PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک و همکار

company_hosting
December 23rd, 2011, 23:15
به یک نفر که حاضر برای راه اندازیه انجمن برای موارد کامپیوتر و اینترنت هست نیازمندم /وارد به تمامی سایت ساز ها و آشنا به سیستم ها و آشنا به هاستینگ

habashi
December 23rd, 2011, 23:23
عزیز خب شما چه چیز ها الان دارین هاست و غیره رو دارین ؟

company_hosting
December 23rd, 2011, 23:30
نه مشکلم هاست و دامین هست

reeza
December 23rd, 2011, 23:38
مشکل همه ما هاست و دامنه است:d

porya_spy
December 23rd, 2011, 23:59
من هستم واسه مدیریت اگه هاست و دامین هم خواستی در خدمتم
وارد به تمامی سایت ساز ها و آشنا به سیستم ها و آشنا به هاستینگ

tinavps
December 24th, 2011, 00:07
پس عملا هیچی ندارید یکی از شریک ها هاست و دامنه بدهد شریک دوم مطالب بگذارد شما هم شماره کارتتون رو بگزارید در صفحه شماره حاسبهای سایت... درسته ؟

porya_spy
December 24th, 2011, 00:18
پس عملا هیچی ندارید یکی از شریک ها هاست و دامنه بدهد شریک دوم مطالب بگذارد شما هم شماره کارتتون رو بگزارید در صفحه شماره حاسبهای سایت... درسته ؟

جالبه مردم چه انتظاراتی دارن

DVBBaz
December 24th, 2011, 00:22
شما هم شماره کارتتون رو بگزارید در صفحه شماره حاسبهای سایت... درسته ؟.

:113::113::113:
اینو خوب اومدی ....

company_hosting
December 24th, 2011, 00:27
واقعاً که بعضی از آدما جنبه ندارن و به خاطر همین در ایران میگن که آدم موفّق کم هست

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

در خارج از کشور یکی چیزی داره اون یکی هم یه چیزی داره/اون 2 تا چیز(عامل-کار-هر چی) ا گه با هم نباشن نمیتونن به هدفی که میخوان برسن نمیرسن ولی ایران همه فقط بلدن همدیگرو مسخره کنن

tinavps
December 24th, 2011, 00:32
کمی به این موضوع فکر کنید »
کسی که مجهز به دامنه و سرور هست خودش چرا مدیریت رو به دست نگیره ؟

مگر اینکه شما اینجوری مطرح می کردی باز یک چیزی :
دانش نرم افزاری از شما
نگهداری و پشتیبانی سرور از شما
هزینه و حقوق پرسنل و سخت افزار از من

به این می گویند شراکت.
خبر داری مدیریت انجمن درست و حسابی حد اقل ماهانه 100 تومان هزنینه سرور معمولی رو داره ؟

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

حالا شما جواب این رو بدهید »
بنده سرورهای شخصی دارم دانش نرم افزاری رو هم دارم
فقط دنبال یکی هستم تا انجمن boorsekala.com/talk/ مطالب مربوطه وارد کنه
بازم کسی پیدا نشد. چه برسه ...

delta
December 24th, 2011, 00:36
واقعاً که بعضی از آدما جنبه ندارن و به خاطر همین در ایران میگن که آدم موفّق کم هست

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

در خارج از کشور یکی چیزی داره اون یکی هم یه چیزی داره/اون 2 تا چیز(عامل-کار-هر چی) ا گه با هم نباشن نمیتونن به هدفی که میخوان برسن نمیرسن ولی ایران همه فقط بلدن همدیگرو مسخره کنن

