PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر افرانت کجا قرار داره؟

mahdy2
December 27th, 2011, 14:24
سلام
در اینترنت و در همین انجمن و در سایت افرانت جستجو کردم و نتونستم محل دقیق دیتاسنترهای افرانت رو پیدا کنم.منظور شهر و خیابان است

مثلا این آیپی رو که whois گرفتم نوشته تهران: 79.175.168.215 IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/79.175.168.215)
واقعا داخل شهر تهران است؟یا مثلا حومه

از دوستان هر کسی راجع به تعداد دقیق دیتاسنترهای افرانت و شهر و محل دقیقترش اطلاعاتی داره بگه
ممنون

m2n
December 27th, 2011, 14:29
خوب نیاز به تاپیک زدن نیست اطلاعات تماس موجوده زنگ بزنید از خودشون سئوال کنید.

دفتر مرکزی:
آدرس: تهران خيابان شهيد بهشتي، خيابان سهند، پلاک 12 ( کروکي آدرس دفتر مرکزي) (http://www.afranet.com/ContactUs/OfficeAddress.aspx)
صندوق پستی: 4549-15875
تلفن: 81181

sa_sh41
December 27th, 2011, 14:58
سلام
این ادرس سایتشونه
afranet.com
کارشون حرف نداره

hamidjan
December 27th, 2011, 15:05
در همین آدرسی هست که دوستمون دادند.
برای بازدید رفتیم خیای خوب بود. حتی داخل دیتاسنتر هم رفتیم. طبقه دوم دیتاسنتر رو هم داشتند میساختند. احتمالا تا الان راه افتاده باشه

mahdy2
December 27th, 2011, 15:15
در همین آدرسی هست که دوستمون دادند.
برای بازدید رفتیم خیای خوب بود. حتی داخل دیتاسنتر هم رفتیم. طبقه دوم دیتاسنتر رو هم داشتند میساختند. احتمالا تا الان راه افتاده باشه
با تشکر
اگر همین آدرس باشه چرا پینگ انقدر بالاست؟
برای من متوسط پینگ 40 است در حالیکه چند خیابان با دیتاسنتر فاصله داریم.سوئیچینگ انجام نمیشه؟

Ping statistics for 79.175.168.215:
Packets: Sent = 46, Received = 46, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 39ms, Maximum = 49ms, Average = 43ms

من فکر میکردم وقتی فاصله انقدر نزدیکه پینگ بیاد زیر 15 یا 10 /:)

hamidjan
December 27th, 2011, 15:27
خط مستقیم که وجود نداره بین شما و دیتاسنتر. از طرفی دیتاسنتر های ایران، زیاد شرایط پایداری ندارند. یه لحظه پینگ خوبه، یه لحظه ممکنه بد بشه.

alef1
December 27th, 2011, 16:06
تور مجازی!
AFR@NET (http://afranet.com/VirtualTour/Index.aspx)

Optimus
December 30th, 2011, 23:46
چرا اینقدر تعرفه هاشون بالاست، در واقع نجومی هست!!
مثلا سرور با 4 گیگ رم می دن 540 هزار تومان، ننوشته هم پورت کارت شبکه اش چقدره!

HyperServer
December 31st, 2011, 00:00
چرا اینقدر تعرفه هاشون بالاست، در واقع نجومی هست!!
مثلا سرور با 4 گیگ رم می دن 540 هزار تومان، ننوشته هم پورت کارت شبکه اش چقدره!

پورت 100 مگ share است

irmizban
December 31st, 2011, 13:30
سلام ما ازشوان راک داریم خیلی سرعت خوبه پیشنهاد میکنم بگیری

SOI
February 10th, 2012, 04:20
جدا از همه مطالب من نمیدونم تور دیتا سنتر رو دیدم در بخش پشتیبانی چرا زیر همه مانیتور هاشون کتاب گذاشتن ، دلیل خاصی داره ؟ یا اینکه گذاشتن که بالا بیاد؟ :d

Afranet NOC (http://afranet.com/usercontrols/VirtualTour/tours/noc.html)

irmizban
February 10th, 2012, 11:17
جدا از همه مطالب من نمیدونم تور دیتا سنتر رو دیدم در بخش پشتیبانی چرا زیر همه مانیتور هاشون کتاب گذاشتن ، دلیل خاصی داره ؟ یا اینکه گذاشتن که بالا بیاد؟ :d

راست میگی من هم همین الان دیدم تاحالا انقدر دقت نکرده بودم به این ها

iranian-portal
February 10th, 2012, 15:40

اون ها کتاب های کمکی و اطلاهاتی برای پشتیبانان هست که فکر می کنم باید کتاب های شبکه هم باشه از قطری که داره
مانیتورهای ال سی دی که وزنی نداره به راحتی با یک دست بلند میشه لذا برای صرفه جویی در فضای اشغال شده گذاشتن زیر مانیتورها هروقت لازم شد به راحتی برمیدارن

