PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دامین به vps

ar min
December 22nd, 2011, 12:29
سلام
میدونم سؤال ام خنده داره :-ss
اصلا نمیدونم شدنی هست یا نه .

یه vps ویندوز ای دارم . روش iis نصبه . میخام به دامین ای که خریدم وصلش کنم -

help با توضیح .
البته اگه شدنیه.

tnx

Online24
December 22nd, 2011, 12:36
چرا خنده دار یا نشدنی ؟

این کار امکانپذیر است و نیاز به نصب DNS server دارید .

باید نوع windows server خودتون رو مشخص میکردید ، به هر حال :

اینجا یک آموزش برای این کار وجود دارد :

How To Install and Configure DNS Server in Windows Server 2003 (http://support.microsoft.com/kb/814591) (windows server 2003

How do I... Install and configure a DNS server in Windows Server 2008? | TechRepublic (http://www.techrepublic.com/blog/datacenter/how-do-i-install-and-configure-a-dns-server-in-windows-server-2008/327) ( windows server 2008

همچنین نصب کنترل پنل websitepanel رو هم توصیه میکنم که به راحتی تمامی سرویس های مناسب برای یک سرور هاستینگ را برای شما آماده میکند . ( انجام روش های فوق مرتبط با نصب دستی DNS server روی windows یک مقدار مشکل است و نیاز به دانش قبلی و تجربه دارد ولی نصب کنترل پنل ساده تر است . )

ar min
December 22nd, 2011, 14:24
hi
یعنی من اگه کنترل پنل نصب کنم دنس سرور نمیخاد نصب کنم ؟ خودش نصب میکنه ؟

Online24
December 22nd, 2011, 14:25
hi
یعنی من اگه کنترل پنل نصب کنم دنس سرور نمیخاد نصب کنم ؟ خودش نصب میکنه ؟

بله

ar min
December 22nd, 2011, 14:30
لطفا چند تا پنل هم معرفی کنید - ترجیها مجانی - یجا دیدم نوشته بودن پلسک تک یوزر اش مجانیه ولی من رفتام تو سایتش زده بود ۱۴ روز .؟

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 14:35
برای یک دامنه رایگان باید نسخحه 9.5 پلسک رو نصب کنید نسخه های جدید اون 1 دامنه رایگانو نداره دوست من

Online24
December 22nd, 2011, 14:37
در بین پنل های رایگان websitepanel و غیر رایگان Plesk توصیه میشود .

معرفی باقی کنترل پنل ها از موضوع این تاپیک خارج است ، در تاپیک هایی مانند این سعی بر لیست کردن کنترل پنل ها شده است : http://www.webhostingtalk.ir/f83/5837/ آن ها را مطالعه کنید و در صورت برطرف نشدن نیاز آن ها را ادامه دهید .

ar min
December 23rd, 2011, 01:58
خوب همه که اولش بلد نیستن :(

یه سؤال دیگه
من یه دامین تو فلان سایت دارم .

تو dns management این هارو داره .

:NameServer1
:NameServer2
:NameServer3
:NameServer4

plesk رو نصب کردم .
با iis6 و microsoft ftp server
الان میتونم با ای پی سرور لاگ این شم . و پورت .
نمیدونم چجوری باید این ۲ تارو تنظیم کنم :-s

help plz

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

الان هرچی او پی رو میزنم این میاد .
Web Site's Default Page
مال خود پلسک .
سایت ام رو تو چه آدرسی باید بریزم که سایت ام رو نشون بده ؟

tnx

ar min
December 23rd, 2011, 16:05
آدرس دیفالت سایت رو پیدا کردم . فقط مشکل ام تو فهمیدن قضییه name server و درست کردنش و وصل کردنش به دامینه .

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

http://www.webhostingtalk.ir/f84/21805/?
این رو خودم پیدا کردم . ولی سر در نیاوردم :D

Ramin
December 23rd, 2011, 16:11
بهترین و ساده ترین و قشنگ ترین راه برای ست کردن دامین بر روی وی پی اس خصوصا برای شما که اطلاعات کافی ندارید.این هستش که ابتدا دامین را در کنترل پنل هاست سایت خودتون (دایرکت یا سی ) ادد کنید .سپس یک ساب دامین یا اصلا دامین اصلی را از قسمت DNS Manager به آیپی سرور رکورد کنید. اگر دارای هاست نوع کنترل پنل را بفرمائید تا دقیقا راهنمایی کنم ! اگر هم هاست ندارید با توجه به لینک آموزشی که برای شما قرار داده اند بایر نصب به نصب DNS ویندوز اقدام فرمائید

onlinehost
December 24th, 2011, 13:58
اگر دامنه IR دارید به صورت مستقیم DNS را ست نکنید و از DNS Provider ها نظیر zoneedit.com استفاده کنید .
چون زمانی که در دامنه IR آی پی و دی ان اس از خود همان دامنه را ست می کنید ، در برخی از سرویس دهنده ها اینترنت DNS های سایت شما lookup نمیشه .
ولی اگر دامنه public نظیر com , net و ... دارید می تونید به صورت زیر عمل کنید :

NameServer1 : ns1.yourdomain.com
NameServer2 : ns2.yourdomain.com

در قسمت IP ها هم ، آی پی سرورتان را وارد کنید .

اگر امکان درج IP ندارید در کنترل پنل دامنه تان ، حتماً می بایست از zoneedit.com و امثالهم استفاده کنید .

موفق باشید .