PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند نوع وارز (Warez) داریم؟ چه جور وارزی مهمه؟

hamidjan
December 22nd, 2011, 06:20
سلام دوستان
میخواستم ببینم برای دیتاسنترهایی که به وارز خیلی حساس هستند چه جور وارزی مهمه؟
مثلا:

1- اگر من از سیستم هایی مثل وی بولتن استفاده نکنم ولی لینک دانلودش را در سایت بگذارم؟
2- اگر من از سیستم هایی مثل وی بولتن استفاده نکنم ولی لینک دانلودش را در سایت بگذارم، ولی در یک سرور دیگر؟
3- آیا استفاده از افزونه هایی مثل افزونه های وردپرس که کد شده نیستند و نیاز به وارد کردن لایسنس ندارند ولی تجاری هستند و باید خریداری شود مشکل دارد؟ اگر همین افزونه برای دانلود گذاشته شود چطور؟

مرسی از همه:53:

stchost
December 22nd, 2011, 08:11
سلام دوستان
میخواستم ببینم برای دیتاسنترهایی که به وارز خیلی حساس هستند چه جور وارزی مهمه؟
مثلا:

1- اگر من از سیستم هایی مثل وی بولتن استفاده نکنم ولی لینک دانلودش را در سایت بگذارم؟
2- اگر من از سیستم هایی مثل وی بولتن استفاده نکنم ولی لینک دانلودش را در سایت بگذارم، ولی در یک سرور دیگر؟
3- آیا استفاده از افزونه هایی مثل افزونه های وردپرس که کد شده نیستند و نیاز به وارد کردن لایسنس ندارند ولی تجاری هستند و باید خریداری شود مشکل دارد؟ اگر همین افزونه برای دانلود گذاشته شود چطور؟

مرسی از همه:53:

سلام
مه مواردی که گفتید در دیتاسنترهای مختلف متفاوته و بستگی به قوانین و طرز عملکردشون داره
برخی از شرکت ها حتی به قرار دادن لینک دانلود مثلا در FileSonic یا ... هم حساس هستند و برخی قوانینشون میگه اگه داخل سرور ما بود مشکل پیش میاد
البته سرورهای اختصاصی را باید گزارش Abuse بدهند تا رسیدگی کنند