PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتحادیه مجازی فروش هاستینگ

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 01:58
سلام و درود به تمامی کاربران گرامی وب هاستینگ تالک

بیشتر دوستانی که تو کار شبکه هستن چند روزی هست بابت سرویس دهنده های نامعتبر که قیمت های خیلی پایین زدند اعتراض کردند.

بنده و چندین نفر از دوستان در همفکری که داشتیم من یه پیشنهاد دادم که به نظر بقیه دوستان جالب اومد که گفتم شما هم اطلاع داشته باشید.

قرار شد یه سایتی عین اتحادیه باشه ولی مجازی که از بین خود اساتید مجرب انتخاب بشن و هر هاستینگ یا فروش وی پی اس که می خواد شروع به کار بکنن در وحله اول به اون مجوز فروش بدن . در وحله دوم نظارت به قیمت هایی که نسبت به سروری که داره . یعنی یکی که سرور با مشخصات پایین داره .نباید قیمت رو بالا بزنه . در صورت تخلف و گزارش از سمت فروشنده های دیگه و تایید تخلف اون شخص از سمت اتحادیه مجازی . بار اول برای مدت 1 ماه سایت مسدود بشه و هیچ گونه فروشی از سمت اون شخص انجام نشه و بار دوم در صورت تخلف به مدت 6 ماه سایت بسته و هیج گونه فروشی انجام نشه . و بار سوم هم برای همیشه جواز فروش این شخص باطل بشه . حتی می تونیم خودمون یه قانونی بزاریم که اگه سایتی تخلف کرد حق اینو داشته باشیم که به ف-یترینگ یا سایتی رو که از اون سرور گرفته اطلاع بدیم تا اونو ببنده .

اگه دوستان و اساتیدی که موافق این قضیه هستند نظرشون رو بفرمایند . به قول یکی از دوستان عین طلا فروش ها باشیم . قیمتمون به روز باشه و کسی نتونه گرون بفروشه .

من این پیشنهادی که دادم . به نظر من خیلی خوبه حتی می تونیم مجوز اتحادیه مجازی فروش هاستینگ رو از چند جای معتبر دولتی بگیریم که کسی نتونه حرفی بزنه و تابع اون قانون باشه .

php.source
December 21st, 2011, 02:00
خودتو خسته نکن
من پارسال خودمو کشتم. فقط یوزرم 3 تا اختار گرفت

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:02
خودتو خسته نکن
من پارسال خودمو کشتم. فقط یوزرم 3 تا اختار گرفت

منظورتون رو متوجه نمیشم؟

Mr_Parham
December 21st, 2011, 02:11
نمیشه این کار، دوستان زیادی قبلا این کارو سعی کردن انجام بدن (:|

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:16
نمیشه این کار، دوستان زیادی قبلا این کارو سعی کردن انجام بدن (:|

از چه نظر نمیشه . ببینید الان با این اوضاع پیش اومده همه سعی بر این دارن که یکصدا بشن . نه اینکه هر کی یه قیمتی بده

امکانش هم از این راه هست که خود فروشنده ها همهی نفری ماهیانه مثلا 5 تومان یا 10 تومان بدن برای این فضیه که حقوق اون شخص که داره برای فروشنده ها انجام میده رو دربیاد

reeza
December 21st, 2011, 02:22
واقعا عالیه این جور از این هر کی هر کی در میاد
من با استقبال شدید از این پروژه آمادگی خود مرا برای
هر گونه کمک اعلام می کنم
و مفتخرم که نخستین عضو اتحادیه باشم
درود

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

یه پیشنهاد : هر کی شرکت نداره حق ارائه خدمات و فروش هم نداشته باشه

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:26
یه پیشنهاد : هر کی شرکت نداره حق ارائه خدمات و فروش هم نداشته باشه

نه این فکر رو نکنیم بهتره .

عین این می مونه که هر کی بچه تهران نیست نمی تونه کار کنه . اصلا نباید این تفکر رو داشته باشیم . باید به تازه کار ها هم میدون بدیم تا بتونن خودشون رو بالا بکشن . مطمعا باشید بعد ها همون شخص میاد شرکت ثبت می کنه

شرکت ثبت کردن هم ماشاالله تو ایران یا 30 تومان انجام میشه

Mr_Parham
December 21st, 2011, 02:28
از چه نظر نمیشه . ببینید الان با این اوضاع پیش اومده همه سعی بر این دارن که یکصدا بشن . نه اینکه هر کی یه قیمتی بده

امکانش هم از این راه هست که خود فروشنده ها همهی نفری ماهیانه مثلا 5 تومان یا 10 تومان بدن برای این فضیه که حقوق اون شخص که داره برای فروشنده ها انجام میده رو دربیاد
شما نمیتونی همه رو Force کنی که حتما از طریق شما وارد بازار هاستینگ بشن، توی هیچ جای دنیا هیچ کشوری نتوسته تا اونجایی که من می دونم، چه برسه به ایران
به جای این کار ها یک فکری برای نرخ ارز کنین B-)

php.source
December 21st, 2011, 02:31
شرکت ثبت کردن هم ماشاالله تو ایران یا 30 تومان انجام میشه
البته 1 ماه الافی رو میگفتی بهتر بود.
اسکریپت این صنفیه رو سیستمم بود ، در اثر حادثه ای :دی (بعضیا میدونن) کل هارد من پرید و از تو سیستم کلا غیب شد
ولی بخواید پایم باز شروع کنم (:|

---------- Post added at 02:31 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

شما نمیتونی همه رو Force کنی که حتما از طریق شما وارد بازار هاستینگ بشن، توی هیچ جای دنیا هیچ کشوری نتوسته تا اونجایی که من می دونم، چه برسه به ایران
به جای این کار ها یک فکری برای نرخ ارز کنین
قرار بر اجبار نیست.
صنفیه فقط یه لوگو تایید میده+ معرفی

parsvps
December 21st, 2011, 02:34
ما باید از مدیران انحمن بخواهیم که نظارت بر روی فروش محصولات در این انجمن داشته باشند .

و شرکت هایی که میان و قیمت های خیلی پایین برای سرور مجازی میذارند جلوشون گرفته بشه. قوانینی بزارید تا ما هم بتونیم قیمت های خومون در سایت مطرح کنیم . من خودم چند بار خواستم تا تاپیک ایجاد کنم و محصولات خودم معرفی کنم اما این قیمت های 6000 تومانی که می دیدم منصرف می شدم

0060
December 21st, 2011, 02:34
خوب شما که میخوای مجوز فروش بدی و شرکتهای هاستینگ زیر نظر داشته باشی تخلفی نکنن در صورتی که مشکلی از سوی فروشنده پیش اومد و به هر دلیلی خدمات دهیشو قطع کرد و مشتریا ضرر کردن اونجا هم شما پاسخگوی مشتریا هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:38
قرار بر اجبار نیست.
صنفیه فقط یه لوگو تایید میده+ معرفی

دقیقا من با دوست عزیزم موافقم . این طوری قیمت ها تو بازار ایران ثابت می مونه و این قضیه پیش نمیاد که طرف از جاش بلند بشه بیاد یه سرور بگیره بعد vps رم 512 رو بفروشه 3900 تومن .

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

خوب شما که میخوای مجوز فروش بدی و شرکتهای هاستینگ زیر نظر داشته باشی تخلفی نکنن در صورتی که مشکلی از سوی فروشنده پیش اومد و به هر دلیلی خدمات دهیشو قطع کرد و مشتریا ضرر کردن اونجا هم شما پاسخگوی مشتریا هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا من قرار نیست مجوز بدم . من یه پیشنهاد دادم تا با هم بشینیم بابت این قضیه یه فکر اساسی بکنیم . ببینید وقتی یه ایده میاد جلو ، اولش خیلی حرفو حدیث پیش میاد و تا زمانی که همفکری رو انجام ندیم این قضیه کم فروشی و گران فروشی پا برجا می مونه و کسی که ضرر می کنه اونیه که بازار رو بهم میریزه

parsvps
December 21st, 2011, 02:39
دوستان این فروم تنها فرومی هست که بازدیدکنندگان بالایی در زمینه هاستینگ داره . موردی که شما مطرح میکنید باید ابتدا در این انجمن مطرح و انحام بشه و از مدیران بخواهیم که پیگیری کنند

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:42
دوستان این فروم تنها فرومی هست که بازدیدکنندگان بالایی در زمینه هاستینگ داره . موردی که شما مطرح میکنید باید ابتدا در این انجمن مطرح و انحام بشه و از مدیران بخواهیم که پیگیری کنند

خوب دقیقا من هم این حرف رو می زنم باید بابت این کار یه فکری بشه

php.source
December 21st, 2011, 02:48
منت فکرم رو بگم
من تو اون اسکریپت چند تا مشخصه رو مد نظر گرفته بودم.
الا قرار بود در ابتدای کار هرکی دوست داره بیاد خودشو معرفی کنه برای تیم و بد از 10 روز بریم سراغ رای گیری و 10 نفر انتخاب بشد
بعد این میشه تیم صنفیه
حالا شروع میشه به ثبت نام هاستیگا و معرفی خدماتشو و توسط همیین 10 نفر نماینده سرور ها برسی میشه و در نهایت امتیاز بندی میشه
بعد یه نرخ دوباره رای گیری میشه برای کیفیت ها و بعد از تعیین نرخ، درجه کیفیت هر هاستینگ اعلام میشه
و لوگو مخصوص خودشو دریافت میکنه.
حالا بریم سراغ تضمین ما برای مشتری.
خوب حالا تضمین فروشنده برای مشتری میمونه که با توجه به سابقه کار و نوع فعالیت کاملا شناسایی میشه و میشه راحت شناسایی کرد و تایید کردشون

parsvps
December 21st, 2011, 02:49
اگر در انجمن قوانینی تنظیم بشه که جلوی این کم فروشی ها گرفته بشه به نفع همه فروشندگان هست و من از همه مدیران تقاضا دارم به این مورد رسیدگی کنند

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:53
منت فکرم رو بگم
من تو اون اسکریپت چند تا مشخصه رو مد نظر گرفته بودم.
الا قرار بود در ابتدای کار هرکی دوست داره بیاد خودشو معرفی کنه برای تیم و بد از 10 روز بریم سراغ رای گیری و 10 نفر انتخاب بشد
بعد این میشه تیم صنفیه
حالا شروع میشه به ثبت نام هاستیگا و معرفی خدماتشو و توسط همیین 10 نفر نماینده سرور ها برسی میشه و در نهایت امتیاز بندی میشه
بعد یه نرخ دوباره رای گیری میشه برای کیفیت ها و بعد از تعیین نرخ، درجه کیفیت هر هاستینگ اعلام میشه
و لوگو مخصوص خودشو دریافت میکنه.
حالا بریم سراغ تضمین ما برای مشتری.
خوب حالا تضمین فروشنده برای مشتری میمونه که با توجه به سابقه کار و نوع فعالیت کاملا شناسایی میشه و میشه راحت شناسایی کرد و تایید کردشون

کاملا فکر خوبیه که حتی می تونیم شرکت ها رو از نظر درجه بندی بهشون لوگو بدیم . خوبیش اینه که وقتی خریدار میره تو سایت درجه کیفیت هاستینگ رو می بینه و این میشه که شرکت ها برای پیشه گرفتن از هم بابت کیفیت بهتر تلاش می کنن .

dr.saeed
December 21st, 2011, 02:54
خوب دقیقا من هم این حرف رو می زنم باید بابت این کار یه فکری بشه

منو که دیگه همه می شناسین چه غوفایی کردم:59:b-)>:d<

این قانون رو باید مدیران همین انجمن بذارند و در این انجمن مطرح بشه و جزو قوانین باشه در کل

چون حجم وسیعی از مشتریان از این سمت هستند

و اینکه کسی بخواهد کسی رو انتخاب کنه از نظرم نمی شه همه هم رو قبول ندارند و صدا ها بلند می شه اعتراض که چرا اینجوریه اونجوریه

در کل منظور اینه که این انجمن بخش فروش باید سرو سامون بگیره

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 02:59
و اینکه کسی بخواهد کسی رو انتخاب کنه از نظرم نمی شه همه هم رو قبول ندارند و صدا ها بلند می شه اعتراض که چرا اینجوریه اونجوریه

در کل منظور اینه که این انجمن بخش فروش باید سرو سامون بگیره

چرا امکانش هست اگه توجه کرده باشید من تو اولین نظر تو خود تاپیک زدم که . نفراتی که قراره اعضای اتحادیه بشن .خودمون از استاتید مجرب انتخاب می کنیم که مشکل ساز بعدا برامون نشه

اگه توجه هم کرده باشی دوست خوبمون بابت درجه بندی شرکت ها صحبت کردند که . اونم بسته به نو کیفیت سرویس دهی و سابقه کارشون هست

dr.saeed
December 21st, 2011, 03:07
چرا امکانش هست اگه توجه کرده باشید من تو اولین نظر تو خود تاپیک زدم که . نفراتی که قراره اعضای اتحادیه بشن .خودمون از استاتید مجرب انتخاب می کنیم که مشکل ساز بعدا برامون نشه

اگه توجه هم کرده باشی دوست خوبمون بابت درجه بندی شرکت ها صحبت کردند که . اونم بسته به نو کیفیت سرویس دهی و سابقه کارشون هست

نظر خودم رو گفتم و اینکه مطمئنم یه سریا اعتراض می کنند چرا سایت اتحادیه دست اینو اونه اینجوری که این قانون واسه این انجمن باشه مفید تره و راحتر و بی دردسر تره

و اینکه بخوان درجه بدهند می تونند به دوستانی که سرور می فروشند بر روی یوزرهاشون یک اددوانس جدا با درجه بندیه مدیریت فروش،میزان رضایتمندی مشتری،پشتیبانی و کیقیت وقیمت ایجاد کنند

http://up7.iranblog.com/images/u4eeldlvm79lhfp6g4y.jpg

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 03:11
نه ببینید این طوری بازم اختلاف بین هاستینگ ها می افته . زمانی که این اتحادیه از چند جای دولتی نامه ی رسمی داشته باشه . مشکلی پیش نمیاد . و همه از این قضیه تبعیت می کنند . و یه چیز دیگه . که بعد ها اثرات این کارمون رو میبینیم . که مشتریان از این کاری که خواهیم کرد کاملا رضایت پیدا می کنن . حتی اگه شده من خودم می تونم این اتحادیه رو در عرض مدت کوتاهی تو کل ایران از طریق صدا سیما شناخته کنم

php.source
December 21st, 2011, 03:13
همینجوری بعضی از مدیرا مشکل دارن
شه برسه به اینجور مسائل
خدا به داد کسی برسه که باهاش لج کنن:-s

dr.saeed
December 21st, 2011, 03:14
همینجوری بعضی از مدیرا مشکل دارن
شه برسه به اینجور مسائل
خدا به داد کسی برسه که باهاش لج کنن:-s

