PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست امن و مطمئن

sa_sh41
December 20th, 2011, 20:14
دوستان کسی ازین سایت تا حالا خرید داشته؟
.: Secure Host :. هاست امن - سرور امن - فضای امن - هاستینگ - ثبت (http://securehost.ir/)
تو گوگل جستجو می کنم: هاست امن ، این سایت روو نشون می ده
نظر شما چیه؟

majid67
December 20th, 2011, 20:20
البته در رتبه دوم نشون میده
پ.ن: اینجاست که مزیت انتخاب دامین مناسب مشخص میشه

قزوین هاست
December 20th, 2011, 20:33
خب اسمش هاست امن هست؛مگر مایی که اسم هاستینگشون یک چیز دیگر هست امن نیستند؟

salar74_a
December 20th, 2011, 20:39
:39:نه من تاحالا کار کردم نه کسی میشناسم که باهاش کار کرده باشه:39:

sa_sh41
December 20th, 2011, 20:52
اخه یکی از دوستان می گفت تا حالا نبوده سایتی که ازین سایت هاست خریده با مشکل هک مواجه بشه و یا اگر بوده سریعا مهار شده.میخاستم نظر شما رو هم بدونم

majid67
December 20th, 2011, 20:56
اخه یکی از دوستان می گفت تا حالا نبوده سایتی که ازین سایت هاست خریده با مشکل هک مواجه بشه و یا اگر بوده سریعا مهار شده.میخاستم نظر شما رو هم بدونم

امنیت هیچ وقت مطلق نیست!!
پ.ن: هک سایت و هک سرور دو مقوله جدا هستند

sa_sh41
December 20th, 2011, 21:09
امنیت هیچ وقت مطلق نیست!!
پ.ن: هک سایت و هک سرور دو مقوله جدا هستند

بله.حرفتونو کاملا قبول دارم وهرکس بگه ما امنیت صد درصد تضمین می کنیم دروغ محض هست.
ولی همین که مطمئن شیم بیکار ننشستن و راههای نفوذ به سرور را بررسی می کنن و در جهت رفع اون تلاش می کنن عالیه

Mohammad_reza
December 20th, 2011, 22:31
ایمنی رو باید با یک متخصص در میان بگذارید ...
همونطور که دوست عزیزمون فرمودند ، هک سرور و هک سایت مقولش جداست. مثلاً شما ایمن ترین سرور هم که داشته باشی سایتت باگ داشته باشه هک میشی ...
بهتره با یک متخصص صحبت کنید که بتونه سرور رو براتون از هر جهت بررسی کنه
در ضمن ، روی سرویس اشتراکی امنیت رو از یک حدی بیشتر نمیشه بالا برد چون مشکل ساز میشه ، اگه امنیت عالی می خواهید باید سرور اختصاصی داشته باشید تا هر چیزی که بهش احتیاج ندارید مسدود بشه

kingoftehran
December 21st, 2011, 01:18
آخه یک سرچ گوگل شد دلیل برای امن بودن؟؟کمی بیشتر تحقیق کنید.

javadi_31456
December 21st, 2011, 10:09
هاست ایمن هم سرچ می کردی !

این رو می آورد :
-- وب هاست لینوکسی ایمن گستران تهران---هاست رایگان--میزبانی وب ... (http://www.hostlinuxi.ir/)

elyas.as
December 21st, 2011, 10:26
با سلام
بله من از این سایت خرید داشتم و از لحاظ امنیت و آپتایم عالی بوده
ولی الان دیگه از هیچ سرویسی استفاده نمیکنم
ولی اگه قصد خرید داشته باشی من کاملا تایید میکنمش

sa_sh41
December 21st, 2011, 11:07
ممنون از الیاس عزیز.که راهنمایی کردن

sa_sh41
December 21st, 2011, 13:52
درست می فرما ئید ولی تا یه سایتی به یه مطلبی شهرت نداشته باشه که تو گوگل اول نمیاد.

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

دوستان بالاخره من ازین شرکت هاستینگ خرید کردم.همه چیزشون ok هستممنون از راهنماییتون

elyas.as
December 21st, 2011, 14:00
درست می فرما ئید ولی تا یه سایتی به یه مطلبی شهرت نداشته باشه که تو گوگل اول نمیاد.

