PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رضایت از mizbanco.com

mehran00
December 26th, 2011, 19:06
با سلام
دوستان میخوام بدونم کسی از سایت mizbanco.com سرویسی مخصوصا سرور مجازی گرفته ؟؟؟؟
پشتیبانیش چطوره ؟؟؟
قطعی داره ؟؟؟
با تشکر

hamidjan
December 26th, 2011, 19:09
آدرس سایتش همینه؟؟

چند روز پیش هک شده بود. الان چک کردم هنوز هم شل ها روی سایتش هست. اگر تونستید بهشون اطلاع بدید.

Reza68
December 26th, 2011, 19:14
با سلام
دوستان شلی در سایت نیست
whmcs باگ داشته که ما هک شدیم والا ربطی به سرور ما نداره

hamidjan
December 26th, 2011, 19:16
با سلام
دوستان شلی در سایت نیست
whmcs باگ داشته که ما هک شدیم والا ربطی به سرور ما نداره

ببخشید اگر درست نگفتم. منظورم همین بود.

ولی خب الان هکر ها به کل سایتتون و همه جاش دسترسی دارند.

momfilm
January 26th, 2012, 11:38
..........

maryam1
January 26th, 2012, 11:41
مشکل فقط همین نداشتن بکاپه به نظر من از حفظ امنیت مهم تر گرفتن بکاپ منظمه

momfilm
January 26th, 2012, 11:47
.........
مدیر فنی ارشد
تلفن های پاسخگویی: 09196698307
ساعات پاسخگویی تلفنی: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10.00 الی 19
---

mehrshad.ho
January 26th, 2012, 11:52
سعی کنیم با آرامش و دوستی مشکلاتمون رو مطرح کنیم به جای توهین

momfilm
January 26th, 2012, 11:59
.........

maryam1
January 26th, 2012, 12:03
تا چند روز پیش که همه ازش قدردانی میکردن
Registration Service Provided By: RASANE SANATE JAVAN (RSJCO & MIZBANCO)
اینو از تو هوییزش برداشتم
اگه جواب نمیده برید
پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir/)

momfilm
January 26th, 2012, 12:07
.......

maryam1
January 26th, 2012, 12:15
کسی نمیخواد پول کسی رو بخوره (در حالت عادی و اگه طرف انسان باشه)
ولی متاسفانه اینجا یه سری انسان (انسان نمیشه گفت) وجود دارن که هیچی نیستن
و چون نمیتونن پیشرفت کنن دنبال خراب کردن همدیگه هستن
مثلا کافیه مدیر یه شرکت موفق یادش بره (حتی برای یک ساعت)که باگ whmcs رو ببنده وای خدا دیگه تمومه
این افراد به سرعت میرن داخل و بیچارش میکنن
ولی خب کم کاری اون فرد نداشتن بکاپ(البته شایدم داشته باشه)
ایشالا ب هزوید مشکل رو حل میکنه و برمیگرده

momfilm
January 26th, 2012, 12:20
کسی نمیخواد پول کسی رو بخوره (در حالت عادی و اگه طرف انسان باشه)
ولی متاسفانه اینجا یه سری انسان (انسان نمیشه گفت) وجود دارن که هیچی نیستن
و چون نمیتونن پیشرفت کنن دنبال خراب کردن همدیگه هستن
مثلا کافیه مدیر یه شرکت موفق یادش بره (حتی برای یک ساعت)که باگ whmcs رو ببنده وای خدا دیگه تمومه
این افراد به سرعت میرن داخل و بیچارش میکنن
ولی خب کم کاری اون فرد نداشتن بکاپ(البته شایدم داشته باشه)
ایشالا ب هزوید مشکل رو حل میکنه و برمیگرده
.........

mehrshad.ho
January 26th, 2012, 12:36
اگه جواب نمیده برید
پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir/)

Reza68
January 26th, 2012, 12:45
خوب دوستان بک آپ هم داریم ما تمام وب سایت ها بدون مشکل بالا میان این مشکل از طرف ما نبود دوستان دیتاسنتر هتزنر یکی از دی سی هاش که سرور های ما داخل هستند برای شبکش مشکلی پیش اودم ب.د که تنها سایت ها از طریق سرور یا وی پی اس های موجود در هتزنر باز میشدند این مشکل رو بزطرف کردند و سایت ها بالا اومده حالا به نظر شما کاری از دست ما بر میامد که انجام ندادیم ؟

