PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال پیرامون دادن ip در VirtualBox و HyperV

hector2000
December 25th, 2011, 10:41
با سلام
اقا بعد از کلی تحقیق و شوکه شدن از دیدن قیمتهای علمی تخیلی برنامه هایی نظیر Hyperv و Vmware Vcenter بنده مجبور شدم بر روی سرورم VirtualBox بریزیم و با اون وی پی اس بسازم
ولی چند مشکل باهاش دارم.
-من توی سیستم pc خودم تونستم یک vps بسازم و ویندوز 64بیتی روش بریزیم ولی در سرورم اجازه ریختن ویندوز 64 بیتی را به من نمی دهد(ویندوز سرورم هم 64 بینی ار 2 است)
-توی سرورم یک vps ساختم و به ناچار ویندوز 32بیتی روش ریختم و با موفقیت به اینترنت وصلش کردم ولی نمی دونم چطوربهش ip بدهم؟من چهارتا ip اضافه دارم و می می خواهم به این vps یک ip بدهم ولی هرکار می کنم ip خود سرور را توش نشون میده.لطفا کمک کنید
دقیقا همین قسمت تعیین ip پدر من را حتی تو برنامه hyper v در اورد و اخر نتونستم برایش ip تعریف کنم و باعث شد دو مرتبه کارت شبکه قاطی کنه و درخواست kvm بدم
لطفا اگر از برقراری اینترنت در vps های ایجاد شده در hyperv و دادن ip به هر کدام از vps هاش هم اطلاعای دارید به من کمک کنید
ممنونم

alis2004
January 29th, 2013, 19:37
دوست عزیز انگار کسی اصلا اینجا دوست نداره با هایپر وی ام کار کنه
نمی دونم چرا