PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم دامین بر روی ip استاتیک adsl !

sodahost
September 22nd, 2009, 16:35
سلام دوستان
من ویندوز 2003 نصب کردم آی پی استاتیک هم دارم حالا باید چکار کنم وقتی آی پی رو می زنم
صفحات داخل wwwroot لود میشه ولی دامین رو چطوری تنظیم کنم ؟

Sajad
September 22nd, 2009, 16:39
کنترل پنل پلسک هم دانلود کنید و نصب کنید ! ساده و راحت !

sodahost
September 22nd, 2009, 17:31
نه من این رو واسه هاستینگ نمی خوام !
واسه گیم می خوام

sshiran
September 22nd, 2009, 21:03
منظورتون شبکهدومین هست یا ست کردن دومین رو ویندوز سرور.؟!

sodahost
September 22nd, 2009, 22:57
من یه دامین دات آی ار دارم !
به همراه یه سیستم که سرور 2003 روش نصب کردم ولی XAMP رو نصب کردم بجای IIS سرور با IP مشکلی نیست !
ولی اگه بخوام دامین رو تنظیم کنم که مشکلی پیش نیاد باید چکار منم ؟
گیم سرور راه اندازی کردم !!
نمی خوام هاست بفروشم که Plesk نصب کنم !!

IFACO.Net
September 22nd, 2009, 23:07
برای استفاده از دومین باید یه نیم سرور بسازی که باید بیند رو نصب کنی و توسط اون انجام بدی و دی ان اس درست کنی هم در پنل دامنه و هم در سرور

iranwebwork
September 23rd, 2009, 00:16
يه DNS روي 2003 كانفيگ كن بعد ns record & Host A record تعرف كن ،‌بعد تو همون كنسول dns سرور رو با ns اي كه تعريف كردي qulify كن ، و توي پنل دومينت childname & name server ها رو تعريف كن

میلاد
September 23rd, 2009, 21:03
توی یکی از سایت هایی که خدمات دی ان اس رایگان میده عضو بشید مثل EditDNS و دی ان اس های دامینتون را به دی ان اس هایی که در سایت معرفی شده تغییر بدید. بعد دامینتون را با آی پی ای دی اس التون اد کنید.

sshiran
September 23rd, 2009, 22:15
نیازی به سایت dns رایگان نیست اگه پنل دامنه شما قابلیت تعریف هح و dns داره مشکل تون حل میشه طبق گفته دوستمون dns رو برای ویندوز سرور تعریف کنید و....