MFOROOGHII
March 25th, 2012, 09:12
توی کار طولانی مدت با کامپیوتر اگر مانیتور دقیقا روبروی سرت نباشه گردن درد شدیدی میگیری بعد یه مدت.الان تو بیشتر شرکت هایی که کامپیوتر زیاد هست از این روش ها استفاده میکنند.من خودم الان دوتا کارتن تلفن پاناسونیک زیر مانیتورمه! kx-t7665x

softsky
March 25th, 2012, 19:33
چندتا ایپی روی سرورهاشون میدهند؟

rezahd
March 26th, 2012, 12:26
از لحاظ پایداری نسبت به شرایط جهانی باید خیلی انتظار نداشت .....
دوست عزیز

iranian-portal
March 26th, 2012, 17:56
چندتا ایپی روی سرورهاشون میدهند؟

اول از همه بستگی داره چی بخرید
سرور مجازی یا اختصاصی و با چه کانفیگی
اما در کل تو خرید از ایران زیاد انتظار پهنای باند و آی پی نداشته باشید
بهتون بدن هم هزینه خیلی گزاف هست

samansystems
March 26th, 2012, 18:09
حواستون باشه افرانت سرور هاتونو ميگيره ميده به يک نفر ديگه.
مدارک هم موجود هستش. از فاکتور خريد سرور تا صورت جلسه پليس 110 توی ديتاسنتر که گزارش داده سرور رو افرانت بالا کشيده.

RoobinaServer
March 27th, 2012, 03:38
مدارک هم موجود هستش. از فاکتور خريد سرور تا صورت جلسه پليس 110 توی ديتاسنتر که گزارش داده سرور رو افرانت بالا کشيده.

یعنی چی میگیره میده به یکی دیگه؟ منظورتون دقیقا چیه؟

سروری که ما خریدیم و هنوزم محلتش مونده و داریم استفاده میکنیم یوهو میده به یکی دیگه؟:59:

samansystems
March 27th, 2012, 15:36
والا ما دو تا سرور داشتيم تو افرانت
اخر سر که خواستيم بگيريم يکيش رو هاپولی کردند.
تمام تسويه حساب ها هم انجام شد وقتی خواستيم سرور رو تحويل بگيريم فقط يکيش رو دادند.
مامور اورديم صورت جلسه کرديم حالا هم از پليس فتا و تنظيم مقررات پيگير هستيم.

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

ساير مدارک از فاکتور خريد تا صورت جلسه پليس و نامه های رد و بدل شده هم موجود و قابل ارائه هستش.

softsky
March 28th, 2012, 18:32
یعنی کلا منکر شدند؟

onlinehost
March 29th, 2012, 16:42
فکر نمی کنم شرکتی با این سابقه و حجم فعالیت همچین کاری کرده باشه .
ما قبلاً باهاشون کار کردیم و مشکلی ندیدم ازشون .

samansystems
March 30th, 2012, 10:53
فعلا که اين اتفاق افتاده متاسفانه
ساير مدارک از فاکتور خريد تا صورت جلسه پليس در ديتاسنتر موجود هستش.

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 14:20
والا ما دو تا سرور داشتيم تو افرانت
اخر سر که خواستيم بگيريم يکيش رو هاپولی کردند.
تمام تسويه حساب ها هم انجام شد وقتی خواستيم سرور رو تحويل بگيريم فقط يکيش رو دادند.
مامور اورديم صورت جلسه کرديم حالا هم از پليس فتا و تنظيم مقررات پيگير هستيم.

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

ساير مدارک از فاکتور خريد تا صورت جلسه پليس و نامه های رد و بدل شده هم موجود و قابل ارائه هستش.

خب چی شد ؟ میدونن شما شکایت کردید ازشون ؟ چیزی نگفتن ؟ پیگیری خاصی نکردن ؟

شده مثل دیتاسنتر خارجی پول رو hold میکنن :-p

بازاریابی افرانت
September 24th, 2012, 11:02
تصویر نامه عذر خواهی شرکت محترم سامان سیستم از افرانت بابت ادعای مفقود شدن سرور، پیوست می باشد.
گویا ایشان با یکی از شرکت های همکارشان مشکلاتی داشتند و در این میان موضوعاتی را به افرانت نسبت داده بودند که خلاف واقع بوده و پس از روشن شدن موضوع با نامه پیوست عذر خواهی نمودند.
از شرکت محترم سامان سیستم درخواست گردید موضوع را راسا در این فضا و در کنار پست های قبلی منعکس نمایند که متاسفانه پیگیری ها به نتیجه نرسید و لذا جهت شفاف شدن موضوع و بنا بر عرف جاری در این فضا تصویر نامه قرار گرفت.
8735