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

دوستان بالاخره من ازین شرکت هاستینگ خرید کردم.همه چیزشون ok هستممنون از راهنماییتون

تبریک میگم
من مدیر این سایتو میشناسم و همون طور که گفتم ازش قبلا خرید کردم و عالی بوده
تو زمینه هاستینگ و امنیت خیلی قبولشون دارم
موفق باشید

B E H N A M
December 21st, 2011, 16:24
تبریک میگم بهت sa_sh41
هاستینگ خوبی رو انتخاب کردی .
به جرات میتونم بگم اگه اولین نباشه ولی جزو چند سایت اول ایران از نظر امنیت هست .

alef1
December 21st, 2011, 16:28
پس در روز های اینده در همین تاپیک منتظر Review های شما در مورد این شرکت هستیم

sa_sh41
December 21st, 2011, 16:30
تبریک میگم بهت sa_sh41
هاستینگ خوبی رو انتخاب کردی .
به جرات میتونم بگم اگه اولین نباشه ولی جزو چند سایت اول ایران از نظر امنیت هست .

ممنونم.از طرز برخوردشون و پشتیبانی خوبشون هم واقعا خوشم اومد.امیدوارم مهمون خوبی باشم براشون

VPS
December 21st, 2011, 17:53
با سلام
من هم ورود شما به کاربران securehost.ir را تبریک میگم.
من خودم یک مدت تو همین فروم دنبال هاست امن و ایمن می گشتم که از طریق کاربر secure_host که تو همین فروم است با این مجموعه آشنا شدم . و وقتی عدمه فعالیت این کاربر را در فروم دیدم که در مورد امنیت سرور می باشد. تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم که بالاخره بعد از تحقیقات این سرویس دهنده را از لحاظ امنیتی قابل قبول دونستم و هاست خریداری نمودم.
لینک مربوط به این کاربر
نمایش مشخصات: secure_host - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/)
چون مزیت های این سرویس دهند زیاده اول مزیت هاشو می گم.
۱- امنیت : یکی از دغدغه های این مجموعه داشتن هاستی امن بوده و تمام تنظیمات امنیتی را بدرستی واقفند و انجام می دهند. البته این چیزی بوده که تو این مدتی که باهاشون کار کردم متوجه شدم.
به عنوان مثال اگر بر روی وب سایت وب شلی آپلود شود . ابتدا به خود ادمین سایت اطلاع رسانی می شود و سپس وب سایت مسدود و پاکسازی می شود. و در تیکت مجزایی دلیل نفوذ و نحوه برطرف نمودن مشکل و patch نمودن باگ اطلاع رسانی می شود.
۲- سرعت : سرعت قابل قبولی داره مثل هاستینگ های دیگه
۳- پشتیبانی : از طریق ارسال تیکت می شه پشتیبانی خوبی گرفت . (‌اما آنلاین نه متاسفانه )

و اما معایب این سرویس دهنده :
۱- نداشتن پشتیبانی آنلاین
۲- مسدود نمودن وب سایت ها در هنگام نفوذ
۳- مسدود نمودن وب سایت هک شده بعد از اطلاع رسانی و وقت تعیین شده برای برطرف نمودن مشکل