این اولیش
من خودم دومیش
ببین اینجور مسائل هست حالا از حسادت یا هرچی
وضع موزیک کشور با این همه خاص بودن خودش سرو سامون نداره و اتحادیه چه برسه به ماها

Mohammad_reza
December 21st, 2011, 03:16
ببینید ، هیچ جای دنیا کسی نتونسته و نخواهد تونست شرکت/شخص دیگری رو مجبور کنه که قیمتش رو در این بازه بده یا مثلاً باید ما تأییدش کنیم و ...
به نظر من بهترین گزینه در حال حاضر همین سایت hostratings.com می باشد که نظرات کاربران اعلام میشه و درجه هم تعلق میگیره به سرویس دهنده
این سیستم به مرور زمان تأثیر مثبت خودش رو خواهد گذاشت

در کنار این به نظر من یکجور تأییدیه از نظر قیمت هم باشه بد نیست. نه اینکه کسی رو مجبور کنیم. فقط اگه سرویس دهنده قیمت هاش در بازه استاندارد بود ، بهش یک لوگو تعلق بگیره که توی سایتش قرار بده ، اگر هم نبود اجباری نداره برای قرار دادن لوگو . این مشتریه که باید ببینه آیا سرویس دهندش لوگو داره (تأیید شده) یا نه ...

shivahost
December 21st, 2011, 03:16
خب سایت Host Ratings - صفحه نخست (http://www.hostratings.ir) کلا با همین هدف راه اندازی شده.

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 03:21
این اولیش
من خودم دومیش
ببین اینجور مسائل هست حالا از حسادت یا هرچی
وضع موزیک کشور با این همه خاص بودن خودش سرو سامون نداره و اتحادیه چه برسه به ماها

ببین اگه ماها بخوایم همه چی درست میشه

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

در کنار این به نظر من یکجور تأییدیه از نظر قیمت هم باشه بد نیست. نه اینکه کسی رو مجبور کنیم. فقط اگه سرویس دهنده قیمت هاش در بازه استاندارد بود ، بهش یک لوگو تعلق بگیره که توی سایتش قرار بده ، اگر هم نبود اجباری نداره برای قرار دادن لوگو . این مشتریه که باید ببینه آیا سرویس دهندش لوگو داره (تأیید شده) یا نه ...

همین قضیه که لوگو گرفتن و لینک داشتن از خود اتحادیه و واسه اینکه جعل نکن لوگو رو .خیلی تاثیر خوبی میزاره تو بازار هاستینگ

حتی اگه قیمت دلار به 3000 تومان هم برسه باز خریدار هست و بازار ثابت می مونه

shivahost
December 21st, 2011, 03:24
هدف ما در این سایت اینه:

1- کلیه افرادی که قصد خرید سرویس های هاست و سرور و ... دارند با این سایت آشنا شوند.

2- کلیه سرویس دهندگان این بازار را موظف به پاسخگویی و حضور در این سایت کنیم ( پاسخگو بودن در hostratings.ir را دغدغه ای برای مشتریان کنیم )

3- پشتیبانی عمومی کاربر به کاربر داشته باشیم تا از هجوم به بخش پشتیبانی سرویس دهندگان آن هم برای موضوعاتی که وظیفه هاستینگ نیست کاسته شود

و ....

http://www.hostratings.ir (http://hostratings.ir/)

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 03:29
پیشنهاد خوبی حامد جان . ولی من منظورم از زدن این تاپیک این بود که اگه یه اتحایه خودمون تشکیل بدیم . خیلی خوب میشه . حنی امکانش هست که با مراجع قانونی هم صحبتی واسه این کار بکنیم

cartman10mpi
December 21st, 2011, 03:35
این جور کارهارو باید گذاشت کنار . دوست ما گفت قیمت بازار ایران رو تعیین کنیم . کل فروشندهی این فروم رو سرو جم ببندید به اندازهٔ یدونه netsups مشتری هاستینگ ندارند . اینجا همه چی‌ روی VPS میچرخه و Accounting . هر چقدر هم قوانین فروم اینرو غیر قانونی‌ تلقی‌ کرده . پس اول باید سطح خودمون رو بدونیم و پاهامونو نسبت به اون دراز کنیم که از گلیم نزنه بیرون . اگه میخواید قیمت بازار هاستینگ رو مشخص کنید باید قاطی مرغا بشوید .
اونا مطمئن باشید که هم صنف دارن هم قانون .
شما که با ارزون فروشی ۵-۶ نفر که بیشتر از ۱-۲ ماه دووم نمیارن اینقد ضرر میکنی‌ و به فکر‌ صنف می‌افتید پس لابد پشتوانه‌ مالی قوی و سیاست فروش خوبی‌ ندارید خودتون ، که این آقایون اینقده ضرر بزرگی‌ به شما میزنند.
تازه عرض کردید که صنفو از همینجاها انتخاب می‌کنیم که بعدا کار خودمون گیر نکنه :))
این کار از اولش میلنگه ، به یه سمت تاب داره
اول باید خود را شناخت دوستی‌ من . کی‌ هستیم ، کجا هستیم و به کجا میخوایم برسیم.
اگه با حساب ۱ سرور می‌خرم ماهی‌ ۳۰۰ دلار...۱۰۰۰ گیگ هارد داره ... اگه ۴۰۰۰ تا سایتِ ۲۵۰ مگابایت هر کدوم ۱۵۰۰۰ تومن = ۶۰ میلیون تومن ، تقسیم بر ۱۲ = ۵ میلیون تومن ، منهای ۵۰۰۰۰۰ تومن هزینهٔ سرور = ۴ میلیون ۵۰۰ تومن سود؛ وارد بازار شدید باید بگم که سخت در اشتباهید.
دنیای "بازار هاست ایران" با دنیای "webhostingtalk.ir" زمین تا آسمون فرق می‌کنه.
عذر می‌خوام سرتونو درد آوردم

shivahost
December 21st, 2011, 03:41
پیشنهاد خوبی حامد جان . ولی من منظورم از زدن این تاپیک این بود که اگه یه اتحایه خودمون تشکیل بدیم . خیلی خوب میشه . حنی امکانش هست که با مراجع قانونی هم صحبتی واسه این کار بکنیم

اتحادیه هم در کل قراره همین کارها را انجام بده.

ضمنا در این سایت تلاش می کنیم زیاد مدیر بازی و مالک بازی در نیاریم و داوری بر عهده بازدید کننده ها بر حسب نظرات یکدیگر باشه. ضمن اینکه در بخش انجمن بتوانند از کیفیت پشتیبانی و پاسخگویی سرویس دهنده آگاهی بیشتری پیدا کنند.

هر نظر مثبت در مورد سرویس دهنده ها از نظر ip و ایمیل چک میشه تا اسپم و تبلیغ و تکراری نباشه ( زیاد نمیشه کار دیگه ای کرد ) در مورد نظرات منفی هم در انجمن سعی میشه بحث و تبادل نظر بشه با مسئول هاست و اگر خلاف نظر منفی ثابت شد آن نظر منفی حذف می شود.

---------- Post added at 03:41 AM ---------- Previous post was at 03:37 AM ----------

دنیای "بازار هاست ایران" با دنیای "webhostingtalk.ir" زمین تا آسمون فرق می‌کنه.

عالی گفتید.... بسیاری از هاستینگ ها و بالاخص مشتریانشون روزنامه همشهری رو ترجیح می دن!

0060
December 21st, 2011, 03:59
:d ولا به خدا دارید خودتونو اذیت میکنید وقتی شرکتهای مثل ایران هاست / ****** / هاست دی ال / و ......... تا این حد شناخته شده هستند و مشتریاشونو دارن و خیلیا دیگه که توی این انجمن هستن و ادعای بزرگی دارن حالا یا بزرگ هستن یا نیستن از این طرح استقبال نمیکنن یعنی این کار جز وقت هدر دادن چیز دیگه ای نیست

اگه این سیستم شما بر خلاف این

۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

بتونه عمل کنه که 100 % غیر ممکن چون هیچکس دنبال درد سر نمیگرده مسئولیت کار کسه دیگه ای رو به گردن بگیره پس خودتونو اذیت نکنید همین فروم کار ملت راه میندازه کسی هم که بخواد کلاه--برداری کنه چه اینجا چه سیستم شما چه هر جای دیگه کارشو میکنه چند ماه میاد درست کار میکنه سیستم شما رتبه بهش میده بعد ول میکنه میره خوب رتبه بندی شما زیر سوال میره و شما جوابگوی مشتریا باید باشید

پس برید بخوابید خوابهای خوش ببینید

shivahost
December 21st, 2011, 04:02
:d ولا به خدا دارید خودتونو اذیت میکنید وقتی شرکتهای مثل ایران هاست / ****** / هاست دی ال / و ......... تا این حد شناخته شده هستند و مشتریاشونو دارن و خیلیا دیگه که توی این انجمن هستن و ادعای بزرگی دارن حالا یا بزرگ هستن یا نیستن از این طرح استقبال نمیکنن یعنی این کار جز وقت هدر دادن چیز دیگه ای نیست

اگه این سیستم شما بر خلاف این

۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

بتونه عمل کنه که 100 % غیر ممکن چون هیچکس دنبال درد سر نمیگرده مسئولیت کار کسه دیگه ای رو به گردن بگیره پس خودتونو اذیت نکنید همین فروم کار ملت راه میندازه کسی هم که بخواد کلاه--برداری کنه چه اینجا چه سیستم شما چه هر جای دیگه کارشو میکنه چند ماه میاد درست کار میکنه سیستم شما رتبه بهش میده بعد ول میکنه میره خوب رتبه بندی شما زیر سوال میره و شما جوابگوی مشتریا باید باشید

پس برید بخوابید خوابهای خوش ببینید

خب ما در مشخصات طرف یک گزینه گذاشتیم: سابقه فعالیت ، که هرچند سال بیشتر باشه مطمئن تره خواهد بود و کسی نمیره از سرویس دهنده کم سابقه خرید کنه.

0060
December 21st, 2011, 04:07
خب ما در مشخصات طرف یک گزینه گذاشتیم: سابقه فعالیت ، که هرچند سال بیشتر باشه مطمئن تره خواهد بود و کسی نمیره از سرویس دهنده کم سابقه خرید کنه.

سرویس دهنده های جدیدی هستن که خداییش هم پشتیبانی و هم خدمات دهی بهتری دارن اینا چرا باید پشت سر بقیه و مطمئننن مسئولین و مدیران این سیستم بمونن

hamidjan
December 21st, 2011, 04:47
اتحادیه هم در کل قراره همین کارها را انجام بده.

ضمنا در این سایت تلاش می کنیم زیاد مدیر بازی و مالک بازی در نیاریم و داوری بر عهده بازدید کننده ها بر حسب نظرات یکدیگر باشه. ضمن اینکه در بخش انجمن بتوانند از کیفیت پشتیبانی و پاسخگویی سرویس دهنده آگاهی بیشتری پیدا کنند.

هر نظر مثبت در مورد سرویس دهنده ها از نظر ip و ایمیل چک میشه تا اسپم و تبلیغ و تکراری نباشه ( زیاد نمیشه کار دیگه ای کرد ) در مورد نظرات منفی هم در انجمن سعی میشه بحث و تبادل نظر بشه با مسئول هاست و اگر خلاف نظر منفی ثابت شد آن نظر منفی حذف می شود.

---------- Post added at 03:41 AM ---------- Previous post was at 03:37 AM ----------

عالی گفتید.... بسیاری از هاستینگ ها و بالاخص مشتریانشون روزنامه همشهری رو ترجیح می دن!

یه سوال ؟
با شزکتهای بزرگ هاستینگ میخواید چیکار کنید؟ شکتهایی که یک بار هم این انجمن نیومدن و صد تای هر کدوم از هاستینگای اینجا فروش دارن. در کل به نظر من اینجور کارها فقط برای هاستینگای کوچیک خوبه که خودشونو بکشن بالا. ولی هیچوقت اعتبار پیدا نخواهید کرد. چون شرکتهای غول هاستینگ ایران رو نمیتونید مجاب کنید بیان توی این اتحادیه و حتی سایتهایی مثل سایتی که شیواهاست راه انداخته.
اینجور کارها فقط یک دلخوشیه برای هاستینگهای تازه کار که امیدوار باشن.
تا حالا فکر کردید شرکتهای بزرگ هاستینگ ایران چرا هیچوقت نمیان توی این انجمنها؟
چرا هیچوقت به همچین اتحادیه هایی نیاز ندارند مگر اینکه یک سازمان مثل سازمان نظام صنفی یا شورای عالی انفورماتیک اینو راه بندازه که به حرفش کنند که اینو هم اگه بخواید به همچین جاها برسید چندین سال طول میکشه

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 04:55
مگر اینکه یک سازمان مثل سازمان نظام صنفی یا شورای عالی انفورماتیک اینو راه بندازه که به حرفش کنند که اینو هم اگه بخواید به همچین جاها برسید چندین سال طول میکشه

من با این پیشنهادت موافقم . امکانش هست حتی در مدت کوتاهی اتحادیه رو راه اندازی بکنن وقتی سازمان نظام صنفی یا شورای عالی انفورماتیک اینو راه بندازه همه شرکت ها بدون هیج سوالی میان زیر نظر اتحادیه

hamidjan
December 21st, 2011, 05:46
این سازمانها اگه بخوان همچین کاری بکنن دیگه شما رو در نظر نمیگیرن. میزارنتون کنار و شما هم ملزمی قوانین اونها رو اجرا کنی.