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

نمی دونم این چه چیزی هست تو ذات ما ایرانی ها که فکر می کنیم اگر پولی دادیم مالک تمام اون چیز هستیم و اصلا نباید روش مشکلی ایجاد بشه ما تنها راه حلی که می تونستیم کاری کنیم این موضوع ایجاد نشه این بود که دیتاسنتر ماله خودمون باشه زود بریم یجا رو واسه سرور های خودمون درست کنیم نه اینکه این مشکل همگانی بوده بعد چون زیر 24 ساعت داون بودیم همه بگنند کلاهبرداره و پلیس فتا و ...
به علت تماس ها زیاد ما نمی تونستیم پاسخگو باشیم اما اگر شما لطف می کردید اس ام اس یا ایمیلی می زنید ما جوابتون رو می دادیم من به شخصه در طی این 24 ساعت با بیش از 50 نفر صحبت کردم .کمی انصاف و کمی قراردادن خودتون جای دیگران هم چیزه خوبی هستش هر کسی هم هر زمان مشکل داشت هزینش اون بعد از در نظر گرفتن میزان مصرف سرویس عودت داده میشه تا کسی فکر نکنه برای این مقدار پول ما کلاهبرداریم. جا داره از سرویس دهندگان وی پی اس ما بپرسید که بیش از 180 وی پی اس دارند آیا 1 ثانیه داون تایم داشتند حتی زمانی که در مانیتورینگ رم مصرفی اونها بالا بود تا 128 مگابایت رم رایگان هم در نظر گرفتیم براشون و هیچ هزینه ای دریافت نشده و حتی کاربر نمی دونسته که رم رایگان گرفته از ما در کل موفق باشید و زود تصمیم نگیرید

maryam1
January 26th, 2012, 12:50
منم همینو گفتم
http://www.webhostingtalk.ir/f118/37334/index2.html#post366503

Ramin
January 26th, 2012, 13:28
پشتیبانی برخورد خوبی نداشتن با بنده برای خرید یک سرویس! اگر سایت پر بازدیدی دارید از یک شرکت معتبر هاست تهیه کنید !

momfilm
January 26th, 2012, 13:42
.........

mehran00
January 26th, 2012, 14:42
سلام
من ازشون یه سرور مجازی گرفتم 2 هفته بعد با زدن 4 تا درخواست که سرور مجازی بدید و نمیدید پولو بدید و .... سرور مجازی دادن البته تاریخش زده بودن موقعی که سفارش داده بودم که 2 هفته ضرر کردم به شماره که گذاشته تو سایت زنگ میزنی 90 درصد خاموشه و وقتی روشنه جواب نمیدن ، من سایتم فیلم بود و امارم از 18000 تا شد 3 هزارتا که مجبور شدم تا منتقل کنم و .... 2 هفته طول کشید که بدبخت شدم راستی روزانه حداقل 2 ساعت ساتشون قطعه که آدم پیش خودش فکر ... میکنه به نظرم از این سایت به هیچ وجه هیچی نگیرید چون وقتی سرور مجازیش اینه هاستینگ وب و ... دیگه چطوره
نظرم من اینه از شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir - صفحه اصلی پورتال (http://www.warez-host.ir) سرور مجازی بگیرید چون واقعا پشتیبانی به این قوی و خوبی ندیده بودم و قیمتاشم خوبه (پیشنهاد بود چون احساس میکنم ضرر زیادی این وسط momfilm (http://www.webhostingtalk.ir/member/5511/) کردی)

m2n
January 26th, 2012, 14:58
شرمنده ولی من خودم کلا با پلیس فتا همکاری هم دارم و میدانم که میتونم پول خودم را پس بگیرم و حتی این آدم را ادب کنم
مشکل تنها پس گرفتن پول نیست
من هم تا دو روز قبل فکر میکردم اینها بهترین هستند و فقط یک چیز برام جالب هست
اینها لایسنس cpanel را نداشتن و نسخه تریال بود ولی یک هفته قبل لایسنس را خریدن ، اگر میخواستن پول مردم را بخورند چرا این لایسنس را خریدن اصلا ؟
همین باعث شد من اینبار سه ماه تمدید کنم و حتی میخواستم شنبه پول سالیانه را بگم به حساب اونها واریز کنند
راستی اون موبایل تو ایمیل هم هست ولی جواب نمیدن
تلفن اعتباری هست و تازه کی تو هویز درست مشخصات داده اینها بدن ؟

آقا حقوقش خوبه دست مارو هم بگیر b-)

momfilm
January 26th, 2012, 15:04
آقا حقوقش خوبه دست مارو هم بگیر b-)

