PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت فروش هاست و دامنه

ms1992
September 21st, 2009, 21:34
سلام
من اسکریپت فروش هاست و دامنه سیکما رو دارم
حاضر به فروش با قیمت مناسب و معاوضه با فروشگاه ساز و یا پوسته وردپرس ( تفریحی یا خبری )هستم
هر نوع پوسته وردپرس هم بخواید دارم
ایمیل : info.7setare @ gmail.com

AfraServer
September 21st, 2009, 21:36
معاوضه در مقابل چی ؟
منظورتون رو نفهمیدم
واضح تر بگید

WebRang
September 21st, 2009, 21:38
Siqma قابل انتقال به دامنه دیگر نییست دوست عزیز، لذا شما قادر به فروش یا تبادل آن نیستید

ms1992
September 21st, 2009, 21:46
در مقابل فروشگاه ساز یا پوسته وردپرس
من از رو هاست بر نداشتم
اصلشو دارم

AfraServer
September 21st, 2009, 21:47
یعنی همراه فایل نصب ؟

iranwebwork
September 21st, 2009, 22:16
در مقابل فروشگاه ساز یا پوسته وردپرس
من از رو هاست بر نداشتم
اصلشو دارم
دوست عزيز بنده هم اصلش رو دارم ( سورسشو )‌ ولي سيگما لايسنس داره و تا پول لايسن رو ندين تا key.php لازم روي دامنتون ست بشه قابل استفاده به هيچ عنوان نيست مگر اينكه نول داري كه اصلا درست نيست از لحاظ اخلاقي

ms1992
September 21st, 2009, 22:24
من همه جورشو دارم
حتی غیر اخلاقیشو
خوب پس بحث رو خاتمه بدیم بهتره :67:
راستی میتونید تو نیازمندیهای هفت ستاره آگهی بدید برای هاست و دامنه :53:

aria-parnak
September 22nd, 2009, 15:22
سلام
من اسکریپت فروش هاست و دامنه سیکما رو دارم
حاضر به فروش با قیمت مناسب و معاوضه با فروشگاه ساز و یا پوسته وردپرس ( تفریحی یا خبری )هستم
هر نوع پوسته وردپرس هم بخواید دارم
ایمیل : Info.7setare @ gmail.com

با سلام
من اسکریپت اصل فروشگاه ساز ham3d رو دارم اصل اصل نال نشده
اگه عوض میکنی پیغام خصوصی بده یا بزنگ
شماره تلفن : 09366768176

Persianscript
September 22nd, 2009, 15:45
نمیدونم چرا دوستان وقتی یک اسکریپتی گیر میارن فکر میکنن اولین فردی هستن که اسکریپت رو گیر اوردن و به اصطلاح کشف کردن!...
این اسکریپت هایی که شما دارید "سیگما" و "حامد"
همه دارنش و شما شاهکار خاصی نکردید...

مهم استفاده کردنش هست... حتی اگه نال باشه مطمئن باشید تا سایتتون یکمی بیاد بالا , دوباره برمیگرده :112: پایین...

WebRang
September 22nd, 2009, 15:53
Siqma آقای رضا نجفی برنامه خودشو ثبت کرده، هر کسی بخواد نالش کنه و استفاده کنه اولین کسی که میفهمه آقای نجفی هست، دومین فردی هم که میفهمه خودشه، اونم چه موقع؟ موقع ای که 1 الی 2 میلیون جریمه زده دست باباش!

:)

aria-parnak
September 22nd, 2009, 19:08
siqma آقای رضا نجفی برنامه خودشو ثبت کرده، هر کسی بخواد نالش کنه و استفاده کنه اولین کسی که میفهمه آقای نجفی هست، دومین فردی هم که میفهمه خودشه، اونم چه موقع؟ موقع ای که 1 الی 2 میلیون جریمه زده دست باباش!

:)

دوست عزیز گنده تر از شما هم نمیتونه منو جریمه کنه من میتونم شرکت طرف رو جمع کنم ولی کسی نمیتونه هیچ کاری کنه دادا :70:

bepad
September 22nd, 2009, 19:17
عزيزم كپي كن بيخيال حق كپي رايت جديدا بي معنا شده8-}طرف جلوي 100 نفر ميگه با افتخار كپي كردم ديگه اين چيزي نيست نوش جونت;)

1eng.ir
September 22nd, 2009, 19:25
عزيزم كپي كن بيخيال حق كپي رايت جديدا بي معنا شده8-}طرف جلوي 100 نفر ميگه با افتخار كپي كردم ديگه اين چيزي نيست نوش جونت;)
... Accepted
متاسفانه تو ایران چون قانون کپی رایت نداریم کسی نمیتونه از کار خودش دفاع کنه ...

bepad
September 22nd, 2009, 19:27
اره بابا مردم روز روشن ***ي ميكنن:d

AfraServer
September 22nd, 2009, 19:28
دوست عزیز گنده تر از شما هم نمیتونه منو جریمه کنه من میتونم شرکت طرف رو جمع کنم ولی کسی نمیتونه هیچ کاری کنه دادا :70:
ایشون یکی از غول های اینترنتی شده که اگه کپی کنه از سازنده اول شکایت میکنه و تعطیلش میکنه :d...کسی به این کاری نمیتونه بکنه =))

HugeServer
September 23rd, 2009, 00:23
$Fualt_message = "Dar sourate hargooneh dakhlo tasarof dar narm afzar IP system shoma Log shode va ba tavajoh be ghavanine sabte narm afzar be sourate rasmi az tarighe maraje zey salah eghame hoghoghi alayhe shoma tarh khahad gardid! ";

WebRang
September 23rd, 2009, 00:36
طرز فکرتون منو بر میگردونه به 7 -8 سال پیش! #-o

من نه نویسنده سیکما نه چیزی...
دوستانه گفتم الکی واسه خودتون شرر درست نکینید!

اصلا" برید نال کنین یا نصب کنین!

به من هیچ ارتباطی نداره... فقط وظیفه دونستم یه راهنمایی کنم!

موفق باشید

ms1992
September 23rd, 2009, 08:45
نمیدونم چرا دوستان وقتی یک اسکریپتی گیر میارن فکر میکنن اولین فردی هستن که اسکریپت رو گیر اوردن و به اصطلاح کشف کردن!...
این اسکریپت هایی که شما دارید "سیگما" و "حامد"
همه دارنش و شما شاهکار خاصی نکردید...

مهم استفاده کردنش هست... حتی اگه نال باشه مطمئن باشید تا سایتتون یکمی بیاد بالا , دوباره برمیگرده :112: پایین...

سلام آقا محمد
شما اینجا چیکار میکنی برو تو انجمن خودت بابا :))
شما Down میکنی؟
بزار سوتی که دادی جاش خوب شه بعد
قالب بد بخت من :(
بعدشم تو روز روش اسکریپت من یا قالب هام میفته دست بقیه به اونا چیزی نمیگید
حالا یه اسکریپت نول شده همه به ما گیر میدن :107:

Persianscript
September 24th, 2009, 00:48
شما down میکنی؟

منظور بستن سایت بود از طرف سازنده اسکریپت...کمی توجه کن به متن...

ms1992
September 24th, 2009, 01:10
ممنون از راهنمایی ممد جون
دیگه تابلو نمیفروشم
همه چیز هم هست
خواستید میل بزنید قیمت بدم
دیگه هم تایپیک نزنید لطفا
info . 7setare @ gmail .com