این دو سازمان توی قوانین خودشون هم موندن. چه برسه به اینکه باز بیان اتحادیه هاستینگ هم راه بندازن.

shivahost
December 21st, 2011, 10:54
یه سوال ؟
با شزکتهای بزرگ هاستینگ میخواید چیکار کنید؟ شکتهایی که یک بار هم این انجمن نیومدن و صد تای هر کدوم از هاستینگای اینجا فروش دارن. در کل به نظر من اینجور کارها فقط برای هاستینگای کوچیک خوبه که خودشونو بکشن بالا. ولی هیچوقت اعتبار پیدا نخواهید کرد. چون شرکتهای غول هاستینگ ایران رو نمیتونید مجاب کنید بیان توی این اتحادیه و حتی سایتهایی مثل سایتی که شیواهاست راه انداخته.
اینجور کارها فقط یک دلخوشیه برای هاستینگهای تازه کار که امیدوار باشن.
تا حالا فکر کردید شرکتهای بزرگ هاستینگ ایران چرا هیچوقت نمیان توی این انجمنها؟
چرا هیچوقت به همچین اتحادیه هایی نیاز ندارند مگر اینکه یک سازمان مثل سازمان نظام صنفی یا شورای عالی انفورماتیک اینو راه بندازه که به حرفش کنند که اینو هم اگه بخواید به همچین جاها برسید چندین سال طول میکشه

آیا در خارج شرکت های بزرگ هاستینگ در اینگونه سایت های نیستند و نظر درباره آنها داده نشده؟ مثلا bluehost , hostgator , 1&1 ؟ یعنی شرکت های ایرانی فکر می کنن بزرگتر از این ها هستند؟ مهم اینه که دو تا مشتری از این فروم به آنها زنگ بزنه و بگه شما در فلان سایت هم فعال هستید تا پاشون باز بشه! این سایت الان 3 روزه راه افتاده و آینده قوی براش پیشبینی شده. شما اجازه بده تبلیغش در چند مجله رایانه و روزنامه و از این پیک ها که میره دست مردم چاپ بشه....

این سایت الان اصلا قابل تکیه برای هیچکس نیست اما وقتی نظرات در مورد هر سرویس دهنده به 500 رسید آنوقت ببین چه خبر میشه. همین الان پس از 3 روز در گوگل بزنید " بررسی هاستینگ " در صفحه اول هستیم.

ضمنا قرار نیست آنها بیان... یواش یواش خودمون به لیست اضافه می کنیم تا در باره آنها هم نظر داده بشه.

hamidjan
December 21st, 2011, 10:56
بله...بله...:-p

موفق باشید

H.G.N
December 21st, 2011, 11:41
دوستان !

نمی دونم دیروز برنامه 30 : 20 رو مشاهده کردید یا نه !

دو تا سایت نشون داد که یکیش برای فروشه همه وسایل بود و دیگری هم نوشته بود هاست لینوکس با 40 درصد تخفیف !

من نمیدونم آخه چطور واسه اینا میصرفه که اینقدر قیمت رو میارن پایین !

الان تو خیلی از سایت های جدید هاست 1 گیگابایت رو میدن 15 تومان سالیانه @-)

irmizban
December 21st, 2011, 11:44
سلام و درود به تمامی کاربران گرامی وب هاستینگ تالک

بیشتر دوستانی که تو کار شبکه هستن چند روزی هست بابت سرویس دهنده های نامعتبر که قیمت های خیلی پایین زدند اعتراض کردند.

بنده و چندین نفر از دوستان در همفکری که داشتیم من یه پیشنهاد دادم که به نظر بقیه دوستان جالب اومد که گفتم شما هم اطلاع داشته باشید.

قرار شد یه سایتی عین اتحادیه باشه ولی مجازی که از بین خود اساتید مجرب انتخاب بشن و هر هاستینگ یا فروش وی پی اس که می خواد شروع به کار بکنن در وحله اول به اون مجوز فروش بدن . در وحله دوم نظارت به قیمت هایی که نسبت به سروری که داره . یعنی یکی که سرور با مشخصات پایین داره .نباید قیمت رو بالا بزنه . در صورت تخلف و گزارش از سمت فروشنده های دیگه و تایید تخلف اون شخص از سمت اتحادیه مجازی . بار اول برای مدت 1 ماه سایت مسدود بشه و هیچ گونه فروشی از سمت اون شخص انجام نشه و بار دوم در صورت تخلف به مدت 6 ماه سایت بسته و هیج گونه فروشی انجام نشه . و بار سوم هم برای همیشه جواز فروش این شخص باطل بشه . حتی می تونیم خودمون یه قانونی بزاریم که اگه سایتی تخلف کرد حق اینو داشته باشیم که به ف-یترینگ یا سایتی رو که از اون سرور گرفته اطلاع بدیم تا اونو ببنده .

اگه دوستان و اساتیدی که موافق این قضیه هستند نظرشون رو بفرمایند . به قول یکی از دوستان عین طلا فروش ها باشیم . قیمتمون به روز باشه و کسی نتونه گرون بفروشه .

من این پیشنهادی که دادم . به نظر من خیلی خوبه حتی می تونیم مجوز اتحادیه مجازی فروش هاستینگ رو از چند جای معتبر دولتی بگیریم که کسی نتونه حرفی بزنه و تابع اون قانون باشه .

با سلام ما هم هستم دوست ما داره راست میگه هرکی که هاستینگ زده داره برای خودش قیمت میده اینطوری بازار ما خراب میشه و باید زیر نظر یک اتحادیه باشیم که کسی ارزون یا گرون ندا باتشکر.

saeed25
December 21st, 2011, 11:57
با دروود
این که یک اتحادیه داشته باشیم تنها با بازار خراب و اقتصاد نا بسامان ایران همخوانی دارد وگرنه من ندیده ام که در جایی،بخواهند همه بهای یک سری ویژه از خدمات/محصولات را هم رده کنند!!به هر روی فاکتور های زیادی در تعیین بهای یک کالا.خدمات به کار می روند که نمی توان همه را رک محدوده بهایی قرار داد!
شاید راه حل این باشد که تنها محدوده ای برای خدمات/کالا ها مخضی کنیم و سپس هر سرویس دهنده ای بر اساس پارامتر های مورد نظر خودش،بهای خدمات/کالا ها خود را مشخص نماید

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 12:13
با دروود
این که یک اتحادیه داشته باشیم تنها با بازار خراب و اقتصاد نا بسامان ایران همخوانی دارد وگرنه من ندیده ام که در جایی،بخواهند همه بهای یک سری ویژه از خدمات/محصولات را هم رده کنند!!به هر روی فاکتور های زیادی در تعیین بهای یک کالا.خدمات به کار می روند که نمی توان همه را رک محدوده بهایی قرار داد!
شاید راه حل این باشد که تنها محدوده ای برای خدمات/کالا ها مخضی کنیم و سپس هر سرویس دهنده ای بر اساس پارامتر های مورد نظر خودش،بهای خدمات/کالا ها خود را مشخص نماید

اگه توجه کنید تو گفته های اول گفتم که نسبت به سرویس دهی که میده قیمت بده . نمیشه که همشون یکسان باشن شاید یکی یه سرور خیلی پایینی داره و سرویس دهیش پایین هست نمی تونه که قیمت بالا یزنه

m2n
December 21st, 2011, 12:41
ما باید از مدیران انحمن بخواهیم که نظارت بر روی فروش محصولات در این انجمن داشته باشند .

و شرکت هایی که میان و قیمت های خیلی پایین برای سرور مجازی میذارند جلوشون گرفته بشه. قوانینی بزارید تا ما هم بتونیم قیمت های خومون در سایت مطرح کنیم . من خودم چند بار خواستم تا تاپیک ایجاد کنم و محصولات خودم معرفی کنم اما این قیمت های 6000 تومانی که می دیدم منصرف می شدم

جالبه @-)

خوب دوست عزیز من قیمت پائین میدن حتما با قیمت کم سرور خودشونو تهیه کردن.من جسارت نمی کنم ولی هر کسی سیاستی واسه خودش داره آقا x تو دیتا سنتر x روک داره میاد سرور مجازی که قیمتش 50 تومانه میاد میده 20 تومان این دلیل نمیشه که به خاطر مدیرانی که سرور رو با قیمت بالا و از واسطه تهیه می کنن بیان مثل اونا قیمت رو زیاد بگن.

