر.

کاملا بات موافقم ، فک کنم به دلیل پست قبلی باید لفص قلم صحبت کنم :دی

SEOmoz
January 7th, 2012, 11:29
خیلی فرق هست بین بک لینکی که موبوط هستند به موضوع سایت شما و بک لینک هایی که ارزش دارند.
میتونید از رند هم بپرسید چون خود اونم میگه که بک لینک هایی تنها حساب میشه که ارزش داشته باشه حالا ارزش به خیلی چیزا برمیگرده یکی مربوط بودن موضوعی و همچنین کیفیت سایت و لینک هاش
دایرکتوری هم انواع داره یک مثال خود رند زد توی یک جلسه گفت شما توی گوگل سرچ کن Friendly Directory هرچی که هست بالای 90 درصد دایرکتوری هایی هستند که ارزش استفاده ندارند پس خیلی فرق هست بین دایرکتوری ها این اشتباه هست که بگیم همه یکی هست اینطور نیست؟
دلیلشم خیلی سادست شما هر جا ممکنه سایتتونو چک کنید بگه هزاران بک لینک دارید اما گوگل شاید بگه شما 10 تا بک لینک دارید این نشون میده که هر بک لینکی محسوب نمیشه بک لینک باید دارای یک سری قواعد باشه برای همینم هست که من شدیدا مخالف خرید بک لینک هستم خود گوگل هم مخالفت خرید بک لینک هست
منظورتونو در مورد Human Modirations متوجه نمیشم؟ منظورتون انسانی تر شدن اسپایدر گوگل هست؟
اگر اینطور باشه که حرف من درست هست چون دیگه هر چیزی که ما بهش باور داریم زیر سوال میره مثلا باور بر تعداد زیاد بک لینک و هر بک لینکی یک باور قدیمی هست که در زمان خودش درست بوده ولی الان نیست
الان خیلی گوگل در حساب کردن بک لینک ها حساس هست و البته روش هایی هم خودش معرفی کرده اما برای به دست اوردن بک لینک به این روش ها باید سئو قدیمی را فراموش کرد سئو نوین را حساب کرد
---------------
Quality link به معنا مربوط بودن هست؟
اشتباه دارید میکنید چون معنا را دارید اشتباه برداشت میکنید
ارزش لینک مهمه یکی از فاکتورهای ارزش لینک ارتباط محتوایی هست

faratools
January 7th, 2012, 11:51
کیفیت لینک خیلی مهمه ، شما یه لینک از سایت هم موضوع ، پیج رنک بالا و pop بالا دریافت کن . این هزار بار بهتر از اونه که 1000 تا بک لینک بگیری ولی گوگل یه دونش هم حساب نکنه !:53:

hamidjan
January 7th, 2012, 14:27
تاپیک جداگانه ای نزدم
یه سوال
سایت زیر رو ببینید:
همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی - کنفرانس بازاریابی الکترونیکی - کاسپید (http://ebconference.com/)

به گفته خودشون 2 ماه بیشتر نیست راه اندازی شده. البته تا این تاریخ فکر کنم نهایتا 3-4 ماه میشه. ولی پیج رنک گوگل 6 رو داره. دوستان سئو کار نظر بدن. واقعیه؟ علت چی میتونه باشه؟

HADNEZ-ICT
January 7th, 2012, 14:40
تاپیک جداگانه ای نزدم
یه سوال
سایت زیر رو ببینید:
همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی - کنفرانس بازاریابی الکترونیکی - کاسپید (http://ebconference.com/)

به گفته خودشون 2 ماه بیشتر نیست راه اندازی شده. البته تا این تاریخ فکر کنم نهایتا 3-4 ماه میشه. ولی پیج رنک گوگل 6 رو داره. دوستان سئو کار نظر بدن. واقعیه؟ علت چی میتونه باشه؟
کاملا سئو شده - لینک های ورودی فوق العاده ای داره

hamidjan
January 7th, 2012, 14:42
کاملا سئو شده - لینک های ورودی فوق العاده ای داره

آخه در دو ماه. رنک 6:-o . میشه همچین چیزی؟
اگه اینجوریه که واقعا در عمل نشون دادن کارشون درسته!

HADNEZ-ICT
January 7th, 2012, 14:45

بله دوست عزیز با پرداخت هزینه می تونیم این چنین رنکی واسه شما اخذ کنیم

123website
January 7th, 2012, 22:36
خیلی فرق هست بین بک لینکی که موبوط هستند به موضوع سایت شما و بک لینک هایی که ارزش دارند.
میتونید از رند هم بپرسید چون خود اونم میگه که بک لینک هایی تنها حساب میشه که ارزش داشته باشه حالا ارزش به خیلی چیزا برمیگرده یکی مربوط بودن موضوعی و همچنین کیفیت سایت و لینک هاش
دایرکتوری هم انواع داره یک مثال خود رند زد توی یک جلسه گفت شما توی گوگل سرچ کن Friendly Directory هرچی که هست بالای 90 درصد دایرکتوری هایی هستند که ارزش استفاده ندارند پس خیلی فرق هست بین دایرکتوری ها این اشتباه هست که بگیم همه یکی هست اینطور نیست؟
دلیلشم خیلی سادست شما هر جا ممکنه سایتتونو چک کنید بگه هزاران بک لینک دارید اما گوگل شاید بگه شما 10 تا بک لینک دارید این نشون میده که هر بک لینکی محسوب نمیشه بک لینک باید دارای یک سری قواعد باشه برای همینم هست که من شدیدا مخالف خرید بک لینک هستم خود گوگل هم مخالفت خرید بک لینک هست
منظورتونو در مورد Human Modirations متوجه نمیشم؟ منظورتون انسانی تر شدن اسپایدر گوگل هست؟
اگر اینطور باشه که حرف من درست هست چون دیگه هر چیزی که ما بهش باور داریم زیر سوال میره مثلا باور بر تعداد زیاد بک لینک و هر بک لینکی یک باور قدیمی هست که در زمان خودش درست بوده ولی الان نیست
الان خیلی گوگل در حساب کردن بک لینک ها حساس هست و البته روش هایی هم خودش معرفی کرده اما برای به دست اوردن بک لینک به این روش ها باید سئو قدیمی را فراموش کرد سئو نوین را حساب کرد
---------------
Quality link به معنا مربوط بودن هست؟
اشتباه دارید میکنید چون معنا را دارید اشتباه برداشت میکنید
ارزش لینک مهمه یکی از فاکتورهای ارزش لینک ارتباط محتوایی هست

با اون صحبت های پاراگراف اول و دومتون کاملا موافقم و خلافشون رو نگفتم. بله لینک خوبه که از یک صفحه ی مرتبط و با ارزش باشه. حالا این جا یک نکته ی بسیار ظریف پیش میاد که شما هدفتون از بک-لینک چیه.
اگه هدف page rank باشه، مرتبط بودن کاملا اهمیتش صفر میشه و کافیه که از صفحه های با ارزش یا خوب لینک داشته باشید. این جا اصطلاحا اون صفحه ها به شما juice میدن(حال میدن).
اما اگه هدف رتبه ی بالا تو سرچ باشه دیگه اون لینک با ارزش هایی که مرتبط نیستند هیچ کمکی نمی کنند. خیلی ظریفه :105:
Human Modiration اینه که سال فکر می کنم 2004 گوگل آدم هایی روگذاشت که خیلی گسترده به نتایج جستجو ها نظارت کنن و هرجا لازم بود تغییر بدن.
quality که یعنی باکیفیت. تو سئو ( که کسب پیج رنک هیچ جایی توش نداره) لینکی کوالیتی هست که به بالا اومدن شما کمک کنه، یعنی شما رو یک صفحه ی مهم توی اون موضوع جستجو شده نشون بده، پس باید خود اون صفحه هم توی link graph جهانی توی منطقه ی همون موضوع باشه. سعی کردم منظورمو برسونم ولی سخته.
من این روزا سرم شلوغه عذر میخام شاید نتونم دیگه تو این گفتگو شرکت کنم.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

اگه اینجوریه که واقعا در عمل نشون دادن کارشون درسته!