همشهری ( آی پی که تبریز را نشان میده :d ) اینجا که بازار کاریابی نیست :d
خواستی تشریف بیار راهنمایی کنار زندان مرکز پلیس سایبری تبریز تا اول به جرم فروش v-p-n بفرستیمت ساختمان بغلی یک مدت صفا کنی
( همش را شوخی کردم )
دوستان بنده از این آقایون خیلی هم راضی بودم تو این یک ماه ولی کاش کمی هم صداقت نشان بدن
با کمی نگاه متوجه میشیم که این کار را درست دو ماه قبل شروع کردن و مشکل به وجود اومده درست سر موعد ماه دوم به وجود اومده ...
چیز دیگه ای نمیگم و فقط ازشون خواهش میکنم به خاطر خودشان و به خاطر اینکه این تاپیک نشه یک تاپیک ضد اونها زودتر مشکل را حل کنند ( به نظر مالی میاد ) چون واقعا قصد بنده این نبوده که ضرری ببینند و از اینها بی احترامی ندیدم
از همگی ممنون و خواهش میکنم بحث را تمام کنیم تا شاید مشکل حل بشه

delta
January 26th, 2012, 15:28
همشهری ( آی پی که تبریز را نشان میده :d ) اینجا که بازار کاریابی نیست :d
خواستی تشریف بیار راهنمایی کنار زندان مرکز پلیس سایبری تبریز تا اول به جرم فروش v-p-n بفرستیمت ساختمان بغلی یک مدت صفا کنی
( همش را شوخی کردم )
دوستان بنده از این آقایون خیلی هم راضی بودم تو این یک ماه ولی کاش کمی هم صداقت نشان بدن
با کمی نگاه متوجه میشیم که این کار را درست دو ماه قبل شروع کردن و مشکل به وجود اومده درست سر موعد ماه دوم به وجود اومده ...
چیز دیگه ای نمیگم و فقط ازشون خواهش میکنم به خاطر خودشان و به خاطر اینکه این تاپیک نشه یک تاپیک ضد اونها زودتر مشکل را حل کنند ( به نظر مالی میاد ) چون واقعا قصد بنده این نبوده که ضرری ببینند و از اینها بی احترامی ندیدم
از همگی ممنون و خواهش میکنم بحث را تمام کنیم تا شاید مشکل حل بشه

چه قدر جالب.. جدیدا همه به نام مشکل مالی هر کاری دوست دارند میکنند و کلی به مردم ضرر میزنند..خوبه دیگه ما هم بیایم کلی جنس بفروشیم بعد بگیم پول کم اوردیم شرمنده شدیم!

Reza68
January 26th, 2012, 16:50
خوبه دوستان می تونید هر حرفی بزنید ما تماما با قانون کار می کنیم و در تمام مراجع فانونی آمادگی پاسخگویی داریم پس دوست عزیز از پلیس فتا کسی رو نترسونید بنده الان تحمت بزنم نتونم ثابت کنم خودم دوباره درگیر می شم ما هم کاملا آمادگی داریم تا با هر مشکلی مواجه بشیم چون قصد داریم چندین سال این کار رو انجام بدیم نه برای 1 سال.اینقدر مشتری راضی از سرویس داریم که بتونیم ثابت کنیم مشکلات بعضی از افراد به علت عدم آگاهی انها بوده

مثال :
مشتری ما اومده فایروا نصب کرده از فایروا ریموت رو اکتیو نکرده یکبار سرور رو ریست زد دید دیگه بالا نمیاد همن روز اول تخویل سرویس بعد گفته شکایت می کنم ازتون که سرویس شما کار نکرده اصلا و داون شده. دوستان بار علمی افراد اگر پایین باشه ما مقصر نیستیم

