PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علام آمادگی از ساعت 11 الی 3 و از ساعت 5 تا 3 بامداد

m2n
December 21st, 2011, 14:24
سلام به خدمت مدیران محترم همونطور که از نام تاپیک پیداست بنده روزانه از ساعت 11 صبح الی 3 بعد از ظهر و از ساعت 5 عصر تا ساعت 3 بامداد در اینترنت هستم.

تخصص بنده طراحی وب سایت هست و دانشجو گرافیک هستم.
بنده حدود سه سال مدیریت یک هاستینگ رو برعهده داشتم از نوع ریسلر(در صورت درخواستن اسم سایت گفته میشه)
آشنایی کامل با PHP.css,css3,js ,........دارم که بالا هم اشاره شده.
با سیستم لایوزیلا سه سال کار کردم (مال پشتیبانی هست)
آشنایی با نصب انواع اسکریپت و سیستم مدیریت رو دارم.
با ساخت اکانت در سی پنل و دایرکت ادمین آشنایی کامل دارم.
و اما نوبت میرسه به سرور و سرور مجازی
آشنایی با نصب ویندوز و لینوکس در سرور مجازی رو دارم
آشنایی با نصب سی پنل و دایرکت ادمین و .......... دارم (کانفینگ زیاد تسلت ندارم:115:)
متولد 1365 و ساکن تبریز هستم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا کسانی که نویسنده برای سایتشون می خوان نیان اینجا تاپیک بزنن
فقط کسانی که برای فروش و پشتیبانی هاست و........... نیاز به یک نفر با این شرایط دارن سئوالات خودشونو مطرح کنن.
حقوق -------------------توافقی

m_dg_farari
December 21st, 2011, 15:56
سلام
با مجازی سازها در چه حد آشنایی دارید؟
آیا تسلط کافی برای مدیریت شبکه ی سرورهای مجازی دارید؟
صرفا ساخت اکانت در کنترل پنل ها فقط تسلط دارید؟ چون ساخت اکانت اصولا به وسیله ی whmcs به صورت اتوماتیم انجام میشه!
و در چه حد با whmcs کار کردید؟
ساعاتی که فرمودید میشه 14 ساعت در روز. آیا همه ی این 14 ساعت رو قادر به پاسخگویی به مشترکین هستید؟ اینطوری حساب کنید که 14 ساعت باید پشت لایو زیلا بشینید و به یوزر ها به صورت چت انلاین پاسخ بدید
حدود حقوق دریافتیتون رو هم بگید (یا پی اخ کنید)

Masoud.B
December 21st, 2011, 16:15
سلام
با مجازی سازها در چه حد آشنایی دارید؟
آیا تسلط کافی برای مدیریت شبکه ی سرورهای مجازی دارید؟
صرفا ساخت اکانت در کنترل پنل ها فقط تسلط دارید؟ چون ساخت اکانت اصولا به وسیله ی whmcs به صورت اتوماتیم انجام میشه!
و در چه حد با whmcs کار کردید؟
ساعاتی که فرمودید میشه 14 ساعت در روز. آیا همه ی این 14 ساعت رو قادر به پاسخگویی به مشترکین هستید؟ اینطوری حساب کنید که 14 ساعت باید پشت لایو زیلا بشینید و به یوزر ها به صورت چت انلاین پاسخ بدید
حدود حقوق دریافتیتون رو هم بگید (یا پی اخ کنید)

برای بنده هم پیام خصوصی کنید

sa_sh41
December 21st, 2011, 16:25
برای طراحی سایت میتونید بصورت پروژه ای با ما کار کنید
اینجا فرم پر کنید
استخدام | Soft Gate | ارائه دهنده خدمات تحت وب (http://softgate.ir/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85/)

itjavani
December 21st, 2011, 16:36
سلام به خدمت مدیران محترم همونطور که از نام تاپیک پیداست بنده روزانه از ساعت 11 صبح الی 3 بعد از ظهر و از ساعت 5 عصر تا ساعت 3 بامداد در اینترنت هستم.

