PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت (adsl)

amin7x
December 24th, 2011, 18:00
سلام دوستان میخواستم بدونم برای راه اندازی سرویس adsl چه چیز هایی لازمه و چه قدر باید هزینه کرد؟ توجه: من خط adsl نمیخواهم ، میخواهم سرویس adsl را در شهرم عرضه کنم مانند شرکت : شاتل. ((فقط برای اطلاعات عمومی)) باتشکر

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 18:06
شما میتونید نمایندگی بگیرید.برای مثال اگر همین شاتل تو شهرتون نماینده نداره تو سایتش برید تقاضا بدید بررسی میکنند اگر واجد شرایط بودید باید تجهیزات لازم رو فراهم کنید و کارتون رو شروع کنید

یا نمایمندگی فروش بگیرید که فقط بفروشید

takmaisam
December 24th, 2011, 18:16
نمایندگی بگیر از شرکت ها شاتل - پارس انلاین

amin7x
December 24th, 2011, 18:34
سوالم همین هست چه تجهیزاتی؟

agarb98
December 24th, 2011, 18:56
حدود 15 میلیون هزینه داره دوست عزیز با مجوز و لوازم و موارد دیگه

taghi.karimi
December 24th, 2011, 19:04
دوست من اول بهتره برید مخابرات ببنید اصلا مخابرات شهر شما پورت های مربوط به سرویس adsl رو ساپورت میکنه یا خیر!
اگر ساپورت بکنه !
1-مخابرات خودش اونجا سرویس میدهد!
2-اگر پورت جواب بدهد ولی مخابرات سرویس ندهد یعنی مشترک کافی وجود نداشته که هزینه تجهیزات بالای این سرویس را انجام دهند!

amin7x
December 24th, 2011, 19:10
سلام فرضا من همه کاراش رو انجام دادم چه لوازمی میخواد این کار؟ رک میخواد در کل چی میخواد

ezat1
December 24th, 2011, 19:15
امکانات شاخی نمیخواد علم میخواد که یتونی رفع مشکل کنی روتر میخواد سرور میخواد سیستم برقی میخواد از این چیزا

amin7x
December 24th, 2011, 19:19
سرور اون وسط چی کاره است؟

برای تقسیم اینترنت؟

saeed25
December 24th, 2011, 19:22
دروود
مسیریاب،دیوار آتش،سرور،کش سرور،سویچ، dslam و.... شاید چیز هایی را از قلم انداخخته باشم اما اینها از مهمترین ها هستند

amin7x
December 24th, 2011, 19:27
سلام مسیریاب چیه؟ دیواار آتش : فایروال آپادانا خوبه؟ سرور : چه مشخصاتی خوبه؟ کش سرور چیه؟ dslam چیه?

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 19:29
سلام مسیریاب چیه؟ دیواار آتش : فایروال آپادانا خوبه؟ سرور : چه مشخصاتی خوبه؟ کش سرور چیه؟ dslam چیه?

دوست خبم این مواردو باید شرکت pap که دارید ازش نمایندگی میگیرید بهتون بگه نه اینجا بچه ها مگه اینجا بچه ها اعضای شرکتهای pap هستند.هرچیزی لازم باشه باید با هماهنگی اونها باشه و مورد تاییدشون.شما باید از همونا درخواست بدید و از همانجا پیگیر باشید نه تو این فروم

taghi.karimi
December 24th, 2011, 19:29
دوست من از قراری که مشخص هست شما اول باید یک متخصص شبکه داشته باشید!
شما همین مورد رو اول حل کنید!
ایشون خودشون براتون همه را کامل و مفصل توضیح خواهد داد!.چون تجهزیتی که قراره نصب کنید!
همچون UPS :: router bord::BOX haye shabake ....
هر کدام از موارد بالا نیازمند این هست که مشخص کنید برای چه تعداد مشترک نیاز دارید!تا چه مدت و امکان ارتقا سخت افزاری و...
پس اگر دنبال جواب هستید باید با متخصص صحبت کنید!یا حداقل در انجمن پرشین نتورک یا پرشین ادمین مطرح کنید!
موفق باشید!

saeed25
December 24th, 2011, 19:32
دروود بر شما
معمولا برای کار سرویس دهندگی اینترنت باید هزینه ها را افزایش داد تا کیفیت پایدار بماند
پسش های شما بسیار گسترده هستند و شاید در اینجا نیز که بیشتر مکانی برای گفت و گو در مورد میزبانی و سرور و .. میباشد جای درستی نباشد

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

همانگونه که دوست گرامی هم جناب کریمی فرمودند باید کمی روشنتر صحبت کنید،مثلا میزان مشترکان شما،میزان توسعه شبکه و ...!

taghi.karimi
December 24th, 2011, 19:33
سرور اون وسط چی کاره است؟

برای تقسیم اینترنت؟

سرور وظیفه منیج رو داره!البته باید اسپلیتر هم مشخص کنید
البته قبل از این موارد باید ببینید شما اصلا از کجا میخواید دیتا تهیه کنید!
بعد ببینید که چه سیستمی برای منیج سرور نیاز هست!
چون اکثر شرکتها منیجشون با یکدیگر فرق میکنه!
شما سوالاتت بیش از حد کلی هست!

amin7x
December 24th, 2011, 19:40
ببخشید از سوالات کلیم و ممنون از توضیحاتتون.