تصمیم با خودتان
با تشکر

sa_sh41
December 21st, 2011, 20:35
با سلام
من هم ورود شما به کاربران securehost.ir را تبریک میگم.
من خودم یک مدت تو همین فروم دنبال هاست امن و ایمن می گشتم که از طریق کاربر secure_host که تو همین فروم است با این مجموعه آشنا شدم . و وقتی عدمه فعالیت این کاربر را در فروم دیدم که در مورد امنیت سرور می باشد. تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم که بالاخره بعد از تحقیقات این سرویس دهنده را از لحاظ امنیتی قابل قبول دونستم و هاست خریداری نمودم.
لینک مربوط به این کاربر
نمایش مشخصات: secure_host - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/)
چون مزیت های این سرویس دهند زیاده اول مزیت هاشو می گم.
۱- امنیت : یکی از دغدغه های این مجموعه داشتن هاستی امن بوده و تمام تنظیمات امنیتی را بدرستی واقفند و انجام می دهند. البته این چیزی بوده که تو این مدتی که باهاشون کار کردم متوجه شدم.
به عنوان مثال اگر بر روی وب سایت وب شلی آپلود شود . ابتدا به خود ادمین سایت اطلاع رسانی می شود و سپس وب سایت مسدود و پاکسازی می شود. و در تیکت مجزایی دلیل نفوذ و نحوه برطرف نمودن مشکل و patch نمودن باگ اطلاع رسانی می شود.
۲- سرعت : سرعت قابل قبولی داره مثل هاستینگ های دیگه
۳- پشتیبانی : از طریق ارسال تیکت می شه پشتیبانی خوبی گرفت . (‌اما آنلاین نه متاسفانه )

و اما معایب این سرویس دهنده :
۱- نداشتن پشتیبانی آنلاین
۲- مسدود نمودن وب سایت ها در هنگام نفوذ
۳- مسدود نمودن وب سایت هک شده بعد از اطلاع رسانی و وقت تعیین شده برای برطرف نمودن مشکل

تصمیم با خودتان
با تشکر

با تشکر از vps عزیز که اطلاعات کاملتری در اختیارم قرار دادن

M-Soltani.ir
December 21st, 2011, 22:50
هاستینگ خوبیه ، تست شدس :53:

sa_sh41
December 24th, 2011, 02:46
هاستینگ خوبیه ، تست شدس :53:

شما ازشون خرید داشتین؟

secure_host
December 27th, 2011, 19:39
با سلام و تشکر بابت ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات
مواردی در این تاپیک خوندم که لازم دونستم توضیحاتی خدمت تمام بچه های اینجا ارایه بدم

البته در رتبه دوم نشون میده
پ.ن: اینجاست که مزیت انتخاب دامین مناسب مشخص میشه

کاملا با شما دوست عزیر موافقم که فرموده اید نام دامنه مناسب مزیتی هایی داره . ولی از این نکته نیز نباید غافل بود که هر کسی بنا به تخصص و کاری که می خواد شروع کنه نام دامنه ای را انتخاب می کنه .
و این دامنه که از سال ۲۰۰۳ به ثبت رسیده است . از همان ابتدا با انگیزه و هدف فراهم نمودن فضایی امن کوشیده است تا کاربران بتوانيد به دور از تشويش خاطر از مسائل امنيتي به كارهاي خود رسيدگي نماييد.

آخه یک سرچ گوگل شد دلیل برای امن بودن؟؟کمی بیشتر تحقیق کنید.

همان طوری که فرموده اید سرچ گوگل دلیلی برا امن بودن محسوب نمی شود . ولی شما خوب می دانید که چه مواردی در جستجو تاثیر گذار خواهد بود!!!!!. و اگر دغدغه ی در حیطه امنیت وجود نداشته باشد . اقدامات جهت خوب index شدن در گوگل از طرف مالک سایت انجام نمی شود.

و در آخر از کاربر VPS کمال تشکر را دارم که با انتقاد سازنده خود ما را خرسند نموده اند و انشاا... بزودی به انتقادات ( معایب ) جامه عمل پوشانده خواهد شد.
و توضیحی نیز خدمت شما کاربر محترم VPS :
بنده اطلاعی در مورد دانش فنی شما در حیطه Network Security ندارم. ولی عیب سوم را که فرموده اید را بنده به شخصه عیب نمی دانم بلکه نوعی مزیت می دانم.
زیرا گاها دیده شده است که کاربری که نزد این مجموعه دارای سرویس فعالی می باشد.به موضوع امنیت کم توجه بوده و از CMS مثل e-107 استفاده می کند که دارای باگ امنیتی می باشد و دیگر توسط developer ها این CMS عرضه و پشتیبانی نمی شود . در این حالت این وب سایت هر روز توسط نفوذگران و script kides ها مورد نفوذ قرار می گیرد و موفق به upload وب شل های رایج می شود.که اقدامی که ما انجام می دهیم در ۳ فاز انجام می پذیرد .
۱- ابتدا شناسایی مشکل و بررسی نحوه نفوذ
۲- اطلاع رسانی به شخص و پاکسازی وب سایت
۳- ارایه راه حل جهت برطرف نمودن مشکل
در صورتی که پس از گذشت ۳ فاز ذکر شده مشکل همچنان پابرجا بوده و هر روز شاهد حملات ایچنینی بر روی وب سایت باشیم. سایت برای همیشه مسدود می گردد . که این موضع در شرایط استفاده ذکر خواهد شد تا کاربر با علم بر این موضوع سرویس را تهیه نماید.
با تشکر
مدیر بخش امنیت

sa_sh41
December 27th, 2011, 20:24
با سلام و تشکر بابت ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات
مواردی در این تاپیک خوندم که لازم دونستم توضیحاتی خدمت تمام بچه های اینجا ارایه بدم

کاملا با شما دوست عزیر موافقم که فرموده اید نام دامنه مناسب مزیتی هایی داره . ولی از این نکته نیز نباید غافل بود که هر کسی بنا به تخصص و کاری که می خواد شروع کنه نام دامنه ای را انتخاب می کنه .
و این دامنه که از سال ۲۰۰۳ به ثبت رسیده است . از همان ابتدا با انگیزه و هدف فراهم نمودن فضایی امن کوشیده است تا کاربران بتوانيد به دور از تشويش خاطر از مسائل امنيتي به كارهاي خود رسيدگي نماييد.

همان طوری که فرموده اید سرچ گوگل دلیلی برا امن بودن محسوب نمی شود . ولی شما خوب می دانید که چه مواردی در جستجو تاثیر گذار خواهد بود!!!!!. و اگر دغدغه ی در حیطه امنیت وجود نداشته باشد . اقدامات جهت خوب index شدن در گوگل از طرف مالک سایت انجام نمی شود.

و در آخر از کاربر VPS کمال تشکر را دارم که با انتقاد سازنده خود ما را خرسند نموده اند و انشاا... بزودی به انتقادات ( معایب ) جامه عمل پوشانده خواهد شد.
و توضیحی نیز خدمت شما کاربر محترم VPS :
بنده اطلاعی در مورد دانش فنی شما در حیطه Network Security ندارم. ولی عیب سوم را که فرموده اید را بنده به شخصه عیب نمی دانم بلکه نوعی مزیت می دانم.
زیرا گاها دیده شده است که کاربری که نزد این مجموعه دارای سرویس فعالی می باشد.به موضوع امنیت کم توجه بوده و از CMS مثل e-107 استفاده می کند که دارای باگ امنیتی می باشد و دیگر توسط developer ها این CMS عرضه و پشتیبانی نمی شود . در این حالت این وب سایت هر روز توسط نفوذگران و script kides ها مورد نفوذ قرار می گیرد و موفق به upload وب شل های رایج می شود.که اقدامی که ما انجام می دهیم در ۳ فاز انجام می پذیرد .
۱- ابتدا شناسایی مشکل و بررسی نحوه نفوذ
۲- اطلاع رسانی به شخص و پاکسازی وب سایت
۳- ارایه راه حل جهت برطرف نمودن مشکل
در صورتی که پس از گذشت ۳ فاز ذکر شده مشکل همچنان پابرجا بوده و هر روز شاهد حملات ایچنینی بر روی وب سایت باشیم. سایت برای همیشه مسدود می گردد . که این موضع در شرایط استفاده ذکر خواهد شد تا کاربر با علم بر این موضوع سرویس را تهیه نماید.
با تشکر
مدیر بخش امنیت

من استارتر این تاپیک بودم.الان چند روزه سرویس دارم و واقعا راضیم.
از خوندن این پست که توسط مدیر بخش امنیت این سایت نوشته شده متوجه شدم واقعا هم تجربه در زمینه امنیت دارند و هم علمشو.واقعا خوشحالم.ارزوی موفقیت روز افزون برای این شرکت هاستینگ که واقعا شرکت مطمئنی هست را دارم.
دوستان شب خوبی داشته باشید