PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن دسترسی در انتن های ubnt

mn_smill
December 27th, 2011, 10:26
سلام
کسی میدونه چه جوری میشه روی انتن های ubnt دسترسی را فقط به یکسری از کارها محدود کرد؟مثلا یک اکانت داشته باشیم که فقط اجازه ریبوت کردن انتن و صفحه main را را داشته باشه ؟
با مایکروتیک چطور؟

saeed25
December 27th, 2011, 12:05
با دروود
من ندیده ام که در رادیو های ubnt و یا میکروتیک چنین امکانی باشد

taghi.karimi
December 29th, 2011, 09:58
دوست من همچین امکانی در آنتن های ubnt اصلا وجود نداره!
چون با داشتن آیپی ویوزر پسورد به راحتی تمامی قسمت های رادیو دسترسی وجود دارد!
شما میخواهید فقط قسمت مین را در اختیار کاربر بزارید تا از سیگنال دریافتی اطلاع داشته باشد؟
در میکروتیک هم تا اینجا که با چندین مدل کار کردیم همچین امکانی رو ندیدیم!

mn_smill
December 31st, 2011, 09:18
اجازه دیدن فقط صفحه main را با ubnt میشه داد ولی اجازه فقط ریبوت کردن را نمیدونم چطوری بدم...میکروتیک هم هیچ راهی نداره؟

taghi.karimi
December 31st, 2011, 09:50
اجازه دیدن فقط صفحه main را با ubnt میشه داد ولی اجازه فقط ریبوت کردن را نمیدونم چطوری بدم...میکروتیک هم هیچ راهی نداره؟

یعنی میشه ورود به رادیو رو بر روی صفحه مین محدود کرد؟
ممنون میشم بفرمائید چطور؟

mn_smill
December 31st, 2011, 12:21
system tab را باز کنید یک قسمت به نام Administrative Account وجود داره که تمام دسترسی ها به اون تعلق میگیرد و با فعال کردن قسمت بعدی یعنی Read-only Account میتوانید دسترسی را فقط برای صفحه main قرار بدهید.

taghi.karimi
December 31st, 2011, 13:09
دوست من اون قسمت که شما فرمودین هم مانند ادمین عمل کرده و به تمامی قسمت ها دسترسی دارد!:105:

mn_smill
December 31st, 2011, 13:14
اگه اکانت Read-only را فعال کنید دیگه نمیتونید بقیه قسمت ها را باز کنید.و فقط صفحه main را میبینید و میتونید speed test بگیرید ولی تغییری نمیتونید انجام بدید.