و یک شخصی از ما وی پی اس لینوکس گرفته بود براش سی پنل نصب کردیم 7 روز می گفت من موقع لاگین خطا اینترنال سرور ارور می بینم سرور شما مشکل داره ما هر روز ست می کردیم می دیدیم سالمه دوباره یک سرویس جدید دادیم بهشون دوباره گفتن مشکل داره آخر ما فهدیم ایشون بجای 2086 برای پورت گزینه 2082 رو می زنن دوستان کمی بار علمی بالا بره همه چی حل میشه ما برای هر چیزی دلیل منتظقی و قانونی داریم خیالتون راحت هم پایین ترین سرویس و هم بالاترین کیفیت رو داریم وی پی اس ها ما رو 4 سرور اختصاصی هستند حتی 1 لحظه داون نداشتند پس حرف هایی که می زنید رو دلیل باشه نه اینکه بیای بگید سرویس گرفتم پول دادم یا اصلا سرویس نگرفتم اول بیا ثابت کن حرفتو بعد توهین کن خیالتون راحت همه چیز ما یا تمامفروش ما با این تاپیک ها از بین نمیره که قصد تخریب دارید به خاطر قیمت پایین بله وقتی منم می دیدم وی پی اس ویندوز رم 128 و هارد 35 گیگ رو دارن 6500 می دن حتی زمانی که دلار گرون شده من هم قصد تخریب داشتم . بهتره قیمت ها و کیفی رو افرادی نظر بدن که این کاره هستند نه افرادی که برای لاگین شدن به whm نمی دوند باید 2086 بزنند.
یکطرفه به قاضی رفتن اشتباه هستش بهتره با دلیل و منظق آدم حرفی بزنه.
جا داره بگم بنده چندین بار بخاطر مشکلات با پلیس فتا صحبت کردم و اونها خودشون بعد از شنیدن حرف منظقی و علمی حق را به حق دار می دهند پلیس برای کسی که اشتباه نکرده یک دوست هستش و نباید ازش ترسید
متشکر از همه دوستانی که اینقدر لطف دارن نسبت به ما

momfilm
January 26th, 2012, 18:04
خوبه دوستان می تونید هر حرفی بزنید ما تماما با قانون کار می کنیم و در تمام مراجع فانونی آمادگی پاسخگویی داریم پس دوست عزیز از پلیس فتا کسی رو نترسونید بنده الان تحمت بزنم نتونم ثابت کنم خودم دوباره درگیر می شم ما هم کاملا آمادگی داریم تا با هر مشکلی مواجه بشیم چون قصد داریم چندین سال این کار رو انجام بدیم نه برای 1 سال.اینقدر مشتری راضی از سرویس داریم که بتونیم ثابت کنیم مشکلات بعضی از افراد به علت عدم آگاهی انها بوده

مثال :
مشتری ما اومده فایروا نصب کرده از فایروا ریموت رو اکتیو نکرده یکبار سرور رو ریست زد دید دیگه بالا نمیاد همن روز اول تخویل سرویس بعد گفته شکایت می کنم ازتون که سرویس شما کار نکرده اصلا و داون شده. دوستان بار علمی افراد اگر پایین باشه ما مقصر نیستیم

و یک شخصی از ما وی پی اس لینوکس گرفته بود براش سی پنل نصب کردیم 7 روز می گفت من موقع لاگین خطا اینترنال سرور ارور می بینم سرور شما مشکل داره ما هر روز ست می کردیم می دیدیم سالمه دوباره یک سرویس جدید دادیم بهشون دوباره گفتن مشکل داره آخر ما فهدیم ایشون بجای 2086 برای پورت گزینه 2082 رو می زنن دوستان کمی بار علمی بالا بره همه چی حل میشه ما برای هر چیزی دلیل منتظقی و قانونی داریم خیالتون راحت هم پایین ترین سرویس و هم بالاترین کیفیت رو داریم وی پی اس ها ما رو 4 سرور اختصاصی هستند حتی 1 لحظه داون نداشتند پس حرف هایی که می زنید رو دلیل باشه نه اینکه بیای بگید سرویس گرفتم پول دادم یا اصلا سرویس نگرفتم اول بیا ثابت کن حرفتو بعد توهین کن خیالتون راحت همه چیز ما یا تمامفروش ما با این تاپیک ها از بین نمیره که قصد تخریب دارید به خاطر قیمت پایین بله وقتی منم می دیدم وی پی اس ویندوز رم 128 و هارد 35 گیگ رو دارن 6500 می دن حتی زمانی که دلار گرون شده من هم قصد تخریب داشتم . بهتره قیمت ها و کیفی رو افرادی نظر بدن که این کاره هستند نه افرادی که برای لاگین شدن به whm نمی دوند باید 2086 بزنند.
یکطرفه به قاضی رفتن اشتباه هستش بهتره با دلیل و منظق آدم حرفی بزنه.
جا داره بگم بنده چندین بار بخاطر مشکلات با پلیس فتا صحبت کردم و اونها خودشون بعد از شنیدن حرف منظقی و علمی حق را به حق دار می دهند پلیس برای کسی که اشتباه نکرده یک دوست هستش و نباید ازش ترسید
متشکر از همه دوستانی که اینقدر لطف دارن نسبت به ما