بنده نظر شخصی خودمو گفتم نه مدیر سرور هستم نه سرویس می فروشم(فقط عشق من انجمن وب هاستینگ هست و بس:-*)

HADNEZ-ICT
December 21st, 2011, 12:47

دوست عزیز
من خودم دیدم اون هایی که افرهای 6000 تومانی و ... می گزاشتند بعضی ورشکست شدند و بعضی بعد چند ماه خبری ازشون نبود

cartman10mpi
December 21st, 2011, 13:05
آخه دوست من شما فرض بکن بنده شرکت دارم . ۶ نفر توش کار می‌کنه ، و ساعت کاریمون اداری هست.
حالا سرور من ۴ گیگ رم داره . ولی‌ من پول حقوق کارکنانم رو ، هزینهٔ شرکت رو ، مخارج تبلیغات رو ، مالیات رو ، هزینهٔ تحقیقات رو و سود خودم رو از قیمتی که میدم در میارم .
اون طرف یه نفر ۱۸-۱۹ ساله میاد یه سرور میگیره ۱۶ گیگ رم ، بی‌ کار هم هست ۱۸ ساعت روزی پشت کامپیوتر میشینه جواب اینو اونو میده(اگر چه تخصصی نباشه) مثل همین موضوع آقای دکتر .
حالا شما بیا مقایسه کن بگو به کدوم سر چی‌ می‌خوای به عنوان صنف قیمت بعدی !!!
دونه دونه همرو از همهٔ لحاظ نمی‌شه تحت نظارت بگیرید که !
ولش کنید این کار رو ، هر کس کار خودشو خوب انجام بده مشتری میاد . شما به جای صنفو اینا ، فکرتو بچرخون ببین چطور تبلیغات میتونی‌ بکنی‌ ، چطور این لشگر شکست خوردرو که هر دفعه بده ۲ ماه از دست این فروشنده‌های فصلی پخش میشن رو جم آوری کنی‌ . راز موفقیت اون‌جاست آقایون . تاکتیک فروش میگن به این ، ذهن خلّاق میگن به این . باید بدونی دامتو کجا پهن کنی‌ که ماهی‌ گیرت بیفته . حالا هی‌ بگید باید شکارچی‌های کنار برکه رو قدغن کنیم که صدای تفنگ ماهی‌ هارو فراری میده ... نه ! کسی‌ که بلده ، روزیشو خوب میتونه از همین برکه به دست بیاره . منتها با روش ، سیستم ، برنأمه ریزیه درست و یک ذره ذهن خلّاق.
تو این جور بازار‌های بی‌ درو پیکر(wht.ir)-"که قبلان هم گفتم به بازار هاست هیچ ربطی‌ نداره"- روال کار برای مقابل با ارزون فروش‌ها به این صورت هست : در اون بازار چند نفر قدر هستند ، ۱-۲ تا جوجه ارزون فروش که میاد وسط ، اونا قیمتشو میارن پائین ...۱ هفته ۲ هفته خودشون ضرر می‌کنن ولی‌ اجازهٔ نفس کشیدن به ارزون فروش‌ها نمیدن ، والسلام . طرف که رفت دوباره قیمت‌ها عادی می‌شه . متاسفانه اونجور قدر هم که نیست تو بازار wht.ir
پس هرکس به فکر‌ خودش باید باشه و به بهترین نحو باید این شرایط رو با کمی‌ ذکاوت به نفع خودش عوض کنه .
میدونید کاری که آقای دکتر کرد چی‌ بود . زحمت جم آوری رو کشید ، گذاشت در اختیار شما . باقیش دیگه هوش شماست که این ۱۰۰ تا vps دربدر شدند رو جمع کنید . شکار آسون مثل آهوی زخمی.
به نظر من به جای اینکه جمع بشوید برای دیگران تعیین تکلیف بکنید ، باید بشینید برای خودتون و آیندهٔ تجاری تون تعیین تکلیف بکنید
بازم سرتونو درد آوردم عذر می‌خوام
موفق باشید

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 13:51
دوست عزیز
من خودم دیدم اون هایی که افرهای 6000 تومانی و ... می گزاشتند بعضی ورشکست شدند و بعضی بعد چند ماه خبری ازشون نبود

اره چاره ای جز فرار ندارن

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

به نظر من به جای اینکه جمع بشوید برای دیگران تعیین تکلیف بکنید ، باید بشینید برای خودتون و آیندهٔ تجاری تون تعیین تکلیف بکنید
موفق باشید

قرار نیست ما تعیین تکلیف کنیم قراره ما بتونیم جلوی کسانی که کم فروشی یا گران فروشی رو بگیریم که مشکلی نداشته باشن . ولی با این حال . قیمت رو خود فروشنده تعیین می کنه . چون خودش می دونه سروری که خریده واقعا ارژشش چه قدره .

ما وقت تعیین صلاحیت فروشنده و سابقه کارش رو میگیم که کسی که خریداره . بتونه درست انتخاب کنه . نه اینکه یه جایی قیمت پایین دید بگه اره این قیمتش خوبه .

vistavps-co
December 21st, 2011, 14:19
سلام ، به نظر من کار بسیار خوبیه ! اما اگه شدنی بشه ! خیلی خوبه !

plastic
December 21st, 2011, 14:26
آخه دوست من شما فرض بکن بنده شرکت دارم . ۶ نفر توش کار می‌کنه ، و ساعت کاریمون اداری هست.
حالا سرور من ۴ گیگ رم داره . ولی‌ من پول حقوق کارکنانم رو ، هزینهٔ شرکت رو ، مخارج تبلیغات رو ، مالیات رو ، هزینهٔ تحقیقات رو و سود خودم رو از قیمتی که میدم در میارم .
اون طرف یه نفر ۱۸-۱۹ ساله میاد یه سرور میگیره ۱۶ گیگ رم ، بی‌ کار هم هست ۱۸ ساعت روزی پشت کامپیوتر میشینه جواب اینو اونو میده(اگر چه تخصصی نباشه) مثل همین موضوع آقای دکتر .
حالا شما بیا مقایسه کن بگو به کدوم سر چی‌ می‌خوای به عنوان صنف قیمت بعدی !!!
دونه دونه همرو از همهٔ لحاظ نمی‌شه تحت نظارت بگیرید که !
ولش کنید این کار رو ، هر کس کار خودشو خوب انجام بده مشتری میاد . شما به جای صنفو اینا ، فکرتو بچرخون ببین چطور تبلیغات میتونی‌ بکنی‌ ، چطور این لشگر شکست خوردرو که هر دفعه بده ۲ ماه از دست این فروشنده‌های فصلی پخش میشن رو جم آوری کنی‌ . راز موفقیت اون‌جاست آقایون . تاکتیک فروش میگن به این ، ذهن خلّاق میگن به این . باید بدونی دامتو کجا پهن کنی‌ که ماهی‌ گیرت بیفته . حالا هی‌ بگید باید شکارچی‌های کنار برکه رو قدغن کنیم که صدای تفنگ ماهی‌ هارو فراری میده ... نه ! کسی‌ که بلده ، روزیشو خوب میتونه از همین برکه به دست بیاره . منتها با روش ، سیستم ، برنأمه ریزیه درست و یک ذره ذهن خلّاق.
تو این جور بازار‌های بی‌ درو پیکر(wht.ir)-"که قبلان هم گفتم به بازار هاست هیچ ربطی‌ نداره"- روال کار برای مقابل با ارزون فروش‌ها به این صورت هست : در اون بازار چند نفر قدر هستند ، ۱-۲ تا جوجه ارزون فروش که میاد وسط ، اونا قیمتشو میارن پائین ...۱ هفته ۲ هفته خودشون ضرر می‌کنن ولی‌ اجازهٔ نفس کشیدن به ارزون فروش‌ها نمیدن ، والسلام . طرف که رفت دوباره قیمت‌ها عادی می‌شه . متاسفانه اونجور قدر هم که نیست تو بازار wht.ir
پس هرکس به فکر‌ خودش باید باشه و به بهترین نحو باید این شرایط رو با کمی‌ ذکاوت به نفع خودش عوض کنه .
میدونید کاری که آقای دکتر کرد چی‌ بود . زحمت جم آوری رو کشید ، گذاشت در اختیار شما . باقیش دیگه هوش شماست که این ۱۰۰ تا vps دربدر شدند رو جمع کنید . شکار آسون مثل آهوی زخمی.
موفق باشید

