PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا امکان نصب میکروتیک ( تمپلیت vmware ) بر روی لینوکس هست؟

plastic
December 27th, 2011, 20:06
سلام
ایا امکان نصب میکروتیک ( تمپلیت vmware ) بر روی لینوکس به صورت یه سیستم عامل مجازی هست؟

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

آموزش نصب دارید؟

RezaFH
December 27th, 2011, 20:11
سلام

البته بنده از جمله شما چیزی متوجه نشدم!
اما برای اطلاع، میکروتیک خودش یک سیستم عامل هست و مثل سیستم عامل نیاز به سخت افزار (واقعی یا مجازی) داره برای نصب.

plastic
December 27th, 2011, 20:14
/:)
سوال خیلی واضح بود !
اما یه جور دیگه مطرح میکنم شاید متوجه بشید :
ایا ممکنه به همون صورت که یک میکروتیک به صورت تمپلیتی از vmware در ویندوز از طریق vmware قابل استفاده هست ( بدون لایسنس و به نوعی کرک شده ) ، بر روی لینوکس هم با استفاده از مجازی ساز نصب کنیم؟
( فکر میکردم میکروتیک نقل و نبات هست ! )

vistavps-co
December 27th, 2011, 20:33
سلام ، بله میشه به صورت تمپلیت استفاده کرد

plastic
December 27th, 2011, 21:07
از جایی میتونم آموزش نحوه نصب رو گیر بیارم؟
تاجایی که سرچ کردم استفاده از virt-install در خط فرمان رو پیدا کردم اما اینکه چجوری یه فایل رو با فرمت vmdk استفاده کنم ندیدم.
اگه میتونید یک دستور و مواد لازم رو بنویسید
ممنون

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

How to Mount VMDK files in Linux (http://www.jameslittle.me.uk/how-to-mount-vmdk-files-in-linux/)
این جا یک آموزش هست !
فقط سوال این هست که نیازه این vmware server رو دانلود کنیم یا با مجازی ساز هایی مثل kvm و ... میشه؟