بازاریابی افرانت
September 24th, 2012, 11:08

تصویر نامه عذر خواهی شرکت محترم سامان سیستم از افرانت بابت ادعای مفقود شدن سرور، پیوست می باشد.
گویا ایشان با یکی از شرکت های همکارشان مشکلاتی داشتند و در این میان موضوعاتی را به افرانت نسبت داده بودند که خلاف واقع بوده و پس از روشن شدن موضوع با نامه پیوست عذر خواهی نمودند.
از شرکت محترم سامان سیستم درخواست گردید موضوع را راسا در این فضا و در کنار پست های قبلی منعکس نمایند که متاسفانه پیگیری ها به نتیجه نرسید و لذا جهت شفاف شدن موضوع و بنا بر عرف جاری در این فضا تصویر نامه قرار گرفت.
8736

samansystems
September 24th, 2012, 13:11
جناب بازاريابی لطفا توضيحاتی هم پيرامون حذف شدن پاره ای اطلاعات از crm مبنی بر انتقال سرور به قرار داد شرکت سامان سيستم بود رو هم برای کاربران ذکر کنيد.
خوب هستش توضيح بديد چه کسی و با چه سطح دسترسی ای ميتونه اين اطلاعات رو از سيستم شما حذف کنه ؟

sniper000man
September 24th, 2012, 13:21
من نمیدونم تا زمانی که دیتا سنتر های خارجی هستن چرا از ایران بگیریم اونم بااین قیمت فضایی رم 4گیگ ماهانه 540 تومن واقعا فضایی یکی بخواد خودش سرور بگیره یه موتور برق چند تا باتری و نت ازمخابرات میتونه با پول یک سال نیم این یه سرور تقریبا مناسب اوکی کنه و این موارد هم پیش نیاد من میخواستم از اینجا سرور بگیر رفتم قیمت هاشو دیدم واقعا جا خوردم

reza*
September 24th, 2012, 18:00
من نمیدونم تا زمانی که دیتا سنتر های خارجی هستن چرا از ایران بگیریم اونم بااین قیمت فضایی رم 4گیگ ماهانه 540 تومن واقعا فضایی یکی بخواد خودش سرور بگیره یه موتور برق چند تا باتری و نت ازمخابرات میتونه با پول یک سال نیم این یه سرور تقریبا مناسب اوکی کنه و این موارد هم پیش نیاد من میخواستم از اینجا سرور بگیر رفتم قیمت هاشو دیدم واقعا جا خوردم

دوست عزیز این بیشتر سیاست کاری هست تا مردم سرور کولو کنند در دیتاسنتر

شما اگر میخواین سرور مجازی ایران داشته باشید از کسانی که کولو کردند بگیرید قیمت بسیار پایین تر خواهد بود

در همین انجمن درخواست بدید

در ضمن برای برخی کار ها سرور ایران بسیار مناسب هست مثلا در مورد گیم سرور و گاها هاستینگ

sniper000man
September 24th, 2012, 20:40
دوست عزیز این بیشتر سیاست کاری هست تا مردم سرور کولو کنند در دیتاسنتر

شما اگر میخواین سرور مجازی ایران داشته باشید از کسانی که کولو کردند بگیرید قیمت بسیار پایین تر خواهد بود

در همین انجمن درخواست بدید

در ضمن برای برخی کار ها سرور ایران بسیار مناسب هست مثلا در مورد گیم سرور و گاها هاستینگ

با سلام
عزیز
میدونم بنده هم برای هاستینگ میخوام کلوشم به دردی نمیخوره با این قیمت چون واقعا قیمت فضاییه

بازاریابی افرانت
September 25th, 2012, 09:46
با سلام عزیزمیدونم بنده هم برای هاستینگ میخوام کلوشم به دردی نمیخوره با این قیمت چون واقعا قیمت فضاییهافرانت در حال حاضر یک آفر ویژه برای کلو داره که در مدت محدود تا 15 درصد تخفیف ارائه میده.با شماره 81185 می تونین تماس بگیرین

sniper000man
September 25th, 2012, 10:24
افرانت در حال حاضر یک آفر ویژه برای کلو داره که در مدت محدود تا 15 درصد تخفیف ارائه میده.با شماره 81185 می تونین تماس بگیرین
AFR@NET (http://www.afranet.com/Site/DataCenter/Hosting.aspx)
خوب دوست عزیز با این اوصاف قیمت چند در میاد ؟ نمیشه همینجا قرار بدین همه بدونن
هیچ چی تو کلو نزدین اگه میشه همین جا توضیح بدین

rpserver
September 28th, 2012, 21:27
AFR@NET (http://www.afranet.com/Site/DataCenter/Hosting.aspx)
خوب دوست عزیز با این اوصاف قیمت چند در میاد ؟ نمیشه همینجا قرار بدین همه بدونن
هیچ چی تو کلو نزدین اگه میشه همین جا توضیح بدین
افرانت یه سیستمی داره متاسفانه بصورت عمومی کلو رو قرار نداده . اما با انجام مذاکرات با خود دیتاسنتر یا حتی ایمیل زدن یا مراجعه حضوری میتونید مشکل رو برطرف کنید و به راحتی سرور رو کولو کنید
اما حقیقت امر اینه که هزینه خب به طبع گرون تر در میاد
مشکل دیگه تهیه سخت افزار در ایران هست . با وضع ارز بسیار بسیار گران میوفته
اختصاصی استفاده کنید به صرف تره