قرار نیست پول کارمندان یک شرکت از طریق گرانفروشی (البته جسارت نباشه و جواب اون جمله رو فقط عرض میکنم ) در بیاد
مشتری چه گناهی کرده که باید هم هزینه سرویس بده هم هزینه ای برای کارمندان یک شرکت
قیمت ها بازه ای تعریف شوند بهتر است.

Mohammad_reza
December 21st, 2011, 15:02
قرار نیست پول کارمندان یک شرکت از طریق گرانفروشی (البته جسارت نباشه و جواب اون جمله رو فقط عرض میکنم ) در بیاد
مشتری چه گناهی کرده که باید هم هزینه سرویس بده هم هزینه ای برای کارمندان یک شرکت
قیمت ها بازه ای تعریف شوند بهتر است.

کسی که گران میفروشه مشتریش کمتره و به خودش مربوط میشه که مشتریش کم باشه یا زیاد !
من فکر می کنم این سیستم شما با هدف جلوگیری از گران فروش می خواد وارد بشه (که حمایت بشه) ولی در اخر از ارزان فروشی جلوگیری کنه :53:

HADNEZ-ICT
December 21st, 2011, 15:32
کسی که گران میفروشه مشتریش کمتره و به خودش مربوط میشه که مشتریش کم باشه یا زیاد !
من فکر می کنم این سیستم شما با هدف جلوگیری از گران فروش می خواد وارد بشه (که حمایت بشه) ولی در اخر از ارزان فروشی جلوگیری کنه :53:

این شد حرف حساب

sa_sh41
December 21st, 2011, 16:49
اگه نظارت باشه واقعا عالیه.اونوقت دیگه ما مشتری ها هم سر در گم نبودیم که قیمت پایین را باور کنیم یا کیفیت را؟

adamak
January 7th, 2012, 00:59
من هم با نظر شما موافقم سرور های بی کیفیت و مدیران بی تجربه و کلا ادمهای کلاهبردار باید از این سایت برن.

reeza
January 7th, 2012, 01:24
دوستان عزیز ما همه با اینکه این بازار یه سر و سامانی بگیره موافقیم
اما همه می دونید تا نظارت یه نهاد قانونی که حرفش همه جا برو داشته باشه پاش وسط ماجرا نباشه همه این کارا نقش بر آب زدنه
فرض کنید یه نفر به من سرور گران فروخته یا ارزان یا اصلا پولم رو خورده هیچی هم نداده
چه کاری از دست این اتحادیه بر میاد وقتی که مدیرانش فقط به یوزر نیم و پسورد سایت خودشون دسترسی دارن؟:d

maryam1
January 7th, 2012, 09:05
الان شما میتونی از سایتی مثل hostiran.net ایرادی بگیری؟اصلا کی جرأتشو داره؟ نمیشه به خدا نمیشه این چیزا جواب نمیده هاستیران با این همه گرونی و کیفیت کم و تازه اینم بگم بعد از این همه سال تازه تو اخبار هاش اعلام کرده که ما سرور رو مجهز به https کردیم والا الان خیلی از دوستان که سرویس های خیلی ارزونی هم دارن همچینی چیزی رو از همون اول رو سرور میذارن کلا میخوام بگم الان چند سایت دارن هکمرانی میکنن و بسیار قیمت هاشون بالاست دلیلشم نمیدونم والا

arman_gts
January 7th, 2012, 11:09
الان شما میتونی از سایتی مثل hostiran.net ایرادی بگیری؟اصلا کی جرأتشو داره؟ نمیشه به خدا نمیشه این چیزا جواب نمیده هاستیران با این همه گرونی و کیفیت کم و تازه اینم بگم بعد از این همه سال تازه تو اخبار هاش اعلام کرده که ما سرور رو مجهز به https کردیم والا الان خیلی از دوستان که سرویس های خیلی ارزونی هم دارن همچینی چیزی رو از همون اول رو سرور میذارن کلا میخوام بگم الان چند سایت دارن هکمرانی میکنن و بسیار قیمت هاشون بالاست دلیلشم نمیدونم والا
من که ازشون پرسیدم گفتن اصلا هم بالا نیست!
چندتا از دلایلی هم که آوردن :
1. هزینه اجاره دفتر شرکت - آب -برق -تلفن....!
2. نیروی متخصص و حرفه ای که با هزینه کم حاضر به کار کردن نیست (فکر کنم گفت 12 نفر نیروی اصلی بقیه قراردادی هستند!)
3. هزینه بیمه برای کارمندان
4.مالیات (به مقدار زیاد!) عددی که به من گفتن 5 تومن بود!
و چندتا هم کوبیدن رو سر کله wht و اینا ! دیگه چیزی یادم نمی یاد!

softsky
January 7th, 2012, 12:50
همه این صحبتها ساده اندیشی است

به جای این کار باید اگاهی کاربران را ارتقا دهید

در ضمن وضع اقتصادی هم به شدت دخیل هست

amirfateh
January 7th, 2012, 13:00
اگر کاربران اطلاعات فنی مناسبی داشته باشندیا مشاوره صحیحی قبل وبه هنگام خرید دریافت کنند مسلما سرویس ارزان با کیفیت وخدمات نامناسب رو انتخاب نمی کنند

sheitonakshirazi
January 7th, 2012, 13:32
-من مخالف این قضیه هستم چون تو اینجور انجمنی هر کسی رئیسبشه میزنه برای خودش
در ضمن ما وقتی مشتریمون بیشتر شد باید قیمت هامونو بیاریم پایین نه اینکه هر چند تا مشتریت بیشتر شد قیمت هاتونو بکشین بالا
الان هاستینگ های بزرگ هم قیمت هاشون پایینه نه مثل ایران که هر چی بیشتر شد مشتریشون قیمتو میکشن بالا نمیخوام از هاستینگی اسم ببرم

WEBSTAR
January 7th, 2012, 13:51
ببنید دوست عزیز این کاری که شما میخواهید انجام بدید فقط به افرادی که قیمت پایین میدن و شرکت ندارند ضرر میزنید و اونها رو از دور بر کنار میکنید. ولی قادر نیستند که شرکتهای بزرگی که فعالیتشون در این زمینه هست متقاعد کنید چون بعضی ها دارن پول اسمشون رو میگیرن و خیلی هم قدرت دارند و هیچ وقت حاضر به همکاری نمیشن خودتون که میبینید اینهایی که نظر دادن تو این موضوع از دوستانی که خیلی شناخته شده هستند کسی نیست ولی یه آفر بدبد تا ببنید چطور رو سرتون میریزن.