نه دو ماه نییییست!!!
الان دومین دوره ی این همایش برگزار شده. اولیش پارسال بود فکر کنم پاییز. و قبل از اون هم چند ماه این سایت وجود داشت. پارسال که نگاهش کردم زیاد جالب نبود اما امسال تو سایت های بزرگی مثل ایرانسل و ماهان تبلیغ داده که این نتیجه کاملا طبیعیه.
من صحبت های مدیر کاسپید تو همایش پارسالش رو دیدم، واقعا تاسف آور بود که می گفت:
php برای سئو خوب نیست و asp خوبه!!!!! حالا این ها دو تا زبون برنامه نویسی هستند!!

یا می گفت اگه از cms ها استفاده کنید چون کد همشون یکیه، duplicate content محسوب میشه و از گوگل حذف میشید !!!! ایشون حتی نمی دونست که duplicate content شامل محتوای قابل مشاهده (و بعضا غیر قابل مشاهده برای انسان) می شه، نه کد های برنامه نویسی سایت !!!! Yahoo از وردپرس استفاده می کنه و رتبه ی زیر پنج الکساست!

به این خاطر بود که تو این تاپیک گفتم یه عده مردم رو گمراه می کنن.
واسه همین چند ساعت همایش شرم آور 500 هزار تومن هم می گرفت!

hamidjan
January 7th, 2012, 22:45
---------

نه دو ماه نییییست!!!
الان دومین دوره ی این همایش برگزار شده. اولیش پارسال بود فکر کنم پاییز. و قبل از اون هم چند ماه این سایت وجود داشت. پارسال که نگاهش کردم زیاد جالب نبود اما امسال تو سایت های بزرگی مثل ایرانسل و ماهان تبلیغ داده که این نتیجه کاملا طبیعیه.
من صحبت های مدیر کاسپید تو همایش پارسالش رو دیدم، واقعا تاسف آور بود که می گفت:
php برای سئو خوب نیست و asp خوبه!!!!! حالا این ها دو تا زبون برنامه نویسی هستند!!

یا می گفت اگه از cms ها استفاده کنید چون کد همشون یکیه، duplicate content محسوب میشه و از گوگل حذف میشید !!!! ایشون حتی نمی دونست که duplicate content شامل محتوای قابل مشاهده (و بعضا غیر قابل مشاهده برای انسان) می شه، نه کد های برنامه نویسی سایت !!!! Yahoo از وردپرس استفاده می کنه و رتبه ی زیر پنج الکساست!

به این خاطر بود که تو این تاپیک گفتم یه عده مردم رو گمراه می کنن.
واسه همین چند ساعت همایش شرم آور 500 هزار تومن هم می گرفت!

اون احتمالا دامنه دیگه ای بوده. این دامنه اینجور که من دیدم تازه همین چند ماه پیش ثبت شده.
جناب کاظمی این حرفا رو گفته یا سپیدنام؟ من باهاشون حضورا هم صحبت کردم هیچ حرفی در این موارد نگفتن. دکتر سپیدنام کسی نیست که بخواد اینجوری بگه. نمیدونم والا منظورشون چی بوده دقیقا! الله اعلم

SEOmoz
January 7th, 2012, 23:08
اگه هدف page rank باشه، مرتبط بودن کاملا اهمیتش صفر میشه و کافیه که از صفحه های با ارزش یا خوب لینک داشته باشید. این جا اصطلاحا اون صفحه ها به شما juice میدن(حال میدن).

