PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست میکروتیک از softlayer

lvlehrad
December 21st, 2011, 17:27
سلام
دوستان میکروتیک میخوام از softlayer با رم 512 ... سی پی یو هم مناسب باشه لطفا (کیفیت برام خیلی مهم هست)

reza115
December 21st, 2011, 18:30
سلام

ماهانه 20 تومان در خدمتیم

itjavani
December 21st, 2011, 19:50
در خدمتیم
ماهیانه 9900 تومان!(فروش ویژه) لینک در امضا هست!

lvlehrad
December 24th, 2011, 00:57
اگر دوستان دیگه ای هستند هنوز که افر ندادن بدن لطفا ... سرور فردا خریداری میشه

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 01:39
با سلام اگر به کیفیت اهمیت میدید بنده از دیتا سنتر Swiftway امریکادرخدمتتون هستم

به شدت روی استاندارد های سرور تاکید دارم و بسیار خوب و بهینه موارد لازم رو در این سرور درنظر گرفته ایم

پردازنده سرور Xeon E3 1270 میباشد

رم 512 با 1 هسته اختصاصی پردازنده ماهانه 28 تومان

http://www.aftabweb.net/cart.php?gid=18

lvlehrad
December 24th, 2011, 11:37
با سلام اگر به کیفیت اهمیت میدید بنده از دیتا سنتر Swiftway امریکادرخدمتتون هستم

به شدت روی استاندارد های سرور تاکید دارم و بسیار خوب و بهینه موارد لازم رو در این سرور درنظر گرفته ایم

پردازنده سرور Xeon E3 1270 میباشد

رم 512 با 1 هسته اختصاصی پردازنده ماهانه 28 تومان

Aftab Web - کارت خريد (http://www.aftabweb.net/cart.php?gid=18)

این قسمتی که قرمز کردمو متوجه نشدم یعنی سرورهای دیتاسنتر softlayer کیفیت مناسبی نداره که شما نوشتید "اگر" به کیفیت اهمیت میدم از swiftway بگیرم ؟

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 11:44
این قسمتی که قرمز کردمو متوجه نشدم یعنی سرورهای دیتاسنتر softlayer کیفیت مناسبی نداره که شما نوشتید "اگر" به کیفیت اهمیت میدم از swiftway بگیرم ؟

دوست خوبم برداشتتون اشتباه بوده منظور بنده DC نبوده.گفتم اگر کیفیت براتون مهم هست بنده درخدمتتون هستم اما در دیتاسنتر Swiftway زیرا استانداردهای لازم رو بطور کامل رعایت کرده ایم و روی هر سرور به اندازه خودش سرور واگذار میکنیم و سرور ها مدیریت شده میباشند

reza115
December 24th, 2011, 14:47

50 درصد کیفیت به مدیر سرور و سیاست هایی که داره بستگی داره !

سافت لایر دیتاسنتر خوبی هست ولی اگر اورسل بشه مفت هم نمی ارزه

atilnic
December 24th, 2011, 14:56
سلام
دوستان میکروتیک میخوام از softlayer با رم 512 ... سی پی یو هم مناسب باشه لطفا (کیفیت برام خیلی مهم هست)
جر سافت لایر میتونم افر بدم!
قیمت 8900 تومان
سی پی یو یک هسته
پورت 1 گیگ
پهنای باند نامحدود
میکروتیک 5.11 کانفیگ شده
پشتیبانی نزدیک به 24 ساعت
پرداخت آنلاین