تخصص بنده طراحی وب سایت هست و دانشجو گرافیک هستم.
بنده حدود سه سال مدیریت یک هاستینگ رو برعهده داشتم از نوع ریسلر(در صورت درخواستن اسم سایت گفته میشه)
آشنایی کامل با php.css,css3,js ,........دارم که بالا هم اشاره شده.
با سیستم لایوزیلا سه سال کار کردم (مال پشتیبانی هست)
آشنایی با نصب انواع اسکریپت و سیستم مدیریت رو دارم.
با ساخت اکانت در سی پنل و دایرکت ادمین آشنایی کامل دارم.
و اما نوبت میرسه به سرور و سرور مجازی
آشنایی با نصب ویندوز و لینوکس در سرور مجازی رو دارم
آشنایی با نصب سی پنل و دایرکت ادمین و .......... دارم (کانفینگ زیاد تسلت ندارم:115:)
متولد 1365 و ساکن تبریز هستم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا کسانی که نویسنده برای سایتشون می خوان نیان اینجا تاپیک بزنن
فقط کسانی که برای فروش و پشتیبانی هاست و........... نیاز به یک نفر با این شرایط دارن سئوالات خودشونو مطرح کنن.
حقوق -------------------توافقی

نمونه کارهای گرافیک و طراحی وب رو ارسال کنید!
با چه cmsهایی کار کردید؟!
همینطور حقوق پیشنهادیتون رو ارسال کنید.

m2n
December 21st, 2011, 18:45
سلام به همه مدیرای محترمی که زحمت رو قبول کردن و به تاپیک بنده پاسخ دادن و اما جواب سئوالات:

1-در مورد شبکه می تونم تظمین بدم که یک ماهه فول یاد می گیرم البته با کمک مدیر سرور.(در زمان یادگیری لازم نیست حقوقی دریافت کنم)
2-بنده با سیستم whmcs کار کردم و آشنایی کافی دارم.
3-بله 14 ساعت کامل می تونم هم در بخش فروش و هم در بخش پشتیبانی فعالیت کنم.
4-در مورد نمونه کارهای گرافیکی که دوستمون جناب اقای محمد مسعودی فرمودند می تونم یک قالب رایگان برای هر سیستمی که می خوان رایگان طراحی کنم تا مشکلی از این بابت نباشه.
همه این موارد به غیر از طراحی گرافیکی و کد نویسی می تونه با تعیین توافقی زمان (مثلا10روز) اگر در این مدت توافقی مدیر سرور از بنده راضی نبود بنده هیچ گونه توقعی از ایشون ندارم و نخواهم داشت.

با تشکر از همه دوستان:53:

دوستان وب
December 21st, 2011, 19:12
برای طراحی قالب میتونیم به صورت پروژه ای همکاری کنیم ...
Y! : Info.dostanweb

m2n
December 21st, 2011, 21:42
یکی از دوستان در خواست دادن برای سایتشون یه بنر بزنیم برا نمونه کار که البته با عجله 1 ساعته کار انجام شد و به نظر خود بنده کار عجله ای بیشتر از این نمیشه

خلاصه http://up98.org/upload/server1/01/z/notyig4ssj5sqbnqmm2b.gif

mohebali
December 21st, 2011, 23:09
یکی از دوستان در خواست دادن برای سایتشون یه بنر بزنیم برا نمونه کار که البته با عجله 1 ساعته کار انجام شد و به نظر خود بنده کار عجله ای بیشتر از این نمیشه

خلاصه http://up98.org/upload/server1/01/z/notyig4ssj5sqbnqmm2b.gif
جالب بود ولی میشد از نظر گرافیکی بهتر باشه( فوری بوده وقت نکردی کار کنی) ولی در کل بسیار خوش ایده و سلیقه هستید. تبریک میگم

m2n
December 22nd, 2011, 01:14
جالب بود ولی میشد از نظر گرافیکی بهتر باشه( فوری بوده وقت نکردی کار کنی) ولی در کل بسیار خوش ایده و سلیقه هستید. تبریک میگم

ممنون این نظر لطف شما رو می رسونه ولی در کل یه کار عجله ای بود:53: