PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب پلسک بر روی ویندوز سرور 2008

soheilsan
December 25th, 2011, 14:05
سلام
من می خواهم پلسک رو بر روی سرور ویندوزم که 2008 هم هست نصب کنم. اما چند تا مشکل دارم:
1 نسخه نال شده مناسب پیدا نکردم؟ اگر امکان داره لینک دانلود پلسک 9 به بالا نال شده مناسب رو برام بزارید لطفا.
2.روی 2003 قبلا نصب کردم اما روی 2008 اون پیش تنظیماتی که روی 2003 از طریق اضافه کردن کامپوننت ها Iis طبق آموزش تصویری آقای پیر جو (فکر کنم) پیدا نمی کنم.

m.hoseynpur
December 25th, 2011, 14:22
نسخه 9.5 را از سایتش دانلود کنید و نصب کنید برای 1 دامنه رایگان است

soheilsan
December 25th, 2011, 14:28
یک دامنه بیشتر می خواهم.

m.hoseynpur
December 25th, 2011, 14:29
یک دامنه بیشتر می خواهم.

چیزی به نام نال شده نداریم.نسخه کرک شده هست که باگهای بسیاری داره که شمارو پشیمان خواهد کرد به هیچوجه پیشنهاد نمیکنم اون نسخهرو

soheilsan
December 25th, 2011, 14:51
مثل اینکه چاره ای نیست.
فقط پیش نیاز نصبش چطوریه؟ قسمت دوم سوالم

آگونیس
December 25th, 2011, 15:03
پیشنهاد می کنم آخرین نسخه 10.4.4 رو از سایت دانلود کنید و بذارید خودش براتون همه چی رو نصب می کنه :دی
فقط آخرش یه لاینسس باید بندازی روش چون 1دامینم ساپورت نمی کنه :دی

soheilsan
December 25th, 2011, 15:16
اقا بی زحمت لینک دانلود 9.2 واسه ویندوز 2008 64 بیتی محت میکنید

Amir.Mansoury
December 25th, 2011, 17:02
پیشنهاد میکنم websitepanel نصب کنید

Aria
December 25th, 2011, 18:54
سلام.

برای سرور های ویندوز بهترین پنل رایگان در حال حاظر WebsitePanel هست که امکانات فوقولاده ای داره و تنها نیاز به کمی تجربه در نصب و راه اندازی و مدیریت داره.

اگر به دنبال راحتی کار هستید، ترجیهاً پلسک میتونه پاسخ شما باشه (توجه داشته باشید که نسخه 10 تنها مشکل برای شما ایجاد می کنه و اصلاً آماده سرویس دهی نیست) ولی هزینه لایسنس کمی بالاتر هست.

به هیچ عنوان نسخه های کرک شده ویندوز و پنل برای انجام کار مناسب نیستند و دیر یا زود شما رو به دردسری خواهند انداخت که آرزو کنید که ای کاش از همون اول هزینه رو پرداخت کرده بودم ... این مورد به دفعات اثبات شده و افرادی که تصور می کردند دارند زرنگی می کنند یا به کل از صحنه تجارت خارج شدند و یا با از دست رفتن اعتبار و از بین رفتن سرمایه رو به رو شدند.

در نهایت همیشه انتخاب با شما هست، کسی نمیتونه شما رو مجبور کنه که موفق باشید اگر خودتون نخواید ;)

با تشکر.