PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین راه تبلیغات

shetab
December 20th, 2011, 19:12
سلام دوستان/

من راههای مختلفی رو برای تبلیغات امتحان کردم ولی بازدهشون خیلی کمه. به نظر شما بهترین راه برای تبلیغات خدمات هاستینگ که جواب بده جیه؟ لطفا تجربه خودتون رو هم بگید.

با تشکر.

tinavps
December 20th, 2011, 19:20
تبلیغات در جاهای مختلف
boorsekala.com سایت ما رو هم تجربه کنید چون سایت شخصی است تخفیف هم می دهم با احترام.

sa_sh41
December 20th, 2011, 19:26
لطفا چندتا از راههایی که انجام دادی و جواب نگرفتی رو بفرمایید.تا ما راههای دیگه رو اگر می دونستیم بگیم.چون ممکنه یکی از راههایی که برای ما جواب داده برای شما اینطور نبوده باشه

majid67
December 20th, 2011, 19:32
سلام دوستان/

من راههای مختلفی رو برای تبلیغات امتحان کردم ولی بازدهشون خیلی کمه. به نظر شما بهترین راه برای تبلیغات خدمات هاستینگ که جواب بده جیه؟ لطفا تجربه خودتون رو هم بگید.

با تشکر.

تبلیغات در سایتهایی که مرتبط به وبمسترها میشه

البته این نکته رو باید توجه داشت که تبلیغات یک طرف قضیه هست. تبلیغات انجام میشه ولی بدلیل قیمت نام مناسب، پشتیبانی ضعیف، ظاهر نامناسب و کپی شده سایت و ... ، خرید انجام نمیشه. پس مشکل از وبسایت نمایش دهنده تبلیغ نیست!!!

plastic
December 20th, 2011, 19:37
یکی از راههای رسیدن به نتیجه خوب در تبلیغات :دی این هست که تبلیغ رو جایی قرار بدید که مربوط به مورد تبلیغاتی باشه
یعنی هاستینگ رو در جایی ( مثل وب هاستینگ تالک ) باید تبلیغ کنید نه در جاهای نا مربوط به موضوع
از دیگر راه های تبلیغ، حرکاتی مثل ایده و ... هست .
در کل مشتری یابی خودش تخصص هست.

shivahost
December 20th, 2011, 20:06
تبلیغ در سایت های پشتیبانی سیستم هایی مثل joolma- wordpress - mybb - vb

یکی از اینا رو دستت بگیری بردی.

shetab
December 21st, 2011, 10:34
سلام دوستان.

من برای ادمین این فروم چندین ایمیل ارسال کردم ولی جوابی نگرفتم. چون این وب سایت یکی از بهترین جاهایی است که میشه توش تبلیغ کرد.

من از دوستان خواهش می کنم یه نگاهی به سایت ما شتاب رایان میزبانی وب در محیط ابری (http://www.shetabrayan.com) بندازید و ببینید ضعفی هست که بتونیم برطرف کنیم.

همچنین لطفا چندتا سایت دیگه که مربوط به وبمسترها میشه و بازدید بالایی داره رو هم معرفی کنید.

با تشکر.

shetab
December 23rd, 2011, 16:52
دوستان به جز این فروم کسی سایت دیگه می شناسه که در رابطه وب مسترها و وب هاستینگ باشه و بازدیدش هم بالا باشه که به درد تبلیغات بخوره؟

tinavps
December 23rd, 2011, 17:45
روش تبلیغات : 1- تبلیغ در سایت های تخصصی
2-تبلیغ در سایت های دایرکتوری و تبلیغاتی در قسمت گروه مربوط به شما مثلا در سایت ایستگاه دات کام قسمت هاستینگ
3-تبلیغ در سایت های پربازدید و قیمت مناسب اما بی ارتباط ... تصور نکنید چون در مورد هاستینگ نیست مشتری نخواهید داشت