این بخش بیش از 70 درصد اشتباه هست و نشون میده همچنان شما بر این باور هستید که هر بک لینکی خوبه. خیر دوست عزیز بهترین بک لینک ها اونهایی هستند که کیفیت داشته باشند از نظر محتوایی و همچنین مرتبط باشند اگر نه هزاران بک لینک بیخود رو گوگل کلا حساب نمیکنه.دقت گوگل در انتخاب بک لینک ها چیزی هست که فکر کنم شما هنوز پی نبردید بهش.
گوگل شدیدا در انتخاب بک لینک ها حساس هست. سایت شما شاید توی خیلی ابزارها بگن که میلیون ها بک لینک داره اما گوگل شاید صدتاشو حساب کنه که نشون میده گوگل فقط خوب هارو حساب میکنه
اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند نمیدونم شما چرا اصرار دارید بگید هر بک لینکی خوبه

quality که یعنی باکیفیت. تو سئو ( که کسب پیج رنک هیچ جایی توش نداره) لینکی کوالیتی هست که به بالا اومدن شما کمک کنه، یعنی شما رو یک صفحه ی مهم توی اون موضوع جستجو شده نشون بده، پس باید خود اون صفحه هم توی link graph جهانی توی منطقه ی همون موضوع باشه. سعی کردم منظورمو برسونم ولی سخته.
من این روزا سرم شلوغه عذر میخام شاید نتونم دیگه تو این گفتگو شرکت کنم.
هرکس به شما گفته که هدف بک لینک پیج رنک هست نشون داده هیچ دانشی نداره
هدف بک لینک خیلی بیشتر از اینهاست که فقط به شما پیج رنک بده الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره چون بی ارزش شده طبق گفته های گوگل هم کسی که به پیج رنک اهمیت بده باخته
اومدن به صفحه ی اول یکی از عواملش بک لینک هست که خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ که بسیار مهم هست

123website
January 8th, 2012, 00:01
این بخش بیش از 70 درصد اشتباه هست و نشون میده همچنان شما بر این باور هستید که هر بک لینکی خوبه. خیر دوست عزیز بهترین بک لینک ها اونهایی هستند که کیفیت داشته باشند از نظر محتوایی و همچنین مرتبط باشند اگر نه هزاران بک لینک بیخود رو گوگل کلا حساب نمیکنه.دقت گوگل در انتخاب بک لینک ها چیزی هست که فکر کنم شما هنوز پی نبردید بهش.
گوگل شدیدا در انتخاب بک لینک ها حساس هست. سایت شما شاید توی خیلی ابزارها بگن که میلیون ها بک لینک داره اما گوگل شاید صدتاشو حساب کنه که نشون میده گوگل فقط خوب هارو حساب میکنه
اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند نمیدونم شما چرا اصرار دارید بگید هر بک لینکی خوبه

هدف بک لینک خیلی بیشتر از اینهاست که فقط به شما پیج رنک بده الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره چون بی ارزش شده طبق گفته های گوگل هم کسی که به پیج رنک اهمیت بده باخته
اومدن به صفحه ی اول یکی از عواملش بک لینک هست که خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ که بسیار مهم هست

ببینید، اوکی! از اول این گفتگو حداقل 12 بار گفتید که "...شاید سایتی میلیون ها بک لینک داره اما گوگل خیلی دقت داره و شاید چندتاشو حساب کنه..." من دیگه سرگیجه گرفتم! :) چرا فقط همین یه جمله رو تکرار می کنید؟ و لطفا سعی نکنید باورهای من رو به این سادگی تغییر بدید چون از جای محکمی بدستشون آوردم. :)
من ابدا به این معنی که منظور شماست نمی گم که هر بک لینکی خوبه! مسلما می فهمم که یه بک لینک از یه صفحه ی تازه ی چینی به هیچ درد من نمی خوره! منظورم رو چند بار گفتم بهتره تکرار نکنم.

اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند
توی سئو نوین که خود شما ازش اسم بردید relevancy مهم هست و پیج رنک relevancy نمی فهمه، پس هدف مهمه چون تاثیر هر بک-لینک فرق داره و اون قدر کلی که می گید بک-لینکی نیست که با کیفیت باشه و همه منظوره!

الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره
wow ! نه! پیج رنک یه فرمول داره که ترکیبی از فرمول های امیدریاضی (در درس ریاضیات مهندسی در دانشگاه های خوب) و فرمول توضیع رایلی (در درس آمار مهندسی بعضی دانشگاهها) هست. و خیلی ساده شده اش شبیه اینه: (میانگین وزن دار پیج رنک بک-لینکهای شما)
PR= a*PR1 + b*PR2 + ... / a+ b +...+n
یعنی بدون لینک پیج رنک حتما مساوی صفر هست.
به من اطمینان کنین، من الگوریتم های گوگل رو از طریق یک دوستم توی گوگل بدست آوردم.

خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ
لینک بیلدینگ یعنی ساخت لینک، مسلمه که لینک بر می گرده به ساخت لینک!
این بحث خیلی از من انرژی می بره، چون حرف توی دهنم گذاشتید مجبور شدم جواب بدم! :)

faratools
January 8th, 2012, 00:07

بهتره به یک تاپیک دیگه واسه بحث کردن بریم !

123website
January 8th, 2012, 00:16
اون احتمالا دامنه دیگه ای بوده. این دامنه اینجور که من دیدم تازه همین چند ماه پیش ثبت شده.
جناب کاظمی این حرفا رو گفته یا سپیدنام؟ من باهاشون حضورا هم صحبت کردم هیچ حرفی در این موارد نگفتن. دکتر سپیدنام کسی نیست که بخواد اینجوری بگه. نمیدونم والا منظورشون چی بوده دقیقا! الله اعلم

شاید دامین دیگه ای بوده اما بعید می دونم چون سایت های whois حد اقل 7 ماه سابقه براش نشون می دن و این سایت ها معمولا اطلاعات ماه ها یا سال های اول دامین رو ندارن. مثلا من دامین دو ساله دارم که همه عمرش رو 3 ماه نشون میدن. اما شاید!
اقای سپیدنام گفته. دکتر سپیدنام پدر این مهندس سپیدنام هست که تو کاسپیده! آقای پدر کتاب های مهندسی ترجمه می کرده.
چرا، من با صدای خودشون شنیدم. و اتفاقا از نزدیک هم با آقای سپیدنام بحث داشتم در مورد این موضوع، توی یک سمینار در وزارت بازرگانی ایشون دقیقا گفت php برای سئو خوب نیست و asp خوبه، چون پی اچ پی duplicate content محسوب میشه!! من به ایشون و جمع گفتم که این طور نیست اما ایشون خیلی زشت برخورد کرد و به من توهین کرد و من جلسه رو ترک کردم و پشت سرم سه نفر دیگه هم اومدن بیرون.
آزار که ندارم بی دلیل بد بگم! من همه ی آگاه ها در زمینه ی سئو رو شدیدا دوست دارم. :)

faratools
January 8th, 2012, 00:51
شاید دامین دیگه ای بوده اما بعید می دونم چون سایت های whois حد اقل 7 ماه سابقه براش نشون می دن و این سایت ها معمولا اطلاعات ماه ها یا سال های اول دامین رو ندارن. مثلا من دامین دو ساله دارم که همه عمرش رو 3 ماه نشون میدن. اما شاید!
اقای سپیدنام گفته. دکتر سپیدنام پدر این مهندس سپیدنام هست که تو کاسپیده! آقای پدر کتاب های مهندسی ترجمه می کرده.
چرا، من با صدای خودشون شنیدم. و اتفاقا از نزدیک هم با آقای سپیدنام بحث داشتم در مورد این موضوع، توی یک سمینار در وزارت بازرگانی ایشون دقیقا گفت php برای سئو خوب نیست و asp خوبه، چون پی اچ پی duplicate content محسوب میشه!! من به ایشون و جمع گفتم که این طور نیست اما ایشون خیلی زشت برخورد کرد و به من توهین کرد و من جلسه رو ترک کردم و پشت سرم سه نفر دیگه هم اومدن بیرون.
آزار که ندارم بی دلیل بد بگم! من همه ی آگاه ها در زمینه ی سئو رو شدیدا دوست دارم. :)

اما من دامنه هام تا به حال به این مشکل بر نخوردن که بخواد مثلا 7 ماه رو 3 ماه نشون بده و این حرفا !

hamidjan
January 8th, 2012, 01:16

هوایز گرفتن برا اینه که ببینیم دامنه کی ثبت شده و کی منقضی میشه و سایر اطلاعاتشو ببینیم. دامینی که ثبت میشه بلافاصه میتونید هوایز بگیرید و اطلاعاتشو هم ببینید!

مطالب زیر رو از سایت کاسپید کپی کردم اینجا :

WordPress برای وبلاگ نویسی نیز می تواند بسیار مفید بوده و می تواند اطلاعات وب سایت شما را به روزرسانی نماید. اگر می خواهید در نتایج جستجو بالاترین رتبه را داشته باشید، باید بدانید WordPress انتخاب خوبی برای این کار می تواند باشد.
گوگل اعلام کرده که WordPress یکی از ساده ترین سیستم ها برای بررسی می باشد. بنابراین WordPress می تواند به ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک نماید.

موتورهای جستجو آدرسهایی که حاوی کدهای PHP/ASP نمی باشند را تشخیص نمی دهد. بهینه سازی که با ساختار URLها مناسب می باشند از خطوط ارتباطی مابین کلید واژه ها در آن استفاده می نمایند. می توان آدرس URL خود را به صورت دستی از طریق فایل HTaccess بنویسید. Wordpress برای تغییر ساختار آدرس شما گزینه ای ارائه می کند که به وسیله آن می توانید با یک کلیک ساختار آدرس URL خود را تغییر دهید.

انواع سیستم های قالب طراحی سایت PHP توسط طراحان و توسعه دهندگان وب سایت انتخاب و برای مشتریان پیاده سازی می شود و تاثیر حیاتی آن در آینده در موتورهای جستجو مشاهده خواهد شد. عوامل مهم برای در نظر گرفتن این راه حل عبارتند از: عناوین مرتبط با محتوا، متا تگ مرتبط، فایل ها مستقل و سهولت ردیابی آنها می باشد. بهترین روش برای اطمینان از اینکه برای موتورهای جستجو، بهینه سازی وب سایت انجام شده است، بکارگیری قالب اطلاعات بعد از تگ اصلی و حفظ تگ عنوان صفحه برای هر صفحه می باشد.

اگر چه تمامی اینها ترجمه متنهای خارجی هستند، ولی به هر حال مورد تایید مدیریان نیز هستند و کاملا واضح است که سیستم مدیریت محتوا از جمله وردپرس را تایید کردند!

faratools
January 8th, 2012, 01:19
هوایز گرفتن برا اینه که ببینیم دامنه کی ثبت شده و کی منقضی میشه و سایر اطلاعاتشو ببینیم. دامینی که ثبت میشه بلافاصه میتونید هوایز بگیرید و اطلاعاتشو هم ببینید!

مطالب زیر رو از سایت کاسپید کپی کردم اینجا :

اگر چه تمامی اینها ترجمه متنهای خارجی هستند، ولی به هر حال مورد تایید مدیریان نیز هستند و کاملا واضح است که سیستم مدیریت محتوا از جمله وردپرس را تایید کردند!

اگه وردپرس بد بود که این همه دانلود نمیخورد! این همه تبدیل از بقیه سی ام اس ها نبود !

SEOmoz
January 8th, 2012, 13:18
مشکل همینه که باورهای شما قدیمی هست و زمانش گذشته. الگوریتم های گوگل در حال تغییر هست و در هر اپدیت گوگل انقدر تغییرات رخ میده که خود Matt Cutts هم گاهی اوقات از دستش در میره که چه تغییراتی داده شده.اصلا پیج رنک دیگه مهم نیست مسلما شما بهتر از گوگل که نمیدونید.خود گوگل داره میگه به همه پیج رنک داده میشه چون دیگه مهم نیست.کسی که بخواد سایت ایجاد کنه که پیج رنک بگیره نشون میده خیلی عقبه.
شما چندین بار گفتید بک لینک از دایرکتوری ها خوبه که این نشون میده هر بک لینکی به نظر شما خوبه. اینو که نمیخواید بگید نگفتید؟
عزیز من فرمول ما 2 3 سال پیش بود که گرفتن پیج رنک سخت بود در حال حاضر همه ی سایت ها پیج رنک میگیرند از سایت یک ماه تا سایت چندین ساله.
من تنها چیزی که از حرف های شما فهمیدم اینه که اطلاعاتتون خوبه اما خیلی قدیمیه و فکر میکنید اونها هنوز درست هست که هر کسی که 4 تا مقاله به روز بخونه میفهمه نصف بیشتر چیزهایی که شما میگید اشتباه هست.
نمونش هم همین پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش در حالی که خود گوگل میگه نیست و هر کسی پیج رنک میگیره.نمونش هم که زیاده.
هر چی ما میگیم شما یا حرف خودتونو میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید. نتیجه نداره این بحث چون شما خوتون گفتید اصلا هدف ندارید که عقیدتونو تغییر بدید و اومدید که هر طور شده بگید حرفتون درسته
بی معنیه بحث با کسی که اینطور عقیده ای داره

faratools
January 8th, 2012, 13:22
مشکل همینه که باورهای شما قدیمی هست و زمانش گذشته. الگوریتم های گوگل در حال تغییر هست و در هر اپدیت گوگل انقدر تغییرات رخ میده که خود Matt Cutts هم گاهی اوقات از دستش در میره که چه تغییراتی داده شده.اصلا پیج رنک دیگه مهم نیست مسلما شما بهتر از گوگل که نمیدونید.خود گوگل داره میگه به همه پیج رنک داده میشه چون دیگه مهم نیست.کسی که بخواد سایت ایجاد کنه که پیج رنک بگیره نشون میده خیلی عقبه.
شما چندین بار گفتید بک لینک از دایرکتوری ها خوبه که این نشون میده هر بک لینکی به نظر شما خوبه. اینو که نمیخواید بگید نگفتید؟
عزیز من فرمول ما 2 3 سال پیش بود که گرفتن پیج رنک سخت بود در حال حاضر همه ی سایت ها پیج رنک میگیرند از سایت یک ماه تا سایت چندین ساله.
من تنها چیزی که از حرف های شما فهمیدم اینه که اطلاعاتتون خوبه اما خیلی قدیمیه و فکر میکنید اونها هنوز درست هست که هر کسی که 4 تا مقاله به روز بخونه میفهمه نصف بیشتر چیزهایی که شما میگید اشتباه هست.
نمونش هم همین پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش در حالی که خود گوگل میگه نیست و هر کسی پیج رنک میگیره.نمونش هم که زیاده.
هر چی ما میگیم شما یا حرف خودتونو میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید. نتیجه نداره این بحث چون شما خوتون گفتید اصلا هدف ندارید که عقیدتونو تغییر بدید و اومدید که هر طور شده بگید حرفتون درسته

من و سینا دیگه تاپیک رو ادامه نمیدیم
هر کس خواست بحث علمی کنه ، جنبش رو داشت بیاد یه تاپیک دیگه بزنه.
روز خوش

123website
January 8th, 2012, 14:56

خواهش میکنم یه لطفی بکنید چیزهایی که نوشتم رو بخونید بعد بگید بیشتر از نصفش غلطه. چون من اصلا این هایی که نوشتید رو نگفتم!!! :
"پیج رنک خیلی مهمه" ، "پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش"، "پیج رنک به همه داده نمیشه" و ... کلا حتی موضوع صحبت های من هم فرق داشت!!!
"میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید ... بی معنیه بحث با کسی که اینطور عقیده ای داره" خیلی ممنون! بله من زیر چیزهایی که شما تصور می کنید گفتم اما نگفتم می زنم.