PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وسائل مورد نیاز یک تکنیکال ساپورت در ایران

mahosseini
December 26th, 2011, 01:26
با سلام به همه دوستان عزیز

در حال حاضر داشتم با دو تن از عزیزان تیم فنی آنلاین کار می کردم که متاسفانه برق خونه یکی و اینترنت دیگری به فاصله زمانی یک ساعت از کار افتاد ، با توجه به اعصاب نابود شده و اینکه کاری از دستم بر نمیاد گفتم بیام در اینجا یه پست بزنم تا کمی شرایط موجود از یادم بره .

اگر حتی برای مدت کوتاهی در زمینه ساپورت کار کرده باشید حتما متوجه شدید که از دسترس خارج شدن برای مدت کوتاهی چه عواقب سنگینی به همراه خواهد داشت .

از انواع و اقسام غر زدن های مدیر تا فحش و ناسزای مشتری عزیز . حالا تحت هر عنوانی باشه .

با توجه به شرایط استراتیژیک در کشور عزیزمون ایران این شرایط بسیار حساس و مخاطره انگیز میشه .

با این تفاسیر مواردی که تیم ساپورت عزیز باید به همراه داشته باشن ( در ایران البته )

این موارد به دو دسته تقسیم می شن

1.شرایطی روحی و جسمی

1. جان سخت
2. روی زیاد
3. توانایی بیدار موندن برای چند روز
4. نداشتن هر گونه وابستگی عاطفی و خانوادگی
5.پرهیز از هر گونه مهمانی، دور همه و ...
6.توانایی کار کردن با حداقل حقوق ممکن
7.توانایی ادامه کار بدون گرفتن حقوق
8. توانایی ادامه دادن کار بعد از خورده شدن حق و پول به دفعات

2.وسائلی که همیشه همراه داشته باشن

1.لپ تاپ به همراه چند عدد باتری ( در همه جا و همه وقت حتی در *** )
2. اینترنت در انواع و اقسام آن ( gprs ، , Adsl , dialup , ماهواره ای ) و همینطور پسورد وایرلس همسایگان محترم
3. موتور برق قدرتمند
4.چند ده خط موبایل
5.چندین گوشی به همراه باتری اضافه

بقیه موارد و خودتون ذکر کنید

پ.ن : امیدوارم این پست جسارتی به این قشر زحمت کش و همیشه در صحنه نباشه و کسی برداشت جدی نکنه از این پست .

آگونیس
December 26th, 2011, 01:30
:دی
من که همه اینارو دارم دیگه خودت در جریانی :دی
اما جدا همش درست بود

hamidjan
December 26th, 2011, 01:38
بحث جالبی بود. اکثرا درست بود.
ولی به نظر من یه عاملی که باعث میشه اینجور چیزها بوجود بیاد نداشتن تعهد و حس مسئولیت هستش. اگر کسی این دو مورد رو داشته باشه دیگه نیازی به هیچکدوم از موارد بالا نداره. چون همه اینها به موقش جور میشه .
توی ایران ما متاسفانه کم پیدا میشه.

Aria
December 26th, 2011, 03:22
سلام.

مشکلاتی که از دست افراد خارج هست (از جمله مشکلات اینترنت و برق و ...) که جای بحث نداره و اگر کاربر یا صاحب کار درک این مورد رو نداشته باشند، نیازی هم به توضیح دادن به ایشان نیست و بهتر هست انرژی خودتون رو به جای صرف کردن برای توضیح به این افراد، صرف پیدا کردن یک شغل جدید کنید و این بار دقت بیشتری داشته باشید که صاحب کار شما از نداشتن یک مورد زجر نکشه، درک متقابل!

اما بعضی کاربران هستند که -در کل- شما رو برای همه چیز مسول می دونند، من هم در اوایل کار به سعی می کردم به این افراد توضیح بدم و متعقاعدشون کنم که این روش و روحیه مناسب این رشته نیست ولی پس از مدتی متوجه شدم که این حرف هاشون رو در ایمیل/تیکت کاملاً نادیده بگیرم و فقط به نکته مهم اشاره شده در تیکت بپردازم که معمولاً جوابش یک یا دو خط هست و با این کار به اون اشخاص بفهمونم که این کارشون فقط خودشون رو خسته می کنه و در کل -هیچ- تاثیری روی ما یا رویه کاری ما نداره (البته در صورت وارد نبودن اعتراض و غیر منطقی بودن حرف ها).

اما در نهایت برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شما هم از نعمت "درک متقابل" برخوردار بشید (هم مشتریانتون با شما و هم صاحب کارتون با شما).

با تشکر.

mahosseini
December 26th, 2011, 03:41
سلام.

مشکلاتی که از دست افراد خارج هست (از جمله مشکلات اینترنت و برق و ...) که جای بحث نداره و اگر کاربر یا صاحب کار درک این مورد رو نداشته باشند، نیازی هم به توضیح دادن به ایشان نیست و بهتر هست انرژی خودتون رو به جای صرف کردن برای توضیح به این افراد، صرف پیدا کردن یک شغل جدید کنید و این بار دقت بیشتری داشته باشید که صاحب کار شما از نداشتن یک مورد زجر نکشه، درک متقابل!

اما بعضی کاربران هستند که -در کل- شما رو برای همه چیز مسول می دونند، من هم در اوایل کار به سعی می کردم به این افراد توضیح بدم و متعقاعدشون کنم که این روش و روحیه مناسب این رشته نیست ولی پس از مدتی متوجه شدم که این حرف هاشون رو در ایمیل/تیکت کاملاً نادیده بگیرم و فقط به نکته مهم اشاره شده در تیکت بپردازم که معمولاً جوابش یک یا دو خط هست و با این کار به اون اشخاص بفهمونم که این کارشون فقط خودشون رو خسته می کنه و در کل -هیچ- تاثیری روی ما یا رویه کاری ما نداره (البته در صورت وارد نبودن اعتراض و غیر منطقی بودن حرف ها).

اما در نهایت برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شما هم از نعمت "درک متقابل" برخوردار بشید (هم مشتریانتون با شما و هم صاحب کارتون با شما).

با تشکر.

با تشکر از آرزوتون ، امیدوارم این سعادت رو پیدا کنیم که بفهمیم شما طی چه مراحلی به این نعمت دست پیدا کردید .

این پست با ته مایه طنز نوشته شده و مقدار زیادی بزرگ نمائی . هر روز ما با مواردی درگیر هستیم که یک مورد خاص هست .

به هر صورت شما با تجربه هستید .و ما سعی می کنیم از پیشنهادات سازندتون استفاده کنیم : )