PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل درگاه بانک پارسیان با سرورهای آمریکایی و کانادیی

ajomehri
December 20th, 2011, 16:04
سلام
آیا چنین چیزی واقعیت داره ؟
ما سرورمون 1 ماهی میشه که دیگه نیمتونه با سرور بانک پارسیان ارتباط برقرار کنه یعنی pec24 به سرور و آی پی ما permission نمیده نمیدونم چرا
تا قبل همه چی درست بود ولی یه هو اینطوری شد http://forum.persiantools.com/images/smilies2/sadsmiley.gif
کسی مشکل مشابه نداشته ؟ یعنی چکار میشه کرد ؟ نمیشه که کل سرورو منتقل کرد ایران که هزینه میبره زمان میبره ضمن اینکه سرورهای داخلی هم گرونتزن هم آپ تایمشون به پای شرکت های غول آمریکایی یا کانادایی نمیرسه مگر اینکه نمایندگی باشن که اینم میشه همون
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ کمک کنه ؟ مشکل مشابه تجربه نکردید با ترفندی رفع بشه ؟ به خدا خیلی حالم گرفتس همه چی خوابیده به این دلیل , پرداختی نمیشه کرد
این همه رفتم دنبالش سفته گذاشتم مدارک بردم حالا اینجوری http://forum.persiantools.com/images/smilies2/sadsmiley.gifhttp://forum.persiantools.com/images/smilies2/sadsmiley.gif

stchost
December 20th, 2011, 16:09
بله درسته
شرکت ما که دو درگاه ملت و پارسیان داره مدتی هر دو درگاه به همین دلیل قطع بود که خدا را شکر مشکل ملت رفع شد ولی پارسیان کماکان مشکل داره
البته نه فقط با آمریکا و کانادا ، سرورهای ما در هلند قرار داره ولی این مشکل هست.
با هر دو بانک صحبت شده و به دلیل تغییرات اخیر مخابرات این مشکلات رخ داده و ارتباط سرورهای ایرانی با خارج از ایران دچار Timeout میشن.
کاری در حال حاضر غیر از تغییر سرور به ایران وجود نداره
ولی بهتره که همیشه دو درگاه داشته باشید

امیدواریم مشکل پارسیان هم مثل ملت حل شود

Amir.Mansoury
December 20th, 2011, 16:10
فکر نکنم نیاز به سرور ایران باشه

RezaFH
December 20th, 2011, 16:12
سلام

بانک پارسیان و ملت (تا جایی که مناطلاع دارم) با اکثر آی پی های خارجی مشکل دارن (هلند، سویس، آمریکا، انگلیس و کانادا رو من تست کردم)
فکر میکنم مشکل دقیقا از مخابرات هست و ربطی به خود بانک نباید داشته باشه.

stchost
December 20th, 2011, 16:37
بله همانگونه که عرض شد مشکل از مخابرات است نه بانک ها ، تنها کافیست منتظر بمانید تا رفع شود

موفق باشید

ajomehri
December 20th, 2011, 17:06
من از همه شما دوستان خوبم ممنونم از پاسخها و راهنماییهاتون
خوب پارسیان نمی خواد قبول کنه مشکل از طرف خودشونه چرا ؟ هرچی زنگ میزنم فایده ای نداره
میشه یه هاستی که ارزون باشه و آی پی ایرانی بده معرفی کنین ؟
من میتونم فقط صفحه درگاه یعنی gateway رو ببرم روی هاست ایرانی و مابقی رو بذارم رو کاندا باقی بمونه ؟

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

بله همانگونه که عرض شد مشکل از مخابرات است نه بانک ها ، تنها کافیست منتظر بمانید تا رفع شود

موفق باشید
آخه معلوم نیست تا کی باید صبر کرد اینجوری که نونمون بریده میشه واسه همیشه اومدیمو درست نشد
الان یک ماهه درست نشده :-s

فکر نکنم نیاز به سرور ایران باشه
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

stchost
December 20th, 2011, 17:32
بله خوب عرض کردم که مشکل از بانک نیست ، مثل اینه که یکی به شما بگه سایت من در فلان شهر پینگ نمیشه ، خوب این مشکل مخابراته که پینگ نمیشه نه سرور شما ، به همین دلیل پارسیان هم قبول نمیکنه
نمی خواد سرور ایران تهیه کنید یا هاست ایران بگیرید ، بهتر اینه که یک درگاه دیگه مثل ملت با سامان راه اندازی کنید
ملت را تایید می کنیم چون سرعتشون بالاست شما با پیگیری می تونید توی یک روز درگاه ملت راه اندازی کنید