H.G.N
January 7th, 2012, 14:22
با عرض سلام و احترام

دوستان بنده قبلا یک پست مبنی بر راه اندازی انجمن فناوری اطلای ایجاد کره بودم که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد و افراد زیادی هم علاقه مند همکاری با ما بودند !

کارای انجمن فعلا به عقب موکول شده تا یک بررسی دقیق در مورد همه موارد انجام بدیم !

اما در مورد اتحادیه این رو عرض کنم که ما یک سایت نه با عنوان اتحادیه بلکه با عنوان یک باشگاه میزبانی وب در نظر گرفتیم برای این کار که فقط هاستینگ و شرکت هایی که دارای تعداد بالایی مشتری هستند بیان مشخصات سرویس ها و قیمت های خودشون رو در این سامانه ثبت کنند ! و هر هاستینگ 6 تومانی نتونه بیاد تو این کلوب مشخصات خودشو قرار بده و باعث گمراهی مشتری بشه !

چندی از مزایای این باشگاه :

1 - وجود شرکت ها و سایت های معتبر
2 - عدم وجود سایت هایی که با 6 تومان هاست می فروشند !
و ...

برای این کار هم یک دامنه خیلی زیبا و همچنین به قیمت بالایی خریداری شده :

.:: WebHostingClub.ir::.

امیدواریم با همکاری همه شما دوستان بتونیم یک سایت کاملا ایده آل برای خریداران ایجاد کنیم !!

faranetwork
January 7th, 2012, 14:25

شاید یکی سرور کلو کرده باشه اون وقت با 5 تومن هم میده سود خوبی هم میگیره!!! شما که نمیتونین به اون گیر بدین...یک فرقی باید بین اینجوری اشخاص باشه

shivahost
January 8th, 2012, 00:15
این بازار به این راحتی ها، آن هم بدون همکاری دولتی قابل سر و سامان دادن نیست. هر کسی می تونه یک سرور بگیره و هاستینگ راه بندازه و خدمات بهتری هم از هاستینگ های بزرگ بده. مهندس شبکه بیکار و جویای کار کم نداریم. هم علم دارند و هم تجربه. خیلی هاشون هم اصلا نمی دونن wht کجاست! هر هاستینگی هم قرار نیست بشه bluehost و چند میلیون دامین داشته باشه طرف 100 تا مشتری با سایت استاتیک معمولی پیدا کنه براش کافیه که خرج سرورش در بیاد و سود هم بکنه.

ما باید کاری کنیم که هر بچه ای ، یا هر شخص بی مسئولیتی نتونه در این بازار حضور پیدا کنه و یک عده مشتری بی گناه رو نسبت به همه بدبین کنه! وقتی نسبت به یکی بدبین شدند دیگه فقط میرند سراغ نام های بزرگ بازار و هر قیمتی هم دیگه باشه پرداخت می کنند. سعی کنید اسمتون رو بزرگ کنید تا دیگه قصه این چیزا را نخورید. شرکت در نمایشگاه ها و تبلیغات در روزنامه ها و مجلات از راه های این کار هستند.

به نظر من باید قیمت ها را درست و منطقی داد. کسی که در ماه مجبور باشه اجاره خانه و دفتر و خرج زن و بچه و حقوق چند نفر را بده نمی تونه با قیمت 6 تومانی کار کنه.

reeza
January 8th, 2012, 00:29
این بازار به این راحتی ها، آن هم بدون همکاری دولتی قابل سر و سامان دادن نیست. هر کسی می تونه یک سرور بگیره و هاستینگ راه بندازه و خدمات بهتری هم از هاستینگ های بزرگ بده. مهندس شبکه بیکار و جویای کار کم نداریم. هم علم دارند و هم تجربه. خیلی هاشون هم اصلا نمی دونن wht کجاست! هر هاستینگی هم قرار نیست بشه bluehost و چند میلیون دامین داشته باشه طرف 100 تا مشتری با سایت استاتیک معمولی پیدا کنه براش کافیه که خرج سرورش در بیاد و سود هم بکنه.

ما باید کاری کنیم که هر بچه ای ، یا هر شخص بی مسئولیتی نتونه در این بازار حضور پیدا کنه و یک عده مشتری بی گناه رو نسبت به همه بدبین کنه! وقتی نسبت به یکی بدبین شدند دیگه فقط میرند سراغ نام های بزرگ بازار و هر قیمتی هم دیگه باشه پرداخت می کنند. سعی کنید اسمتون رو بزرگ کنید تا دیگه قصه این چیزا را نخورید. شرکت در نمایشگاه ها و تبلیغات در روزنامه ها و مجلات از راه های این کار هستند.

به نظر من باید قیمت ها را درست و منطقی داد. کسی که در ماه مجبور باشه اجاره خانه و دفتر و خرج زن و بچه و حقوق چند نفر را بده نمی تونه با قیمت 6 تومانی کار کنه.
به شدت تااید می کنم

novindevelop
January 8th, 2012, 01:08
پیشنهاد خیلی خوبیه ولی بعضی هاستینگ ها هستند که الان با قیمت های سرسام اوری قدرت رو تو دستشون گرفتن شما نمیتونید به همچین کسایی به راحتی غلبه کنی

salar74_a
January 8th, 2012, 01:49
همچین چیزی نمیشه بشه هم مثلا بین 10 20 تا هاستینگ بشه اجرا کرد ماشالله الان همه هاستینگ میزنن و دادن نمایندگی های ارزون باعث این هم شده برای کنترل راحت تر به نظر من اگه اینایی که سرور دارند و نمایندگی میدن قیمت های نمایندگی رو بالا بیارند سنگ ریزه ها میریزند و یکم خلوت تر میشه
اینجا هم میشه گفت جنگل باید ضعیف ها کشته بشند تا بشه سرویس دهی خوبی ارائه داد به ملت
منظور من از ضعیف اینکه کسی که تجربه نداره و کارش کار کردن با پنل whm هست :63:البته یه روزی همه ضعیف بودن@-)خودمم گیج شدم دیگه :دی تنها چیز اینکه زمان همه چیز رو درست میکنه
البته نظر من بود

H.G.N
January 8th, 2012, 19:34
دوستان یکی از پژوهشگاه های دانش آموزش استان ما یک عدد هاست 500 مگابایت رو از یک شرکت که اسمش رو هم نمیارم گرفته 125 هزار تومان !

سرور میزبان هم در ایران - افرانت هست !

به نظر شما قیمت چطوره ؟؟

irmpmn
January 8th, 2012, 23:27
هرجا با توجه به ترافیک کاری , برای وقتی که روی پشتیبانی میزاره , یه هزینه ای تعین میکنه
قیمت بالاست ولی مشتری ببین چطور اعتماد داشته که این وخریده.
مساله اعتماد خیلی مهم میباشه