و اما یک نکته که فراموش کرده اید : سایت های پربازدید تخصصی مثل همین سایت تبدیل شده به یک محلی برای بازدید های تکراری یعنی فرض کنید سایت 500 کاربر روزانه بطور روزمرگی و عادت کانکت می شوند و هر کاربر 10 صفحه مرور می کند و یا جواب سوالات می دهد و ... به همین دلیل خیلی از بازدید ها :
الف-از طرف مرورگرها هستند چرا که سایت 300000 صفحه اگر داشته باشد پس بدانید 5 مرورگر روزانه حداقل 6000 بازدید باید انجام دهد
ب-خیلی از بازدید ها بر سر عادت و روزمرگی است
ج-خیلی از رقبا وارد سایت هم می شوند و از اطلاعات هم سوء استفاده می کنند مثلا کپی از سایت انجمن هاستینگ و درج در انجمن2
د-تنها کاربران جدید و افرادی که ایجاد تاپیک درخواست می کنند دنبال سرویس می گردند پس با آنها مکاتبه کنید
ک-سعی کنید روش های مختلف را بررسی کنید
ل- اگر مشتری تماس نمی گیرد ببینید مشکل کجاست برای اینکه آنها تماس بگیرند شما باید حرفی برای گفتن داشته باشید
د-مشتری حق انتخاب دارد از اینکه شما را انتخاب نکرده دلگیر نباشید
و-هرگز روش تبلیغ خود را بزودی عوض نکنید. عدم تماس مشتری به دلیل عدم بازدید نبوده احتمالا پیشنهادی بهتر از شما داشته
ی- ترجیحا در جایی تبلیغ کنید که بتوانید آمار بازدید های و کلیک ها در بنر خود را ببینید.

در انتها امیدوارم بتوانید تبلیغی موثر را پیشه کنید و در فروش خود موفق تر باشید.
با احترام/

Hostine
December 23rd, 2011, 17:52
به نظرمن نمونه از انجام تبلیغات به صورت همکاری هستش !! یه نمونش اسپانسرینگ

H.G.N
December 23rd, 2011, 17:53
با سلام - دوست عزیز به نظر من تبلیغات در سایتهایی با موضوع زیر میتونه رو تاثیر بسزایی بر روی فروش شما داشته باشه !

1 - تبلیغات در سایتهای اسکریپت درست و حسابی نه تبلیغ 10 تومانی

2 - تبلیغات در انجمن های کامپیوتر و وب مستر و هاستینگ مثل ( وب هاستینگ ... )

3 - کار کردن بر روی سئوی خود سایت جهت درسافت بازدید بیشتر از سوی گوگل

4 - فروش محصولات با قیمت متوسط ( یعنی قیمت پایین : مشتری زیاد ) مثل : میهن وب هاست

و ...

tinavps
December 23rd, 2011, 18:06
در وب سایت من boorsekala.com تبلیغ کنید 50% تخفیف به دلیل همکار بودن.
دو نوع بنر نوع چند ستاره بودن و نوع بنر فلش دائم نمایش 100% در تمام صفحات در راست سایت (102 هزار آگهی 3هزار کالا در پورتال قیمت 4هزار تصویر در گالری تصویر بیش از 1000 صفحه اخبار )
حدودا 640 هزار صفحه در گوگل کش شده است.
با احترام.

softsky
December 23rd, 2011, 19:07
کلمات کلیدی سایتان را گوگل کنید

ببیند در صفحه چندم هستید

اگر از صفحه سوم به بعد هستید باید حتما فکری برای سئو سایت کنید

porya_spy
December 23rd, 2011, 19:40
اسپانسر شودن بهترین راه هست واسه تبلیغ

shetab
December 23rd, 2011, 22:47
تبلیغ تو سایتهای دانلود چه طور؟ جواب می ده؟

tinavps
December 23rd, 2011, 23:55
تبلیغ در سایت های دانلود اصلا جواب نمی دهد
از لحاظ روانشاسی کسانی که در سایت های دانلود سرک می کشند در فکر یافتن چیز رایگان و ندادن پول و دانلود خاص می گردند. و معمولا در ساعات پایانی شب به دانلود می پردازند. و اساسا لینک دانلود را کلیک می کنند و توجهی حتی به متون درج شده ی راهنمای نصب و اجرای برنامه نمی کنند چه برسد به بنر.
حتی این موضوع خیلی طرفدار دارد: یافتن راهی که چگونه وارد یک سایت شوید و به دانلود و روزمرگی بپردازیم و به صورتی که بنرهانمایش داده نشود.
حال آنکه شما می خواهید آنجا بنز بگذارید کمی فکر کنید...

سایت های خبری هم گزینه مناسبی اند. اما هزینه سرسام آوری دارند از 500 تا 2 ملیون در ماه.

porya_spy
December 24th, 2011, 00:25
توی انجمن های پر بازدید خوب جواب میده

تبلیغات گوگل هم عالیه

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 00:30
من تبلیغ در گوگل رو بهتون پیشنهاد میکنم یه پریود زمانی رو تست کردم و واقعا نتیجه داد بهم

H.G.N
December 24th, 2011, 00:35
بله - بنده در لیست بالا گزینه که الان نقش یک از اصلی ترین مهره ها رو تو جذب مشتری و فروش زیاد بازی می کنه گوگل رو از قلم انداخته بودم !

tinavps
December 24th, 2011, 00:36
ضمن تایید دوستان : تبلیغ در گوگل از این جهت کارساز است:
از آنجا که کسی که به گوگل پناه می آورد پس دنبال آن شی هست. مثلا در جستجوی سرورمجازی آلمان
و اگر شمارا در صفحه اول پیدا کند و یا شمارا به عنوان لینک اسپانسر در سمت راست ببیند کلیک می کند و خرید هم می کند.

اتفاقا مردم در جستجو دو لینک متفاوت رو که یکی در بالاترین صفحه اول هست و دومی در اسپانسر لینک ها ، سراغ اسپانسر لینک می روند.
از لحاظ روانشناسی اولین پوئن مثبت ایجاد شده در ذهن وی این است که احتمالا این یک شرکت معتبر و حسابی است وگرنه در گوگل تبلیغات پولی نمی کرد
فقط در انتخاب کلمات کلیدی عجله نکنید.
اکثرا مثل من عجولند مثلا دوست داشتم وقتی یک تبلیغ گوگل را ثبت می کنم در 2 دقیقه تمام next ها را بزنم و سریع برم ببینم لینکم در جستجوها در اسپانسر دیده می شود. اما عجله نکنید صبور باشید و کلمات را دقیق و کلیدی انتخاب کنید.

در انتها این تبلیغ کننده است که برنده است.

porya_spy
December 24th, 2011, 00:45
من تبلیغ در گوگل رو بهتون پیشنهاد میکنم یه پریود زمانی رو تست کردم و واقعا نتیجه داد بهم

درسته تبلیغات گوگل بهترین انتخاب هست

sos666
December 24th, 2011, 10:20
البته حتما در مورد تبلیغات در گوگل با کسی که حداقل چندبار این کارو انجام داده مشورت کنید، چون مطمئنا انتخاب کلمات کلیدی، مهمترین قسمت این قضیه هست!! (در راستای صحبت های tinaVPS)
دقت کنید ببینید، خودتون چندبار گوگل کردید و دیدید اصلا چیزی که نیاز شما نبوده توی تبلیغات اومده!! (مخصوصا تبلیغات ایرانی ;))
ضمنا، اصل اهداف کاریتون هم می تونه خیلی کمک بکنه!
بعضی از دوستان تمام خدمات هاستینگ و سرور و وی پی اس و خدمات اس ام اس و کلا هر چی که دم دستشون باشه میزارن توی سایتشون، خود این قضیه برای کاربرا سردرگمی ایجاد می کنه(البته نظر شخصیه ها، فکر می کنم!!)
اگر تبلیغات کلیلی سایتهای ایرانی هم بگیرید حتما باید راهنمایی کنید کاربرا رو به خدماتی که مد نظرش هست، نه اینکه وقتی کلیک کرد تازه بیاد توی یه سایتی که همه چی داره، خب وقت نمیذاره که بخواد انتخاب کنه، سردرگم میشه و سریع میره بیرون! ;)
راستی از دوستانی که توی FaceBook هم تبلیغ دادن هم جالبه برام بدونم چجوری بوده بازخوردش! ;)

H.G.N
December 24th, 2011, 11:13
بله - این دوست عزیزمون درست میگه بالاخره شما میخوای پای اینکار هزینه بذاری و قطعا به چند نفر اکتفا نکن و از افراد زیادی که تو اینکار هستند و یا تبلیغ کرده اند پرس و جو کنید و ببینید نتیجه مطلوبی میدهد یا نه !

alibalavipour
January 4th, 2012, 11:40
استفاده از راههای مختلف برای انجام امور تبلیغات درجاهای مختل است.

shazo
January 4th, 2012, 11:44
تبليغات در سايت هاي پر بازديد بهترين گزينست.. الكي نيست كه قيمتشون هم گرون هست..

sos666
January 4th, 2012, 15:46
استفاده از راههای مختلف برای انجام امور تبلیغات درجاهای مختل است.

دوست عزیز من با نظر شما موافقم، ولی اگر مرتبط نباشه، و نوع سایت درست انتخاب نشده باشه، فقط هزینه الکی پرداخت شده!
و بازدهی خوبی نداره!
(مثلا یه سایت مثه دیجی کالا نمیتونه گزینه خوبی واسه اینکار باشه!! فقط مثال بودا)