دوست عزیز الان خودتان دارید به کسانی که قصد تخریب دارند کمک می کنید
به جای سخنرانی بهتر نیست زودتر مشکل را حل کنید تا نشان بدید قدرت دارید ؟
در ضمن چه فتا و چه غیر فتا شما چه ارزان و چه گران از نظر قانون قرارداد بستید و باید سرویس را که تعهد دادید تحویل بدید
الان یک روز و نیم هست شما هزینه چیزی را گرفتید که توان تحویل اون را ندارید و از بابت مشکلات شما ما متضرر شدیم
از نظر حقوقی این کار خلاف هست

Reza68
January 26th, 2012, 19:46
دوست عزیز شما ابتدا دامنه خودتون رو بفرمایید که روی سرور ما قرار داره تا بررسی کنیم براتون

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

و اینکه دوست عزیز اعتراف به داشتن مشکل اصلا عیب نیست هیچ سرویس دهنده ای بدون مشکل نیست بزرگکترین سرویس دهنده هم بابت کارکرد سرور امکان بدسکتور گرفتن هارد یا سوخت رو داره و تا زمانی که بتونه جایگزین بک آپ کنه وقت لازم داره ما هم همین کار داریم انجام می دیم ما اصلا از این مشکل خرسند نیستیم و هیالتون راحت ما بیشتر از شما پیگیر کارها هستیم و قصد برطرف کردن این مشکل رو داریم (مشکلات برای هر سرویس دهنده به وقوع می پیوندد)
موفق و پیروز باشید

momfilm
January 26th, 2012, 19:54
......

hamed_gm
January 28th, 2012, 13:35
مشكل كی برطرف میشه؟
تا كی باید صبر كنیم؟:-s:-s

ismael1370
January 28th, 2012, 19:06
مشکل از این چیزا نیست ... تو کی میخوای یاد بگیری صداقت به خرج بدی؟ اون از سایت ویستا هاست که حتی در مورد سخت افزار ها دروغ نوشتی ... ببینم تو خسته نمیشی ؟ ... برات دعا میکنم انشاء الله خودتو اصلاح کنی ... فعلا منتظریم ... امیدوارم سه شنبه برای مصالحه و تحویل بیای ، مشکلات همهمون حل شه .

ismael1370
January 28th, 2012, 23:23
دوستان بهتره یه سر به اینجا هم بزنید
تاپیک مشترک ویستا هاست و میزبان کو : فساد مالی (http://www.webhostingtalk.ir/f8/39894)

hamed_gm
January 30th, 2012, 01:21
روز اول گفتند تا آخر امشب مشكل رو حل می كنند.اما مشكل حل نشد
2روز بعدی هم هر چه زنگ و اس ام اس میدم جواب نمیدن.جواب تیكت هم نمیدن
2تا سرور مجازی دارم كه كلا تعطیل شده.
دوستان دیگه هم كه مشكل دارند من می خوام بریم پلیس فتا برا شكایت بقیه هم اگه مایل هستند بیان باهم بریم كه دست پر تر بریم 8-}

ismael1370
January 30th, 2012, 01:32
ببینم تو پول از کجا آووردی سرور خریدی؟
سرمایه مهندس محمودیه و کلاه بردای شما ...

سرورهای شما توسط سرمایه مهندس محمودی خریده شده ، پس از انجام اقدامات قانونی شرکت شما ضبط خواهد شد .

negar123
January 31st, 2012, 16:36
http://www.webhostingtalk.ir/f41/33867/index3.html

bahman22
February 12th, 2012, 12:50
من از اين سايت هاست خريدم ولي الان از تاريخ چهارشنبه 19بهمن 90 قطع شده وسايتم كه كلي روش هزينه وخرج وسالها روش كار كردم توي همين هاست بود الان هم در تاريخ23بهمن90 ساعت 12:55هيچ گونه پاسخي نه به ايميلهاي بنده ميده ونه شماره اي هست كه فعال باشه وخلاصه من فقط سايتمو چطور نجات بدم از اين بلا نه بكاپي به من ميده تا برم نه هيچي حالاشما راهنمايي كنيد من چيكار كنم

AliFatei
February 15th, 2012, 12:56
من هاست خریدم از این شرکت اما دقیقا مشکل bahman22 رو دارم
باید چیکار کنیم؟؟؟من تو فتا هم شکایت ثبت کردم
ببینیم به کجا میرسیم چون وبسایت ما سایت شرکت پرچم سازی هست
و دقیقا تو 22 بهمن که اوج کار این شرکت بود سایت بسته شده
واقعا نمیدونم چی بگم چون طراحی و راه اندازی سایت با من بوده مسئولش من هستم
کسی شماره تماس نداره ؟؟؟ چون موبایلی که قرار دادن خاموش هست

bahman22
February 15th, 2012, 13:24
من هاست خریدم از این شرکت اما دقیقا مشکل bahman22 رو دارم
باید چیکار کنیم؟؟؟من تو فتا هم شکایت ثبت کردم
ببینیم به کجا میرسیم چون وبسایت ما سایت شرکت پرچم سازی هست
و دقیقا تو 22 بهمن که اوج کار این شرکت بود سایت بسته شده
واقعا نمیدونم چی بگم چون طراحی و راه اندازی سایت با من بوده مسئولش من هستم
کسی شماره تماس نداره ؟؟؟ چون موبایلی که قرار دادن خاموش هست

باسلام به شما دوست گرامي من تا امروز كه 26 بهمن 90 ساعت 1:22 دقيقه هست هر چي ايميل هر چي زنگ هر چي درخواست دادم وهر كاري كردم كه فقط يه بكاپ بده نه پول خواستم ونه هاست فقط يه بكاپ از سايتم ولي تا اين لحظه هيچ پاسخي نگرفتم ونخواهم گرفت اگه شما راهي پيدا كردي خبرم كن

momfilm
February 16th, 2012, 12:08
.........

bahman22
February 16th, 2012, 13:20
به نام خدا
بنده هم شکایتی را تنظیم و به دادگاه فرستادم و امروز جواب اون برای بررسی به پلیس سایبری اومد و قاضی محترم دستور پیگیری دادند و در صورتی که تا چند روز آینده تلفن را که در ایمیل به عنوان پشتیبانی اعلام نموده بودند را جواب ندهند با توجه به مدارک قاضی محترم شعبه 11 قول صدور حکم جلب و همچنین مصدود نمودن حساب های بانکی این فرد در کلیه بانک های کشور را جهت احقاق حقوق داده اند .
پیدا کردن ایشان با توجه به مدارک بانکی که از ایشان در دست است کار زیاد سختی نیست و جای تاسف داره که یک فرد برای یک مبلغ کم چنین جرم بزرگی را که در آینده هم توان ایجاد فعالیت اقتصادی به دلیل داشتن پرونده قضایی در رابطه با کلاه برداری را نداشته باشد به جان میخرد و نشان از حماقت این فرد است .
به امید خدا به زودی جامعه مجازی ایران از وجود این انگل ها پاک سازی خواهد شد .
با سپاس
محمدزاده

باسلام بر شما
براي شكايت بايد چيكار كرد شما چيكار كرديد بگيد من هم انجام بدهم در ضمن من امروز نيز دهها بار تماس گرفتم خاموش بود راهنمايي كنيد ممنون

momfilm
February 16th, 2012, 19:32
باسلام بر شما
براي شكايت بايد چيكار كرد شما چيكار كرديد بگيد من هم انجام بدهم در ضمن من امروز نيز دهها بار تماس گرفتم خاموش بود راهنمايي كنيد ممنون
..........

aminarab17
March 3rd, 2012, 18:56
سایت جدید این آقا هست اولین مرکز تخصصی فروش سرور های نیمه اختصاصی (http://irvds.com)
پنج روزه یک سرور ویندوز 2003 خریدم از این آقا ، اما انگار نه انگار ، تلفنش ر

ir2seda
March 3rd, 2012, 19:05
به من که اسپانسری یک هاست داده بود خدایی خوب بود ولی زیاد دان میشد
چند بار هم زنگ زدم
دفعه اخر دیدم جریان بو دراه سریع سایت منتقل کردم فرداش کلا پرید هیچ خبری هم نیست
خدا را شکر

AliFatehi
September 19th, 2012, 20:01
مدیر این سایت لطفا بیاد مشکل منو حل کنه لطفا بک آپ بدین
نه شکایتی دارم نه حرفی فقط ممنون میشم بک آپ بهم بدین

AliFatehi
September 19th, 2012, 20:16
هیچکسی نیست شماره یا ایمیل از این سایت داشته باشه ؟؟؟
لطفا اعلام کنید خیلی واجبه پای آبروی 4 ساله طراحی وبسایتم در میونه

ismael1370
September 21st, 2012, 00:51
ها؟
برادر من این سایت 7 ماهه که دان شده