PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Urgent : من میخام ۱۰۰ تا سایت میکرو بلاگ روی که ترافیک کمی داره رو یکی از هاستهای خارجی بزارم

mr-ehsan
December 21st, 2011, 00:50
من میخام ۱۰۰ تا سایت میکرو بلاگ روی که ترافیک کمی داره رو یکی از هاستهای خارجی بزارم ..سوالم اینکه اولن هاستینگ های خارجی اجازه همچین کاری رو میدان ؟ دوما از بین hostgator و justhost کدوم بهتره ؟ که با پیپال خودم مستقیم بتونم بخرم .و با کاربری که از ایران لوگین کنه مشکل نداشته باشن

سایتها همه انگلیش هست

MihanTech
December 21st, 2011, 00:54
سلام

100 تا با هم رو یک هاست که نمیشه

m2n
December 21st, 2011, 01:04
سلام

100 تا با هم رو یک هاست که نمیشه

وقتی پورت اصلی که 100 بین 50 تا کاربر تقسیم میشه پس اینم میشه ;;)

shivahost
December 21st, 2011, 01:35
شدنش میشه مگر به مصرف شما گیر بدهند. البته ظاهر شما می خوای از Addon domain استفاده کنی و یک هاست بخری. فقط نباید به مصرف منابع گیر بدن وگرنه مشکلی نیست

mr-ehsan
December 21st, 2011, 14:12
اره من از add on domain میخام استفاده کنم ...hostgator مدارک میخاد برای وریفی ؟

amirfateh
January 20th, 2012, 11:23
سلام دوست من ما نی تونیم در خدمتتون باشیم، هم روی سرورهای خودمون ، هم روی شبکه Reseller Club

m-mehdipoor
January 20th, 2012, 12:03
هاست گیتور هزار برابر از جاست هاست بهتره !!!
تجربه ی کار با هر دو رو دارم

alirezase
January 20th, 2012, 12:43
من خوب متوجه سوال نشدم, میشه توضیح بدید؟ شما یه سیستم میکروبلاگ با 100 تا یوزر دارید؟؟ یا 10 تا وبلاگ مجزا با دامنه های مختص به خودشون دارد که میخواهی د اونا رو منتقل کنید؟

H2A
January 20th, 2012, 13:28
ی نیگا به تاریخ بندازین | ماله ی ماه پیشه!

m-mehdipoor
January 20th, 2012, 13:36
ی نیگا به تاریخ بندازین | ماله ی ماه پیشه!

سوال طوری بود که به جز استارتر می تونه به درد خیلیا بخوره !
انتخاب هاست خارجی همیشه سوال کاربران بوده .
ولی باز اگه فکر می کنید حق با شماست می تونید مستقیم به مدیران گزارش بدید و اسپم نکنید

H2A
January 20th, 2012, 14:59
سوال طوری بود که به جز استارتر می تونه به درد خیلیا بخوره !
انتخاب هاست خارجی همیشه سوال کاربران بوده .
ولی باز اگه فکر می کنید حق با شماست می تونید مستقیم به مدیران گزارش بدید و اسپم نکنید

اولا من با شما نبودم و amirfateh مورد خطاب بنده بودن که ایشون هم پیشنهاد همکاری دادن نه راهنمایی در مورد هاست و..

ثانیا الان اینی که شما گفتید
هاست گیتور هزار برابر از جاست هاست بهتره شد ی دلیل محکم که همه برن از هاست کیتور هاست بگیرن!!

سوما من تا جایی که متوجه شدم استارتر 100 تا سایت رو میخان رویه یک اکانت پیدا کنن و فقط دو تا هاست رو مد نظر گرفتن نه همه رو !

چهارم یکی از دوستای منو که حواسش نبوده و پست داده محکوم میکنن و بن میشه اونوقت اینجا و جاهای دیگه نه!

m-mehdipoor
January 20th, 2012, 15:02
اولا من با شما نبودم و amirfateh مورد خطاب بنده بودن که ایشون هم پیشنهاد همکاری دادن نه راهنمایی در مورد هاست و..

ثانیا الان اینی که شما گفتید شد ی دلیل محکم که همه برن از هاست کیتور هاست بگیرن!!

دقیقا 5 دقیقه قبلش یه جا دیگه نوشته بودم دوباره از اول ننوشتم! تاپیک :
http://www.webhostingtalk.ir/f37/39146/index2.html#post362306