PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایچاد شبکه بین کامپیوتر و لپ تاپ با وایرلس

mrmostafa
December 22nd, 2011, 15:21
با سلام
من یک کامپیوتر دارم که وایرلس داره و یک لپ تاپ در اتاق دیگری میخواستم ما بین این 2 تا سیستم شبکه کنم بهط وری که هم بتونم به تمام درایو ها دسترسی داشته باشم و نرم افزاری میخوام نصب کنم یعنی حتی بتونم مانیتور اون یکی دستگاه رو ببینم. حال میخواستم ببینم برنامه خاصی در این زمینه هست یا از داخل خود ویندوز 7 امکانش هست؟؟؟ چون در ویندوز ها هم برنامه remote contorol بوده همیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Amir.Mansoury
December 22nd, 2011, 17:07
برای اینکار میتونید از نرم افزار Net Support استفاده کنید.

ارادتمند
امیر منصوری

mohsen1
December 22nd, 2011, 17:08
net support school

vistavps-co
December 22nd, 2011, 18:56
سلام ، netsupport پیشنهاد میشه و می تونید تمام تجهیزات و کنترل آن سیستم رو در تختیار بگیرید

موفق باشید

mrmostafa
December 23rd, 2011, 03:24
ممنونم از دوستان. آیا لینک دانلود از برنامه دارین؟؟؟؟ ممنون میش قرار بدین.

damashi
December 23rd, 2011, 03:53
سلام دوست عزیز
برای اینکار شما اگر میخواید رو هر دو سیستم اینترنت داشته باشید و بتونید همزمان وارد هر دو سیستم بشید از طریق network باید ابتدا بهتون عرض کنم بهترین راه استفاده از یک مودم وایرلس اکسس پوینت هست که امروزه اکثر مودم های وایرلسی که تو بازار هست و قیمتی معادل 45 تا 50 تومن دارن میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی بخواید کار سختی نیست
شما باید اول از همه وارد فریمور مودم بشی و اکثر مودم ها یه ای پی لوکال دارن با یه یوزر پسورد پیشفرض
192.168.1.1
admin
admin
خوب مودم خوتوتون رو به راحتی میتونید کانفیگ کنید و با مشخصات ای دی اس دل روی اتوماتیک کانکک و دی اچ سی پی ای پی بزارید و بعد از ریبوت کردن البته قبلش هم تنظیمات مربوط به وایرلس رو مثل پسورد و اینها رو ست میکنید و سیو و ریبوت
و وقتی از طریق وایرلس وصل میشید به مودم میتونید همزمان به network سیستمی هم که از طریق لن به وصل هست و یا لبتاب دومی که از طریق وایرلس وصله رو داشته باشید و اگر نداشتید میتونید ورکگروپ هر دو سیستم رو یکی کنید و یا هر سیستمی که میخواید به شبکش دسترسی داشته باشید و سپس ریبوت کنید بعدش باید بتونید وارد شبکه هم بشید فایلهایی رو که به اشترک میزارید یا سخت افزار ها رو میتونید داشته باشید

اردتمند
منصوری

mrmostafa
December 23rd, 2011, 14:27
سلام دوست عزیز
برای اینکار شما اگر میخواید رو هر دو سیستم اینترنت داشته باشید و بتونید همزمان وارد هر دو سیستم بشید از طریق network باید ابتدا بهتون عرض کنم بهترین راه استفاده از یک مودم وایرلس اکسس پوینت هست که امروزه اکثر مودم های وایرلسی که تو بازار هست و قیمتی معادل 45 تا 50 تومن دارن میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی بخواید کار سختی نیست
شما باید اول از همه وارد فریمور مودم بشی و اکثر مودم ها یه ای پی لوکال دارن با یه یوزر پسورد پیشفرض
192.168.1.1
admin
admin
خوب مودم خوتوتون رو به راحتی میتونید کانفیگ کنید و با مشخصات ای دی اس دل روی اتوماتیک کانکک و دی اچ سی پی ای پی بزارید و بعد از ریبوت کردن البته قبلش هم تنظیمات مربوط به وایرلس رو مثل پسورد و اینها رو ست میکنید و سیو و ریبوت
و وقتی از طریق وایرلس وصل میشید به مودم میتونید همزمان به network سیستمی هم که از طریق لن به وصل هست و یا لبتاب دومی که از طریق وایرلس وصله رو داشته باشید و اگر نداشتید میتونید ورکگروپ هر دو سیستم رو یکی کنید و یا هر سیستمی که میخواید به شبکش دسترسی داشته باشید و سپس ریبوت کنید بعدش باید بتونید وارد شبکه هم بشید فایلهایی رو که به اشترک میزارید یا سخت افزار ها رو میتونید داشته باشید

اردتمند
منصوری

با سپاس از جناب منصوری عزیز
من یک کامپیوتر دارم که Usb wierlless Adaptor داره با یک لپ تاپ که یه لپ تاپ دیگه هم قرار اضافه بشه با یک مودم وایمکس وای فای ایرانسل. حال میخواستم شبکه ایجاد کنم طوری که به راحتی به داخل سیستم ها دسترسی داشته باشم مانند شبکه داخلی یک شرکت و اداره. و حتی بخوام برنامه نصب کنم یا ایرادی رو رفع کنم دیگه پای اون سیستم نرم. و به راحتی مانیتور سیستم رو ببینم و کاری که میخوام انجام بدم. مانند برنامه remote administrator هست که گزینه مانیتور میزنم مانیتور رو میاره میشه کار انجام داد سیستم دست خودمونه و یه گزینه داره که میزنیم فایل ترانیفر ئاخل هارد میشه و تمام درایوها رو میاره. حال این نیاز به اینترنت داره.
من هم از طریق اینترنت میخوام بدونم چیکار کنم هم بدون اینترنت یعنی حتی اینترنت هم قطع بود هرچی بتونم از وای فای مودم که وصل هستیم به صورت شبکه وارد سیستم بشم همین کار رو انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمائید.

damashi
December 23rd, 2011, 15:31
خب شما در هر صورت اول از همه نیاز به یک نقطه دستریس (access point) دارید . اگر میخواید که شبکه وایرلس داشته باشید . اگر نه که با یه هاب 20 30 تومنی لن هم میشه کار رو راه اندخت .
خب باید این نقطه دسترسی رو اول از همه جور کنید چون میگید ممکنه یه لبتاب دیگه هم بخواید اضافه کنید . همه باید به یه جا وصل بشن و یه گیتوی بگیرن اگر مودم باشه که بهتره یا همون (مودم وای فای وایمکس ایرانسل ) لطفا مدلش رو اعلام کنید تا توانایی های مودم رو برسی کنیم و بهتون اعلام کنیم که چطوری تنظییم کنید .

mrmostafa
December 24th, 2011, 00:34
ممنونم. مودم من bm632w هستش.

porya_spy
December 24th, 2011, 00:41
remote desktop
بهترین انتخابه

mersad-mr
December 24th, 2011, 02:22
remote desktop
بهترین انتخابه

وقتی از یک اینترنت استفاده می کنند 2 کا سیستم یعنی 1 دونه آپی در انترنت دارند.
میشه توضیح بدین چجوری ریموت بشن؟
8-|

mrmostafa
December 26th, 2011, 00:43
از طریق مودم امکانش باشه آی پی یکیش الان 2 هست یکی دیگه 3. فقط نمیدونم چیکار بایدب کنم. البته یکی از دوستام که برنامه نویس هست گفت که teamwiver رو نصب کن بعد از تنظیماتش انتخاب کن از طریق وای فای وصل بشه و شبکه کن استفاده کن.