PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی لب تاپ دل

soheilsan
December 21st, 2011, 14:39
سلام
من یه لب تاپ دل گرفتم اما برای اینکه مطمئن بشم اصل هستش خواستم در سایت دل چک کنم اما نتونستم لینکی چیزی پیدا کنم که بشه سریال لب تاپ توش وارد کنم و ببینم اطلاعات شرکت با مشخصات لب تاپ می خونه یا نه؟
دوستانی که در این زمینه تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند.

mohebali
December 21st, 2011, 17:11
Drivers and Downloads | Dell [United States] (http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19/DriversHome/NeedProductSelection)

soheilsan
December 23rd, 2011, 11:07
ممنون دوست عزیز.
در این قسمت که لینک دادید service tago که مس زنم مدل لب تاپو میاره اما برای جستجو ی باتری لب تاپ در قسمت جستجو بر اساس service tag که کدو میزنم not found میزنه.ایا امکان داره باتری اصل نباشه؟ چون من تو اینترنت خوندم این مدل حداقل باید 3.5 ساعت شارژ داشته باشه اما حئاکثر 2 ساعت نگه میداره. چت آنلاین سایت دل هم که کار نمی کنه

mohebali
December 23rd, 2011, 11:09
ممنون دوست عزیز.
در این قسمت که لینک دادید service tago که مس زنم مدل لب تاپو میاره اما برای جستجو ی باتری لب تاپ در قسمت جستجو بر اساس service tag که کدو میزنم not found میزنه.ایا امکان داره باتری اصل نباشه؟ چون من تو اینترنت خوندم این مدل حداقل باید 3.5 ساعت شارژ داشته باشه اما حئاکثر 2 ساعت نگه میداره. چت آنلاین سایت دل هم که کار نمی کنه

مگه سرویس تگ ها یکی نیستن؟؟؟؟؟؟؟
دوما زمان شارژ بستگی به استفاده ات داره. اون زمان ها با استفاده های خاص بوده در شرایط خاص.
مثلا شما مطمئنا نرم افزار های متفاوت دارید و یا در یک زمان معلوم نیست داره چه کارهای متفاوتی انجام میشه و ... و....

soheilsan
December 23rd, 2011, 11:19
چرا یکی هست اما در قسنت سرچ باتری این سرویس تگو نمی شناسه.
در مورد زمان شاژ هم در سایت های مختلف انگلیسی notebook review زده حداقل شارژ در مواقعی که روشنایی حداکثر و بلوتوث و وای فای روشن و سیستم در حال پردازش و.... باید 3.5 باشه و در حالت آماده باش باید 5 ساعت باشه.
اما من فقط دارم ویندوز نصب می کنم زود تموم میشه. و در حالی که وقی از شارژ در میارم زده 99 درصد (100 نمیشه!!!) و زمان باقیمانده 2 ساعت و 7 دقیقه!! یعنی هیچ کاری باهاش نکنی اینقدر.