Rezash
December 20th, 2011, 17:51
نمیشه که کل سرورو منتقل کرد ایران که هزینه میبره زمان میبره ضمن اینکه سرورهای داخلی هم گرونتزن هم آپ تایمشون به پای شرکت های غول آمریکایی یا کانادایی نمیرسه
اگر مشكل بانك با آي پي هاي مورد نظر حل نشد ،‌نياز نيست كل سايت بياد روي سرور ايران ، كافيه بخش پرداخت آنلاين سايتتون ، اون هم قسمت ارتباط با بانك،‌روي سرور ايران باشه. در اين صورت پهناي باند و هزينه زيادي لازم نيست. با يك هاست يا سرور مجازي كوچك براحتي كارتون راه ميفته

ajomehri
December 20th, 2011, 20:00
بله خوب عرض کردم که مشکل از بانک نیست ، مثل اینه که یکی به شما بگه سایت من در فلان شهر پینگ نمیشه ، خوب این مشکل مخابراته که پینگ نمیشه نه سرور شما ، به همین دلیل پارسیان هم قبول نمیکنه
نمی خواد سرور ایران تهیه کنید یا هاست ایران بگیرید ، بهتر اینه که یک درگاه دیگه مثل ملت با سامان راه اندازی کنید
ملت را تایید می کنیم چون سرعتشون بالاست شما با پیگیری می تونید توی یک روز درگاه ملت راه اندازی کنید
ممنون از توضیحات خوبتون

اگر مشكل بانك با آي پي هاي مورد نظر حل نشد ،‌نياز نيست كل سايت بياد روي سرور ايران ، كافيه بخش پرداخت آنلاين سايتتون ، اون هم قسمت ارتباط با بانك،‌روي سرور ايران باشه. در اين صورت پهناي باند و هزينه زيادي لازم نيست. با يك هاست يا سرور مجازي كوچك براحتي كارتون راه ميفته
بله این هم راهیه البته باید یک سرور مجازی گرفت گویا , که یک ip اختصاصی داشته باشم برای همون یک صفخه ارسال به بانک (:|

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

راستی چرا بسیاری از فروشگاههایی که درگاه پارسیانشون داره مثل بنز کار میکنه وقتی whois میگیرم میبینم اوناهم سرورشون تو کاناداست ؟ خوب ماهم سرورمون تو کاناداست که
یعنی یه سری از سرورهای کانادایی مشکل دارن از نظر مخابرات و بقیه نه ؟

stchost
December 20th, 2011, 20:43
راستی چرا بسیاری از فروشگاههایی که درگاه پارسیانشون داره مثل بنز کار میکنه وقتی whois میگیرم میبینم اوناهم سرورشون تو کاناداست ؟ خوب ماهم سرورمون تو کاناداست که
یعنی یه سری از سرورهای کانادایی مشکل دارن از نظر مخابرات و بقیه نه ؟
به این دلیله که با تمام آی پی ها مشکل ندارند و با برخی آی پی ها مشکل رخ میده ، در همین هلند که درحال فعالیت هستیم ممکن است آی پی های دیگر مشکلی نداشته باشند ، کانادا و آمریکا هم همینطور

ajomehri
December 21st, 2011, 07:25
ممنون
دوستان هاستی میشناسن که ip اختصاصی ایرانی بده (فقط برای صفحه ارسال مشتری به بانک ) ما مشکلمون برطرف بشه ؟

okey
December 21st, 2011, 10:02
الان از پارسیان من روی سرور های کانادا ( آی وب ) هست بدون مشکل کار می کنه
مشکل از جایی دیگه می تونه باشه

ajomehri
December 21st, 2011, 12:29
الان از پارسیان من روی سرور های کانادا ( آی وب ) هست بدون مشکل کار می کنه
مشکل از جایی دیگه می تونه باشه
یعنی از کجا میتونه باشه ؟

stchost
December 21st, 2011, 13:13
دوست عزیز بنده عرض کردم خدمتتون که مخابرات و سرورهای داخل ایران با یک سری آی پی های خاص مشکل دارند و مشکل از هلند و آمریکا یا کانادا بودنش نیست

okey
December 21st, 2011, 13:21

نمی دونم . ولی من هم رو آمریکا سرور بود و بعد انتقال دادم به سرور جدید آی پی رو به بانک دادم .
بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه . شاید مربوط به رنجش باشه ! نمی دونم دقیق.

ajomehri
December 21st, 2011, 15:50
ممنون از همه دوستان بابت راهنماییهاشون