خوب دوست عزیز شما الان چه کاری میخواهید کنید؟ شریک برای چی میخواهید؟ برای مطلب گزاشتن؟ برای خرید هاست و دامنه؟ چه چیزی نیاز دارید و شما چه کاری میخواهید انجام بدهید؟

m2n
December 24th, 2011, 00:36

نظارت یادت رفت :113:

tinavps
December 24th, 2011, 00:38
نظارت =D> نارت رو میدم پسر کوچیکم انجام میده نظارت کدومه الان ناظران فروم چکار می کنند مثلا هر 2 ساعت یکبار نیم نگاهی به فروم می کنند
با یک کد php می شود عملیات نظارت رو هم انجام داد
دیگه چی ؟

company_hosting
December 24th, 2011, 00:39
اصلاً ولش کنین کسی جواب درست حسابی نداره برا ما شمارو نمیگم ها بالای ها رو بیشتر می گم

m2n
December 24th, 2011, 00:39

آخه جنبه داریم تا جنبه یکی می خواد انجمن راه بندازه فقط پول دامنه رو داره هاست و نویسنده هم میخواد صلواتی باشه بعد چند ماه که اون بیچاره وقت گذاشت انجمن بازدید گرفت شما دامنتو برداری بری یه انجمن عین اون بزنی(البته با بک آپ :113:)

company_hosting
December 24th, 2011, 00:40
آخه جنبه داریم تا جنبه یکی می خواد انجمن راه بندازه فقط پول دامنه رو داره هاست و نویسنده هم میخواد صلواتی باشه بعد چند ماه که اون بیچاره وقت گذاشت انجمن بازدید گرفت شما دامنتو برداری بری یه انجمن عین اون بزنی(البته با بک آپ :113:)

این نشون میده شما به طرفتون اعتماد ندارید

H.G.N
December 24th, 2011, 00:40
با سلام و احترام

عزیز با توجه به اینکه همشهری هم هستیم ! بنده میتونم فضا و دامین رو در اختیارتون بذارم برای راه اندازی این انجمن !

اصلا مشکلی از این بابت وجود ندارد !

company_hosting
December 24th, 2011, 00:42
با سلام و احترام

عزیز با توجه به اینکه همشهری هم هستیم ! بنده میتونم فضا و دامین رو در اختیارتون بذارم برای راه اندازی این انجمن !

اصلا مشکلی از این بابت وجود ندارد !
سلام دوست همشهری متشکّرم از همکاری شما با شما تماس خواهم گرفت

tinavps
December 24th, 2011, 00:42
قبوله دامنه و سرور از من اما آخر سر اکانت مدیریت شمارو لاک کردم گیر ندیدها نرید جایی تیکت بزنید بعد از چند سال tinavps ما دوتا شریک رو دور زد ها مثل مرد در دامنه هم پارامتر صاحب دامنه رو می زنم خودم. چه خوب.
من شریک خوبیم

m2n
December 24th, 2011, 00:43
این نشون میده شما به طرفتون اعتماد ندارید

نه این روزا اعتماد کنی آخرش میشه مثل دکتر........وب رنگ..........لیست طولانی........ و خیلی های دیگه:61:

tinavps
December 24th, 2011, 00:44
آقا یک شریک ترک آذربایجان هم بیاد یک فروم دانلود بزنیم همشهری ها ظاهرا با زبان مادری صحبت کنند بهتر زبان هم رو می فهمند.

company_hosting
December 24th, 2011, 00:46
قبوله دامنه و سرور از من اما آخر سر اکانت مدیریت شمارو لاک کردم گیر ندیدها نرید جایی تیکت بزنید بعد از چند سال tinavps ما دوتا شریک رو دور زد ها مثل مرد در دامنه هم پارامتر صاحب دامنه رو می زنم خودم. چه خوب.
من شریک خوبیم
چه جواب خوبی متشکّرم از پیشنهادتون

tinavps
December 24th, 2011, 00:51
ضمنا فروم در ایران یعنی ریسک. بنده در یک فروم روسی warez... که اسم نمی برم کاربر فعال بودم. حالا یک روز مدیران اصلی یک تاپیک گذاشتند تحت این عنوان :
کاربران گرامی ما مدیران یک سال و نیم یک کوب برای شما مطلب گذاشته ایم اما از هم اکنون متاسفانه از پس هزینه های سرور و سربار بر نمی آییم.

سپس اونها donate گذاشتند برای واریز و کمک مردمی. یعنی اجباری هم نبود. کاملا اختیاری
چند روز بعد مدیر کل در پست آخر اون تاپیک نوشت خیلی ممنون بست است فعلا. تو این 3 روز چند هزار دلار جمع شد که تا چند ماه اندازه است.
من موندم به چند دلیل
1-مردم در یک donate اختیاری شرکت کردند که برای ما ایرانی ها مثل دروغ می مونه
2-مدیر جنبه داشت کامنت زد که متشکر و بست است.
بگذریم.
دلار هم که رفت بالا. کلا مدیریت سرور خیلی خسته کننده است
هر وب سایت که معروف تر می شود دشمنان هر روز در حال ddos و defase و Attach هستند خدا رحم کند انشالله.
ومن الله توفیق.
با آرزوی کامیابی

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

اگر قبول دارید که من مالک اصلی هستم هم مالک دامنه هم مالک هاست و مالک اکانت webmaster در وی بولتید بسم الله شوخی هم ندارم.

company_hosting
December 24th, 2011, 01:01
ضمنا فروم در ایران یعنی ریسک. بنده در یک فروم روسی warez... که اسم نمی برم کاربر فعال بودم. حالا یک روز مدیران اصلی یک تاپیک گذاشتند تحت این عنوان :
کاربران گرامی ما مدیران یک سال و نیم یک کوب برای شما مطلب گذاشته ایم اما از هم اکنون متاسفانه از پس هزینه های سرور و سربار بر نمی آییم.

سپس اونها donate گذاشتند برای واریز و کمک مردمی. یعنی اجباری هم نبود. کاملا اختیاری
چند روز بعد مدیر کل در پست آخر اون تاپیک نوشت خیلی ممنون بست است فعلا. تو این 3 روز چند هزار دلار جمع شد که تا چند ماه اندازه است.
من موندم به چند دلیل
بگذریم.
هر وب سایت که معروف تر می شود دشمنان هر روز در حال ddos و defase و Attach هستند خدا رحم کند انشالله.
ومن الله توفیق.
با آرزوی کامیابی

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

اگر قبول دارید که من مالک اصلی هستم هم مالک دامنه هم مالک هاست و مالک اکانت webmaster در وی بولتید بسم الله شوخی هم ندارم.
دوست عزیز من مشکلم اسم صاحب دامنه و صاحب هاست نیست یه شریک و همکار میخوام که تا آخرش باشه نه اینکه وسط کار همه چیرو ببنده بگه بای

tinavps
December 24th, 2011, 01:03
نام دامنه چی باشه چه cms نصب شود؟ سرور لینوکس است
بنده به عنوان مالک دامنه و سرور هستم.

company_hosting
December 24th, 2011, 01:05
من باکسی که اوّلین نفره پیشنهاد میده هم کاری می کنم و فعلا دارم با کسی که اوّلین پیشنهاد رو دادن صحبت می کنم اگه جو نشد اوکی

php.source
December 24th, 2011, 01:09
شما که خودت هی تو یاهو پی ام میدی میگی کی هاست میخواد، هاست نامحدود ، هاست هرچقدر بخوای .....
یک بارم دامنه آی آر گرفتی از ما پولشو ندادی

porya_spy
December 24th, 2011, 01:12
[QUOTE=tinavps;343676]ضمنا فروم در ایران یعنی ریسک. بنده در یک فروم روسی warez... که اسم نمی برم کاربر فعال بودم. حالا یک روز مدیران اصلی یک تاپیک گذاشتند تحت این عنوان :

من موندم به چند دلیل
بگذریم.
ومن الله توفیق.
با آرزوی کامیابی

دوست عزیز اونارو باایرانیه مقایسه نکن فرهنگ اونا کجا فرهنگ ایرانیا کجا