PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احراز هویت در Leaseweb و سوال در مورد Cloud express های لیزوب

hassan1
December 21st, 2011, 00:56
سلام!

اول) می خواستم بدونم آیا لیزوب برای تایید مشتری درخواست کپی "پاسپورت" می کنه یا خیر؟

دوم) نظرتون در مورد cloud express های لیزووب چی هست من تفاوت هاش رو با پرمیوم پیدا کردم و پایین آوردم اما اهمیت گزینه ها رو نمی دونم :39: ممنون میشم کمکم کنید!

Cloud Specs
Express |
Premium |
Private

Disk Storage
SATA
FC
SATA/FC

OS
Any
Any
Any

High-Availability
-
x
x

Vmotion
-
x
x

Data Recovery
-
x
x

Hot Add
-
x
x

DRS
-
x
x

Storage Vmotion
-
x
x

vCenter
-
x
x

Shared Firewall
-
x
x

Dedicated Firewall
-
-
x

Load-Balancer
-
-
x

Private Vlan
-
x
x

Bandwidth Agr
-
-
x

فکر می کنم برای شروع یک سایت متوسط خوبه.
نظر شما چیه؟

hassan1
December 21st, 2011, 20:02
کسی نبود؟

m.hoseynpur
December 21st, 2011, 22:15
اخه عزیزم وقتی با ایران مشکل نداره چرا باید ادرس امریکا رو بدی؟ادرستو خودتو بده نیاز به چک هم باشه اسکن پاس خودتو بهشون تحویل بده

stchost
December 21st, 2011, 23:11
می خواستم بدونم آیا لیزوب برای تایید مشتری اقدام به "چک تلفن" یا درخواست کپی "پاسپورت" می کنه یا خیر؟ (می دونم با ایران مشکل نداره اما ترجیحا می خوام آدرس امریکا بدم)
همانطور که فرمودید با ایران مشکلی ندارند ولی بهتره که مشخصات ارج از ایران را وارد کنید که در آینده خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد.
تنها در زمانی مدارک میگیرند که بخواهید با کارت اعتباری پرداخت انجام بدید ، با Paypal مشکلی نیست و می تونید بدون ارسال مدارک سرور خریداری کنید

نظرتون در مورد cloud express های لیزووب چی هست من تفاوت هاش رو با پرمیوم پیدا کردم و پایین آوردم اما اهمیت گزینه ها رو نمی دونم ممنون میشم کمکم کنید!
منظورتون از اهمیت چیه ؟

hassan1
December 22nd, 2011, 00:31
اخه عزیزم وقتی با ایران مشکل نداره چرا باید ادرس امریکا رو بدی؟ادرستو خودتو بده نیاز به چک هم باشه اسکن پاس خودتو بهشون تحویل بده

عرض کنم که مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید می ترسه! ...دیگه اینکه که بعضی از کارکنانشون هم اسرائیلی باشند دیگه هیچی

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

همانطور که فرمودید با ایران مشکلی ندارند ولی بهتره که مشخصات ارج از ایران را وارد کنید که در آینده خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد.
تنها در زمانی مدارک میگیرند که بخواهید با کارت اعتباری پرداخت انجام بدید ، با Paypal مشکلی نیست و می تونید بدون ارسال مدارک سرور خریداری کنید

منظورتون از اهمیت چیه ؟
ممنون به خاطر راهنمایی
منظورم اینه که آیا Vmotion یا Load-Balancer یا Bandwidth Agr به پرداخت دو برابر قیمت می ارزه یا نه؟ یا اصلا DRS چی چی هست؟

stchost
December 22nd, 2011, 08:18
ممنون به خاطر راهنمایی
منظورم اینه که آیا Vmotion یا Load-Balancer یا Bandwidth Agr به پرداخت دو برابر قیمت می ارزه یا نه؟ یا اصلا DRS چی چی هست؟
مطمئنا ارزشش را خواهد داشت ولی شما باید به بودجه خودتون نگاه کنید
مثل اینکه که بفرمایید من برای Support به leaseweb پول بدم ارزشش را داره یا نه ، خوب معلومه که اگه پول بدید (حتی 150 یورو) ارزش داره ، چون پشتیبانی سرورتون قوی میشه و سریع واستون مشکلات را حل می کنند.

alirezaheidari
February 21st, 2012, 06:25
دوستان اگه اطلاعات کافی ندارید ملت رو سر در گم نکنید...لیزوب بیش تر از 5 ماهه ایران رو به کلی از لیست کشورهاش حذف کرده ..و به هیچ عنوان به ایرانی ( با آی پی یا مدارک ایرانی ) معامله نمیکنه !!!:-|

hassan1
February 21st, 2012, 09:46
من که همین الان نگاه کردم ایران تو لیست کشورهاش هست. شما بر چه اساسی می گی؟

stchost
February 21st, 2012, 09:49
بحث را ادامه نمی دم چون این تاپیک به نتیجه رسیده بود.
لطفا به تاریخ تاپیک دقت کنید و تاپیک را بی دلیل بالا نیارید

با تشکر

Kian
February 21st, 2012, 09:53
دوستان اگه اطلاعات کافی ندارید ملت رو سر در گم نکنید...لیزوب بیش تر از 5 ماهه ایران رو به کلی از لیست کشورهاش حذف کرده ..و به هیچ عنوان به ایرانی ( با آی پی یا مدارک ایرانی ) معامله نمیکنه !!!:-|

اطلاعات شما کاملا صحیح هست :)

4812